Jump to content

Meizu Pro 5


antdel_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα,ισχύει οτι δεν έχει Dlna ;; Δεν αναπαράγει φωτογραφίες και βίντεο στη τηλεόραση; Σκέφτομαι να κανω τη μετάβαση απο το εξαιρετικό G4..Double tap έχει κανονικά που το έχω βολευτεί;; Βάλτε κανένα Hands on να το δούμε τι κανει :)

Lag και κολληματακια πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 719
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα,ισχύει οτι δεν έχει Dlna ;; Δεν αναπαράγει φωτογραφίες και βίντεο στη τηλεόραση; Σκέφτομαι να κανω τη μετάβαση απο το εξαιρετικό G4..Double tap έχει κανονικά που το έχω βολευτεί;; Βάλτε κανένα Hands on να το δούμε τι κανει :)

Lag και κολληματακια πουθενά;

 

Dlna δεν ξερω καν τι ειναι σορρυ φιλε. Douple tap εχει. 0 lag το 4gb ram μοντελο που εχω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,ισχύει οτι δεν έχει Dlna ;; Δεν αναπαράγει φωτογραφίες και βίντεο στη τηλεόραση; Σκέφτομαι να κανω τη μετάβαση απο το εξαιρετικό G4..Double tap έχει κανονικά που το έχω βολευτεί;; Βάλτε κανένα Hands on να το δούμε τι κανει :)

Lag και κολληματακια πουθενά;

Απ όλα έχει ρε συ. Lag άγνωστη λέξη για το pro 5. Ακαριαία γινονται ολα με τρομερή μπαταρία ακουστικό ηχείο όλα σουπερ

Link to comment
Share on other sites

akizaki ακόμα εχω το G4 σου..Σε ευχαριστώ φίλε! Ανεβάστε τίποτα να δούμε πως πάει σε ανοιγμα εφαρμογών fb κλπ..Νομίζω θα τη κάνω σύντομα τη μετάβαση.
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γρήγορο τηλέφωνο! Το μόνο που μου την σπάει είναι ότι δε μπορώ με τίποτα να κάνω το hangouts και το viber να δουλεύουν οι ειδοποιήσεις κι έτσι δε μπορώ να τις χρησιμοποιησω.
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γρήγορο τηλέφωνο! Το μόνο που μου την σπάει είναι ότι δε μπορώ με τίποτα να κάνω το hangouts και το viber να δουλεύουν οι ειδοποιήσεις κι έτσι δε μπορώ να τις χρησιμοποιησω.

Έχεις δώσει από παντού permittion? Μήπως τράβηξες κάνα backup από τιτανιουμ;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γρήγορο τηλέφωνο! Το μόνο που μου την σπάει είναι ότι δε μπορώ με τίποτα να κάνω το hangouts και το viber να δουλεύουν οι ειδοποιήσεις κι έτσι δε μπορώ να τις χρησιμοποιησω.

9330921f91989de9df8c79f09034568e.jpg

Το εχεις ενεργοποιήσει εδώ;

Link to comment
Share on other sites

akizaki ακόμα εχω το G4 σου..Σε ευχαριστώ φίλε! Ανεβάστε τίποτα να δούμε πως πάει σε ανοιγμα εφαρμογών fb κλπ..Νομίζω θα τη κάνω σύντομα τη μετάβαση.

Βαρα meizu pro 5 στο utube και θα σου βγάλει 200 βίντεο.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9330921f91989de9df8c79f09034568e.jpg

Το εχεις ενεργοποιήσει εδώ;

 

ankouts, το ένα είναι αυτό που προτεινε ο Ακης.

επιπρόσθετα, πηγαινε στις recent apps (gesture με κινηση προς τα πανω) και αν κρατησεις πατημενο το παραθυρο της εφαρμογης βγαινει ένα "λουκετο". Αυτό σημαινει ότι κλειδωνεις την εφαρμογή αυτή για να μην κλεινει ποτε από το συστημα. Αυτό, μαζι με την παρατηρηση του akiszaki για τη διαχειριση εφαρμογών, είναι αυτά που πρεπει να γινουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, να σας ρωτήσω έχει βρει κανείς πόσο sar έχει το PRO 5 γιατί έχω φάει το διαδίκτυο και το μόνο που βρίσκω είναι αυτό http://nambor.com/meizu-pro-5-sar-value-maximum-rating/

που δεν ξέρω αν είναι καί αξιόπιστο.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η αίσθηση στην αφη του πως ειναι; Θυμάμαι το μόνο παράπονο απο Mi note pro που είχα ήταν η αίσθηση στο touch,πολύ μέτρια..Με τα κινέζικα τι παίζει,δεν θα πρεπε να'ναι στα Αγγλικα εστω η αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η αίσθηση στην αφη του πως ειναι; Θυμάμαι το μόνο παράπονο απο Mi note pro που είχα ήταν η αίσθηση στο touch,πολύ μέτρια..Με τα κινέζικα τι παίζει,δεν θα πρεπε να'ναι στα Αγγλικα εστω η αναβάθμιση;

 

Αψογη αφη, αλλα μου κανει εντυπωση που λες ότι δε σου αρεσε η αφη του mi note pro. Αυτές οι 2 εταιριες, εχω προσεξει ότι εχουν κορυφαιους digitizers (και ειδικα σε αυτά τα 2 μοντελα, εμεινα εντυπωσιασμένος από την αφη). Ναι, ολες οι αναβαθμίσεις εχουν standard Αγγλικη γλωσσα (απλα το changelog που ειδες είναι στα κινεζικα. Στο meizufans.eu εχουν παντα και το changelog στα Αγγλικα).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Επειδή κανω πολυ streaming και ασυρματη μεταφορα αρχειων,εχει κανεις δυνατο ρουτερ να μου πει στα ποσα mbps συνδεεται;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Επειδή κανω πολυ streaming και ασυρματη μεταφορα αρχειων,εχει κανεις δυνατο ρουτερ να μου πει στα ποσα mbps συνδεεται;

 

εγω το δουλευα με Netgear WiFi Router N600 WNDR3700. 5GHZ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Επειδή κανω πολυ streaming και ασυρματη μεταφορα αρχειων,εχει κανεις δυνατο ρουτερ να μου πει στα ποσα mbps συνδεεται;

 

Ας απαντησουν τα παιδια που το εχουν καλυτερα, γιατι πλεον δεν το εχω στην κατοχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρω ασυρματα αρχεια μεγαλα συχνα πολυ και αρκετο streaming..Αν συνδεθω στα 150mbps μεταφερω αρχεια με 12mb/s σταθερά και το streaming γίνεται ακαριαια και χωρίς κομπιασματα..Στα 300 σχεδον τα διπλα.

Στα 56 μεταφερω με 4mb/s και streaming 1080p σκετη ταλαιπωρία με διακοπές κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρω ασυρματα αρχεια μεγαλα συχνα πολυ και αρκετο streaming..Αν συνδεθω στα 150mbps μεταφερω αρχεια με 12mb/s σταθερά και το streaming γίνεται ακαριαια και χωρίς κομπιασματα..Στα 300 σχεδον τα διπλα.

Στα 56 μεταφερω με 4mb/s και streaming 1080p σκετη ταλαιπωρία με διακοπές κλπ..

και εγω μεταφερω αλλα παιζει και τι ρουτερ εχεις.σε λαπτοπ εγω με το ρουτερ που ανεφερα δεν εχω θεμα κανενα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..Παρελαβα σημερα και εχω 2 θεματακια να λυσω..

Πρωτον δεν μπορω να εγκαταστησω playstore και δευτερο δεν βρισκω που ενεργοποιειται το root.

Εκανα αναβαθμιση στη τελευταια σταθερη εκδοση απο meizufans.

Καμια ιδεα;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...