Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει τι μπορεί να είναι τα 18gb έγγραφα που λέει ότι πιάνουν τον αποθηκευτικό μου χώρο και πως μπορώ να τα διαχειριστώ ?
Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dgeorge4 σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !

Αντιλαμβανομαι οτι είναι λίγο μπέρδεμα , ειδικά για κάποιον που δεν έχει ασχολήθεί , όπως εγώ..

Ανα συχνά διαστήματα , τις περνάω από τα iphone στο Mac και μένουν εκεί ( στον σκληρό όχι cloud ). Με αυτό τον τρόπο απελευθερώνω χώρο στα iphone , αλλά δεν τις έχουμε πλέον διαθέσιμες στις συσκευές παρά μόνο στο Mac..

 

Μάλλον το Google Photo's θα προσπαθήσω αρχικά ..

 

Τάσο , αν τελικά τα καταφέρεις έτσι όπως θέλεις με το cloud , ρίξε καμια πληροφορία...

 

Εννοείται μόλις πάρω iPhone θα κάνω κάποιες δοκιμές και θα αναφέρω ακριβώς αποτέλεσματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει τι μπορεί να είναι τα 18gb έγγραφα που λέει ότι πιάνουν τον αποθηκευτικό μου χώρο και πως μπορώ να τα διαχειριστώ ?

 

Πατησε το εικονιδιο του icloud να δεις τι ειναι!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που μπορω να δω ποτε ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα το κινητο ή ποσο κ αν εχει εγγυηση ακομα?Γτ ειναι απο δωρο χωρις αποδειξη. Σε ενα σαιτ που μπηκα ελεγε απλα οτι expired η τηλεφωνικη εξυπηρετηση τπτ αλλο.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παράγγειλα το iPhone 7. Δεν μπόρεσα να χωνέψω το μέγεθος του 6s plus

Το καλοκαίρι δεν θα με βολέψει σίγουρα. Έχει ευχάριστη χορταστική οθόνη αλλά νομίζω θα το βαρεθώ μόλις ανοίξει ο καιρός και βγαίνω χωρίς ζακέτα. Ακόμα και στην μηχανή δεν χωράει στο ντουλαπάκι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο :)

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παράγγειλα το iPhone 7. Δεν μπόρεσα να χωνέψω το μέγεθος του 6s plus

Το καλοκαίρι δεν θα με βολέψει σίγουρα. Έχει ευχάριστη χορταστική οθόνη αλλά νομίζω θα το βαρεθώ μόλις ανοίξει ο καιρός και βγαίνω χωρίς ζακέτα. Ακόμα και στην μηχανή δεν χωράει στο ντουλαπάκι

 

Τάσο , καλή επιλογή ( από την στιγμή που ήθελες να μείνεις σε ios ) . Με το καλό να παραλάβεις και να το χαρείς !:)

Εγώ είμαι σε φάση iphone 7 ή άλλη (εκτός ios ) συσκευή ... σε plus δεν θα πάω σίγουρα.

Το 6s plus , είναι πολύ μεγάλη συσκευή και κουράζει ( προσωπική γνώμη) . Χορταστική οθόνη σε μέγεθος , αλλά δυσανάλογα μεγάλη συσκευή .

Ποιο 7άρι διάλεξες ( χωρητικότητα / χρώμα) ? Από skroutz ή όχι ?

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Τάσο , καλή επιλογή ( από την στιγμή που ήθελες να μείνεις σε ios ) . Με το καλό να παραλάβεις και να το χαρείς !:)

Εγώ είμαι σε φάση iphone 7 ή άλλη (εκτός ios ) συσκευή ... σε plus δεν θα πάω σίγουρα.

Το 6s plus , είναι πολύ μεγάλη συσκευή και κουράζει ( προσωπική γνώμη) . Χορταστική οθόνη σε μέγεθος , αλλά δυσανάλογα μεγάλη συσκευή .

Ποιο 7άρι διάλεξες ( χωρητικότητα / χρώμα) ? Από skroutz ή όχι ?

 

Ναι σήμερα ξανά έπιασα λίγο ενός φίλου το 7 plus και μου πέφτει μεγάλο

Το έβαλα δίπλα δίπλα με το G4 που ήταν εκείνη την ώρα στην παρέα και ενώ έχουν και τα 2 από 5,5'' οθόνη, το iPhone είναι κατά πολύ μεγαλύτερο.

Το συνηθίζεις αλλά το καλοκαίρι δεν με βολεύει

Επίσης κατά διαστήματα δουλεύω εδώ στα ορυχεία και οι συνθήκες δεν είναι για να κουβαλάς τόσο μεγάλη συσκευή. Θα το σπάσεις σίγουρα

 

IPhone 7 32gb black από skroutz. Smarties το κατάστημα. Τυχαία. Ήταν το πρώτο πιο φθηνό με διαθέσιμο το τηλέφωνο άμεσα

Αύριο θα το έχω μου είπε

 

Επίσης σκέφτηκα και την μεταπώληση σε 1-2 χρόνια γιατί εννοείται πόσο θα το κρατήσω;

Το 6s plus 64 που ήθελα να πάρω έκανε κι αυτό 640€ όμως το πρόβλημα είναι ότι τελευταία που είχαν περάσει από τα χέρια μου δύο 6 plus τρόμαξα να βρω να τα δώσω. Αναγκάστηκα να τα ρίξω αρκετά σε τιμή και έτσι τα έδωσα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πατησε το εικονιδιο του icloud να δεις τι ειναι!

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν υπάρχει κάποιο τέτοιο εικονίδιο στην αρχική μου. Πήγα στις ρυθμίσεις iCloud Drive, στη συνέχεια "iCloud Drive" και λογικά θα έπρεπε να λέει κάπου "Στην οθόνη Αφετηρίας" προκειμένου να επιτρέψω την εμφάνιση του εικονιδίου στην αρχική οθόνη. Μόνο που δεν μου έχει τέτοια επιλογή :worry::worry::eek:

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το νέο iOS 10.2,το έκανα εγκατάσταση σε DFU mode για να γίνει σωστό πέρασμα.Σε 2 πλήρες φορτίσεις θα αναφέρω τα σχόλια μου. :D

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη !!! Το iOS 10.2 περιλαμβάνει νέες δυνατότητες συμπεριλαμβανομένης της εφαρμογής TV (ΗΠΑ μόνο), μιας νέας και ενοποιημένης εμπειρίας για πρόσβαση στις ταινίες και στις τηλεοπτικές εκπομπές σας από πολλές εφαρμογές βίντεο. Τα όμορφα επανασχεδιασμένα emoji αποκαλύπτουν περισσότερη λεπτομέρεια και έχουν προστεθεί πάνω από 100 νέα emoji, συμπεριλαμβανομένων νέων προσώπων, φαγητού, ζώων, αθλημάτων και επαγγελμάτων. Η παρούσα ενημέρωση περιλαμβάνει επίσης βελτιώσεις σταθερότητας και επιδιορθώσεις σφαλμάτων.

TV

Χρησιμοποιήστε το «Next» για να δείτε τις ταινίες και τις εκπομπές που παρακολουθείτε και να συνεχίσετε την παρακολούθηση από εκεί που είχατε σταματήσει

Δείτε προτάσεις για νέες ταινίες και τηλεοπτικές εκπομπές στο «Watch Now»

Ανακαλύψτε νέες εφαρμογές και δείτε τις πιο πρόσφατες κυκλοφορίες iTunes στο Store

Προσπελάστε στη βιβλιοθήκη (Library) τα βίντεο που έχετε αγοράσει και ενοικιάσει από το iTunes

Emoji

Τα όμορφα επανασχεδιασμένα emoji αποκαλύπτουν περισσότερη λεπτομέρεια

Πάνω από 100 νέα emoji, συμπεριλαμβανομένων νέων προσώπων, φαγητού, ζώων, αθλημάτων και επαγγελμάτων

Φωτογραφίες

Βελτιωμένη σταθεροποίηση και ταχύτερος ρυθμός καρέ για Live Photo

Βελτιωμένη ακρίβεια στην ομαδοποίηση παρόμοιων φωτογραφιών του ίδιου ατόμου στο άλμπουμ «Άτομα»

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου οι Αναμνήσεις μπορούσαν να δημιουργήσουν μια ανάμνηση από φωτογραφίες στιγμιότυπων, ασπροπινάκων ή αποδείξεων

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου διατηρούνταν το ζουμ της Κάμερας κατόπιν εναλλαγής από το Άλμπουμ κάμερας σε iPhone 7 Plus

Επιπρόσθετη υποστήριξη για ψηφιακές κάμερες RAW

Μηνύματα

Νέα εφέ πλήρους οθόνης για αγάπη και εορτασμό στα Μηνύματα

Επιδιόρθωση ζητήματος που μερικές φορές απέτρεπε την εμφάνιση του πληκτρολογίου στα Μηνύματα

Μουσική

Σάρωση προς τα πάνω στην οθόνη «Παίζει τώρα» για εύκολη πρόσβαση στις επιλογές Τυχαία, Επανάληψη, και Επόμενο

Επιλογή του τρόπου ταξινόμησης των ενοτήτων Λίστες, Άλμπουμ, και Τραγούδια στη Βιβλιοθήκη

News

Τα άρθρα που έχετε αποθηκεύσει για μεταγενέστερη ανάγνωση εμφανίζονται στη νέα ενότητα «Saved»

Τα καλύτερα επί πληρωμή άρθρα από συνδρομητικά κανάλια εμφανίζονται σε μια αντίστοιχη ενότητα στο τμήμα «For You»

Ευκολότερος τρόπος μετάβασης στο επόμενο άρθρο με σάρωση προς τα αριστερά ή άγγιγμα στο «Next Story» κατά την ανάγνωση

Mail

Επιδιόρθωση ζητήματος που διατηρούσε το φύλλο Μετακίνησης μετά τη συμπλήρωση ενός μηνύματος Mail

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε ενεργοποίηση της αντιγραφής και επικόλλησης μετά από παρατεταμένο πάτημα στο Mail

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε επιλογή του εσφαλμένου μηνύματος μετά από διαγραφή μιας συζήτησης Mail

Προσβασιμότητα

Υποστήριξη για BraillePen14 στο VoiceOver

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε αναπάντεχη εναλλαγή του πίνακα Μπράιγ κατά τη χρήση του VoiceOver

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου οι βελτιωμένες φωνές Siri δεν ήταν διαθέσιμες στο VoiceOver κάποιες φορές

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου οι χρήστες VoiceOver δεν μπορούσαν να αλλάξουν τη σειρά στοιχείων σε λίστες

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου ο Διακόπτης ελέγχου δεν ήταν δυνατό κάποιες φορές να διαγράψει μηνύματα τηλεφωνητή

Άλλες βελτιώσεις και επιδιορθώσεις

Υποστήριξη ειδοποιήσεων για αξεσουάρ HomeKit, συμπεριλαμβανομένων αισθητήρων καλυμμάτων παραθύρου, διαμονής, κίνησης, θυρών/παραθύρων, καπνού, μονοξειδίου του άνθρακα και διαρροής νερού

Υποστήριξη ειδοποιήσεων για αξεσουάρ HomeKit όταν διατίθενται ενημερώσεις λογισμικού για αξεσουάρ HomeKit

Βελτιωμένη απόδοση και συνδεσιμότητα Bluetooth με αξεσουάρ τρίτων

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει την εμφάνιση συμμετεχόντων σε FaceTime εκτός εστίασης

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει την εμφάνιση κλήσεων FaceTime με εσφαλμένη αναλογία διαστάσεων και προσανατολισμό

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου δεν ολοκληρωνόταν η αναπαραγωγή κάποιων οπτικών μηνυμάτων τηλεφωνητή

Επιδιόρθωση ζητήματος στο πρόγραμμα ανάγνωσης Safari που μπορούσε να προκαλέσει το άνοιγμα άρθρων ως κενών σελίδων

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει αναπάντεχο τερματισμό του Safari μετά τη σήμανση ενός στοιχείου ως αναγνωσμένου στη Λίστα ανάγνωσης

Για πληροφορίες σχετικά με το περιεχόμενο ασφάλειας των ενημερώσεων λογισμικού Apple, επισκεφθείτε τη διεύθυνση:

https://support.apple.com/el-gr/HT201222

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν υπάρχει κάποιο τέτοιο εικονίδιο στην αρχική μου. Πήγα στις ρυθμίσεις iCloud Drive, στη συνέχεια "iCloud Drive" και λογικά θα έπρεπε να λέει κάπου "Στην οθόνη Αφετηρίας" προκειμένου να επιτρέψω την εμφάνιση του εικονιδίου στην αρχική οθόνη. Μόνο που δεν μου έχει τέτοια επιλογή :worry::worry::eek:

 

Στο iOS 9 γινοταν αυτο που γραφεις! Στο iOS 10 το κατεβαζεις σαν εφαρμογη απο το AppStore!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Στο iOS 9 γινοταν αυτο που γραφεις! Στο iOS 10 το κατεβαζεις σαν εφαρμογη απο το AppStore!

 

Σ' ευχαριστώ

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα ξανά έπιασα λίγο ενός φίλου το 7 plus και μου πέφτει μεγάλο

Το έβαλα δίπλα δίπλα με το G4 που ήταν εκείνη την ώρα στην παρέα και ενώ έχουν και τα 2 από 5,5'' οθόνη, το iPhone είναι κατά πολύ μεγαλύτερο.

Το συνηθίζεις αλλά το καλοκαίρι δεν με βολεύει

Επίσης κατά διαστήματα δουλεύω εδώ στα ορυχεία και οι συνθήκες δεν είναι για να κουβαλάς τόσο μεγάλη συσκευή. Θα το σπάσεις σίγουρα

 

IPhone 7 32gb black από skroutz. Smarties το κατάστημα. Τυχαία. Ήταν το πρώτο πιο φθηνό με διαθέσιμο το τηλέφωνο άμεσα

Αύριο θα το έχω μου είπε

 

Επίσης σκέφτηκα και την μεταπώληση σε 1-2 χρόνια γιατί εννοείται πόσο θα το κρατήσω;

Το 6s plus 64 που ήθελα να πάρω έκανε κι αυτό 640€ όμως το πρόβλημα είναι ότι τελευταία που είχαν περάσει από τα χέρια μου δύο 6 plus τρόμαξα να βρω να τα δώσω. Αναγκάστηκα να τα ρίξω αρκετά σε τιμή και έτσι τα έδωσα.

 

Τάσο καλή επιλογή , σωστή η σκέψη σου τόσο για το μέγεθος, όσο και για την μεταπώληση του 6s

Καλορίζικο , να την χαρείς την νέα σου συσκευή !!

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Με την δεύτερη φόρτιση στο iOS 10.2 με ενεργοποιημένη την μέτρηση βημάτων

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161214/e30ea069ca8196d949f85669da525fd4.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Με την δεύτερη φόρτιση στο iOS 10.2 με ενεργοποιημένη την μέτρηση βημάτων

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Νομίζω είσαι πολύ καλά

Edited by stendor
Αφαίρεση εικόνας για να μικρύνει το post.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μεγάλη διαφορά από την προηγούμενη έκδοση...πάλι καλά επιστρέψαμε σε μια πολύ καλή αυτονομία

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

πάντως μου κάνει εντύπωση με τόσα θέματα οικονομικά τα τελευταία χρόνια και υπάρχουν άνθρωποι που έχουν /δίνουν 640 με 700 ευρώ για κινητό..... τόσα χρήματα υπάρχουν; μπράβο...

 

Sent from my Zopo speed plus 7 via tapatalk

 

Είναι στον καθένα πως καλύπτονται οι ανάγκες του.Εγώ για παράδειγμα πούλησα το Galaxy S4 και το Z1 Compact που είχα σε γνωστούς μου και τα υπόλοιπα τα συμπλήρωσα σε οικονομίες που είχα κάνει(Φοιτητής είμαι δεν έχω κάποιο εισόδημα εκτός από εργασία καλοκαιριού).Επίσης όσοι έχουν iphone και αναβαθμίζουν στην τελευταία εκδοχή του,το προηγούμενο τους iphone έχει ακόμα αρκετά καλή αξία μεταπώλησης.Είναι πως βολεύεται ο κόσμος και μιλάω για άτομα που το έχουμε για εργαλείο και όxι ως mainstream symbol.

Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Και γω μετά από μια πλήρη φόρτιση μετά την αναβάθμιση είδα ότι η αυτονομία αυξήθηκε αρκετά. Για να δούμε και τις επόμενες μέρες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Στην εικόνα με έχω ανοίξει το icloud λογικά δεν θα έπρεπε να μου εμφανίζει σε κάποια καρτέλα κάτι? Επίσης αν υποθέσουμε ότι ο αποθηκευτικός χώρος που δίνει το icloud ειναι 5gb τα υπόλοιπα 8 που μου λέει στα έγγραφα τι είναι και πως μπορώ να τα διαχειριστώ?

 

http://i64.tinypic.com/65vr6s.png

 

http://i65.tinypic.com/zmhk9.jpg

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορώ να φορτίσω το 6s plus με το φορτιστή του air 2?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Άφοβα και... πολύ γρήγορα!

Πολλοί φορτίζουν με φορτιστή από κάποιο iPad...

Αν και προσωπικά νομίζω ότι η γρήγορη φόρτιση δεν κάνει καλό στη μπαταρία.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Άφοβα και... πολύ γρήγορα!

Πολλοί φορτίζουν με φορτιστή από κάποιο iPad...

Αν και προσωπικά νομίζω ότι η γρήγορη φόρτιση δεν κάνει καλό στη μπαταρία.

 

Δεν το λες και γρήγορη φόρτιση

Το κύκλωμα της συσκευής δεν αφήνει παραπάνω από 1,3Α περίπου να περάσουν

Και 2,4Α να βάλεις φορτιστή το κινητό τραβάει όσο θέλει

Απλά σου δίνει κάποια στιγμή έξτρα mah σε σχέση με τον μικρό που έχει το κινητό

Φυσικά η γρήγορη φόρτιση κάνει ζημιά αλλά δεν νομίζω ότι τα 200-300mah κάνουν την ζημιά

Βέβαια κάποιος που ξέρει ακριβώς μπορεί να μας πει αλλά σίγουρα δεν έχεις πρόβλημα με ότι φορτιστή και να χρησιμοποιήσεις. Εννοώ πάντα σε ρεύμα γιατί σε ποιότητα μην βάζεις καθόλου no name και φθηνους κινεζικους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,έχω το εξής πρόβλημα ..Μερικές φορές ,όχι πάντα όταν με παίρνουν τηλέφωνο το σηκώνω αλλά δεν ακούω τίποτα ούτε μ ακούνε .Μολις πατήσω δυο φορές το εικονίδιο του μικροφώνου όλα μετά λειτουργούν κανονικά ..Το ίδιο συμβαίνει κ με τα hands free.το κινητό μου έχει το τελευταίο update ..τι πρέπει να κάνω ;μερικές φορές συμβαίνει κ όταν εγώ παίρνω τηλέφωνο ..πρέπει δηλ να πατήσω δυο φορές το μικρόφωνο για να ακουσω Edited by leonidas126
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,έχω το εξής πρόβλημα ..Μερικές φορές ,όχι πάντα όταν με παίρνουν τηλέφωνο το σηκώνω αλλά δεν ακούω τίποτα ούτε μ ακούνε .Μολις πατήσω δυο φορές το εικονίδιο του μικροφώνου όλα μετά λειτουργούν κανονικά ..Το ίδιο συμβαίνει κ με τα hands free.το κινητό μου έχει το τελευταίο update ..τι πρέπει να κάνω ;μερικές φορές συμβαίνει κ όταν εγώ παίρνω τηλέφωνο ..πρέπει δηλ να πατήσω δυο φορές το μικρόφωνο για να ακουσω

 

Περισσότερο προβλήματα δικτύου είναι αυτά παρά της συσκευής

Εμένα η cosmote όλο τέτοια με κάνει πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...