Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Το στέλνουν Ελλάδα κατόπιν συνεννόησης?

 

Στο site λέει για dubai Qatar Egypt.. Αλλά όχι Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το στέλνουν Ελλάδα κατόπιν συνεννόησης?

 

 

 

 

 

Στο site λέει για dubai Qatar Egypt.. Αλλά όχι Ελλάδα.

 

 

 

Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι μπορεί να γίνει. Βέβαια πληρώνεις τελωνείο. Εμένα μου το έφερε φίλος και έτσι το γλύτωσα

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι μπορεί να γίνει. Βέβαια πληρώνεις τελωνείο. Εμένα μου το έφερε φίλος και έτσι το γλύτωσα

 

Λες 570 παρτε απο εκει.και μετα λες μου το εφερε φιλος και γλυτωσα τελωνειο...αρα δν εχει 570.εχει 570+23%+μεταφορικα+εξοδα εκτελωνισμου

Link to comment
Share on other sites

Λες 570 παρτε απο εκει.και μετα λες μου το εφερε φιλος και γλυτωσα τελωνειο...αρα δν εχει 570.εχει 570+23%+μεταφορικα+εξοδα εκτελωνισμου

 

 

 

Διάβασε λίγο πιο προσεκτικά τι γράφω φίλε. Δεν είπα ποτέ πάρε από εκεί, έγραψα το μαγαζί από όπου το πήρα εγώ και την τιμή για όσους θέλουν να την ψάξουν. Δεν έχω μόνο εγώ γνωστό στο Ντουμπαι και θεωρώ και χρήσιμη την πληροφορία ότι στέλνουν Ελλάδα,κάτι που δεν φαίνεται με μια πρώτη ματιά στο site. Στο forum διάβασα και για υψηλότερες τιμές σε αλλα μαγαζιά + όλα τα υπόλοιπα που γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι μπορεί να γίνει. Βέβαια πληρώνεις τελωνείο. Εμένα μου το έφερε φίλος και έτσι το γλύτωσα

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.. Οπότε πρέπει να βρούμε γνωστό από Dubai. :(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.. Οπότε πρέπει να βρούμε γνωστό από Dubai. :(

Σε δυο εβδομάδες θα έιμαι εκεί

Link to comment
Share on other sites

από το kingsoug έχει αγοράσει κανείς? έχει τελωνείο?σε πόσες μέρες έρχεται? γιατί η τιμή του είναι στα 574.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Μακριά από kingsoug. Πολλές κακές κριτικές στο google. Το mygsm .me είναι καλό αλλά πρέπει να συνεννοηθείς μαζί τους μήπως μπορέσουν να στο στείλουν με απλό ταχυδρομείο ή EMS γιατί με DHL θα φας στο κεφάλι τελωνείο. Υπάρχουν μερικές καλές περιπτώσεις στο ebay που στέλνουν μέσω Αγγλίας (δεν ξέρω τι πατέντα έχουν βρει γιατί το δέμα ξεκινάει από Ασία). Για περισσότερες επιλογές δες εδώ
Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τελικά το n9208 64gb silver..στις 5 Δεκέμβρη μου το φέρνει ένας φίλος από Αγγλία...αντε να δούμε τι θα δούμε... Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τελικά το n9208 64gb silver..στις 5 Δεκέμβρη μου το φέρνει ένας φίλος από Αγγλία...αντε να δούμε τι θα δούμε...

 

το dualsim? πόσο το έχουν εκει?

Link to comment
Share on other sites

Το dual.δεν ξέρω πόσο το έχουν εκει,εκεί γιατι εμένα θα μου το πουλήσει αυτός.είναι δικό του.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το dual.δεν ξέρω πόσο το έχουν εκει,εκεί γιατι εμένα θα μου το πουλήσει αυτός.είναι δικό του.

 

Ελληνικά στο spen θα έχει?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η μονη διαφορα αναμεσα στο 9208 και το 920Cd Πλεον ειναι μονο η υποστηριξη της 20Band.Δλδ του 4G+.Αν δεν μενεις αθηνα/θεσσαλονικη σου ειναι αδιαφορο.Οι υπολοιποι περιμενουν κανενα σοβαρο πακετο internet
Link to comment
Share on other sites

Η μονη διαφορα αναμεσα στο 9208 και το 920Cd Πλεον ειναι μονο η υποστηριξη της 20Band.Δλδ του 4G+.Αν δεν μενεις αθηνα/θεσσαλονικη σου ειναι αδιαφορο.Οι υπολοιποι περιμενουν κανενα σοβαρο πακετο internet

 

Δηλαδή και τα 2 υποστηρίζουν Ελληνικά στο Spen?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά Ελληνικά πλέον έχει N9208

Έχει αναβαθμιστεί και πλέον η μόνη διαφορά είναι στ'μπάντα ότι δε. Έχει 4G+

Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

4g+ το 9208 έχει και παρά έχει απλά του λείπει ή 20

 

Σωστός. Μόνη διαφορά η 800αρα, που προσωπικά σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη δεν έχω δει καμιά διαφορά, όπου έχω κινηθεί.

Στην επαρχία θα είναι η διαφορά με κάλυψη σε μεγάλες αποστάσεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Τουλαχιστον τα 9208 απο Τα Εμιρατα

 

Έρχονται έτοιμα με υποστήριξη ελληνικών στο spen ή υπάρχει τρόπος να το περάσεις εσύ; Γιατί κάπου διάβασα ότι γίνεται να τα περάσεις εσύ αλλά πουθενά δεν διάβασα να έρχονται με υποστήριξη έτοιμα.

Όποια περίπτωση κι αν ισχύει αν κάποιος γνωρίζει πως γίνεται να τα περάσουμε εμείς ας μας πει ή ας μας δώσει λινκ με τον ιστότοπο που έχει τις οδηγίες. Μερικά ποστ πιο πίσω αναφέρθηκε ότι μπορούμε, από συμφορουμίτη, αλλά δεν μας είπε πως γίνεται.

Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται έτοιμα με υποστήριξη ελληνικών στο spen ή υπάρχει τρόπος να το περάσεις εσύ; Γιατί κάπου διάβασα ότι γίνεται να τα περάσεις εσύ αλλά πουθενά δεν διάβασα να έρχονται με υποστήριξη έτοιμα.

Όποια περίπτωση κι αν ισχύει αν κάποιος γνωρίζει πως γίνεται να τα περάσουμε εμείς ας μας πει ή ας μας δώσει λινκ με τον ιστότοπο που έχει τις οδηγίες. Μερικά ποστ πιο πίσω αναφέρθηκε ότι μπορούμε, από συμφορουμίτη, αλλά δεν μας είπε πως γίνεται.

 

Σου βγαζει Update Με τα ελληνικα δν κανεις τπτ αλλο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σωστός. Μόνη διαφορά η 800αρα, που προσωπικά σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη δεν έχω δει καμιά διαφορά, όπου έχω κινηθεί.

Στην επαρχία θα είναι η διαφορά με κάλυψη σε μεγάλες αποστάσεις

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις την χρήση γραφής SMS διότι δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09.

 

 

το εξηγεις λιγο?το 4G+ Δεν ειναι στην 800αρα σε ολες τις εταιρειες?δλδ στο 920Cd(Που δν υπαρχει πουθενα πλεον) τι παραπανω κερδιζεις σε σχεση με το 9208?

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν υπάρχει το συγκεκριμένο κινητό στο αεροδρόμιο του dubai θα έρθει ένας φίλος μου μήπως μου το φέρει.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

εγώ με 9208 από ταιβάν (build number LMY47X.N9208ZTU2AOJ3) δεν αναγνωρίζω ελληνικά από το spen.... οι επιλογές που μου δίνει είναι μόνο αγγλικά και 3 κινέζικα.... κάνω κάτι λάθος??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...