Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από hedy.gr τελικά έχει διαθέσιμο το n9208 σε άσπρο στα 32 gb και με πήρε τηλέφωνο να μου το στείλει αντικαταβολή στα 670€.. Δεν θα το πάρω οπότε αν θέλει κάποιος ας μιλήσει μαζί του.
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος τρόπος να περασουμε την cd rom σε n9208? Η κάποιος άλλος τρόπος να βάλουμε ελληνική γλώσσα στο spen?

 

Υπάρχουν δύο 9208

 

Η έκδοση Taiwan και η έκδοση Μαλαισία/Φιλιππίνες

 

Στην πρώτη έκδοση χωρίς μαϊμούδια δεν γίνεται αλλά περνάει

 

Στην δεύτερη υπάρχει από τη μάνα του απλα κατεβαζεις τα ελληνικα στο stock πληκτρολόγιο και στην φέρνει

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Έχω φίλο στο dubai που μπορεί να μου φέρει τη συσκευή τέλος του μήνα που επιστρέφει. Ήθελα να το πάρω από kingsouq αλλά έχουν αρκετές κακές κριτικές. Με το souq τι παιζει;

 

Ξέρει κάποιος να μας πει για το souq τι παίζει; Είναι αξιόπιστο; Έχει το Note 5 N920 - 32GB στα 500 ευρώ. Αυτό το μοντέλο υποστηρίζει τα Ελληνικά;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το νέο μου παιχνίδι.

 

 

 

 

 

Πάρτε μία γεύση.

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλησπέρα, ο φορτιστής που έχεις στο video θέλει ανταπτορα για να μπει στις μπριζες που έχουμε εδώ στην Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ο φορτιστής που έχεις στο video θέλει ανταπτορα για να μπει στις μπριζες που έχουμε εδώ στην Ελλάδα;

Δεν βλέπω να σου απαντάει ο Γιώργος οπότε σου απαντάω εγώ πως ναι θέλει αντάπτορα καθώς είναι ο αμερικάνικος ταχυφορτιστής και δυστυχώς δεν ταιριάζει με τις πρίζες μας.

Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να σου απαντάει ο Γιώργος οπότε σου απαντάω εγώ πως ναι θέλει αντάπτορα καθώς είναι ο αμερικάνικος ταχυφορτιστής και δυστυχώς δεν ταιριάζει με τις πρίζες μας.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε,

Μου απάντησε και ο Γιώργος γιατί του έστειλα pm. Από μέρα σε μέρα το παραλαμβάνω και θέλω να είμαι έτοιμος σε όλα ...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε,

Μου απάντησε και ο Γιώργος γιατί του έστειλα pm. Από μέρα σε μέρα το παραλαμβάνω και θέλω να είμαι έτοιμος σε όλα ...:lol:

Άντε μεγειές μεγειές :D . Εγώ περιμένω εναγωνίως το δίκαρτο 920C(D) με 64GB να κυκλοφορήσει για να το χτυπήσω.

Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα το Samsung galaxy note 5 N920CD DUOS black Και Παρασκευή έρχεται το Samsung galaxy note 5 N920CD DUOS silver titanium Εντάξει Έχω τρελαθεί με το χρώμα Ανυπομονώ να το δω από κοντά!!!!!
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Για τα 32gb μιλας πως περιμενεις?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το πήρα και εγώ σήμερα το κλικ του home button όταν το πατάς είναι πολύ δυνατό καμιά σχέση με του s6 που έχω που δεν ακούγετε καθόλου. Είναι το ίδιο και σε εσάς η να το πάω πίσω ?να επισημάνω ότι το κουμπί δεν παίζει ούτε δυσκολεύει να κλίκαρει απλά ο ήχος του είναι λες και ανοιγοκλείνεις διακόπτη
Link to comment
Share on other sites

Εχοντας μια ιδιαιτερη ευαισθησια στο θεμα του home button ...θα σου πω οτι ειναι τυχη ...σε τι θα πεσεις...για μενα ειναι" αιχιλλειος φτερνα"...

Και αυτο λεω μετα απο αρκετες συσκευες της sammy ,μπορω να πω οτι σχεδον ολες εβγαζαν /ζουν καποια θεματακια στον τροπο με τον οποιο ειτε καθονται,ειτε πιεζονται, ειτε ακουγονται....και αρκετες φορες το θεμσ σταματησε ξαφνικα...ισως λογω πχ αλλαγης θερμοκρασιας...

Απο την στιγη που δεν εχεις και εγγυηση τι μπορεις να κανεις?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ του 920cd.Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να φτιάξω φακέλους όταν μπαίνω στις εφαρμογές για να μην είναι όλα χύμα?
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα ειναι δυνατο το home Κουμπι το νιωθεις καλα δηλαδη. Τρομερη κατασκευη γενικα τα νεα samsung.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα είναι δυνατό δεν παίζει είναι σταθερό και έχει καλό feedback απλά κάνει θόρυβο πολύ περισσότερο από το s6 που έχω.κάτι σαν και αυτό

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα το Samsung galaxy note 5 N920CD DUOS black Και Παρασκευή έρχεται το Samsung galaxy note 5 N920CD DUOS silver titanium Εντάξει Έχω τρελαθεί με το χρώμα Ανυπομονώ να το δω από κοντά!!!!!

 

Από που το παρήγγειλες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από το costprice.eu 570 το dual το 32αρι. Εάν επικοινωνήσεις μαζί τους στέλνουν και Ελλάδα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από το costprice.eu 570 το dual το 32αρι. Εάν επικοινωνήσεις μαζί τους στέλνουν και Ελλάδα

 

Δεν υπάρχει αυτό το site

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...