Jump to content

Lenovo Vibe P1 Pro


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα ηρθε η λυπητερή.........39,86...........μεγια μας.........

πηραν προσωπικό στο τελωνείο θεσ/ικη και γίνεται σφαγη........προσοχη!!

 

Όταν λες "λυπητερή....39,86€...." για πιο ακριβώς μοντέλο μιλάς και από πού ;;;

Το 2/16 ή το 3/16 ;; Και σε τί χρώμα ;; Στα 39,86€ περιλαμβάνονται και τα 12€ των ΕΛΤΑ ;;

Ρωτάω γιατί κι εγώ είμαι μέσα στο τελωνείο από 14/12 και περιμένω το "κουστούμι"...:worry::worry:

 

Με απλή αριθμητική, εάν αφαιρέσουμε από τα 39,86€ τα 12€ των ΕΛΤΑ & υπολογίσουμε το υπόλοιπο (27,86€) ως ΦΠΑ , έχουμε αξία CIF 116€.

Τόσο στο κοστολόγησαν ;;; Είναι 2/16 χρυσαφί ;;;

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν λες "λυπητερή....39,86€...." για πιο ακριβώς μοντέλο μιλάς και από πού ;;;

Το 2/16 ή το 3/16 ;; Και σε τί χρώμα ;; Στα 39,86€ περιλαμβάνονται και τα 12€ των ΕΛΤΑ ;;

Ρωτάω γιατί κι εγώ είμαι μέσα στο τελωνείο από 14/12 και περιμένω το "κουστούμι"...:worry::worry:

 

Με απλή αριθμητική, εάν αφαιρέσουμε από τα 39,86€ τα 12€ των ΕΛΤΑ & υπολογίσουμε το υπόλοιπο (27,86€) ως ΦΠΑ , έχουμε αξία CIF 116€.

Τόσο στο κοστολόγησαν ;;; Είναι 2/16 χρυσαφί ;;;

116 το πηρα αλλα δεν παιζει κανενα ρολο.

2/16 ειναι .

νομιζω οτι με που δουνε τηλεφωνο εχουνε ταριφα εκτος αμα δουνε καμια τρελη τιμη απο το κινεζο.

δεν μου ειπαν για αλλα λεφτα.το ειδοποιητηριο λεει 39,86 αρα αυτο ειναι το συνολο.

Link to comment
Share on other sites

116 το πηρα αλλα δεν παιζει κανενα ρολο.

2/16 ειναι .

νομιζω οτι με που δουνε τηλεφωνο εχουνε ταριφα εκτος αμα δουνε καμια τρελη τιμη απο το κινεζο.

δεν μου ειπαν για αλλα λεφτα.το ειδοποιητηριο λεει 39,86 αρα αυτο ειναι το συνολο.

 

Σ' ευχαριστώ. Άντε και στα δικά μου.

Ελπίζω ότι δεν θα περάσει το πενηντάρικο. Δεν με φοβίζει ο ΦΠΑ, αλλά οι δασμοί, γιατί ξεπερνάω τα 150€ σε αξία CIF...

Άσε που έχω την υπόνοια ότι τα αστέρια της Βικμαλλ έχουν γράψει επάνω στο δέμα "Lenovo Vibe P1 3/16GB"...

Και ξέρουμε όλοι τι σημαίνει αυτό τέτοιες μέρες...:X

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ. Άντε και στα δικά μου.

Ελπίζω ότι δεν θα περάσει το πενηντάρικο. Δεν με φοβίζει ο ΦΠΑ, αλλά οι δασμοί, γιατί ξεπερνάω τα 150€ σε αξία CIF...

Άσε που έχω την υπόνοια ότι τα αστέρια της Βικμαλλ έχουν γράψει επάνω στο δέμα "Lenovo Vibe P1 3/16GB"...

Και ξέρουμε όλοι τι σημαίνει αυτό τέτοιες μέρες...:X

 

και εμενα σημερα πηρε δρομο απο αττικη για Υεδ Θεσσαλονικης, το 50αρικο το εχω ηδη ετοιμο, το εχω παρει αποφαση, να το παραλαμβανα και πριν τα Χριστουγγενα για να το παραδωσω στον νομιμο παραληπτη (δωρο για τη γυναικα) καλα θα ηταν, αλλα δε με βλεπω να ξεμπλεκω ΟΥΤΕ την Πρωτοχρονια, αργουν πολυ τα ρημαδια στο τελωνειο....εμ μας πηδ@νε, εμ το κανουν και αργα αργα :X :X :dizzy::dash::chair::protest:

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη έχει τελωνειο αθηνα δεν μου έχει συμβει ποτέ?

για ποιον λόγο?αλλάξε κατι?

 

επίσης είμαι στο φθηνό μοντελο lenovo p1για πειτε λόγους να το αποριψω το

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Zenfone-Max-4G-FDD-5-5inch-FHD-2GB-RAM-16GB-ROM-MSM8916-Quad-Core-13/1806090_32599697617.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1482191396199&af=d58e36f5-c645-11e6-86e4-02863d06534d&&aff_trace_key=c5a75f1d0f3a4a28aebc2e66a56939c9-1482191396199-07591-JYJQJYByj

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη έχει τελωνειο αθηνα δεν μου έχει συμβει ποτέ?

για ποιον λόγο?αλλάξε κατι?

 

επίσης είμαι στο φθηνό μοντελο lenovo p1για πειτε λόγους να το αποριψω το

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Zenfone-Max-4G-FDD-5-5inch-FHD-2GB-RAM-16GB-ROM-MSM8916-Quad-Core-13/1806090_32599697617.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1482191396199&af=d58e36f5-c645-11e6-86e4-02863d06534d&&aff_trace_key=c5a75f1d0f3a4a28aebc2e66a56939c9-1482191396199-07591-JYJQJYByj

 

Η παραπομπή σου δεν είναι για Lenovo P1c58 (το φθηνότερο Ρ1). Τσέκαρέ το... :confused::confused:

Όσο για το τελωνείο αν δεν έχεις πάρει χαμπάρι ακόμα τί γίνεται, ιδιαίτερα για Β. Ελλάδα...:X:X

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

και εμενα σημερα πηρε δρομο απο αττικη για Υεδ Θεσσαλονικης, το 50αρικο το εχω ηδη ετοιμο, το εχω παρει αποφαση, να το παραλαμβανα και πριν τα Χριστουγγενα για να το παραδωσω στον νομιμο παραληπτη (δωρο για τη γυναικα) καλα θα ηταν, αλλα δε με βλεπω να ξεμπλεκω ΟΥΤΕ την Πρωτοχρονια, αργουν πολυ τα ρημαδια στο τελωνειο....εμ μας πηδ@νε, εμ το κανουν και αργα αργα :X :X :dizzy::dash::chair::protest:

 

Τουλάχιστον εγώ που είμαι ήδη τελωνείο από 14/12 να προλάβω την Πρωτοχρονιά, γιατί έτσι όπως μας πάνε τελωνεία και ΚΔ Αττικής,

με βλέπω κι εμένα για το νέο έτος...:(:(

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Η παραπομπή σου δεν είναι για Lenovo P1c58 (το φθηνότερο Ρ1). Τσέκαρέ το... :confused::confused:

Όσο για το τελωνείο αν δεν έχεις πάρει χαμπάρι ακόμα τί γίνεται, ιδιαίτερα για Β. Ελλάδα...:X:X

 

δεν έχω πάριε χαμπαρι αν θες να μου πεις πληροφοριακα θα ηθελα να μαθω.

επισης το φθηνότερο τι διαφορα έχει από τα ακριβα μοντέλα?

σορρυ αν σε κουράζω.και ευχαρισω όλους που μου λυνεται τις απορίες μου!

να στε όλοι καλά!!

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω πάριε χαμπαρι αν θες να μου πεις πληροφοριακα θα ηθελα να μαθω.

επισης το φθηνότερο τι διαφορα έχει από τα ακριβα μοντέλα?

σορρυ αν σε κουράζω.

 

Πληροφοριακά διάβασε αυτό το thread από την πρώτη σελίδα και θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

Και για κάθε μοντέλο ξεχωριστά και για τις διαφορές ανάμεσα στα δύο Κινέζικα και τα Ευρωπαϊκά.

Και εγώ από εδώ έμαθα να τα ξεχωρίζω και κατέληξα στο τί θέλω... ;)

Και όχι δεν με κουράζεις, απλά με αναγκάζεις να σου γράψω πράγματα που έχουν ήδη ξαναγραφτεί εδώ...

 

Περισσότερα για το τελωνείο και τις μεταφορικές εταιρίες από Κίνα δες και εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=1

Μόνο μην γράψεις εκεί πριν διαβάσεις τουλάχιστον τις τελευταίες 30-40 σελίδες (από τις 1600+) γιατί θα σε κράξουν. ;)

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα το 2o Lenovo 3/16 (παραγγελια απο vickmall) χωρις φυσικα τελωνειο.Αρα ειναι θεμα καθαρα τυχης.Τις επομενες μερες περιμενω ενα smartwatch απο Geekbuying κ ελπιζω κ αυτο να μη περασει σε σχεση με αυτα που διαβαζω..
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα το 2o Lenovo 3/16 (παραγγελια απο vickmall) χωρις φυσικα τελωνειο.Αρα ειναι θεμα καθαρα τυχης.Τις επομενες μερες περιμενω ενα smartwatch απο Geekbuying κ ελπιζω κ αυτο να μη περασει σε σχεση με αυτα που διαβαζω..

 

Πότε παρήγγειλες το Lenovo 3/16 σου ;;; Μήπως στις 26/11 ;;;

Ρωτάω για να υπολογίσω πόσο θα κάνει και το δικό μου αφού ξεμπλέξει με τα τελωνεία... :wink:

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

απλώς ρυθμίστε το region σε κάποια χώρα που έχει ενεργή την 800άρα.

Mαλλον εννοει την εντολη ####.... region code. Μπορει καποιος με εκδοση P1c72 να το κανει να δει αν δινει δυνατοτητα αλλαγης χωρας π.χ UK γιατι δεν το εχω στα χερια μου ειναι στο service.

 

Οπως το βρηκα στο xda http://forum.xda-developers.com/vibe-p1/accessories/how-to-change-vibe-p1-region-t3489708

To αρχειακι ειναι εδω στην s272 https://yadi.sk/d/hY3kNWJGrnpCU?ncrnd=5389

Οποιος εχει ορεξη..

Συμφωνα με αυτα που διαβαζω στο xda, ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ Η Β20(800ΜΗΖ). Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν χρειαζετε root.

Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εννοει την εντολη ####.... region code. Μπορει καποιος με εκδοση P1c72 να το κανει να δει αν δινει δυνατοτητα αλλαγης χωρας π.χ UK γιατι δεν το εχω στα χερια μου ειναι στο service.

 

Οπως το βρηκα στο xda http://forum.xda-developers.com/vibe-p1/accessories/how-to-change-vibe-p1-region-t3489708

To αρχειακι ειναι εδω στην s272 https://yadi.sk/d/hY3kNWJGrnpCU?ncrnd=5389

Οποιος εχει ορεξη..

Συμφωνα με αυτα που διαβαζω στο xda, ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ Η Β20(800ΜΗΖ). Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν χρειαζετε root.

 

Προφανώς, αν κατάλαβα καλά, όλα τα δικά μας "Κινέζικα" Ρ1 (c58 ή c72) έχουν region China και απενεργοποιημένη την Β20.

Μπορούμε να αλλάξουμε region από China σε EU ή Greece χωρίς root ;;;

Και πώς θα χρησιμοποιήσουμε το "αρχειάκι" χωρίς root όταν τα Ρ1 μας έχουν ήδη εγκατεστημένη την P1a42_S288_160721_ROW ;;;

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Εδω κολλαω κι εγω μηπως το εχουμε ηδη το αρχειακι και δεν χρειαζομαστε root??. Δεν το εχω και στα χερια μου να δοκιμασω.. Πληκτρολογησες τον κωδικο και σου εβγαλε region china? Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Εδω κολλαω κι εγω μηπως το εχουμε ηδη το αρχειακι και δεν χρειαζομαστε root??. Δεν το εχω και στα χερια μου να δοκιμασω.. Πληκτρολογησες τον κωδικο και σου εβγαλε region china?

 

Όχι , απλώς κάνω μαντεψιές. Το δικό μου P1c72 βρίσκεται ακόμα (από 14/12) στα χέρια των Ελληνικών τελωνείων...:(

Πού 'ναι ο gerstavros2 με τις γνώσεις του να μας διαφωτίσει και μας τους πτωχούς ;;;

Πάντως εάν μπορέσουμε να "ξεκλειδώσουμε" & την Β20 τότε τα P1c72 μας θα διαφέρουν από τα Ευρωπαϊκά P1a42 μόνο στο μέγεθος της ROM (16 αντί 32 GB).

Edited by apost_V

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Η παραπομπή σου δεν είναι για Lenovo P1c58 (το φθηνότερο Ρ1). Τσέκαρέ το... :confused::confused:

Όσο για το τελωνείο αν δεν έχεις πάρει χαμπάρι ακόμα τί γίνεται, ιδιαίτερα για Β. Ελλάδα...:X:X

 

ναι η παραπομπη ειναι για το asus https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Zenfone-Max-4G-FDD-5-5inch-FHD-2GB-RAM-16GB-ROM-MSM8916-Quad-Core-13/1806090_32599697617.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1482191396199&af=d58e36f5-c645-11e6-86e4-02863d06534d&&aff_trace_key=c5a75f1d0f3a4a28aebc2e66a56939c9-1482191396199-07591-JYJQJYByj

 

 

και μετα το lenovo τη φθηνη έκδοη https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Lenovo-Vibe-P1-Mobile-Phone-4G-LTE-Android-5-1-Octa-Core-5-5-Inch/106530_32477276137.html?aff_platform=aaf&sk=qFYVrjiIy%3A&cpt=1482272157245&af=de6be483-c701-11e6-86e4-02863d06534d&aff_trace_key=51af0810fed44f2b9a6ff0b65e6f2c29-1482272157245-02040-qFYVrjiIy

 

 

ποιο αξίζει περισσότερο?

αν παρω το φθηνο lenovo και του φλασάρω καλη ρομ δεν θα έχω πρόβλημα σωστα?το nfc δεν το χρειαζομαι.την μπαντα για b20 απο την στιγμη που δεν θα έχω wind ειμαι οκ για να το αγοράσω σωστα(γιατι εκει που ειμαι η wind den exei καθολου σημα)?χρησιμοποιω vodafone kai cosmote

 

για το asus στο πιο πάνω link ti Λετε χειρότερο από lenovo?

 

 

επίσης αν πάρω την ακριβή έδκοση lenovo vibe p1 https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-lenovo-vibe-p1

 

ποια η διαφορα με το φθηνό lenovo στο από πάνω λινκ?

αν ειναι θεμα ρομ στα κινεζικα lenovo στην ακριβή και στην φθηνη έκδοση από τα ευρωπαικα ξέρω να φλασάρω ρομ.

ευχαριστω δεν κανω αλλες ερωτησεις!!!!!!!!!! :(

δηλαδλη οι διαφορα στα κινεζικα λενοβο με τα ευροπαικα ειναι στην ρομ η στην μπαντα Β20?

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι η παραπομπη ειναι για το asus https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Zenfone-Max-4G-FDD-5-5inch-FHD-2GB-RAM-16GB-ROM-MSM8916-Quad-Core-13/1806090_32599697617.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1482191396199&af=d58e36f5-c645-11e6-86e4-02863d06534d&&aff_trace_key=c5a75f1d0f3a4a28aebc2e66a56939c9-1482191396199-07591-JYJQJYByj

 

 

και μετα το lenovo τη φθηνη έκδοη https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Lenovo-Vibe-P1-Mobile-Phone-4G-LTE-Android-5-1-Octa-Core-5-5-Inch/106530_32477276137.html?aff_platform=aaf&sk=qFYVrjiIy%3A&cpt=1482272157245&af=de6be483-c701-11e6-86e4-02863d06534d&aff_trace_key=51af0810fed44f2b9a6ff0b65e6f2c29-1482272157245-02040-qFYVrjiIy

 

 

ποιο αξίζει περισσότερο?

αν παρω το φθηνο lenovo και του φλασάρω καλη ρομ δεν θα έχω πρόβλημα σωστα?το nfc δεν το χρειαζομαι.την μπαντα για b20 απο την στιγμη που δεν θα έχω wind ειμαι οκ για να το αγοράσω σωστα(γιατι εκει που ειμαι η wind den exei καθολου σημα)?χρησιμοποιω vodafone kai cosmote

 

για το asus στο πιο πάνω link ti Λετε χειρότερο από lenovo?

 

 

επίσης αν πάρω την ακριβή έδκοση lenovo vibe p1 https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-lenovo-vibe-p1

 

ποια η διαφορα με το φθηνό lenovo στο από πάνω λινκ?

αν ειναι θεμα ρομ στα κινεζικα lenovo στην ακριβή και στην φθηνη έκδοση από τα ευρωπαικα ξέρω να φλασάρω ρομ.

ευχαριστω δεν κανω αλλες ερωτησεις!!!!!!!!!! :(

δηλαδλη οι διαφορα στα κινεζικα λενοβο με τα ευροπαικα ειναι στην ρομ η στην μπαντα Β20?

 

Άντε πάλι.

Λοιπόν, συνοπτικά : Η διαφορά του "φθηνού" κινέζικου Ρ1c58(2/16GB) με το "ακριβό" P1c72(3/16GB) είναι στην RAM (+1GB) και στο NFC(υπάρχει μόνον στο ακριβό). Απ'όσο εγώ γνωρίζω δεν έχουν άλλη διαφορά στο hardware.

Αμφότερα έχουν (απ' όσο ξέρω) "κλειδωμένη" την Β20.

Το "Κινέζικο" P1c72(3/16GB) με το Ευρωπαϊκό P1 Pro (P1a42 3/32GB) διαφέρουν μόνον στην ROM (+16GB για το Ευρωπαϊκό)

και στην Β20 που είναι "ανοιχτή" στο Ευρωπαϊκό.

Και βέβαια στην τιμή όπως θα έχεις ήδη διαπιστώσει (+110€ περίπου).

 

Για το ASUS δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη - δεν το γνωρίζω καθόλου. Ίσως κάποιος άλλος συμφορουμίτης να σε βοηθήσει.

 

Και κάτι τελευταίο. Πρόσεχε από πιο κινεζομάγαζο θα ψωνίσεις γιατί κάποια πουλάνε φθηνότερα με Android 5.1 (χρειάζεται root για να του "φορέσεις" την πιο πρόσφατη ROM με Android 6.0 καθώς δεν έχει ΟΤΑ) και κάποια με Android 6.0 κατ'ευθείαν.

People should not be afraid of their governments.

Governments should be afraid of their people.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, αν κατάλαβα καλά, όλα τα δικά μας "Κινέζικα" Ρ1 (c58 ή c72) έχουν region China και απενεργοποιημένη την Β20.

Μπορούμε να αλλάξουμε region από China σε EU ή Greece χωρίς root ;;;

Και πώς θα χρησιμοποιήσουμε το "αρχειάκι" χωρίς root όταν τα Ρ1 μας έχουν ήδη εγκατεστημένη την P1a42_S288_160721_ROW ;;;

 

Καλημερες.

Λοιπον κατεβασα το εν λογο αρχειο.

Το εκανα αντιγραφη στην SD Card μετα πατησα ####682#

Αυτοματα σου ανοιγει ενα παραθυρο και σε ρωταει ποιο region θελεις να σεταρεις.

Δοκιμαστικα εβαλα το RO (Ρουμανια πρεπει να ειναι φυσιολογικα ) μιας και δεν καταφερα να

καταλαβω και πολλα λογο του οτι διπλα σε καθε χωρα ειχε κινεζογραμματα .

Εκανε επανεκινηση και οταν πατησα ####5993# μου εβγαλε P1a42_USR_S288........_ROW_ro

Οποτε δεν χρειαζεται να εισαι ROOT για να το αλλαξεις.

Τωρα εγω εχω VODAFONE & COSMOTE οποτε δεν ξερω αν εχει ανοιξει η Β20.

Αν καποιος ξερει ποια χωρα εχει Β20 ας το πει.

Θα δοκιμασω και το easyimage_S285.zip να δω αν εχει κατι αλλο μεσα.

Αυτα προς το παρον.

EDIT : Δεν μου κανει αντιγραφη το S285....οποτε ακυρη η δοκιμη.

Edited by lazaros_nexus

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Φοβερα νεα!! Μαλλον ξεκλειδωσε η Β20 αν η ρουμανια την χρησιμοποιει. Η αγγλια σιγουρα την χρησιμοποιει και η ελλαδα λογικα αν την εχει να την επιλεξεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το αρχειακι το αντεγραψες στην sd χυμα η καπου συγκεκριμενα??

Link to comment
Share on other sites

αυριο παραλαμβανω παιδια, παω να αγορασω και λαχεια και να παιξω και τζοκερ γιατι γλιτωσα το τελωνειο, περασε Θεσσαλονικη χωρις να ακουμπησει ΥΕΔ...!!! αντε να καταληξετε μας πειτε και εμας τι παιζει τελικα με την 20αρα να το σεταρω να το παραδωσω στη γυναικα τουμπανιασμενο :lol: :lol: :lol: :p :p:p :D :D :D
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Το αρχειο το εκανα αντιγραφη χυμα στην SD καρτα.

Δεν μπορω να ανεβασω φωτο απο screenshot που εκανα για να δειτε

τις επιλογες για τις χωρες και ποια πρεπει να διαλεξουμε .....

Ελπιζω να τα καταφερω.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Πότε παρήγγειλες το Lenovo 3/16 σου ;;; Μήπως στις 26/11 ;;;

Ρωτάω για να υπολογίσω πόσο θα κάνει και το δικό μου αφού ξεμπλέξει με τα τελωνεία... :wink:

 

Ανημερα Black Friday απο Vickmall:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω την διαδικασία και έβαλα την χώρα με τα αρχικά eg,λογικα αγγλια είναι..Οποιο κινητό και αν ειχα πιο παλιά το 4g της wind ηταν αρκετά καλό μεσα στο σπίτι..Απο οταν πήρα το lenovo επιανε με το ζόρι και γυρνούσε συνέχεια σε edge..Προφανώς λοιπόν στο σπίτι μου 4g πρέπει να έρχεται με την 800 απο wind.Εδω και μισή ώρα που εκανα την διαδικασία πλέον το 4g ειναι σταθερό 2-3 γραμμές οπως στα παλια μου κινητά..Μάλλον καναμε δουλειά..Βεβαια σίγουρα θα μας πει κάποιος που ξέρει σίγουρα οτι στην περιοχή του το 4g ειναι απο 800..Εγω περιστέρι μένω αρα δεν μπορώ να πω με σιγουριά απλα συγκρίνω με πριν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...