Jump to content

[OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά παρήγγειλα το κινητο από άλλο site και μετά από λίγο επικοινώνησε μαζί μου ένα παιδί για πρόσκληση. Λέτε να το μετανιώσω που θα το πάρω από άλλο site και οχι από το οneplus.com?

 

Αν μπορείς να ακυρώσεις το κινεζικό , κάνε το.

Δεν ξέρω βέβαια με το οικονομικό τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν έχει. Απο Κίνα θα πάει Λονδίνο όπου εκεί θα γίνει ο εκτελωνισμός στην Ευρώπη (αλλά αυτό το κάνει η dhl δεν έχει να κάνει με σένα) και απο εκεί θα αποσταλεί Ελλάδα λογικά μέσω Leipzig. Απο Κίνα δεν ξέρω αλλά απο Λονδίνο εμένα μου το φέραν σε 2 εργάσιμες.

Ευτυχώς που διάβασα και αυτό γιατι έφαγα μία φρίκη βλέποντας τις πληροφορίες από το site της one plus ότι το κινητό ξεκίνησε από Κινα και δη με dhl.... ετσι έχει συμβεί και τις αλλες φορές με το One plus 2 ή τώρα τοιυς προέκυψε λόγω φόρτου παραγγελειών;

Στο one plus one τα έστελναν κατευθειας από Αγγλία!!!!

Πάντως λογικά θα κάνει πολλές μέρες να έρθει!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

προσφέρω δωρεάν μια πρόσκληση για αγορά ενός μαύρου Oneplus 2 64gb από το επίσημο σάιτ της εταιρίας σε τιμή 399€ συσκευή + 25€ μεταφορικά = 424€ (πληρωμή με paypal)

η πρόσκληση λήγει στις 7μμ της Κυριακής 18/10.

όποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ, αυτό ήθελα να γράψω τώρα ότι η εντύπωση μου είναι ότι η διαδικασία δεν είναι ίδια όπως αναφέρεται στο thread που επισυναψε ο φίλος πιο πάνω αλλά γίνεται αυτός ο εκτελωνισμος που είπες, δεν ήμουν σίγουρος ευχαριστώ.

 

Ναι... η διαδικασία δεν είναι η ίδια γιατί μιλάμε για διαφορετικά πράγματα κάτι που δεν έγινε ξεκάθαρο από την αρχική σου ερώτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ήρθε κ σε μένα μια ''προσωπική'' όποιος θέλει κ μπορεί με το'' κόλπο '' αλλαγής μαιλ ας στείλη πμ ισχύ μέχρι αύριο 5μμ
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα μια πρόσκληση την οποία δεν θέλω να χρησιμοποιήσω τώρα.

Αν κάποιος θέλει ας μου πει. Λήγει αύριο Σάββατο γύρω στις 5 το απόγευμα:)

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει έρθει και μένα μια πρόσκληση που δεν σκοπεύω να χρησιμοποιήσω, όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm με email για να την προωθήσω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει PM για μία πρόσκληση που λήγει σήμερα 26/10/2015 στις 15:30. Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

α κριμα δεν σε ειδα νωριτερα φιλε...(αν υπαρχει καποιο invite θα το ηθελα ευχαριστώ )

 

α κριμα δεν σε ειδα νωριτερα φιλε...(αν υπαρχει καποιο invite θα το ηθελα ευχαριστώ )

 

ενταξει βρηκα invite..!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος θελει εχω μια προσκληση. λιγει σε 24 ωρες...

 

Ενδιαφέρομαι φίλε, αν υπάρχει ακόμα.

Edited by jose1985beck
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...