Jump to content

Moto X Style (Pure)


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό όποιος το βλέπει παθαίνει πλάκα με την ποιότητά του. Το δεύτερο σοκ έρχεται με το που βλέπουν την οθόνη και το τρίτο με το πως τρέχουν τα applications.

 

Απίστευτη ευκολία ο φορτιστής του που φορτίζει το κινητό σε 15'.

 

 

ισχυει.

Το καλυτερο κινητο μεχρι 400Ε και στοιχιζει 349Ε.

φοβερη συσκευη.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κ πολύ καιρό είχα βάλει στο μάτι το nexus 6p.Τώρα που έχει πεσει πολύ η τιμή του moto,έχω αρχίσει να το ξανασκεφτομαι.Με (σχεδόν) τα μισά λεφτά παίρνω σχεδόν εφάμιλλη συσκευή με αυτή του νεξους...
Link to comment
Share on other sites

349 που το ειδες φιλε μου?

το ειχε 15 μερες το amazon.fr στα 349Ε και τωρα το πηγε παλι στα 450+ :(

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα και γω.φοβερο.και με αντροιντ 6.0

 

Από που και ποσό αν επιτρέπεται...;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κινητό είναι κλειδωμένο; η μπορούμε να βάζουμε ρομς ,ρουτ και οποτε θέλουμε το γυρνάμε σε στοκ χωρίς να χάσουμε εγγύηση όπως στα νεχους ;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι κλειδωμένο; η μπορούμε να βάζουμε ρομς ,ρουτ και οποτε θέλουμε το γυρνάμε σε στοκ χωρίς να χάσουμε εγγύηση όπως στα νεχους ;

Μόνο στα νεξους και στο oneplus αυτά

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζί που το έχει 399 το φέρνει μόνο κατόπιν παραγγελίας αυτά που το έχουν άμεσα διαθέσιμο ξεκινούν από 480 βάλε
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Aς το ξαναπώ τότε
είναι αξιόπιστο το εξπανσις όσο αφορά την περιγραφή και την απεικόνιση των προιόντων του και επίσης η επικοινωνία μαζί τους είναι εύκολη ή θα πιάσουμε Κάιρο? γιατί σκοπεύω να τους πάρω αύριο τηλέφωνο για διευκρινίσεις και αν είναι όλα έτσι όπως τα λένε τότε θα το παραγγείλω κι εγώ, δεν κρύβω ότι τόσο καιρό δεν του είχα δώσει σημασία (δεν ξέρω για ποιο λόγο), τελευταία όμως ασχολήθηκα τυχαία μαζί του και με εντυπωσίασε τόσο με την ποιότητά του όσο και με την γρήγορη απόκρισή του.

Η τιμή δε του εξπανσις είναι άπαιχτη..

 

το σκέφτηκα, το σκέφτηκα, τελικά δεν άντεξα στον πειρασμό και πήγα και το αγόρασα, είμαι ...mobileholic τελικά πρέπει να το παραδεχτώ, ήδη το σετάρω, κατεβαίνει και η mm τώρα κοντά στα 700 mb περίπου, ενώ στο Βιλαμπάχο ( note 4 και vibe shot δηλαδή) ακόμα τρίβουν!

Κούνια μπέλα κάνει πάνω σε επίπεδες επιφάνειες πάντως λόγω καμπυλότητας της πλάτης του, τέσπα ας το πω χαριτωμένο αυτό..

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

και εγω το εβαλα παραγγελια απο expansys και το περιμενω αυριο...
άντε με το καλό, εγώ το πήρα από μεγάλο κατάστημα ελληνικό τελικά, οπότε το πήρα αναγκαστικά μαύρο ενώ ζαχάρωνα το λευκό, πάντως εκ πρώτης όψεως ποιοτικό φαίνεται και γρήγορο, ο χρόνος θα δείξει, το άλλο θέμα είναι τώρα που θα βρούμε θήκη και γυαλάκι οθόνης που δεν βρίσκεις εύκολα Edited by kast1727
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Θήκες δεν έχει πάρα πολλές, ανάλογα και τι στυλ θέλεις.

Είναι συγκεκριμένες οι επιλογές σε εταιρείες πάντως.

Εγώ του έχω το bumper που δίνει μαζί με το κινητό η Motorola γιατί δεν θέλω να πάρει παραπάνω όγκο.

Από εκεί και πέρα το έχω μέσα σε pouch όπως και τα άλλα κινητά μου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το bumper του έβαλα προσωρινά, το οποίο πράγματι ενώ κάνει πολύ ωραίο το κινητό σε εμφάνιση, το αφήνει όμως εντελώς εκτεθειμένο στο πίσω μέρος, οπότε βρήκα μία κανονική σιλικόνης μια χαρά κι έκανα την δουλειά μου.
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και ένα εχω να πω... η συσκευη ειναι φανταστική, καμια συγκριση με τα παλαιοτερα android smarphones που είχα. Το μονο μειονεκτιμα ειναι η μπαταρια αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο αναλογα με την χρηση του καθενος.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και ένα εχω να πω... η συσκευη ειναι φανταστική, καμια συγκριση με τα παλαιοτερα android smarphones που είχα. Το μονο μειονεκτιμα ειναι η μπαταρια αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο αναλογα με την χρηση του καθενος.

 

Ποιο κινητό είχες προηγουμένως, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητό είχες προηγουμένως, αν επιτρέπεται;

 

Τα τελαιταια δυο χρονια ειχα με την σειρα Note3, LG G3, iPhone 6 Plus και πλεον το moto x style. Το μονο που με χαλαει ειναι η διαρκεια της μπαταριας σε σχεση με το iPhone... σε ολα τα αλλα υπερεχει το moto.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

κλεισε μερικα γκεστουρς τις μοτο και θα δεις μεγαλη διαφορα
προσπάθησα να τα βρω κι εγώ και δεν τα καταφερα, γνωρίζεις μήπως που τα βρίσκουμε?

άκυρο τα βρήκα , αλλά είναι πράγματι κρίμα, γιατί έτσι χάνει πολύ από την χρηστικότητά του, αν για κάτι ξεχωρίζει αυτο το τηλέφωνο, είναι αυτά τα gestures..

Edited by kast1727
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Τα τελαιταια δυο χρονια ειχα με την σειρα Note3, LG G3, iPhone 6 Plus και πλεον το moto x style. Το μονο που με χαλαει ειναι η διαρκεια της μπαταριας σε σχεση με το iPhone... σε ολα τα αλλα υπερεχει το moto.

 

Καλορίζικο, λοιπόν! Η μπαταρία τη βγάζει τη μέρα; (με τη χρήση εννοείται που κάνεις εσύ)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, λοιπόν! Η μπαταρία τη βγάζει τη μέρα; (με τη χρήση εννοείται που κάνεις εσύ)

 

Σημερα λοιπον σε πραγματικες συνθηκες το εβγαλα απο την φορτηση στις 7 το πρωι με 100% και στις 12 το μεσημερι ειχε φτασει στα 40%.

 

Στην εικονα φαινεται η χρηση της μπαταριας https://drive.google.com/file/d/0B2T6117jEZBUaHRBSVI4SUpONEU/view?usp=sharing

 

του εχω περασει και το παρακατω tempered glass https://drive.google.com/file/d/0B2T6117jEZBUSEhmQktZSFFwQzg/view?usp=sharing

Αν θελει καποιος να δει εφαρμογη πανω στην οθονη μπορω να ανεβασω φωτο οσο ακομη εχω το iphone και μπορω να βγαλω φωτο το moto x style.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Στην εικονα φαινεται η χρηση της μπαταριας https://drive.google.com/file/d/0B2T6117jEZBUaHRBSVI4SUpONEU/view?usp=sharing
καλά εντάξει το έστυψες απ' ότι μπορώ να καταλάβω από το γράφημα, με wifi ανοιχτό όλη μέρα δεδομένα αρκετά αν είδα καλα, gps κλπ., αλλά και πάλι δεν δικαιολογείται, ή το κινητό δεν κάνει καθόλου καλή διαχείριση ενέργειας ή η μπαταρία είναι απλά ανεπαρκής, το μόνο ίσως παρήγορο είναι ότι η φόρτιση είναι αστραπιαία στην κυριολεξία οπότε κατά το απόγευμα και 10 λεπτά να το βάλεις την βγάζεις την βραδιά.
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...