Jump to content

Meizu Pro 5


antdel_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχουν βγάλει μια Global έκδοση και είχα διαβάσει ότι αυτή είναι η νέα International, είναι αυτή που σου υποδεικνύει ο φίλος από πάνω.

Παρόλα αυτά. εγώ θα σου πρότεινα να μην βάλεις την Global και να περιμένεις μήπως τελικά βγάλουν International έκδοση, το λέω γιατί μου κάνει εντύπωση που δε σου ήρθε ΟΤΑ η GLobal.

Αφού η global αντικαθιστά την international πως θα βγάλουν νεα;

Ας τη κατεβάσει και ας τη περάσει μόνος του..

Απλά μετά αν θες root θα πρέπει να κατεβάσεις το apk του usercenter

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 719
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αφού η global αντικαθιστά την international πως θα βγάλουν νεα;

Ας τη κατεβάσει και ας τη περάσει μόνος του..

Απλά μετά αν θες root θα πρέπει να κατεβάσεις το apk του usercenter

 

Το διάβασα από χρήστες φόρουμ και όχι από την επίσημη MEIZU. Κι αν είναι έτσι τότε γιατί δε την παίρνει ΟΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα περιμένω λίγο ακόμα και βλέπουμε. Δεν έχω παράπονο πάντως το κινητό δεν παίζεται. Κάτι τελευταίο αυτή τη στιγμή το κινητό είναι root;
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα από χρήστες φόρουμ και όχι από την επίσημη MEIZU. Κι αν είναι έτσι τότε γιατί δε την παίρνει ΟΤΑ?

Αν του την έχουν πειράξει από το μαγαζί που το πήρε με κάνα root σίγουρα δεν θα μπορεί να πάρει οτα...

Εδώ βγαίνουν νέες αναβαθμίσεις και κάνει μέρες να έρθει ένα ota.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα περιμένω λίγο ακόμα και βλέπουμε. Δεν έχω παράπονο πάντως το κινητό δεν παίζεται. Κάτι τελευταίο αυτή τη στιγμή το κινητό είναι root;

Κατέβασε απλά για να μην μπερδευτείς από play store ένα root checker και δες.

Αλλά μη φοβάσαι φίλε κατέβασε την 5.0.1.2 g στο κινητό σου πάτα επάνω της και θα κάνει μόνο του install είναι πανεύκολο...

Δεν υπάρχει κανένα νόημα να είσαι ακόμα στην 4.

Και πάλι ota θα έχεις κανονικά μετά το update εκτός αν κάνεις root όπου για να γίνει χρειάζεται flyme account δημιουργία πρώτα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τσέκαρα για ρουτ και όχι δεν είναι ρουτ η συσκευή. Θα περιμένω καμιά βδομάδα και αν δεν έρθει θα την περάσω εγώ. Δεν είναι ότι φοβάμαι απλά θέλω το κινητό να παίρνει οτα τις αναβαθμίσεις. Μην περάσω κάτι και μετά πρέπει μόνιμα να τα περνάω εγώ. Τα βαρέθηκα αυτά.

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τσέκαρα για ρουτ και όχι δεν είναι ρουτ η συσκευή. Θα περιμένω καμιά βδομάδα και αν δεν έρθει θα την περάσω εγώ. Δεν είναι ότι φοβάμαι απλά θέλω το κινητό να παίρνει οτα τις αναβαθμίσεις. Μην περάσω κάτι και μετά πρέπει μόνιμα να τα περνάω εγώ. Τα βαρέθηκα αυτά.

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά.

https://meizufans.eu/forum/category/69/meizu-pro-5-firmware

 

Ότι λέει stable το περνάς άνετα και οι ota παραμένουν κανονικά...

Απλά όταν μπεις μέσα θα δεις δυο εκδόσεις την G global που είναι για εσένα και την Α κινεζικές συσκευές αλλά μπορείς να την περάσεις και εσύ.

Για εμένα προχωρά άφοβα με την global... Απλά κατεβάζεις στο κινητό και με ένα κλικ τη περνάς.

Η flyme 4 με τη flyme 5 έχει πολύ μεγάλη διαφορά..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα.πριν 2 μερες ηρθε κ στα δικα μου χερια το pro 5.ειμαι σε σκεψεις να βαλω την 5 ή οχι. Εχω την 4.5.4.1Α.αν το αφησω θα λαβει μονο του καποια στιγμη αναβαθμιση?τι μου προτεινεται?ε
Link to comment
Share on other sites

Ναι το δοκιμάζω πηγαίνοντας Αναβάθμιση (ενα μπλε εικονίδιο) κάνει chek και βγάζει ότι τρέχει την νεότερη έκδοση 4.5 για την ακριβια τρέχει την 4.5.4.2I πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

 

 

Απο amazon Ιταλίας. Είναι σίγουρα το international μιας και είναι το M576H και οχι το M576.

 

Φίλε πώς βλέπεις το μοντελο; που λες ειναι Μ576Η και οχι Μ576?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε puzzle21 σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου,μάλλον θα την περάσω χειροκίνητα να τελειώνει.

 

Φίλε konstbac το γράφει πίσω στο κουτί εκεί που αναφέρει χωρητικότητα και το χρώμα.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε puzzle21 σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου,μάλλον θα την περάσω χειροκίνητα να τελειώνει.

 

Φίλε konstbac το γράφει πίσω στο κουτί εκεί που αναφέρει χωρητικότητα και το χρώμα.

Είναι ότι πιο απλό μπορείς να κάνεις δίχως το παραμικρό πρόβλημα. Πέρασε την και μη το σκέφτεσαι. Αν ήταν μπελάς δεν θα σε εβαζα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το m 5 pro.

Από ποιο κατάστημα προτείνεται να γίνει η αγορά και εσείς σε τι τελικό ποσό το πήρατε μαζί με μεταφορικά?

Το κινητό από αυτά που βλέπω έρχεται με την flyme 4.5 . Οι αναβαθμίσεις στο λειτουργικό γίνονται αυτόματα ή πρέπει κάθε φορά να τις βάζει κάποιος μόνος του όπως διαβάζω κάποιοι προσπαθείτε?

Το κινητό λειτουργεί με οποιονδήποτε πάροχο τηλεφωνίας?

Σε διάφορα site πώλησης κινητών τηλεφώνων βλέπω μερικούς κατά την αγορά να αναγράφουν οδηγίες στους υπεύθυνους τι να κάνουν προτού το στείλουν. Για παράδειγμα:

1) Mark as a "GIFT" and declare a low value to avoid custom taxes

2) Install Google play store and Google apps

3) Install the LATEST but ORIGINAL version (English), DO NOT install the multi language one

4) Remove ALL Chinese apps

5) Check that the phone works properly 100% (after root) and for any damage (Software/Hardware) or screen problems (pixels/scratches) before send

7) Send EU adapter

8) Make sure all gifts are included

9) Please make a very good wrapping to the product to avoid damage during transportation

10) Send me the tracking number

 

Πιστεύετε ότι είναι μια πάγια τακτική για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο? Ειδικά ότι αφορά το rooting και το install google store είναι απαραίτητα για κάποιον που δεν γνωρίζει πολλά από roms ενώ φυσικά θα παίρνει τις αναβαθμίσεις του λογισμικού αυτόματα?

 

Παρακαλώ δώστε τα φώτα σας διότι δεν γνωρίζω πολλά και δεν θέλω να δώσω τσάμπα χρήματα για κάτι που δεν θα μπορώ να αξιοποιήσω με άνεση.

Edited by EnGiNeEr87
Link to comment
Share on other sites

Είναι ότι πιο απλό μπορείς να κάνεις δίχως το παραμικρό πρόβλημα. Πέρασε την και μη το σκέφτεσαι. Αν ήταν μπελάς δεν θα σε εβαζα

 

Ρε γιατι να την περασεις; Απο τη στιγμη που εχει θεμα με τα notifications. Εγώ ακόμη δε βρίσκω το λόγο. Οκ το flyme 5 ειναι καλυτερο γενικα, αλλα τρωει περισσοτερη μπαταρια, για τα notifications εχει γινει ο κακος χαμος.. Νταξει το θεμα με το flyme account πλεον αδιαφορο, γιατι απλα κατεβαζεις το πακετο οπως εχουν πει και στο meizufans και τα χεις ολα. Αλλά και πάλι. Δε ξέρω σκέφτομαι να περιμένω εγώ την επόμενη stable. Anyway, αν την περασεις πες εντυπωσεις για μπαταρια κλπ, αλλά και γενικό overview. Και πες αν τα notifications εχουν τοσο θεμα οσο λενε ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,αν κάποιος δεν ασχολείται με root κτλ θα έχει πρόβλημα με το κινητό;Γιατί βλέπω αρκετοί λέτε για stable και Α και Ι.Ουσιαστικά ρωτάω αν παραγγείλω από εδώ-> http://www.honorbuy.com/534-meizu-pro-5-4gb-ram-64gb-rom-smartphone-silver-black.html , τι ενέργειες πρέπει να κάνω;Install playstore και τέλος; Να αναφέρω ότι τώρα έχω το g4 και αυτό που με κάνει να σκέφτομαι την αλλαγή είναι η μπαταρία που οι περισσότεροι εδώ εκθειάζετε για το pro 5 (όπως και διάφορα reviews που έχω διαβάσει). Edited by woodygon
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να ρίξει λίγο φως στην υπόθεση αγοράς και μεταχείρισης του m 5 pro???

Ακόμη, αγοράζοντας από μεταπωλητές υπάρχει εγγύηση???Και αν ναι πρέπει να το στείλεις Κίνα?

Link to comment
Share on other sites

Ο messenger χτες κι εμένα μου εσκαγε μετά το Update που έκανε. Το έκανα πάλι install γύρω στις 6 φορές, την τελευταία φορά δούλεψε κι από χτες ακόμα είναι οκ. Edited by ankouts
Link to comment
Share on other sites

Ο messenger χτες κι εμένα μου εσκαγε μετά το Update που έκανε. Το έκανα πάλι install γύρω στις 6 φορές, την τελευταία φορά δούλεψε κι από χτες ακόμα είναι οκ.

 

Καλησπέρα σας παιδιά, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το m 5 pro.

Από ποιο κατάστημα προτείνεται να γίνει η αγορά και εσείς σε τι τελικό ποσό το πήρατε μαζί με μεταφορικά?

Το κινητό από αυτά που βλέπω έρχεται με την flyme 4.5 . Οι αναβαθμίσεις στο λειτουργικό γίνονται αυτόματα ή πρέπει κάθε φορά να τις βάζει κάποιος μόνος του όπως διαβάζω κάποιοι προσπαθείτε?

Το κινητό λειτουργεί με οποιονδήποτε πάροχο τηλεφωνίας?

Σε διάφορα site πώλησης κινητών τηλεφώνων βλέπω μερικούς κατά την αγορά να αναγράφουν οδηγίες στους υπεύθυνους τι να κάνουν προτού το στείλουν. Για παράδειγμα:

1)

2) Install Google play store and Google apps

3) Install the LATEST but ORIGINAL version (English), DO NOT install the multi language one

4) Remove ALL Chinese apps

5) Check that the phone works properly 100% (after root) and for any damage (Software/Hardware) or screen problems (pixels/scratches) before send

7) Send EU adapter

8) Make sure all gifts are included

9) Please make a very good wrapping to the product to avoid damage during transportation

10) Send me the tracking number

 

Πιστεύετε ότι είναι μια πάγια τακτική για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο? Ειδικά ότι αφορά το rooting και το install google store είναι απαραίτητα για κάποιον που δεν γνωρίζει πολλά από roms ενώ φυσικά θα παίρνει τις αναβαθμίσεις του λογισμικού αυτόματα?

 

Παρακαλώ δώστε τα φώτα σας διότι δεν γνωρίζω πολλά και δεν θέλω να δώσω τσάμπα χρήματα για κάτι που δεν θα μπορώ να αξιοποιήσω με άνεση.

Με το θέμα της εγγύησης, πώς κινούμαστε σε περίπτωση βλάβης???

Πρέπει κάποιος να περάσει custom roms για να φύγουν οι κινέζικες εφαρμογές ή γίνεται και αλλιώς όπως γράφουνε κάποιοι που τ παραγγέλνουν με το μήνυμα που έγραψα πιο πάνω???

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, ενδιαφέρομαι να αγοράσω το m 5 pro.

Από ποιο κατάστημα προτείνεται να γίνει η αγορά και εσείς σε τι τελικό ποσό το πήρατε μαζί με μεταφορικά?

Το κινητό από αυτά που βλέπω έρχεται με την flyme 4.5 . Οι αναβαθμίσεις στο λειτουργικό γίνονται αυτόματα ή πρέπει κάθε φορά να τις βάζει κάποιος μόνος του όπως διαβάζω κάποιοι προσπαθείτε?

Το κινητό λειτουργεί με οποιονδήποτε πάροχο τηλεφωνίας?

Σε διάφορα site πώλησης κινητών τηλεφώνων βλέπω μερικούς κατά την αγορά να αναγράφουν οδηγίες στους υπεύθυνους τι να κάνουν προτού το στείλουν. Για παράδειγμα:

1)

2) Install Google play store and Google apps

3) Install the LATEST but ORIGINAL version (English), DO NOT install the multi language one

4) Remove ALL Chinese apps

5) Check that the phone works properly 100% (after root) and for any damage (Software/Hardware) or screen problems (pixels/scratches) before send

7) Send EU adapter

8) Make sure all gifts are included

9) Please make a very good wrapping to the product to avoid damage during transportation

10) Send me the tracking number

 

Πιστεύετε ότι είναι μια πάγια τακτική για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο? Ειδικά ότι αφορά το rooting και το install google store είναι απαραίτητα για κάποιον που δεν γνωρίζει πολλά από roms ενώ φυσικά θα παίρνει τις αναβαθμίσεις του λογισμικού αυτόματα?

 

Παρακαλώ δώστε τα φώτα σας διότι δεν γνωρίζω πολλά και δεν θέλω να δώσω τσάμπα χρήματα για κάτι που δεν θα μπορώ να αξιοποιήσω με άνεση.

Με το θέμα της εγγύησης, πώς κινούμαστε σε περίπτωση βλάβης???

Πρέπει κάποιος να περάσει custom roms για να φύγουν οι κινέζικες εφαρμογές ή γίνεται και αλλιώς όπως γράφουνε κάποιοι που τ παραγγέλνουν με το μήνυμα που έγραψα πιο πάνω???

Γεια σου φιλε,το κινητο λειτουργει με ολους τους παροχους,μπορεις να τους πεις να σου βαλουν το playstore ή να το βαλεις εσυ σε ενα λεπτο.κινεζικες εφαρμογες αν εχει τις κανεις απεγκατασταση εσυ.απο εξωτερικο δεν μπορεις να αγορασεις πλεον λογω καπιταλ κοντρολς.εγω περιμενω ενα χρυσο σε καμοια εβδομαδα,αν θες μπορω να σου πουλησω το μαυρο με γυαλι μπροστα που εχω το πολυ κανα μηνα απο πολυ καλο σιτε.εγγυηση λειτουργει για ενα χρονο απο το εκατοστε καταστημα,λιγα ειναι ομως τα αξιοπρεπης και πρεπει να γνωριζεις πια.το κινητο ειναι φοβερο και αξιζει με το παραπανω.

Με ρομς και τετοια δεν χρειαζεται να ασχοληθεις,εχει ενα λογισμικο μεσα και απο αυτο κανεις update.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις. Αγόρασες δεύτερο για να πουλήσεις το πρώτο??? Μήπως αντιμετωπίζει κάποιο θέμα? Ποια έκδοση είναι? Με τα 4gb? Γενικά, ποια η γνώμη σου για τη συσκευή συγκριτικά με άλλες ναυαρχίδες τύπου s6, note 4, z5 ???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε,το κινητο λειτουργει με ολους τους παροχους,μπορεις να τους πεις να σου βαλουν το playstore ή να το βαλεις εσυ σε ενα λεπτο.κινεζικες εφαρμογες αν εχει τις κανεις απεγκατασταση εσυ.απο εξωτερικο δεν μπορεις να αγορασεις πλεον λογω καπιταλ κοντρολς.εγω περιμενω ενα χρυσο σε καμοια εβδομαδα,αν θες μπορω να σου πουλησω το μαυρο με γυαλι μπροστα που εχω το πολυ κανα μηνα απο πολυ καλο σιτε.εγγυηση λειτουργει για ενα χρονο απο το εκατοστε καταστημα,λιγα ειναι ομως τα αξιοπρεπης και πρεπει να γνωριζεις πια.το κινητο ειναι φοβερο και αξιζει με το παραπανω.

Με ρομς και τετοια δεν χρειαζεται να ασχοληθεις,εχει ενα λογισμικο μεσα και απο αυτο κανεις update.

Φυσικά και μπορεί να αγοράσει από το εξωτερικό...

Ειδικά από vickmall περνάνε όλες οι παραγγελίες μη λέμε ότι θέλουμε ..

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ puzzle21, απλά ρώτησα να μάθω πιο πολύ εντυπώσεις. Μήπως θα μπορούσες να μου πεις εσύ περισσότερα σχετικά με τη συσκευή??? Έχω διαβάσει αρκετά reviews και το κυριότερο που με απασχολεί είναι πως αντιμετωπίζει κάποιος ένα θέμα βλάβης της συσκευής από τη στιγμή που δεν υπάρχει εκπροσώπηση της εταιρείας στην Ευρώπη. Ακόμη, σαν user experience τί γνώμη έχεις για τη συσκευή σε σχέση με άλλες ναυαρχίδες???
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ puzzle21, απλά ρώτησα να μάθω πιο πολύ εντυπώσεις. Μήπως θα μπορούσες να μου πεις εσύ περισσότερα σχετικά με τη συσκευή??? Έχω διαβάσει αρκετά reviews και το κυριότερο που με απασχολεί είναι πως αντιμετωπίζει κάποιος ένα θέμα βλάβης της συσκευής από τη στιγμή που δεν υπάρχει εκπροσώπηση της εταιρείας στην Ευρώπη. Ακόμη, σαν user experience τί γνώμη έχεις για τη συσκευή σε σχέση με άλλες ναυαρχίδες???

Φίλε μου εγώ ήμουν nexusakias... Και τώρα δεν έχω το pro αλλά το mx5...οπου είναι και αρκετά φτηνότερο... Δεν μετάνιωσα ποτέ για την αλλαγή αν και σίγουρα δεν θα έχω την υποστήριξη που είχα στο nexus..

Έχω όμως σίγουρα μια επίσης αλαγκαριστη συσκευή, με 5.5 οθονη και πολύ καλυτερη μπαταρία..

Προσωπικά αν και θεωρώ το pro συσκευαρα τόσα λεφτά δίχως εγγύηση δεν θα έδινα (εκτός αν τα είχα για πέταμα) και ας με καλύπτουν τα γνωστά κινεζομαγαζα για ένα χρόνο...

Προσωπικά θα πήγαινα από Ελλάδα ίσως για κανα g4..

Τώρα αν γίνει ζημιά εύχεσαι να είναι εύκολα επισκευασιμη να βρεις ανταλλακτικό σε κάνα ebay και να στο βάλει κάνα μαγαζί εδώ, πλέον υπάρχουν αρκετά.

Αλλά και στα κινεζικα στα hi end αφού θα πήγαινα σε τόσο μεγάλη οθόνη 5.7 μάλλον θα κοίταζα το xiaomi note pro μιας και τουλάχιστον εκεί έχεις άλλη υποστήριξη από θέμα Ρομ ακόμα και ελληνικής κοινότητας..

Αλλά ότι και να λέμε η συσκευή είναι συσκευαρα και η τσέπη του καθενός δική του..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εξηγήστε μου κάτι. Αν εγώ, όντας περίεργος, δεν γουστάρω να μου στέλνουν κινητό που έχουν ανοίξει το κουτί και το έχουν πειράξει για το οτιδήποτε τι γίνεται; Δηλαδή αν το παραγγείλω από το honorbuy ή το vickmall αλλά γραψω μόνο το παραμυθάκι για τον φορτιστή, την περιγραφή ως gift αλλά κατά τα άλλα θέλω το κουτί σφραγισμένο τι πρόβλημα θα αντιμετωπίσω; Θα ανοίξω δηλαδή το κουτί και θα βρω μια συσκευή με φουλ κινέζικα app, χωρίς playstore και στα κινέζικα; Και έστω ότι μου απαντάτε ότι το βρίσκω έτσι, υπάρχει οδηγός να κάνω ότι θα έκαναν από το εκάστοτε κατάστημα μόνος μου;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε από vickmail προσπαθώ μέσω PayPal και δεν γίνεται με τίποτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά κάνω πολλές αγορές και πωλήσεις. Πήρα το χρυσό για να πουλήσω το μαύρο 3GB ram. Και γενικά το κινητό είναι φοβερό

Link to comment
Share on other sites

Εξηγήστε μου κάτι. Αν εγώ, όντας περίεργος, δεν γουστάρω να μου στέλνουν κινητό που έχουν ανοίξει το κουτί και το έχουν πειράξει για το οτιδήποτε τι γίνεται; Δηλαδή αν το παραγγείλω από το honorbuy ή το vickmall αλλά γραψω μόνο το παραμυθάκι για τον φορτιστή, την περιγραφή ως gift αλλά κατά τα άλλα θέλω το κουτί σφραγισμένο τι πρόβλημα θα αντιμετωπίσω; Θα ανοίξω δηλαδή το κουτί και θα βρω μια συσκευή με φουλ κινέζικα app, χωρίς playstore και στα κινέζικα; Και έστω ότι μου απαντάτε ότι το βρίσκω έτσι, υπάρχει οδηγός να κάνω ότι θα έκαναν από το εκάστοτε κατάστημα μόνος μου;

 

Ότι και να τους πεις αυτοί θα το ανοίξουν και θα περάσουν ελληνικά.:blink:

Εγώ τους έγραψα και κατά την παραγγελία και μετά τους το τόνισα με mail, ότι δεν θέλω ούτε να το κάνουν root, ούτε να περάσουν playstore και google services, ούτε ελληνικά. Απλά να βάλουν έναν ευρωπαϊκό αντάπτορα για τον φορτιστή. Μάντεψε. Και playstore πέρασαν και ελληνικά και τα πάντα. Είναι λίγο σκατόμυαλοι σε αυτό το θέμα οι Κινέζοι.

 

Εαν είσαι τυχερός και δεν το ανοίξουν λογικά θα έχει την Α έκδοση (και U να έχει δεν αλλάζει τπτ) και κατά το πρώτο μπουτάρισμα θα σου ζητήσει να κάνεις το αρχικό σετάρισμα του τηλεφώνου. Η πρώτη επιλογή είναι η γλώσσα, εκεί επιλέγεις αγγλικά. Θα έχει 4-5 κινέζικες εφαρμογές τις οποίες απλά τις απεγκαθιστάς. Και μετά του κάνεις ότι θέλεις. Περνάς τελευταία rom, Playstore κλπ. Η διαδικασία είναι εξαιρετικά απλή και σύντομη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...