Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανενα νεο για κυκλοφορια Ελλαδα?

 

Από φίλο που δουλεύει σε κατάστημα κινητής, άκουσα ότι η Microsoft θα τους κάνει επίδειξη τα νέα κινητά αυτή τη βδομάδα και κυκλοφορία αρχές Δεκεμβρίου. Επίσημα όμως δεν έχουν πει κάτι.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Από φίλο που δουλεύει σε κατάστημα κινητής, άκουσα ότι η Microsoft θα τους κάνει επίδειξη τα νέα κινητά αυτή τη βδομάδα και κυκλοφορία αρχές Δεκεμβρίου. Επίσημα όμως δεν έχουν πει κάτι.

Αρχές Δεκεμβρίου και ούτε μια επίδειξη;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Δεκεμβρίου και ούτε μια επίδειξη;

 

Που εννοείς να κάνουν επίδειξη στους καταναλωτές;

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Που εννοείς να κάνουν επίδειξη στους καταναλωτές;

Όχι βέβαια!

Λάθος κατάλαβα, νόμιζα δεν τους έκαναν ακόμα επίδειξη έλεγες! :sorry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τελικά που στην Ευρώπη μπορούμε να το πάρουμε με την καλύτερη τιμή..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια σύγκριση μεταξύ των MS Stores... Στα περισσότερα με προπαραγγελία σου στέλνουν δώρο και Docking Station...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά μέχρι στιγμής και το 950 και το 950xl υπάρχον ελάχιστα review στο YouTube και σε ορισμένες χώρες βγαίνει στις 25 Νοεμβρίου φαίνεται η Microsoft δεν τα πολύ προβάλει
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά μέχρι στιγμής και το 950 και το 950xl υπάρχον ελάχιστα review στο YouTube και σε ορισμένες χώρες βγαίνει στις 25 Νοεμβρίου φαίνεται η Microsoft δεν τα πολύ προβάλει

Λογικό, απο τη στιγμή που δεν ήρθαν τα 10 επίσημα, τι να προβάλλει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιες ευρωπαικες χωρες κυκλοφορει 25 Νοεμβριου?

 

Σήμερα το 950 Αμερική για 25 Νοεμβριου Γερμανία Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί ξανά πως στα windows 10 υπάρχουν οι εφαρμογές, άρα δεν νομίζω να βγουν τελικά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να ξαναρχονται οι χαρτες here κτλ. Η microsoft δεν εχει παρει θεση ακομα.

 

Κανονικά υπάρχουν σε μένα τουλαχιστον με W10... Εκτός από αυτό οι Here στην πορεία θα ενσωματωθούν με τους χάρτες της MS... Ήδη όταν ανοίγω τους χαρτες της MS βγάζει το Here στις πληροφορίες... Θα γίνουν ένα στην πορεία...

 

http://i797.photobucket.com/albums/yy259/alexgate7/wp_ss_20151117_0001_zps88lyhm2i.png

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το 950 Αμερική για 25 Νοεμβριου Γερμανία Αγγλία

Για Γερμανια που εχω κανει προπαραγγελια λεει 28.Το 25 που το ειδες?

Link to comment
Share on other sites

Για Γερμανια που εχω κανει προπαραγγελια λεει 28.Το 25 που το ειδες?

 

Εντάξει γραψε λάθος

Link to comment
Share on other sites

Να και ένα review για το continuum με 950XL. Το έχει ανεβάσει από 1 Νοεμβρίου αλλά τώρα το βρήκα, πολύ αναλυτικό, να μπορούσα να καταλάβω και τι λέει :p

Ο ίδιος έχει και βίντεο για τη γρήγορη φόρτιση και το windows hello.

Edited by atlantian
Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Να και ένα review για το continuum με 950XL. Το έχει ανεβάσει από 1 Νοεμβρίου αλλά τώρα το βρήκα, πολύ αναλυτικό, να μπορούσα να καταλάβω και τι λέει :p

Ο ίδιος έχει και βίντεο για τη γρήγορη φόρτιση και το windows hello.

 

Όλο και θα βγουν στην πορεία περισσότερα και σε άλλες γλώσσες,οσο πλησιάζουμε στην ημερομηνία κυκλοφοριας της συσκευής.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δειγματα απο χρηστες χωρις Pureview

23098896586_cb9b20a4d4_c.jpgWP_20151118_14_36_41_Rich_LI by foxy4270, on Flickr

23111028392_8e450ee76b_c.jpgWP_20151118_14_35_59_Rich_LI by foxy4270, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω ξαναπαντήσει σε αυτό νομίζω... Δεν γίνεται να βγάλουν κινητό 700 ευρώ 3g :p
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά το κινητό φαίνεται πολύ καλό αλλά γράφονται διάφορα ότι το λειτουργικό Windows 10 έχει πολλά προβλήματα τάχα δεν λειτουργούν οι υπάρχουσες εφαρμογές από το store κ.α δεν ξέρω αν ισχύουν αλλά αν συμβαίνει δε ξέρω τι προσπαθεί να κάνει η Microsoft :mad:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά το κινητό φαίνεται πολύ καλό αλλά γράφονται διάφορα ότι το λειτουργικό Windows 10 έχει πολλά προβλήματα τάχα δεν λειτουργούν οι υπάρχουσες εφαρμογές από το store κ.α δεν ξέρω αν ισχύουν αλλά αν συμβαίνει δε ξέρω τι προσπαθεί να κάνει η Microsoft :mad:

 

Μια χαρά λειτουργούν όλες. Δεν θα συμμετείχε τόσος κόσμος αν δεν λειτουργούσαν. ;)

Απλα λόγω δοκιμαστικής έκδοσης, και μεταφοράς των store (από pc, mobile) σε ένα, υπήρξαν για 2-3 εκδόσεις θέματα με τα update.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν οι προ-παραγγελίες στον Κωτσόβολο. Στα 739 ευρώ το dual sim, χάθηκε να δώσουν και κανα dock, οι τσίπιδες :p

 

http://www.kotsovolos.gr/site/collections.jsp?dcolid=24712&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=telecoms_LUMIA_950XL&utm_campaign=nlweek30_Lumia950_151124

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...