Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενας φιλος μου θα παει σε καινουργια συσκευη και ειναι μπερδεμενος οποτε θα ηθελα και την δικη σας γνωμη

Αρχικα σκευτεται S6 Edge+ καθως και Note 5.. Θα ηθελα την γνωμη σας αν αξιζει να παει σε Note 5 γιατι δεν θα εχει εγγυηση καθως και απο που θα μπορουσε να το παρει ( αφηστε ενα Link αν ξερετε κατι καλο σε καλη τιμη!)

Αν εχετε να προτεινετε καποια αλλη συσκευη vfm ή κατι καλυτερο ακομα καλυτερα!

Θα ηθελα να μου πειτε τον λογο που διαλεγετε την συσκευη που θα προτεινετε για ευνοητους λογους

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

Το note 5 έχει πενάκι το s6 edge+ την edge οθόνη και στα υπόλοιπα είναι ίδια. Στα χρήματα που διαθέτει μπορεί επίσης να δει και nexus 6p ή το φθηνότερο lg v10 εάν θέλει μεγάλη οθόνη ή να πάει στα φετινά και πιο δυνατά s7, g5 εάν δεν το ενδιαφέρει το μέγεθος οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Λιγο πιο κατω απο τα 170 βγαινει και το r7 της blackview

Τωρα βεβαια αλλο blackview αλλο xiaomi αλλα επειδη ειπες για βαρια 170

Link to comment
Share on other sites

Χρηματα-διαστασεις-καποιο χαρακτηριστικο που θες (π.χ. μπαταρια μεγαλη,αδιαβροχο,στερεο ηχεια,αψογη καμερα,επεκταση μνημης,αποσπωμενη μπαταρια....);;

Βοηθατε λιγο βρε παιδια να ξερουμε τι να προτεινουμε :) Φιλικα παντα !!!

 

κάτι σαν το LG G4 να αντέχει εφαρμογές κλπ, και προϋπόθεση να μην έχει τίποτα περίεργα προβλήματα όπως το LG και η εξυπηρέτηση της εταιρείας να είναι σωστή, σκέφτομαι και εγώ S7

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν η τσεπη σου φτανει το s7 τοτε μην το σκεφτεσαι και πολυ,πιστευω θα σε καλυψει !!!

Αν ομως εχεις καλομαθει σε μεγαλη οθονη ισως σε ξενερωσει το s7

 

Περιεργα προβληματα μπορει να σου βγαλει το οποιοδηποτε κινητο απο οποιαδηποτε εταιρια, αλλα ναι η lg εχει παει το θεμα προβλημα σε αλλο επιπεδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν η τσεπη σου φτανει το s7 τοτε μην το σκεφτεσαι και πολυ,πιστευω θα σε καλυψει !!!

Αν ομως εχεις καλομαθει σε μεγαλη οθονη ισως σε ξενερωσει το s7

 

Περιεργα προβληματα μπορει να σου βγαλει το οποιοδηποτε κινητο απο οποιαδηποτε εταιρια, αλλα ναι η lg εχει παει το θεμα προβλημα σε αλλο επιπεδο!!!

 

Αν δεν κάνω λάθος το S7 edge έχει την ίδια οθόνη με το LG G4 σωστά;

Link to comment
Share on other sites

To edge ναι φιλε μου!!

Ειπες για το απλο s7, γιαυτο και ειπα για το μεγεθος της οθονης

 

Αν εχεις 550++ παρε το s7 edge, θα εχεις και καλυτερη αυτονομια λογικα !!

Link to comment
Share on other sites

Μου κανανε δωρο το galaxy j3 duos 2016.

Δεν μπορεσα να βρω καποιο επισημο τοπικ για αυτο το κινητο να δω γνωμες κοινου και δεν θελω να ανοιξω τη συσκευασια ακομη,γιατι σκεφτομαι οτι ισως να θελησω να το αντικαταστησω παιρνωντας καποιο καλυτερο με λιγα λεφτα παραπανω.

Εχετε καποια αποψη ή αντιπροτασεις για το εν λογω κινητο?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας φιλος ενδιαφερεται για την αγορα με συνδρομη απο την ΜΤΝ αυτων των δυο κινητων ποιο ειναι το καλυτερο ; Προκειται να ξεπληρωσει το χρεως του και θα ηθελε να βαλει μια κινητη συσκευη πανω.

 

Ακουμε προτασεις.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την άποψη, τελικά το cubot πήρα, το 'χα βάλει στο "μάτι' καιρό απλά δεν είδα κ πολλά γραμμενα για αυτή την συσκευή κ ήμουν κάπως διστακτική, αλλά τελικά επικρατησε η λογική κ το ενστικτο....χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Επισης κατι σημαντικο για μενα ειναι οτι καταφερνει να κρυβει τον ογκο και το σχετικο βαρος του. Το θεωρω ομορφη συσκευη. Επισης βλεπω οτι η τιμη του δεν υποχωρει, κατι σπανιο για κινεζοκινητο. Αυτο κατι λεει και σιγουρα ειναι καλο για την συσκευη.
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

S6 edge plus αν μπορεις.το κινητο ειναι φοβερο και κοντραρει στα ισια τις νεες ναυαρχιδες.θα σε αφησει εκπληκτο!note 5 πας δεν υπαρχει εγγυηση!με το s6 edge+θα περιμενει μεχρι το επομενο s8
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι και φιλες.

 

Ψαχνω ν αγορασω ενα μικρο μινι υπολογιστη και πραγματικα εχω πελαγωσει.

 

αυτα που ψαχνω ειναι

 

να τρεχει windows 10

οθονη 10.1-- 11,6

μεγαλη διαρκεια μπαταρια. και καλη κατασκευη!!

και να ειναι η αγορα απο ελλαδα. γιατι με paypal κλπ.κλπ. δεν το κατεχω.

η χρηση που το θελω ειναι για απλο σερφαρισμα στο ιντερνετ, και να μπορω να επεξεργαζομαι που και που βιντεο. απλη χρηση θα ελεγα.

το μπατζετ μου ειναι απο 150 εως 300 ευρο μαξιμουμ.

 

αν καποιος φιλος εχει να μου προτεινει κατι και δοκιμασμενο θα ειμαι υποχρεος!!!

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

Edited by lempoi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το κινητο μου (nexus 4 ) τα επαιξε μετα απο 2,5 χρονια και ετσι βρισκομαι στν αναζητηση μιας νεας συσκευης απο 180 ευρω μεχρι 300 το παρα πολυ. Το θελω για ιντερνετ, φβ, κανα παιχνιδακι, πλοηγηση χωρις κολληματα ,βιμπερ, να εχει καλη καμερα , ανθεκτικο οσο γινεται περισσοτερο και αν εχει και ραδιοφωνο ακομα καλυτερα και το κυριοτερο ΚΑΛΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ και οχι οπως στο νεξους που ξεφορτιζε μεσα στη μερα ! Ευχαριστω εκ των προτερων για τις οποιες προτασεις σας
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...