Jump to content

Lenovo V603


kalripchr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σαν νέο μέλος θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να σας ευχαριστήσω για την καλή δουλεία που κάνετε. Ας έρθω στο θέμα μου αγόρασα ένα lenovo v 603 8πυρηνο με 4 γίγα ραμ από κίνα το θέμα είναι ότι το τηλέφωνο κολλάει και κατεβάζει συνεχώς διάφορα ότι μπορείς να φανταστείς κυρίως παιχνίδια με αποτέλεσμα να μην μπορείς να ανοίξεις σχεδόν καμία εφαρμογή η να περιμένεις αρκετή ώρα το έδωσα σε κάποιον που γνωρίζει απο ανδροιντ τελικά το πρόβλημα όπως είπε πρέπει να αλλαχτεί η ρομ και θα δουλεύει φυσιολογικά και το πρόβλημα είναι σε δυο αρχεία που έχει μέσα το ένα έχει να κάνει δήθεν με εξοικονόμηση μπαταριάς και το άλλο έχει ενα κερασάκι σαν σήμα αυτά δεν πειράζονται με τίποτα δεν σ αφήνει να τα κάνεις κάτι ούτε πάγωμα ούτε τίποτα άλλο θα ήθελα να ρωτήσω αν είχε και κάποιος άλλος αντίστοιχο πρόβλημα και αν υπάρχει λύση ευχαριστώ εκ των πρότερων
Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι το αγορασες απο AliExpress....

Δυστυχως αγορασες ενα fake (μαιμουδιτσα ) Lenovo. Δεν εχω δει πουθενα να υπαρχει αυτο το μοντελο !!!!

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πραγματι απο αλι το αγορασα υπαρχει λυση

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η ακριβεις περιγραφη ειναι η παρακατω και σαν τετοιο το παρηγγειλα ομως μεσα γραφει v 603

Lenovo τηλέφωνο mtk6592 octa πυρήνα 4G RAM ROM 16G 3G WCDMA GPS 13MP 5.5 "HD China

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πραγματι απο αλι το αγορασα υπαρχει λυση

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η ακριβεις περιγραφη ειναι η παρακατω και σαν τετοιο το παρηγγειλα ομως μεσα γραφει v 603

Lenovo τηλέφωνο mtk6592 octa πυρήνα 4G RAM ROM 16G 3G WCDMA GPS 13MP 5.5 "HD China

 

Δυστυχως οχι.....

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo V603

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...