Jump to content

iPad Pro 12.9-inch (1st gen - 2015)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξίζει να πάει κάποιος σε pro η να πάρει το iPad Air 2? Δηλαδή το iPad Air 2 θα αντέξει στο χρόνο η θα παλιώσει γρήγορα

 

Αν και έχεις πάει για ένα μπανάκι θα σου πω ότι δεν ξέρω για το pro αλλά είχα το Pad air 1 και πήγα στο air 2 και το μηχάνημα πετάει... Μεγάλη διαφορά από το 1 δεν μασάει πουθενά.

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν και έχεις πάει για ένα μπανάκι θα σου πω ότι δεν ξέρω για το pro αλλά είχα το Pad air 1 και πήγα στο air 2 και το μηχάνημα πετάει... Μεγάλη διαφορά από το 1 δεν μασάει πουθενά.

 

Που να πας και στο Pro, που δεν μπορεις να το συγκρινεις με το air2 καθολου μα καθολου!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Που να πας και στο Pro, που δεν μπορεις να το συγκρινεις με το air2 καθολου μα καθολου!

Σωστα και εδω μεγαλη η διαφορα.:lol:

Ας ελπίσουμε στο air 3 να δωσει τα specs του iPad pro.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστα και εδω μεγαλη η διαφορα.:lol:

Ας ελπίσουμε στο air 3 να δωσει τα specs του iPad pro.

 

Δυσκολο νομιζω αυτο απο αποψης χωρου και μονο!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο νομιζω αυτο απο αποψης χωρου και μονο!

Δεν παιζει αυτο που λες τουλαχιστον όσον αφορά το Soc με την ποσότητα της ram.;)

Μια χαρα χωράει στο σώμα του air.

Δεν εννοούσα πχ τα 4 ηχεία.

Μονο η τσιγκουνιά της Apple και η λογική των δόσεων που εχει σαν πολιτικη το να μην δωσει τα specs του μεγάλου.

Και ισως για να μην κανιβαλησει τις οποίες πωλήσεις του μεγάλο.:rolleyes:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το πήρα στα χέρια μου για2 μέρες ύστερα από αγορά συγγενικού μου προσώπου.η εμπειρία είναι ....μεγάλη....πολύ καλή απόκριση εξαιρετική ταχύτητα αλλά προσωπικά το μεγάλο του ατού είναι ηοθονη.πολυ καλή πολύ καθαρή.στα + και η μπαταρία του κατα τα αλλά είναι iPad .για κάποιον που έχει πουλήσει κάτι είναι καλή αγορά δηλ.δεν θα τα βγάλει από το υστέρημα του ειναι καλή αγορά δεν έχει σχέση με τα αλλά iPad. Σαν εμπειρία.τωρα αν ειναι για επαγγελματίες ή όχι ειναι θέμα του χρήστη.δεν μπορώ εγώ να ξέρω τις ανάγκες του καθενός.παντως ειναι αγορά για να το κρατήσετε.αν ειναι το μεταπουλησετε μην το πάρετε.α και γιατί θα σχολιαστεί το surface ειναι κομπιούτερ με Windows αυτό ειναι ipad

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα το pro το εχω εδω και 10 μερες space gray( μου βγηκε λιγο το λαδι να το βρω αλλα tespa). Tο μηχανημα εκτος απο εντυπωσιακο, λογο μεγεθους οθονης και ευκρινειας, ειναι πολυ γρηγορο ,τρεχει δυο εφαρμογες και οτι αλλο θες στο back round χωρις να κολαει ή να ριχνει την ταχυτητα του. Το κακο ειναι οτι τα περιφεριακα( θηκες μεμβρανες κλπ) ειναι πολυ περιοριρσμενα εως ανυπαρκτα στην Ελληνικη αγορα και αυτη τη στιγμη ειναι απροστατευτο (πτωσεις γρατζουνιες) ,οποτε πρεπει να το προσεχεις σαν μωρο.Οποιος φιλος το εχει δει και το εχει περιεργαστει για λιγο ,εχει κολησει!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα το pro το εχω εδω και 10 μερες space gray( μου βγηκε λιγο το λαδι να το βρω αλλα tespa). Tο μηχανημα εκτος απο εντυπωσιακο, λογο μεγεθους οθονης και ευκρινειας, ειναι πολυ γρηγορο ,τρεχει δυο εφαρμογες και οτι αλλο θες στο back round χωρις να κολαει ή να ριχνει την ταχυτητα του. Το κακο ειναι οτι τα περιφεριακα( θηκες μεμβρανες κλπ) ειναι πολυ περιοριρσμενα εως ανυπαρκτα στην Ελληνικη αγορα και αυτη τη στιγμη ειναι απροστατευτο (πτωσεις γρατζουνιες) ,οποτε πρεπει να το προσεχεις σαν μωρο.Οποιος φιλος το εχει δει και το εχει περιεργαστει για λιγο ,εχει κολησει!!!!

 

Σε ολες τις αγορες! Δε ξερω τι υπαρχει στην Αμερικη αλλα στην Ευρωπη δεν υπαρχει τιπτοα ενδιαφερον ακομη

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Σε ολες τις αγορες! Δε ξερω τι υπαρχει στην Αμερικη αλλα στην Ευρωπη δεν υπαρχει τιπτοα ενδιαφερον ακομη

 

Αν ψαξεις στο amazon ebay βρησκεις αρκετα , απλα για καποιο λογο απο amazon οι περισσοτεροι δεν κανουν shiping για Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Αν ψαξεις στο amazon ebay βρησκεις αρκετα , απλα για καποιο λογο απο amazon οι περισσοτεροι δεν κανουν shiping για Ελλαδα

 

Εχω βγαλει τα ματια μου δε βρισκω κατι αξιολογο και αν δεν εχεις δει και τιποτα απο κοντα δε ξερεις τι να συγκρινεις με τι!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Σε ολες τις αγορες! Δε ξερω τι υπαρχει στην Αμερικη αλλα στην Ευρωπη δεν υπαρχει τιπτοα ενδιαφερον ακομη

 

Εγω πηρα απο ιντερνετ απο το κλασσικο

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20151219191058&SearchText=ipad+pro+case

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Η μερα με τη νυχτα απο τις beta της 9.3 ή την 9.2.1, με την 9.3! H 9.3 το εκανε και πεταει κυριολεκτικα! Και με ΟΤΑ και με πολυ παλιο backup επανω!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Η μερα με τη νυχτα απο τις beta της 9.3 ή την 9.2.1, με την 9.3! H 9.3 το εκανε και πεταει κυριολεκτικα! Και με ΟΤΑ και με πολυ παλιο backup επανω!

 

Ποσα mb ειναι η ota?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ποσα mb ειναι η ota?

 

Επειδη περασα ηδη αρκετες σε διαφορα νομιζω ηταν 279 η δικη του!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα, σκέπτομαι να πάρω το pro με τα 32Gb, και έχω 2 ερωτήσεις: Πόσα Gb έχει ελεύθερα, και εάν "βλέπει" usb stick με το εξάρτημα Adapter Lightning to USB Camera με το κόλπο της εξωτερικής τροφοδοσίας.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
αρχιζω και ψηνομαι.καποιο μινι review καποιος κατοχος για εντυπωσεις μεχρι τωρα;
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και ψηνομαι.καποιο μινι review καποιος κατοχος για εντυπωσεις μεχρι τωρα;

 

Αν δε σε ενοχλεί το μέγεθος/βάρος ειναι κορυφαίο! Η μπαταρία βγάζει άνετα μια μέρα με την οθόνη συνέχεια ανοιχτή! Ειναι πολυ γρήγορο στα παντα!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και ψηνομαι.καποιο μινι review καποιος κατοχος για εντυπωσεις μεχρι τωρα;

Το έχω από τον Μάιο, με την μνήμη 128Gb, οθόνη άπαιχτο μέγεθος και ανάλυση, αλλά η μεγάλη έκπληξη είναι ο ήχος. Το έχω υπερευχαριστηθεί αλλά συμβουλή μου να πάρεις με την αυτή την μνήμη. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

μα το μεγεθος-οθονη ειναι αυτο που με ελκυει.οσο για το βαθος το ξερω εχοντας το αθανατο ipad 3.

περιπου τι sot βγαζει; και κατι αλλο στο standby πως ειναι;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Γεια σας παιδιά, έχω βρει το συγκεκριμένο στα 610€ από εδώ: https://www.eglobalcentral.eu/apple-ipad-pro-32gb-wifi-0g2-silver-en.html?

Αξίζει;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το cellular model να ρωτήσω κάτι σχετικά με την Apple sim?
Έχω 128gb LTE, αλλά δω μέσα SIM Cosmote, η Apple SIM που λες τι είναι;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Pro 12.9-inch (1st gen - 2015)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...