Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Θα συμφωνήσω μαζί σου για τις επίσημες θήκες με το εκτεθειμένο κάτω μέρος και το άσχημο κατ' εμένα άνοιγμα σε εκείνο το σημείο. Η συγκεκριμένη της rock είναι καλή, σε όλες μου τις συσκευές αγοράζω θήκες της Spigen και ως εκ τούτου τις προτείνω ανεπιφύλακτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρήγγειλα από την Spigen την Tough Armor σε χρώμα Metal Slate (blue black μου φαίνεται).

 

Αξίζει η συγκεκριμένη? Μου αρέσει και το ποδαράκι που έχει για να στέκεται οριζόντια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιουσα 2 χρονια αυτη http://mod-3.com/shop-iphone-5-se-radius-cases/ στο 5s. Δεν ειναι θηκη αλλα προστατεύει τις άκρες. Δυστυχως μου το εκλεψαν, παει και το case και εχω το se τωρα χωρις θηκη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Θέλω λίγο τα φώτα σας..μόλις χθες πήρα για πρώτη φορά iPhone και μιας και δεν έχω ιδέα από το συγκεκριμένο σύστημα/τηλέφωνο μιας και αρκετά χρόνια τώρα ήμουν σε android συσκευές χρειάζομαι την βοήθεια σας

Για αρχή θα ήθελα να μάθω πως γίνετε να συνδεθεί η συσκευή στο pc έτσι ώστε να περάσω μέσα κάποιες από τις φωτό που είχα στο προηγούμενο τηλ μου...το σύνδεσα στο pc αλλά μόλις πατάω να ανοίξει τον εσωτερικό χορό δεν μου εμφανίζει του...προφανώς και είναι όλα κλειδωμένα...χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο προγράμμα να κατεβάσω στο pc?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Θέλω λίγο τα φώτα σας..μόλις χθες πήρα για πρώτη φορά iPhone και μιας και δεν έχω ιδέα από το συγκεκριμένο σύστημα/τηλέφωνο μιας και αρκετά χρόνια τώρα ήμουν σε android συσκευές χρειάζομαι την βοήθεια σας

Για αρχή θα ήθελα να μάθω πως γίνετε να συνδεθεί η συσκευή στο pc έτσι ώστε να περάσω μέσα κάποιες από τις φωτό που είχα στο προηγούμενο τηλ μου...το σύνδεσα στο pc αλλά μόλις πατάω να ανοίξει τον εσωτερικό χορό δεν μου εμφανίζει του...προφανώς και είναι όλα κλειδωμένα...χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο προγράμμα να κατεβάσω στο pc?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Πρέπει να κατεβάσεις το iTunes στο PC σου και από εκεί μπορείς να ξεκινήσεις να μεταφέρεις φωτογραφίες στο κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Έκτος από φωτό Επεισοδια από σειρές μπορώ να περάσω μέσα ;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι μπορειτε ειτε μεσω iTunes ειτε κατεβάζοντας από το iTunes store:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Θέλω λίγο τα φώτα σας..μόλις χθες πήρα για πρώτη φορά iPhone και μιας και δεν έχω ιδέα από το συγκεκριμένο σύστημα/τηλέφωνο μιας και αρκετά χρόνια τώρα ήμουν σε android συσκευές χρειάζομαι την βοήθεια σας

Για αρχή θα ήθελα να μάθω πως γίνετε να συνδεθεί η συσκευή στο pc έτσι ώστε να περάσω μέσα κάποιες από τις φωτό που είχα στο προηγούμενο τηλ μου...το σύνδεσα στο pc αλλά μόλις πατάω να ανοίξει τον εσωτερικό χορό δεν μου εμφανίζει του...προφανώς και είναι όλα κλειδωμένα...χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο προγράμμα να κατεβάσω στο pc?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Γεια σου.

Θα χρειαστεί να διαβάσεις ώστε να εξοικειωθείς με τη πλατφόρμα του iOS.

Καλή επιλογή αποτελεί το support site της ίδιας της Apple.

 

Sync media between your iPhone, iPad, or iPod touch and iTunes on your Mac or PC

iCloud for Windows

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορειτε ειτε μεσω iTunes ειτε κατεβάζοντας από το iTunes store:)

 

 

 

Εννοώ από τα είδη επεισόδια που έχω αποθηκευμένα στο pc...δεν εννοώ να τα αγοράσω...από το iTunes είδα ότι μπορείς να αγοράσεις ταινίες κλπ αλλά αυτό που με ενδιαφέρει είναι να τα περάσω από το of μου όπου είδη έχω τα αρχεία.

 

Κάτι τελευταίο ο μtorrent υπάρχει για iphone;μια γρήγορη μάτια που έριξα στο store είδα είδα ένα BitTorrent από εκεί μπορώ να κατεβάζω κανονικά τορρεντ στο τηλ ή θα έχω του επιπτώσεις;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ από τα είδη επεισόδια που έχω αποθηκευμένα στο pc...δεν εννοώ να τα αγοράσω...από το iTunes είδα ότι μπορείς να αγοράσεις ταινίες κλπ αλλά αυτό που με ενδιαφέρει είναι να τα περάσω από το of μου όπου είδη έχω τα αρχεία.

 

Κάτι τελευταίο ο μtorrent υπάρχει για iphone;μια γρήγορη μάτια που έριξα στο store είδα είδα ένα BitTorrent από εκεί μπορώ να κατεβάζω κανονικά τορρεντ στο τηλ ή θα έχω του επιπτώσεις;

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μπορείς να μεταφέρεις κανονικά τα αποθηκευμένα βιντεο απο το PC σου στη συσκευή και να τα παρακολουθήσεις. Δες το VLC σαν player για να εχεις και υποτιτλους και πληρες codec support.

Torrent ξεχνας σε iphone. Δεν υπάρχει στο store. Αυτό που βρηκες ειναι απλως ενα προγραμμα συγχρονισμου της Bittorrent.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Από περίεργος ρώτησα για τον τορρεντ γτ ένας γνωστός μου έχει το 5s και μου έλεγε ότι για ταινίες σειρές κτλ δεν μπορείς να τα βάλεις στο κινητό και μόνο με τον τορρεντ και αυτό μόνο αν τον πληρώσεις 2-3€ στο store αλλά προφανώς ούτε ήξερε τι έλεγε και εκτός αφτου καλά έκανα και δεν τον πίστευα ποτέ μιας και στις 10 κουβέντες που θα πει ο συγκεκριμένος οι 11 είναι ψεμα

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Από περίεργος ρώτησα για τον τορρεντ γτ ένας γνωστός μου έχει το 5s και μου έλεγε ότι για ταινίες σειρές κτλ δεν μπορείς να τα βάλεις στο κινητό και μόνο με τον τορρεντ και αυτό μόνο αν τον πληρώσεις 2-3€ στο store αλλά προφανώς ούτε ήξερε τι έλεγε και εκτός αφτου καλά έκανα και δεν τον πίστευα ποτέ μιας και στις 10 κουβέντες που θα πει ο συγκεκριμένος οι 11 είναι ψεμα

 

Οτι βίντεο θέλεις μπορείς να βάλεις στον vlc με συγχρονισμό όπως σου είπαν απο επάνω.

Τα κατεβάζεις όμως στον υπολογιστή.

Torrent στο iPhone με jailbreak παλιότερα γινόταν τώρα έχω να ασχοληθώ και καιρό δεν γνωρίζω.

Γενικά το iPhone εκτός απο φωτογραφίες δεν σε αφήνει να κατεβάζεις οποιαδήποτε αλλά αρχεία στην συσκευή αμέσως

Απο υπολογιστή να κανεις συγχρονισμό μπορείς σε διαφορά πράγματα

iTunes rules

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια κατέβασα το iTunes στο pc κατάφερα έβαλα τραγούδια κάτι βίντεο από προηγούμενο τηλ και μια ταινία....επεισόδια δεν με αφήνει να βάλω γτ μου γράφει "το τάδε δεν αντιγράφηκε στο iPhone επειδή δεν είναι δυνατή η αναπαραγωγή του σε αυτό το iPhone".

Επίσης φωτό δεν μπορώ να βρω πως να τις βάλω μέσα...δεν βρίσκω πουθενά καρτέλα για φωτό παρά μόνο για μουσική ταινίες τηλεοπτικές εκπομπές βιβλία ηχητικά βιβλία και τόνοι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια κατέβασα το iTunes στο pc κατάφερα έβαλα τραγούδια κάτι βίντεο από προηγούμενο τηλ και μια ταινία....επεισόδια δεν με αφήνει να βάλω γτ μου γράφει "το τάδε δεν αντιγράφηκε στο iPhone επειδή δεν είναι δυνατή η αναπαραγωγή του σε αυτό το iPhone".

Επίσης φωτό δεν μπορώ να βρω πως να τις βάλω μέσα...δεν βρίσκω πουθενά καρτέλα για φωτό παρά μόνο για μουσική ταινίες τηλεοπτικές εκπομπές βιβλία ηχητικά βιβλία και τόνοι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Θα κανεις στον υπολογιστή φακέλους με φωτογραφίες.

Μετά στο iTunes έχει αφού μπεις στην ενότητα iPhone κάπου ποιο δίπλα υποενότητα φωτογραφίες.

Και θα επιλέξεις χειροκίνητα ποιους φακέλους να συγχρονισεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Από περίεργος ρώτησα για τον τορρεντ γτ ένας γνωστός μου έχει το 5s και μου έλεγε ότι για ταινίες σειρές κτλ δεν μπορείς να τα βάλεις στο κινητό και μόνο με τον τορρεντ και αυτό μόνο αν τον πληρώσεις 2-3€ στο store αλλά προφανώς ούτε ήξερε τι έλεγε και εκτός αφτου καλά έκανα και δεν τον πίστευα ποτέ μιας και στις 10 κουβέντες που θα πει ο συγκεκριμένος οι 11 είναι ψεμα

Οι σύνδεσμοι που σου παρέθεσα στη πίσω σελίδα, αναφέρουν τα πάντα.

Ρίξε μια ματιά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παλικάρια ευχαριστώ το βρήκα και αυτό που ήθελα με τις φωτό

Φιλαράκι μου το είδα το λινκ αλλά το θέμα μου είναι με τα αγγλικά δεν πρόκειται να καταλάβω ούτε τα μισά

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να ενημερώσω ότι η συζήτηση για το απολεσθέν iPhone μεταφέρθηκε στο σωστό θέμα για να συνεχίζουμε εκεί τη συζήτησή μας... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408888

 

Στο παρόν θέμα ας περιοριστούμε στα της συσκευής του τίτλου και μόνο. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα την 9.3.3

Πέρα απο επιδιορθώσεις σφαλμάτων όπως έλεγε, δεν βλέπω κάτι διαφορετικό. Συνεχίζει και δουλεύει άψογα!

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αυτό να φανταστώ είναι μούφα!

http://www.cheapgalaxys7.com/apple-iphone-6s-plus-unlocked-64-gb-unlocked-p-11.html?number_of_uploads=0&zenid=55b7fada5c12ed1e4fcf4c920172998c

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αυτό να φανταστώ είναι μούφα!

http://www.cheapgalaxys7.com/apple-iphone-6s-plus-unlocked-64-gb-unlocked-p-11.html?number_of_uploads=0&zenid=55b7fada5c12ed1e4fcf4c920172998c

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν γράφει πουθενά αν είναι καινούργιο η μεταχειρισμένο (και αν ναι, σε τι κατάσταση).

Απο την άλλη, δέχεται PayPal.

Εγω θα ήμουν αρκετά επιφυλακτικός πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους! Αυτό να φανταστώ είναι μούφα!

http://www.cheapgalaxys7.com/apple-iphone-6s-plus-unlocked-64-gb-unlocked-p-11.html?number_of_uploads=0&zenid=55b7fada5c12ed1e4fcf4c920172998c

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σωστά φαντάζεσαι... http://www.scamadviser.com/check-website/cheapgalaxys7.com

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,αύριο παραλαμβάνω την συσκευή και είμαι ήδη ενθουσιασμένος :D Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα σημεία που πρέπει να δω(σαν κουσούρια των 6s plus) ώστε αν βρω κάτι να το αλλάξω μέσω του DOA?

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,αύριο παραλαμβάνω την συσκευή και είμαι ήδη ενθουσιασμένος :D Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα σημεία που πρέπει να δω(σαν κουσούρια των 6s plus) ώστε αν βρω κάτι να το αλλάξω μέσω του DOA?

 

Δύσκολα να βρεις κάτι. Μην το μελετάς κιόλας.

Τα περισσότερα προβλήματα ειναι σε πρώτες παρτίδες. Πρέπει να εισαι ακραία άτυχος.

Καλορίζικη αύριο η συσκευή σου και να την χαρείς.

Αν έχει κάτι θα το καταλάβεις που δεν νομίζω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα, κάτοχος πλέον εδώ και ένα μήνα του 6s plus 64. Το αγόρασα δυο μέρες πριν τις διακοπές και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ενθουσιασμένος με το κινητό. Δεν νομίζω ότι θα δυσαρεστήσει σε κάτι τον μέσο χρήστη. Ίσως μόνο στο θέμα της μνήμης θεωρώ ότι δεν αξίζει το 16αρι πρώτον γιατί η διαφορά με το επόμενο είναι μικρή σε χρήματα, γεμίζει δε η μνήμη για πλάκα και θα χρειαστεί να αρχίσει να διαγραφεί σύντομα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...