Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα την δοκιμάσω γιατί θέλω media player.η μόνη εφαρμογή που θα μου λείψει είναι της τράπεζας άλφα και ο UC browser...fb κλπ τα βλέπω από browser πάντα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα την δοκιμάσω γιατί θέλω media player.η μόνη εφαρμογή που θα μου λείψει είναι της τράπεζας άλφα και ο UC browser...fb κλπ τα βλέπω από browser πάντα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο UC υπάρχει

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα την δοκιμάσω γιατί θέλω media player.η μόνη εφαρμογή που θα μου λείψει είναι της τράπεζας άλφα και ο UC browser...fb κλπ τα βλέπω από browser πάντα.

 

Μόνο media players θα βρεις αρκετές εφαρμογές και δωρεάν. Είναι από τις κατηγορίες που είμαστε κομπλέ-πιστεύω-. Για την alpha υπάρχει εφαρμογή και νομίζω πως θα την χρειαστείς. Το site αν δεν κάνω λάθος δεν είναι responsive και δεν ξέρω αν σε βολεύει στο browser. Αντίθετα της εθνικής είναι καλύτερο από εφαρμογή -κατά τη γνώμη μου- στον edge

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Η οθόνη του είναι καλή για αμολεντ; Και η ποιότητα κλησεων είναι αυτή που θα έπρεπε;; Εσύ είσαι ευχαριστημένος σε αυτό το θέμα; Σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την οθονη του να σου πω την γνωμη μου μιας και το εχω συγκρινει διπλα διπλα με το nexus 6p..του 950xl ηταν Ανωτερη με διαφορα..του 6p ειναι 2k amoled και αυτη αλλα αισθητα υποδεεστερη οθονη..αρα απο οθονη ειναι μουρλια και απο ποιοτητα κλησεων δυσκολα θα βρεις κατι καλυτερο.

Αν ψάχνεις media player/iptv, δεν ξέρω αν σε βολέψει η εφαρμογή μου Best Player

Αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις δοκίμασέ τη σε pc. Είναι trial, αλλά κάτι θα καταλάβεις.

 

Καμία σχέση εννοείται με το Kodi το οποίο έχει τρομερές λειτουργίες. To kodi υπάρχει μόνο σε pc.

 

Σημ. Είναι επί πληρωμή, αλλά αν σε βολέψει μην ανησυχείς, αν βρεθείς με το 950 θα τη βρούμε την άκρη.

Εκτος απο οτι εχεις φτιαξει εφαρμογαρα εισαι και καταπληκτικο παιδι, δεν θελω να πω κατι αλλο γιατι εχεις ακουσει πολλα καλα σε μια μερα..χεχε

Θα την δοκιμάσω γιατί θέλω media player.η μόνη εφαρμογή που θα μου λείψει είναι της τράπεζας άλφα και ο UC browser...fb κλπ τα βλέπω από browser πάντα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο UC browser υπαρχει εδω και καιρο κανονικα στα wm 10 αλλα ειναι πολυ μετριος πλεον ασε που εχει να αναβαθμιστει και Παρα πολυ καιρο. Βεβαια υπαρχουν εναλλακτικες οπως ο monument browser που ειναι ισως ο καλυτερος στην πλατφορμα...απο browsing γενικα δεν θα εχεις κανενα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πηρα το 950XL μεταχειρισμένο από φίλο διπλανού φόρουμ..Για να δούμε πως θα είναι αυτό...

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πρώην χρήστης του LG G Flex 2 το οποίο με κάποιο μαγικό τρόπο χάλασε και δεν το καλύπτει η εγγύηση.. Τέλος πάντων.. Τώρα ψάχνω για κινητό το πολύ 300ε.. Γενικά ενθουσιαζομαι με τα κινητά, ασχολούμαι με custom rom κτλ.. Και αφού έχω βαρεθεί το android σκέφτομαι να κάνω αλλαγή.. Αξίζει το 950xl στα 270 ? Δεν θέλω να κλαίω τα λεφτά μου.. Θέλω πολύ να αλλάξω σε windows 10..
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πρώην χρήστης του LG G Flex 2 το οποίο με κάποιο μαγικό τρόπο χάλασε και δεν το καλύπτει η εγγύηση.. Τέλος πάντων.. Τώρα ψάχνω για κινητό το πολύ 300ε.. Γενικά ενθουσιαζομαι με τα κινητά, ασχολούμαι με custom rom κτλ.. Και αφού έχω βαρεθεί το android σκέφτομαι να κάνω αλλαγή.. Αξίζει το 950xl στα 270 ? Δεν θέλω να κλαίω τα λεφτά μου.. Θέλω πολύ να αλλάξω σε windows 10..

Η συσκευή είναι πολύ καλή! Ανάλογα το τι θες να κανεις. Το custom rom εδώ το ξεχνάς!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πρώην χρήστης του LG G Flex 2 το οποίο με κάποιο μαγικό τρόπο χάλασε και δεν το καλύπτει η εγγύηση.. Τέλος πάντων.. Τώρα ψάχνω για κινητό το πολύ 300ε.. Γενικά ενθουσιαζομαι με τα κινητά, ασχολούμαι με custom rom κτλ.. Και αφού έχω βαρεθεί το android σκέφτομαι να κάνω αλλαγή.. Αξίζει το 950xl στα 270 ? Δεν θέλω να κλαίω τα λεφτά μου.. Θέλω πολύ να αλλάξω σε windows 10..

 

Εγώ θα έλεγα να ξεκινήσεις με ένα μεταχειρισμένο στα 190€. Ε πίεσης να κ σε νέες μια έρευνα για το ποιες εφαρμογές χρειάζεσαι και εάν υπάρχουν στο store. Στα υπόλοιπα η συσκευή είναι σούπερ. Βέβαια θα χρειαστείς ένα διάστημα προσαρμογής.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να ξεκινήσεις με ένα μεταχειρισμένο στα 190€. Ε πίεσης να κ σε νέες μια έρευνα για το ποιες εφαρμογές χρειάζεσαι και εάν υπάρχουν στο store. Στα υπόλοιπα η συσκευή είναι σούπερ. Βέβαια θα χρειαστείς ένα διάστημα προσαρμογής.

 

Δεν παίζει να ξεκινήσω με μεταχείρισμενο.. Ή θα πάρω αυτό καινούργιο ή ένα Xiaomi MI 5.. Αλλά έχω ενθουσιαστεί με το concept των w10.. Θα ήθελα να μου πείτε για την εμπειρία χρήσης

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να ξεκινήσω με μεταχείρισμενο.. Ή θα πάρω αυτό καινούργιο ή ένα Xiaomi MI 5.. Αλλά έχω ενθουσιαστεί με το concept των w10.. Θα ήθελα να μου πείτε για την εμπειρία χρήσης

 

Τι να σου πούμε εμείς? Για να είμαστε εδώ γουστάρουμε το λειτουργικό.

Μόνο να σημειώσω ότι σύμφωνα με υποθέσεις, θα έρθει η δυνατότητα να έχουμε Χ86 εφαρμογές αλλά πιθανότατα (99,9%), δεν θα γίνει στις υπάρχουσες συσκευές λόγω h/w (απαιτείτε snapdragon 835). Όχι πως θα σταματήσει η υποστήριξή τους. Απλά δεν θα έχουν αυτή την νέα δυνατότητα (αν και όταν έρθει).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πούμε εμείς? Για να είμαστε εδώ γουστάρουμε το λειτουργικό.

Μόνο να σημειώσω ότι σύμφωνα με υποθέσεις, θα έρθει η δυνατότητα να έχουμε Χ86 εφαρμογές αλλά πιθανότατα (99,9%), δεν θα γίνει στις υπάρχουσες συσκευές λόγω h/w (απαιτείτε snapdragon 835). Όχι πως θα σταματήσει η υποστήριξή τους. Απλά δεν θα έχουν αυτή την νέα δυνατότητα (αν και όταν έρθει).

 

Θα το κτυπησω.. W10 είναι το μέλλον

Link to comment
Share on other sites

Θα το κτυπησω.. W10 είναι το μέλλον

Λοιπόν..Εμπειρία χρήσης απο εμένα.

Όλα όσα αναφέρω ήταν προσωπική εμπειρία και προβλήματα που εμφανίστηκαν στο δικό μου κινητό.

 

Αφού έσπασε το g3 μου αποφάσισα να δοκιμασω ένα windows phone και λόγο μεγέθους επέλεξα το 640 xl 4ĝ.

Έπαθε στην αρχή ένα σοκ όσον αφορά τις εφαρμογές γιατί γενικά το μάρκετ είναι άδειο σε σύγκριση με το αντροιντ.

Έπαθα και ένα σοκ με τον τρόπο που πχ άνοιγε βίντεο στο youtube μέσω edge και όχι της εφαρμογής.

Σύντομα άρχισαν να μου λείπουν οι δυνατότητες τροποποίησης της εμφάνισης του κινητού γιατί ρουταρισμα δεν κάνω προσωπικά....

 

Το κινητό ήταν τίμιο αλλά ως εκεί..Εμφάνιζε αδυναμία να συγχρονίσει σωστά εργασίες μου πάνω σε προγράμματα της microsoft όπως το onenote που χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά.

 

Επίσης επαφές δεν συγχρονιζε σωστά..Έφερνε στο κινητό μόνο όσες ήθελε αυτό.

 

Το βασικότερο ομως πρόβλημα ήταν η αδυναμία του επεξεργαστή που φορούσε το κινητό.

 

Και κάπου εκεί το πουλησα και πήρα ένα V10.

Κτήνος αλλά μου είχε ήδη μπεί το μικρόβιο ...

Το πουλησα λοιπόν και περιμένω να παραλάβω το νέο μου παιχνίδι..950xl ...

Πλέων δεν το συγκρίνω με android είναι εντελώς διαφορετικό λειτουργικό και έχει αδυναμίες αλλα σαν συσκευή πιστεύω σε διάφορους τομείς είναι ανώτερη από αυτό που είχα...Μένει να το αποδείξει και η ίδια βέβαια στην πράξη και όχι μόνο στα χαρτια

 

Δεν πιστεύω ότι το winmobile είναι το μέλλον γιατί όλα μα όλα δείχνουν το αντίθετο .

Αλλά σίγουρα είναι πολύ όμορφο ...Μα πάρα πολύ όμορφο!!

Αρκεί να είναι και λίγο λειτουργικό ..Αν αυτά σε καλύπτουν .Ορμά πάρτο.

 

Εμένα πιστεύω με καλύπτουν.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν..Εμπειρία χρήσης απο εμένα.

Όλα όσα αναφέρω ήταν προσωπική εμπειρία και προβλήματα που εμφανίστηκαν στο δικό μου κινητό.

 

Αφού έσπασε το g3 μου αποφάσισα να δοκιμασω ένα windows phone και λόγο μεγέθους επέλεξα το 640 xl 4ĝ.

Έπαθε στην αρχή ένα σοκ όσον αφορά τις εφαρμογές γιατί γενικά το μάρκετ είναι άδειο σε σύγκριση με το αντροιντ.

Έπαθα και ένα σοκ με τον τρόπο που πχ άνοιγε βίντεο στο youtube μέσω edge και όχι της εφαρμογής.

Σύντομα άρχισαν να μου λείπουν οι δυνατότητες τροποποίησης της εμφάνισης του κινητού γιατί ρουταρισμα δεν κάνω προσωπικά....

 

Το κινητό ήταν τίμιο αλλά ως εκεί..Εμφάνιζε αδυναμία να συγχρονίσει σωστά εργασίες μου πάνω σε προγράμματα της microsoft όπως το onenote που χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά.

 

Επίσης επαφές δεν συγχρονιζε σωστά..Έφερνε στο κινητό μόνο όσες ήθελε αυτό.

 

Το βασικότερο ομως πρόβλημα ήταν η αδυναμία του επεξεργαστή που φορούσε το κινητό.

 

Και κάπου εκεί το πουλησα και πήρα ένα V10.

Κτήνος αλλά μου είχε ήδη μπεί το μικρόβιο ...

Το πουλησα λοιπόν και περιμένω να παραλάβω το νέο μου παιχνίδι..950xl ...

Πλέων δεν το συγκρίνω με android είναι εντελώς διαφορετικό λειτουργικό και έχει αδυναμίες αλλα σαν συσκευή πιστεύω σε διάφορους τομείς είναι ανώτερη από αυτό που είχα...Μένει να το αποδείξει και η ίδια βέβαια στην πράξη και όχι μόνο στα χαρτια

 

Δεν πιστεύω ότι το winmobile είναι το μέλλον γιατί όλα μα όλα δείχνουν το αντίθετο .

Αλλά σίγουρα είναι πολύ όμορφο ...Μα πάρα πολύ όμορφο!!

Αρκεί να είναι και λίγο λειτουργικό ..Αν αυτά σε καλύπτουν .Ορμά πάρτο.

 

Εμένα πιστεύω με καλύπτουν.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχουν πολλές και καλύτερες από το Android εφαρμογές YouTube.

Το onenote δεν δικαιολογειται να μη συγχρονίζει. Προσωπικά δεν είχα τέτοια θέματα όπως και με τις ειδοποιήσεις ημερολογίου που χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά μου. Όσον αφορά την αναφορά ότι είναι το μέλλον, θεωρητικά έπρεπε να είναι αλλά τα ποσοστά λένε αλλά. Και δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μετράει η δική μας γνώμη αλλά της πλειοψηφίας.

Πάντως για έναν λόγο, τα wm10 αν σε κερδίσουν τότε δεν τα ξεπερνάς ποτέ. Ακόμη κι αν πας στο λειτουργικό του 86%......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλές και καλύτερες από το Android εφαρμογές YouTube.

Το onenote δεν δικαιολογειται να μη συγχρονίζει. Προσωπικά δεν είχα τέτοια θέματα όπως και με τις ειδοποιήσεις ημερολογίου που χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά μου. Όσον αφορά την αναφορά ότι είναι το μέλλον, θεωρητικά έπρεπε να είναι αλλά τα ποσοστά λένε αλλά. Και δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μετράει η δική μας γνώμη αλλά της πλειοψηφίας.

Πάντως για έναν λόγο, τα wm10 αν σε κερδίσουν τότε δεν τα ξεπερνάς ποτέ. Ακόμη κι αν πας στο λειτουργικό του 86%......

Σίγουρα υπάρχουν αλλά απλά δεν με ενδιαφέρει πλεων..Καθησα και σκέφτηκα πόσα βίντεο βλέπω στο κινητό τον μήνα στο youtubw...αντε δέκα..Οπότε δεν με ενδιαφέρει .

 

Το onenote που με ενδιαφέρει δυστυχώς δεν δούλευε σωστά.

 

Αλλά το συγκεκριμένων κινητό έχει πολλά άλλα καλά και ελπίζω να μου τα δείξει .

Οθόνη μέγεθος κάμερα βάρος ...Όλα αυτά

Ελπίζω να κάλυψαν τον φίλο πιο πάνω.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου χρήστης Android δεν πρέπει να αλλάξει σε WM αν:

1. Πιστεύει ότι τα WM είναι για το μέλλον. Αν δεν αρέσουν σε κάποιον τώρα, δε βρίσκω το λόγο γιατί πρέπει να επενδύσει στο μέλλον, αν θεωρεί ή έχει ήδη διαπιστώσει ότι δυσκολεύεται να κάνει τη δουλειά του στο παρόν.

2. Έχει ανασφάλεια σε σχέση με τις εφαρμογές. Με αυτό προφανώς δεν εννοώ να μην ρωτάει αν υπάρχει η τάδε εφαρμογή ή όχι, αλλά αν νιώθει έστω και λίγη ανασφάλεια, εγώ προτείνω να κάτσει στα αυγά του.

3. Είναι φαν της καστομιάς και του σκαλίσματος. Να κάτσει στα αυγά του.

4. Έχει διαπιστώσει ότι οι αναβαθμίσεις στο Android γίνονται ομαλότατα και θέλει να έχει το κεφάλι του ήσυχο. Κατά τις αναβαθμίσεις στα WM -καθώς είναι συχνές- αναφέρονται -εδώ τουλάχιστον- κάποια προβλήματα. Τα περισσότερα λύνονται(?) σε νέες αναβαθμίσεις.

Σημ. Προσωπικά είχα μόνο ένα (χαμένες εικόνες των επαφών στο τηλέφωνο) το οποίο λύθηκε.

5. Λαμβάνεται υπόψιν το παρακάτω ζήτημα:

σύμφωνα με υποθέσεις, θα έρθει η δυνατότητα να έχουμε Χ86 εφαρμογές αλλά πιθανότατα (99,9%), δεν θα γίνει στις υπάρχουσες συσκευές λόγω h/w (απαιτείτε snapdragon 835). Όχι πως θα σταματήσει η υποστήριξή τους. Απλά δεν θα έχουν αυτή την νέα δυνατότητα (αν και όταν έρθει).

Σημείωση: αυτές οι υποθέσεις/φήμες φαίνεται να προέρχονται και από την ίδια τη Microsoft. Τουλάχιστον έγω δεν έχω διαβάσει διάψευση.

 

Από την άλλη είναι πιθανό να τον βολέψουν τα WM αν δε συντρέχουν/παραβλέπονται οι παραπάνω λόγοι και επιπλέον:

1. Διαθέτει laptop, tablet ή pc με εγκατεστημένα Windows 10. Αν έχει και xbox one, ακόμη καλύτερα. Θεωρώ ότι θα του είναι βολική η πλατφόρμα της Microsoft. Κοινές αναβαθμίσεις, κοινή συντήρηση, κοινά δεδομένα, κοινές εφαρμογές(μόνο uwp), απόλυτη συμβατότητα.

2. Θεωρεί την ασφάλεια κύρια προτεραιότητα. Έστω και αν ο λόγος -που δεν είναι μόνο αυτός- είναι το χαμηλό ποσοστό του λειτουργικού, οι χρήστες WM αισθάνονται -και είναι- πιο "ασφαλείς".

3. Του αρέσει το UI.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου χρήστης Android δεν πρέπει να αλλάξει σε WM αν:

1. Πιστεύει ότι τα WM είναι για το μέλλον. Αν δεν αρέσουν σε κάποιον τώρα, δε βρίσκω το λόγο γιατί πρέπει να επενδύσει στο μέλλον, αν θεωρεί ή έχει ήδη διαπιστώσει ότι δυσκολεύεται να κάνει τη δουλειά του στο παρόν.

2. Έχει ανασφάλεια σε σχέση με τις εφαρμογές. Με αυτό προφανώς δεν εννοώ να μην ρωτάει αν υπάρχει η τάδε εφαρμογή ή όχι, αλλά αν νιώθει έστω και λίγη ανασφάλεια, εγώ προτείνω να κάτσει στα αυγά του.

3. Είναι φαν της καστομιάς και του σκαλίσματος. Να κάτσει στα αυγά του.

4. Έχει διαπιστώσει ότι οι αναβαθμίσεις στο Android γίνονται ομαλότατα και θέλει να έχει το κεφάλι του ήσυχο. Κατά τις αναβαθμίσεις στα WM -καθώς είναι συχνές- αναφέρονται -εδώ τουλάχιστον- κάποια προβλήματα. Τα περισσότερα λύνονται(?) σε νέες αναβαθμίσεις.

Σημ. Προσωπικά είχα μόνο ένα (χαμένες εικόνες των επαφών στο τηλέφωνο) το οποίο λύθηκε.

5. Λαμβάνεται υπόψιν το παρακάτω ζήτημα:

 

Σημείωση: αυτές οι υποθέσεις/φήμες φαίνεται να προέρχονται και από την ίδια τη Microsoft. Τουλάχιστον έγω δεν έχω διαβάσει διάψευση.

 

Από την άλλη είναι πιθανό να τον βολέψουν τα WM αν δε συντρέχουν/παραβλέπονται οι παραπάνω λόγοι και επιπλέον:

1. Διαθέτει laptop, tablet ή pc με εγκατεστημένα Windows 10. Αν έχει και xbox one, ακόμη καλύτερα. Θεωρώ ότι θα του είναι βολική η πλατφόρμα της Microsoft. Κοινές αναβαθμίσεις, κοινή συντήρηση, κοινά δεδομένα, κοινές εφαρμογές(μόνο uwp), απόλυτη συμβατότητα.

2. Θεωρεί την ασφάλεια κύρια προτεραιότητα. Έστω και αν ο λόγος -που δεν είναι μόνο αυτός- είναι το χαμηλό ποσοστό του λειτουργικού, οι χρήστες WM αισθάνονται -και είναι- πιο "ασφαλείς".

3. Του αρέσει το UI.

 

Να πω μόνο ότι οι φωτογραφίες των επαφών δεν χάθηκαν λόγω κάποιου update αλλά λόγω αλλαγής servers της MS. Αν δεν κάνω λάθος δηλαδή.....

Κατά τα άλλα, αυτό που συμφωνώ με τα 10000 είναι ότι όποιος θέλει να πάρει τα wm10 να τα πάρει γιατί του αρέσουν σήμερα και όχι γιατί θα του αρέσουν αύριο. Εγώ έτσι μπήκα στον κόσμο των Windows Mobile και γι αυτό μου αρέσουν μέχρι και σήμερα. Αυτό πρέπει να γίνεται με κάθε λειτουργικό βέβαια

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω στα παραπάνω ότι είναι και εντυπωσιακά σε εμφάνιση ...

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πω μόνο ότι οι φωτογραφίες των επαφών δεν χάθηκαν λόγω κάποιου update αλλά λόγω αλλαγής servers της MS. Αν δεν κάνω λάθος δηλαδή.....

Δεν το ήξερα. Οπότε μέχρις στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα στο 950 λόγω αναβαθμίσεων.

Να συμπληρώσω ότι θεωρώ λογικό να υπάρχουν προβλήματα κατά τις αναβαθμίσεις, απλώς κάποια στιγμή πρέπει να λύνονται.

Το τόνισα γιατί μπορεί οι χρήστες Android να μην είναι συνηθισμένοι σε τέτοιου είδους προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς κάτι ισάξιο σε ποιότητα σε αυτή την τιμή δεν δίνουν ούτε οι Κινέζοι και γουστάρω τα W10 και όλο το σκηνικό με το beta testing θα το πάρω.. Και ο Θεός βοηθός
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα. Οπότε μέχρις στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα στο 950 λόγω αναβαθμίσεων.

Να συμπληρώσω ότι θεωρώ λογικό να υπάρχουν προβλήματα κατά τις αναβαθμίσεις, απλώς κάποια στιγμή πρέπει να λύνονται.

Το τόνισα γιατί μπορεί οι χρήστες Android να μην είναι συνηθισμένοι σε τέτοιου είδους προβλήματα.

 

Εγώ αλλά διαβάζω κι εκεί (όπως και στο ios). Δεν υπάρχουν μεγάλα update χωρίς θεματα και στην αρχή. Σε όλα τα λειτουργικά

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς κάτι ισάξιο σε ποιότητα σε αυτή την τιμή δεν δίνουν ούτε οι Κινέζοι και γουστάρω τα W10 και όλο το σκηνικό με το beta testing θα το πάρω.. Και ο Θεός βοηθός

Δεν είναι beta testing. Είναι σταθερότατο. Απλώς οι αναβαθμίσεις/προσθήκες είναι συνεχείς και συνήθεις.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς κάτι ισάξιο σε ποιότητα σε αυτή την τιμή δεν δίνουν ούτε οι Κινέζοι και γουστάρω τα W10 και όλο το σκηνικό με το beta testing θα το πάρω.. Και ο Θεός βοηθός

 

Φίλε μου νομίζω πως θα το καταευχαριστηθεις. Από εκεί και πέρα, αν δεν σου αρέσει δεν χάλασε ο κόσμος. Το βάζεις μια αγγελία και έφυγε. Μικρό το κακό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και ο Θεός βοηθός

Επειδή δεν έδωσα την πρέπουσα σημασία στην ευχή σου από την πλευρά μου να σου πω και εγώ, πως δεν αγοράζεις γουρούνι στο σακί. Το κινητό είναι πάρα πολύ καλό σε τρομερή τιμή, ενώ το λειτουργικό βρίσκεται σε πολύ καλό επίπεδο.

Δεν αντιλέγω ότι το μάρκετινγκ κάνει θαύματα, αλλά εδώ έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι beta testing. Είναι σταθερότατο. Απλώς οι αναβαθμίσεις/προσθήκες είναι συνεχείς και συνήθεις.

Κάθε μήνα έχει και από μια αναβάθμιση παρατήρησα! Από την RS 2 και μετά ίσως λυθούν τα περισσότερα προβλήματα. Γιατί με τις μικρές λίγα πράγματα στρώνουν! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...