Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω αδικο σε αυτό που εγραψα?

Οσο για τους χαρτες αμα θελω χωρις δεδομενα εχω και εναλακτικες εφαρμογες.

 

Δεν εγινε επιθεση στον φιλο ποιο πισω. Απλα μια παρατηρηση.

Καλο βεβαια θα ηταν να το εχουν διωρθωσει οι αρμόδιοι(σε κατι αλλα εχουν αμεση αντιδραση) αλλα θελω να πιστευω ότι απλα δεν το ειδαν.

 

Α τωρα το προβλημα των χαρτων το λυσες με εναλλακτικές εφαρμογες ε? Που πιο παλια ουτε σε ενδιεφεραν γιατι τα εκανες ολα με τον edge..Μαλιστα..

Απο την αλλη απο το να αφηνεις <<υπονοουμενα>> για τους αρμοδιους καλο θα ηταν να μαθεις να στηνεις το κινητο σου καλυτερα μπας και διορθωσεις και αυτο το νεο κουσουρι στους χαρτες..

Link to comment
Share on other sites

Α τωρα το προβλημα των χαρτων το λυσες με εναλλακτικές εφαρμογες ε? Που πιο παλια ουτε σε ενδιεφεραν γιατι τα εκανες ολα με τον edge..Μαλιστα..

Απο την αλλη απο το να αφηνεις <<υπονοουμενα>> για τους αρμοδιους καλο θα ηταν να μαθεις να στηνεις το κινητο σου καλυτερα μπας και διορθωσεις και αυτο το νεο κουσουρι στους χαρτες..

 

Ρε αδερφέ, σε κράζουν στο insomnia, σε κράζουν και εδώ.. δεν έχεις βαρεθεί?? Πουλά το να ησυχάσεις και εσύ να ησυχάσουμε και εμείς που μας έρχονται ειδοποιήσεις επειδή δεν καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος.

 

Fast ring: Δοκιμαστικες εκδόσεις, με προβλήματα. Το ξέρει το παιδί παραπάνω το ξέρουν και όλοι. Μόνο εσύ δεν νιώθεις.

 

Υγ. Εμένα δουλεύουν οι χάρτες χωρίς ίντερνετ. Και αναζήτηση σημειων και καταστήματα και όλα. Οπότε ναι, η πουλα το ή φτιαξτο μόνος σου. Έλεος. Και είσαι και σε θέμα που δεν αφορά την συσκευή σου και πετάγεσαι. Αφού και με 100 ευρώ παίρνεις καλύτερο android (ή όχι?). Επιτέλους δηλαδή.

Edited by AgelosMo
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβες από αυτό που σου εγραψα. Εισαι στο fast ring γραψε για το πρόβλημα που εχεις στο καταλληλο σημειο.

Μπερδευεις τα ατομα εδώ μεσα που θελουν να ενημερωθουν και όχι να κραξουν

 

Δεν έκραξα,χιουμοράκι ήταν.Τα του λογισμικού τα ξέρουν όλοι νομίζω,μην τσακωνόμαστε για χαζομάρες.Αν θεωρείται άκυρο το σχόλιο μου ας διαγραφεί,μην το κάνουμε θέμα.Από εκεί και πέρα να προσέχεις λίγο το ύφος σου και πως απευθύνεσαι σε κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αδερφέ, σε κράζουν στο insomnia, σε κράζουν και εδώ.. δεν έχεις βαρεθεί?? Πουλά το να ησυχάσεις και εσύ να ησυχάσουμε και εμείς που μας έρχονται ειδοποιήσεις επειδή δεν καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος.

 

Fast ring: Δοκιμαστικες εκδόσεις, με προβλήματα. Το ξέρει το παιδί παραπάνω το ξέρουν και όλοι. Μόνο εσύ δεν νιώθεις.

 

Υγ. Εμένα δουλεύουν οι χάρτες χωρίς ίντερνετ. Και αναζήτηση σημειων και καταστήματα και όλα. Οπότε ναι, η πουλα το ή φτιαξτο μόνος σου. Έλεος. Και είσαι και σε θέμα που δεν αφορά την συσκευή σου και πετάγεσαι. Αφού και με 100 ευρώ παίρνεις καλύτερο android (ή όχι?). Επιτέλους δηλαδή.

 

Πρωτα απο ολα ηρεμησε λιγακι γιατι ειναι και καλοκαιρακι και κανει ζεστη..

Στο Insomnia βεβαια δεν βλεπω να με κραζει καποιος ..ισα ισα οι 2-3 που δικαιολογουσαν τα αδικαιολογητα πλεον σφυρανε αδιαφορα...Για ριξε μια ματια να δεις τι γραφεται πλεον και τι ξεραιλα εχει πεσει...3 και ο κουκος...και καταληγουμε στο εξης..

Αντι να κατσεις εσυ και 2-3 αλλοι, ολο αυτο το διαστημα να δειτε τι εφταιξε που πεθανε η πλατφορμα, ασχολεισαι με το τι θα παρω εγω και το τι κανω εγω..Αντι να δεις την ουσια του προβληματος αναλώνεσαι σε προσωπικες επιθεσεις..Σε αδικει αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα ηρεμησε λιγακι γιατι ειναι και καλοκαιρακι και κανει ζεστη..

Στο Insomnia βεβαια δεν βλεπω να με κραζει καποιος ..ισα ισα οι 2-3 που δικαιολογουσαν τα αδικαιολογητα πλεον σφυρανε αδιαφορα...Για ριξε μια ματια να δεις τι γραφεται πλεον και τι ξεραιλα εχει πεσει...3 και ο κουκος...και καταληγουμε στο εξης..

Αντι να κατσεις εσυ και 2-3 αλλοι, ολο αυτο το διαστημα να δειτε τι εφταιξε που πεθανε η πλατφορμα, ασχολεισαι με το τι θα παρω εγω και το τι κανω εγω..Αντι να δεις την ουσια του προβληματος αναλώνεσαι σε προσωπικες επιθεσεις..Σε αδικει αυτο..

 

Εμενα μου αρέσει. Εσένα δεν σου αρέσει.. Πουλα το γιατί με τις ζεστές ανεβαίνει και η θερμοκρασία (φτάιει η Ms) και μπορεί να σου σκάσει κιόλας. Στο insomnia απλα βαρέθηκαν γιατί δεν βγάζουν ακρη με εσένα.

 

Α και κάτι άλλο. .μια χαρά γράφουν, απλα δεν γράφουν κάτι άσχημο για να πεταχτεις και να συμφωνήσεις και να γίνει χαμός, όπως κάθε φορά. Και στην τελική γιατί πράγμα να μιλήσω και μα δω ποια ουσία?/ που με εμενα με ικανοποιεί η συσκευή (μαζί και τα windows) ενώ εσένα όχι? Είναι δικό μου πρόβλημα ή δικό σου? Που εσένα έχει πρόβλημα για το α ή β λόγο ενώ εμενα όχι, είναι και αυτό δικό μου πρόβλημα ή δικό σου? Στο ξαναλέω αν δεν σε ικανοποιεί υπάρχουν χιλιάδες που με μικρή επένδυση ( πουλάς το δικό σου + 20 ευρώ) να πάρεις και έχεις μια χαρά ψυχική υγεία. Αλλα δεν θα μπορείς να το δώσεις και θα γκρινιάζεις πάλι ότι φταίει η Ms που δεν πουλιουνται και τα απαξιωσε. Οποτε, άστο μη το πουλάς.

Edited by AgelosMo
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρέσει. Εσένα δεν σου αρέσει.. Πουλα το γιατί με τις ζεστές ανεβαίνει και η θερμοκρασία (φτάιει η Ms) και μπορεί να σου σκάσει κιόλας. Στο insomnia απλα βαρέθηκαν γιατί δεν βγάζουν ακρη με εσένα.

 

Το οτι πλεον σχεδον ολοι τα πουλησανε-πουλανε σε εξευτελιστικες τιμες ή τα εχουν βαλει στο συρταρι δεν σε βαζει σε σκεψεις εσενα? Η΄ μηπως και για αυτο φταιει οτι δεν βγαζουν ακρη με μενα?

Ακομα και οι αρκετοι σκληροπυρηνικοι εχουν αποδεχτει το βατερλω της MS, το μη ενδιαφερον της και τα προχειρα updates με bugs που βγαζει απο τον ερχομο των WM 10 μεχρι και αυτη την στιγμη που μιλαμε..Τα υπολοιπα δυστυχως θα ειναι παρελθον σε λιγους μηνες λογω μη υποστηριξης..Τοτε να δω ομως τι θα λες..

Link to comment
Share on other sites

Το οτι πλεον σχεδον ολοι τα πουλησανε-πουλανε σε εξευτελιστικες τιμες ή τα εχουν βαλει στο συρταρι δεν σε βαζει σε σκεψεις εσενα? Η΄ μηπως και για αυτο φταιει οτι δεν βγαζουν ακρη με μενα?

Ακομα και οι αρκετοι σκληροπυρηνικοι εχουν αποδεχτει το βατερλω της MS, το μη ενδιαφερον της και τα προχειρα updates με bugs που βγαζει απο τον ερχομο των WM 10 μεχρι και αυτη την στιγμη που μιλαμε..Τα υπολοιπα δυστυχως θα ειναι παρελθον σε λιγους μηνες λογω μη υποστηριξης..Τοτε να δω ομως τι θα λες..

 

Τρία ερωτήματα έκανα επάνω και δεν μου απαντάς σε κανένα. Αυτό θα λέω.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Τρία ερωτήματα έκανα επάνω και δεν μου απαντάς σε κανένα. Αυτό θα λέω.

 

Τα ερωτηματα τα οποια εθεσες τα εκανες με τροποποιηση αφοτου ειχες ανεβασει το πρωτο μηνημα ναι ή οχι? Αρα δικο σου προβλημα που δεν απαντηθηκαν..Δεν θα περιμενω πριν απαντησω να δω αν αλλαξες γνωμη για να διορθωσεις κατι..Αυτο το παιχνιδι θα παιζουμε αποψε?

Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτηματα τα οποια εθεσες τα εκανες με τροποποιηση αφοτου ειχες ανεβασει το πρωτο μηνημα ναι ή οχι? Αρα δικο σου προβλημα που δεν απαντηθηκαν..Δεν θα περιμενω πριν απαντησω να δω αν αλλαξες γνωμη για να διορθωσεις κατι..Αυτο το παιχνιδι θα παιζουμε αποψε?

Έπρεπε να το έπαιρνες το 950 XL τότε! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι για πέταμα... Ευτυχώς πρόλαβα και το έδωσα 3 μέρες πριν την προσφορά της Wind 180 euro! Σώθηκα... 1000 φορές cubot πάρα αυτό το πράγμα... Ντροπή στην Microsoft που ένα τόσο δυνατό project το έκαναν σκατα!

 

 

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι για πέταμα... Ευτυχώς πρόλαβα και το έδωσα 3 μέρες πριν την προσφορά της Wind 180 euro! Σώθηκα... 1000 φορές cubot πάρα αυτό το πράγμα... Ντροπή στην Microsoft που ένα τόσο δυνατό project το έκαναν σκατα!

 

 

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

Αν θες μπορεις να περιγραψεις γιατι είναι για πεταμα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι για πέταμα... Ευτυχώς πρόλαβα και το έδωσα 3 μέρες πριν την προσφορά της Wind 180 euro! Σώθηκα... 1000 φορές cubot πάρα αυτό το πράγμα... Ντροπή στην Microsoft που ένα τόσο δυνατό project το έκαναν σκατα!

 

 

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Σιγά μη πάρουμε και Cubot! Μια χαρά ειναι η συσκευή! Αν δεν σ' αρέσει το λειτουργικό δεν φταίει η συσκευή!!!

Για πέταμα σε καμία περίπτωση δεν ειναι....

Αν θες μπορεις να περιγραψεις γιατι είναι για πεταμα?

Κάνεις κι εσύ κάτι ερωτήσεις... Επειδή εχει Windows. Αν είχε Android θα ήταν super! :p ;)

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει πολύ καλό hardware με σούπερ οθόνη και τρομερή κάμερα σε καμία περίπτωση για πέταμα μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!
Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτηματα τα οποια εθεσες τα εκανες με τροποποιηση αφοτου ειχες ανεβασει το πρωτο μηνημα ναι ή οχι? Αρα δικο σου προβλημα που δεν απαντηθηκαν..Δεν θα περιμενω πριν απαντησω να δω αν αλλαξες γνωμη για να διορθωσεις κατι..Αυτο το παιχνιδι θα παιζουμε αποψε?

 

Καλά φίλε, ότι να ναι..! Όχι θα κοιτάξουμε πως θα σου δώσουμε το τέλειο λειτουργικό για να σε βολεύει εσένα (και εμάς που μας αρέσει τι έγινε, τουλάχιστον δεν θα σε ακούμε). Ας κάνουμε αυτό απόψε, μπας και μας αφήσεις σε ησυχία.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτηματα τα οποια εθεσες τα εκανες με τροποποιηση αφοτου ειχες ανεβασει το πρωτο μηνημα ναι ή οχι? Αρα δικο σου προβλημα που δεν απαντηθηκαν..Δεν θα περιμενω πριν απαντησω να δω αν αλλαξες γνωμη για να διορθωσεις κατι..Αυτο το παιχνιδι θα παιζουμε αποψε?

 

 

 

Μπορείς να παίξεις κι αυτό: Ή πούλα το ή άσε μας ήσυχους. Σε όποιο φόρουμ και να γράφεις σε κράζουν. Τι δεν καταλαβαίνεις λοιπόν;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά φίλε, ότι να ναι..! Όχι θα κοιτάξουμε πως θα σου δώσουμε το τέλειο λειτουργικό για να σε βολεύει εσένα (και εμάς που μας αρέσει τι έγινε, τουλάχιστον δεν θα σε ακούμε). Ας κάνουμε αυτό απόψε, μπας και μας αφήσεις σε ησυχία.

 

 

 

Ο ξερόλας έχει άποψη και για το 950XL λες και το 'χει.... Οπότε τι περιμένεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλά φίλε, ότι να ναι..! Όχι θα κοιτάξουμε πως θα σου δώσουμε το τέλειο λειτουργικό για να σε βολεύει εσένα (και εμάς που μας αρέσει τι έγινε, τουλάχιστον δεν θα σε ακούμε). Ας κάνουμε αυτό απόψε, μπας και μας αφήσεις σε ησυχία.

Εχεις μπερδευτεί σε μεγαλο βαθμο...Διοτι σε κανενα σημειο δεν ειπα ουτε σε εσενα ουτε σε κανεναν να αλλαξει ή λειτουργικο ή συσκευη..

Στο συγκεκριμενο θεμα απλα ειπα την γνωμη μου για το επαναλαμβανομενο επιθετικο υφος του πιο πανω μελους..Τωρα αν σε πειραζει που αναφερω τα αρνητικα της πλατφορμας και τα καραγκιοζιλικια της MS που εχει του πεταματου μια τετοια αξιολογη συσκευη δεν με απασχολει καθολου.

Μπορείς να παίξεις κι αυτό: Ή πούλα το ή άσε μας ήσυχους. Σε όποιο φόρουμ και να γράφεις σε κράζουν. Τι δεν καταλαβαίνεις λοιπόν;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Ο ξερόλας έχει άποψη και για το 950XL λες και το 'χει.... Οπότε τι περιμένεις....

 

AXAXAXA..πραγματικα καθε φορα περιμενω πως και πως να δω τις αντιδρασεις σου..

Εγραψα καπου κατι αρνητικο για το 950 εδω περα? Υποδειξε το μου σε παρακαλω αλλιως ασε τις προσβολες στην ακρη..Παρε με την σειρα τα μηνυματα και θα καταλαβεις..

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μπερδευτεί σε μεγαλο βαθμο...Διοτι σε κανενα σημειο δεν ειπα ουτε σε εσενα ουτε σε κανεναν να αλλαξει ή λειτουργικο ή συσκευη..

 

Στο συγκεκριμενο θεμα απλα ειπα την γνωμη μου για το επαναλαμβανομενο επιθετικο υφος του πιο πανω μελους..Τωρα αν σε πειραζει που αναφερω τα αρνητικα της πλατφορμας και τα καραγκιοζιλικια της MS που εχει του πεταματου μια τετοια αξιολογη συσκευη δεν με απασχολει καθολου.

 

 

 

 

 

AXAXAXA..πραγματικα καθε φορα περιμενω πως και πως να δω τις αντιδρασεις σου..

 

Εγραψα καπου κατι αρνητικο για το 950 εδω περα? Υποδειξε το μου σε παρακαλω αλλιως ασε τις προσβολες στην ακρη..Παρε με την σειρα τα μηνυματα και θα καταλαβεις..

 

 

 

Να σε έκραζα μόνο εγώ καλά θα ήταν, αλλά όπως βλέπεις όλοι σε κράζουν, είτε λέγετε myphone είτε insomnia..... Εσύ προσβάλεις τα μέλη με την συμπεριφορά σου. Καλυτέρα πάρε εσύ τα μηνύματα με τη σειρά και θα καταλάβεις ποιος δημιουργεί προβλήματα και τον κράζουν όλοι....

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μπερδευτεί σε μεγαλο βαθμο...Διοτι σε κανενα σημειο δεν ειπα ουτε σε εσενα ουτε σε κανεναν να αλλαξει ή λειτουργικο ή συσκευη..

Στο συγκεκριμενο θεμα απλα ειπα την γνωμη μου για το επαναλαμβανομενο επιθετικο υφος του πιο πανω μελους..Τωρα αν σε πειραζει που αναφερω τα αρνητικα της πλατφορμας και τα καραγκιοζιλικια της MS που εχει του πεταματου μια τετοια αξιολογη συσκευη δεν με απασχολεί.

 

Δεν μου το είπες.. Εσύ είσαι μπερδεμένος τόση ώρα και δεν καταλαβαίνεις ότι εγώ σου το λέω και σε παροτρύνω κιόλας, γιατί δεν σου αρέσει, και για αυτό με το παραμικρό πετάγεσαι (σε άσχετα θέματα) να βγάλει την πίκρα σου.. Απλα πετάς την μπάλα αλλού.

 

Και ξαναρωτάω (που σαι, χωρίς edit τώρα) : Είναι δικό μου πρόβλημα το ότι δεν δουλεύει σωστά η συσκευή σου, ώστε να μπαίνω να διαβάσω μια απορία κάποιου σε thread συσκευής και αντί για αυτό διαβάζω γκρίνια για κάτι άσχετο με αυτήν??? Είναι δικό μου πρόβλημα το ότι εσένα δεν σου αρέσουν τα windows για να διαβάσω την γκρίνια σου συνέχεια? Είναι δικό μου πρόβλημα το ότι θες να παιδεύεσαι με κάτι που δεν σου αρέσει και να μου το παίζεις προφήτης?

 

Έχει γράψει το παιδί παραπάνω ένα πρόβλημα και έχει χαθεί μέσα στα μηνύματα. Και αυτό γιατί? Γιατί πρέπει από το πουθενά να εμφανιστείς να μας ξαναπείς τα προβλήματα του λειτουργικού. Και σε άσχετο θέμα. Και χωρίς να σε ρωτήσουν.

 

Με απασχολεί εμένα ότι μπαίνω να δω αν μπορώ βοηθήσω κάποιον που έχει πρόβλημα σε κάτι, ή να βοηθήσουν εμένα, και έχουμε εσένα το δον Κιχώτη να μας προστατεύεις από τα κακά του λειτουργικού, θάβοντας αλλα μηνύματα. Και χωρίς να έχεις την συσκευή στης οποίας το θέμα μιλάς τόση ώρα. Για αυτό, πες αλλού τις προφητείες σου. Μυαλό έχουμε, μάτια έχουμε και αν μη τι άλλο τις επιλογές τις κάνουμε συνειδητά. Εάν εσένα σου το επέβαλαν το συγκεκριμένο λειτουργικό, για ακόμα μια φορά, δεν είναι δικό μου πρόβλημα.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Να σε έκραζα μόνο εγώ καλά θα ήταν, αλλά όπως βλέπεις όλοι σε κράζουν, είτε λέγετε myphone είτε insomnia..... Εσύ προσβάλεις τα μέλη με την συμπεριφορά σου. Καλυτέρα πάρε εσύ τα μηνύματα με τη σειρά και θα καταλάβεις ποιος δημιουργεί προβλήματα και τον κράζουν όλοι....

 

Οταν καταλάβεις την μεγαλη διαφορα του <<διαφωνω>> με το <<προσβαλλω>> εδω θα ειμαι.

Τα αλλα περι κραξιματος που χρησιμοποιειτε παντα συγκεκριμενα ατομα επειδη τα χωνουμε στην αγαπημενη σας εταιρεια δεν με ενδιαφερουν καθολου, τα αποτελεσματα και η καταντια του λειτουργικου τα λενε ΟΛΑ...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνομαι να το αγοράσω μεταχειρισμένο τελικά μετα την τελευταία ενημέρωση υπάρχουν θέματα με αισθητήρες double tap και γενικά ότι αφορά τη λειτουργικότητα της συσκευής; υπάρχουν θέματα. Γιατί κατά καιρούς έχω διαβάσει διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Οταν καταλάβεις την μεγαλη διαφορα του <<διαφωνω>> με το <<προσβαλλω>> εδω θα ειμαι.

 

Τα αλλα περι κραξιματος που χρησιμοποιειτε παντα συγκεκριμενα ατομα επειδη τα χωνουμε στην αγαπημενη σας εταιρεια δεν με ενδιαφερουν καθολου, τα αποτελεσματα και η καταντια του λειτουργικου τα λενε ΟΛΑ...

 

Την κατάντια την επέφερες εσύ γεμίζοντας το νήμα όπως κάνεις πάντα με άσχετα θέματα. Και άμα δεν σ' αρέσει η "αγαπημένη" μας εταιρεία, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές, να πας. Πάρε διαζύγιο να μας αφήσεις στην ησυχία μας. Έλεος πια με σένα, αντί να ασχολούμαστε με τα προβλήματα που αναφέρουν οι χρήστες, ασχολούμαστε με το μόνιμο ΠΡΟΒΛΗΜΑ, εσένα!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή ψάχνομαι να το αγοράσω μεταχειρισμένο τελικά μετα την τελευταία ενημέρωση υπάρχουν θέματα με αισθητήρες double tap και γενικά ότι αφορά τη λειτουργικότητα της συσκευής; υπάρχουν θέματα. Γιατί κατά καιρούς έχω διαβάσει διαφορά.

 

 

 

Δεν ισχύει, αυτά είναι προβλήματα σε δοκιμαστικές εκδόσεις (insider), όχι στις επίσημες. Δεν έχει κανένα θέμα η συσκευή με την επίσημη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνομαι να το αγοράσω μεταχειρισμένο τελικά μετα την τελευταία ενημέρωση υπάρχουν θέματα με αισθητήρες double tap και γενικά ότι αφορά τη λειτουργικότητα της συσκευής; υπάρχουν θέματα. Γιατί κατά καιρούς έχω διαβάσει διαφορά.

 

Εγώ το πήρα πρόσφατα. Δεν είχα κανένα θέμα. Το μόνο που θα σου έλεγα να προσέξεις (και εγώ το ίδιο έκανα) , εάν πάρεις τζαμακι για την οθόνη, πάρε ένα καλό γιατί κάποια κρύβουν αισθητήρες και μπορεί να μη λειτουργούν.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Α οκ δεν είχα καταλάβει ότι δεν αφορούσαν επίσημες ενημερώσεις αυτά τα προβλήματα.

Και κατι άλλο. Όταν είχα βάλει τα 10 ρια στο 640xl δε συγχρονιζε το mail του iCloud. Υπάρχει κανένας που να έχεις mail στο iCloud και να κανει συγχρονισμό στο 950xl;

Link to comment
Share on other sites

Οταν καταλάβεις την μεγαλη διαφορα του <<διαφωνω>> με το <<προσβαλλω>> εδω θα ειμαι.

Τα αλλα περι κραξιματος που χρησιμοποιειτε παντα συγκεκριμενα ατομα επειδη τα χωνουμε στην αγαπημενη σας εταιρεια δεν με ενδιαφερουν καθολου, τα αποτελεσματα και η καταντια του λειτουργικου τα λενε ΟΛΑ...

 

Πήρες την μπάλα και την έστειλες στον γείτονα. Ωραίος.....

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...