Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια να πω εγω που εχω το n9208. Εχει ελληνικα στο πενακι κανονικα, μαλιστα ειχε και ελληνικα για το μενου του κινητου αλλα αυτο εφυγε πριν κανα μηνα δυο δεν ξερω γιατι. Παντως για το πενακι εχει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να πω εγω που εχω το n9208. Εχει ελληνικα στο πενακι κανονικα, μαλιστα ειχε και ελληνικα για το μενου του κινητου αλλα αυτο εφυγε πριν κανα μηνα δυο δεν ξερω γιατι. Παντως για το πενακι εχει.

για να καταλαβουμε αν καποιος αγορασει το n 9208 τωρα θα εχει διαφορες με το n 920 cd? τι εννοεις εφυγε?

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι εξαφανιστηκαν οι γλωσσες, εγω μενω μαλαισια και οταν το αγορασα ειχε κανονικα ελληνικα απλα εγω το εχω στα αγγλικα. Πριν λιγο καιρο που κοιταξα ειχαν φυγει ολες οι γλωσσες και εχουν μεινει μονο γλωσσες ασιας. Βεβαια το spen διαβαζει τα ελληνικα κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι από Hong Kong είναι
και στο στελνουν σε 6-8 εργασιμες? χλωμο μου φαινετε. αν ειναι αληθεια με τι το στελνουν ωστε μη πληρωσεις φορο?
Link to comment
Share on other sites

και στο στελνουν σε 6-8 εργασιμες? χλωμο μου φαινετε. αν ειναι αληθεια με τι το στελνουν ωστε μη πληρωσεις φορο?

 

Ελλάδα φτάνει με ACS απ'ότι μου είπε ο arish.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα φτάνει με ACS απ'ότι μου είπε ο arish.

 

Ισχύει! Και μόλις έφτασε!!! Μαγεία, απλή μαγεία (από κάτοχο s6...)

 

Οθόνη απλά μοναδική... πολύ γρήγορο και το silver titanium ειναι απλά πανέμορφο! Άξιζε η αναμονή!

 

Περισσότερα από αύριο :D

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει! Και μόλις έφτασε!!! Μαγεία, απλή μαγεία (από κάτοχο s6...)

 

Οθόνη απλά μοναδική... πολύ γρήγορο και το silver titanium ειναι απλά πανέμορφο! Άξιζε η αναμονή!

 

Περισσότερα από αύριο :D

δηλαδη ηρθε με ACS στην τιμη που ανεφερες? χωρις να πληρωσεις φορους? εγγυηση σου δωσανε? μιλαμε για το n 920 cd? απο .eglobalcentral.eu? ποσες μερες εκανε?
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ηρθε με ACS στην τιμη που ανεφερες? χωρις να πληρωσεις φορους? εγγυηση σου δωσανε? μιλαμε για το n 920 cd? απο .eglobalcentral.eu? ποσες μερες εκανε?

 

Από την στιγμή που έφτασε Ελλάδα ανέλαβε η ACS. Η τιμή που αναφέρει το site είναι τελική. Thats it... Τώρα εγγύηση τι ψάχνετε... Λέει 1 χρόνο το site Και καλά αλλά οκ, παίρνουμε το ρίσκο, τα έχουμε ξαναπεί

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έφτασε Ελλάδα ανέλαβε η ACS. Η τιμή που αναφέρει το site είναι τελική. Thats it... Τώρα εγγύηση τι ψάχνετε... Λέει 1 χρόνο το site Και καλά αλλά οκ, παίρνουμε το ρίσκο, τα έχουμε ξαναπεί

δεν μας ειπες ποσες μερες εκανε?

Link to comment
Share on other sites

Είναι λιγο καζίνο αυτο το σαιτ (eglobalcentral.eu)..

....σε πολλα reviews έχει χάλια κριτικές με ελλατωματικα προιοντα, καθυστερησεις στο delivery και σχεδον ανύπαρκτο after sales!...ειναι να μην σου κατσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο !!!

Εγώ όταν το είχα παραλαβή,αμέσως custom rom ,έχει πολύ bloatware!!

Με custom rom είμαι άνετος και πετάει το κινητό σε όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Είπα λίγο πιο πάνω νομίζω... Λένε 6-8 εργάσιμες. εμένα έκανε 9 (εργάσιμες)

καλοριζικο φιλε.και σε ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο !!!

Εγώ όταν το είχα παραλαβή,αμέσως custom rom ,έχει πολύ bloatware!!

Με custom rom είμαι άνετος και πετάει το κινητό σε όλα!!

φιλε και εσυ απο εκει το πηρες?
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο !!!

Εγώ όταν το είχα παραλαβή,αμέσως custom rom ,έχει πολύ bloatware!!

Με custom rom είμαι άνετος και πετάει το κινητό σε όλα!!

 

Καλησπερα.εγω εχω το 9208.μπορεις να μου στειλεις το λινκ απο που το εκανες root?ευχαριστω!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπερα

εχω παρει και εγω το note 5 απο vnp ειναι το sm-N920c dual sim,το αισθανόμουν να ειχε καποια κολληματα και καμια μερα μετα απο οταν το πηρα του εκανα format

μετα απο 8 μερες που το εχω περασα το antutu και σε βαθμολογιες το ειχε 12ο με καμια σχεση απο το note 5 που ηταν 3ο

μηπως ειναι τπτ μουφα το κινητο?

βοηθειααααα......

Edited by argi_7
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο !!!

Εγώ όταν το είχα παραλαβή,αμέσως custom rom ,έχει πολύ bloatware!!

Με custom rom είμαι άνετος και πετάει το κινητό σε όλα!!

 

Φϊλε μου, αν μπορείς και έχεις τον χρόνο δώσε κανένα Link με την διαδικασία που ακολούθησες για root και flashάρισμα custom rom... έχω κι εγώ το N9208 και θα ήθελα από κάπου να ξεκινήσω να το πειράζω....

Link to comment
Share on other sites

Φϊλε μου, αν μπορείς και έχεις τον χρόνο δώσε κανένα Link με την διαδικασία που ακολούθησες για root και flashάρισμα custom rom... έχω κι εγώ το N9208 και θα ήθελα από κάπου να ξεκινήσω να το πειράζω....

Περιμενω και γω αν μπορείς να μας στειλεις!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. θελω να ρωτησω ποσα μοντελα samsun galaxy note 5 dual sim υπαρχουν? εγω ηξερα 2, το n 9208 και το n 920cd. τωρα βλεπω και ενα αλλο N920FD . τι ειναι αυτο νεο?
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος του 920cd.το εφερα απο Ιραν.Δουλευει ενας φιλος εκει.Το βρηκα στα 570 δολαρια.Μολις μ ηρθε το εστειλα σε ενα φιλο π κανει unboxing στο youtube.Aπο τριτη θα ειναι στα χερια μ κ επισημα!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπερα

εχω παρει και εγω το note 5 απο vnp ειναι το sm-N920c dual sim,το αισθανόμουν να ειχε καποια κολληματα και καμια μερα μετα απο οταν το πηρα του εκανα format

μετα απο 8 μερες που το εχω περασα το antutu και σε βαθμολογιες το ειχε 12ο με καμια σχεση απο το note 5 που ηταν 3ο

μηπως ειναι τπτ μουφα το κινητο?

βοηθειααααα......

 

Καλημέρα, και γω από vnp πήρα το δίκαρτο σε λευκό, είχα πάρει άλλο ένα από άλλο ελληνικό κατάστημα αλλά μου ήρθε το Ν208 και το κράτησα μισή ώρα, είχε κινέζικο φορτιστή μέσα και δεν είχε ταινία ασφαλείας από τη μία πλευρά. Υποθέτω πως πριν τα στείλουν τα ανοίγουν και περνάνε άλλη rom, όπως κάνουν με τα Κινέζικα !!!!

 

Του vnp μου ήρθε κανονικά (αν και περίμενα μια βδομάδα) σφραγισμένο και από τις 2 άκρες, το έχω ένα μήνα χωρίς θέματα, με 120 εφαρμογές μέσα, 2 φορές έφαγε κόλλημα που υποθέτω ήταν λόγω των δικτύων (η κάρτα της cosmote μέσα στο σπίτι μου δεν πιάνει σήμα).....Ούτε φορμάτ ούτε τίποτα, δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς μούφα.....είναι αδύνατον να έχεις πάρει ψεύτικο κινητό και να μην το έχεις καταλάβει !!!

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. θελω να ρωτησω ποσα μοντελα samsun galaxy note 5 dual sim υπαρχουν? εγω ηξερα 2, το n 9208 και το n 920cd. τωρα βλεπω και ενα αλλο N920FD . τι ειναι αυτο νεο?
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σφραγισμένο ήταν. Απλά είχα βάλει το antutu και μου έβγαλε αθλιες βαθμολογίες και είπα μήπως έχει κάποιο θέμα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...