Jump to content

Lenovo A2010-a


madprofessorus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς πως ρυθμίζουμε να εμφανίζονται οι επαφές κατά επώνυμο;

Και εγώ την ίδια απορία έχω.

Με το αριστερο κλίκ το μενού δεν αναφέρει καν για τις ρυθμίσεις επαφων όπως γίνεται σε άλλες μαρκες πχ DOOGE X5 με την ίδια version λειτουργικού 5.1

 

Επίσης πως μπορώ να μπώ στην αναζήτηση εφαρμογων?

Με το κεντρικο πλήκτρο δεν το βγαζει.

|

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδιά καλησπέρα σε ένα lenovo A2010-a όταν ανοίγω την κάμερα μου έλεγε να κοιτάξω εάν έχω καποιες εφαρμογες ανοικτές κ τελικα όμως δεν δουλεύει η κάμερα ούτε πίσω ούτε εμπρός μετά από δύο επανεκινήσεις δεν βγάζει το μήνυμα αλλά συνεχίζει να μην λειτουργεί τίποτα από τα παραπάνω σας παρακαλώ βοηθήστεεεεε
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα σε ένα lenovo A2010-a όταν ανοίγω την κάμερα μου έλεγε να κοιτάξω εάν έχω καποιες εφαρμογες ανοικτές κ τελικα όμως δεν δουλεύει η κάμερα ούτε πίσω ούτε εμπρός μετά από δύο επανεκινήσεις δεν βγάζει το μήνυμα αλλά συνεχίζει να μην λειτουργεί τίποτα από τα παραπάνω σας παρακαλώ βοηθήστεεεεε

θα σου πω το κλασσικό, να κάνεις factory reset.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα. Κατ'αρχήν συγνώμη αν το πρόβλημα που θα σας παραθέσω, έχει ξαναγραφτεί, αλλά, έχω ρίξει τόση δουλειά που δεν αντέχω να ψάχνω. Λοιπόν το κινητό δεν ανοίγει ούτε κανονικά ούτε σε recovery mode. Όταν το βάζω για φόρτιση και πάω να το ανοίξω, μου δείχνει για κάποια δευτερόλεπτα ότι είναι άδειο από μπαταρία μετά ότι έχει 95% και ξανασβήνει. Το φλάσαρα 2 φορές με την stock rom A2010_S264_MT6735_20170110 αλλά πάλι τίποτα. Παρακαλώ βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κατ'αρχήν συγνώμη αν το πρόβλημα που θα σας παραθέσω, έχει ξαναγραφτεί, αλλά, έχω ρίξει τόση δουλειά που δεν αντέχω να ψάχνω. Λοιπόν το κινητό δεν ανοίγει ούτε κανονικά ούτε σε recovery mode. Όταν το βάζω για φόρτιση και πάω να το ανοίξω, μου δείχνει για κάποια δευτερόλεπτα ότι είναι άδειο από μπαταρία μετά ότι έχει 95% και ξανασβήνει. Το φλάσαρα 2 φορές με την stock rom A2010_S264_MT6735_20170110 αλλά πάλι τίποτα. Παρακαλώ βοήθεια.

πάρε μια καινούρια μπαταρια.....

και ξαναδοκιμασε

τιμη 5 ευρώ

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδιά γειά σας. Δεν έχω καταλάβει τι περισσότερα προσφέρει μία custom ROM από ότι η stock. Επίσης ποια είναι η aosp που έγραψε ένας φίλος παραπάνω? Link? Τέλος με app2sd και root λύνεται το πρόβλημα του χώρου για εφαρμογές? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γνωρίζει κανείς πως ρυθμίζει κάποιος την αναμονή κλήσεων μέσα από τη συσκευή, την απόκρυψη κλπ.?

Επιπλέον το χρησιμοποιώ ως δίκαρτο και όταν μιλαω στον ένα αριθμό και με παίρνουν στον άλλο τους ενημερώνει ότι το κινητό είναι κλειστό και λαμβάνω αργότερα σε μήνυμα τις κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...