Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλή η πρότασή σου @kratous...:clap:

 

 

 

Δεν ειναι λίγο χοντρό και βαρύ;

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι λίγο χοντρό και βαρύ;

 

 

via tapatalk...

 

ειναι που εχει μεγαλη μπαταρια και που ειναι 5"

αν ηταν 5.5" θα "απλωνε" ο ογκος και δε θα φαινοταν τοσο χοντρο

επισης το καπακι αφαιρειται και αυτο το κανει πιο χοντρο

για τα χρηματα του μια χαρα ειναι, ειδικα τωρα που επεσε κι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω ένα κινητό μέχρι 350€ για την κοπέλα μου. Με ενδιαφέρει η φωτογραφίκη του μηχανή καθώς και ο επεξεργαστής του /ραμ
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω ένα κινητό μέχρι 350€ για την κοπέλα μου. Με ενδιαφέρει η φωτογραφίκη του μηχανή καθώς και ο επεξεργαστής του /ραμ

Σε αυτά ακριβώς τα λεφτά εγώ πήρα στη γυναίκα μου το Note 4 και είναι απολύτως ευχαριστημένη.

Με 50 ευρώ παραπάνω το παίρνεις καινούργιο. Αλλιώς, insomnia.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά ακριβώς τα λεφτά εγώ πήρα στη γυναίκα μου το Note 4 και είναι απολύτως ευχαριστημένη.

Με 50 ευρώ παραπάνω το παίρνεις καινούργιο. Αλλιώς, insomnia.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Είναι δυνατόν να προτείνεις το ακριβότερο note 4 αντί τη δικής σου συσκευή που είναι μάλιστα πάρα πολύ κοντά στα χρήματα που διαθέτει ο φίλος? :lol:

 

Εφόσον η γυναίκα δεν έχει πρόβλημα με το μέγεθος της συσκευής τότε το lg v10 είναι ακριβώς αυτό που ζητάει. Από τις κορυφαίες κάμερες της αγοράς και δυνατό επεξεργαστή με bonus τον hifi ήχο. Ειδικά δε το λευκό χρώμα με τις χρυσές μπάρες στο πλάι είναι ιδανικό για γυναίκα και είναι πολύ κοντά στα χρήματα που διαθέτεις (κοστίζει 364 σήμερα με πτωτικές τάσεις)

Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω το vernee thor. Κοίταξε το λίγο,5" οθόνη, 3gb ram , δικαρτο + έξτρα υποδοχή για sd , αναγνώστης δακτυλικό αποτύπωμα,+ 800 μπάντα για wind gorilla glass 3, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Γύρω στα 100€ , εμένα μου βγήκε 96€ από gearbeast.

Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Φαινεται κελεπουρι το thor!

 

Δυστυχως (η ευτυχως) ο φιλος πηρε τελικα ενα μεταχειρισμένο κινέζικο που βρηκε απο καποια αγγελία.

 

Σας ευχαριστω για τις προτασεις κ το χρονο σας.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο από τα δύο προτείνετε;

Η χρήση θα είναι ομιλία (σημαντικό να έχει καλή ποιότητα), Internet, emails, μουσική, φωτογραφίες.

 

Ευχαριστώ

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! Θα τα κοιτάξω και τα δύο και θα σας ενημερώσω για την αγορά

 

Με ενδιαφέρουν ικανοί δόσεις και το v10 δεν το βρίσκω κάπου με δώσεις

Edited by Grigorios1990
Link to comment
Share on other sites

Mε χρηματοδοτηση οι δοσεις ή με καρτα;

Σε ρωταω γιατι αν ειναι με καρτα θα μπορεσεις να παρεις καποιο τηλεφωνο απο σκρουτζομαγαζο,αλλιως μονο σε μεγαλες αλυσιδες.

Κι επειδη εχουν διαφορα οι τιμες διευκρινησε αυτο για να ξερουμε τι να προτεινουμε.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Mε χρηματοδοτηση οι δοσεις ή με καρτα;

Σε ρωταω γιατι αν ειναι με καρτα θα μπορεσεις να παρεις καποιο τηλεφωνο απο σκρουτζομαγαζο,αλλιως μονο σε μεγαλες αλυσιδες.

Κι επειδη εχουν διαφορα οι τιμες διευκρινησε αυτο για να ξερουμε τι να προτεινουμε.

 

Με δόσεις πιστωτική

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη λογω διαφορας τιμης, την pro.

στις εκδοσεις 3/32 ειναι σχεδον ιδια τηλεφωνα.

για ψυχολογικους λογους, περιμενε λιγο για την s.

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτα κοιτας;;;

 

Για εμενα κακες επιλογες !! Το g4 εχει πηξει στα προβληματα και το Α5 εχει αρκετα μετριο επεξεργαστη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και απο αναβαθμισεις ζητημα αν θα παρει μια!!

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτα κοιτας;;;

 

Για εμενα κακες επιλογες !! Το g4 εχει πηξει στα προβληματα και το Α5 εχει αρκετα μετριο επεξεργαστη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και απο αναβαθμισεις ζητημα αν θα παρει μια!!

 

Συνεπώς ποιο θα πρότεινες; Το 5x μου φαίνεται άσχημο εμφανισιακά και δε έχω βρει κάποιο άλλο με χαμηλό sar

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς πιο θα πρότεινες; Το 5x μου φαίνεται άσχημο εμφανησιακά και δε έχω βρε κάποιο άλλο με χαμηλό sar

Aπο οτι βλεπω δεν εχεις και πολλες απαιτησεις,μαλλον θες κατι να κανεις την δουλεια σου και να ειναι ομορφο ;;;(αλλα παρολα αυτα δεν υπαρχει λογος να παρεις κατι τοσο μετριο και ακριβο γιαυτα που προσφερει οπως το Α5)

Εγω θα σου ελεγα μιας και δεν σου αρεσει το nexus 5x (το οποιο ειναι το καλυτερο σε αυτα τα λεφτα) να δεις το xperia Z3 το οποιο εχει πολυυ καλη ποιοτητα κατασκευης,καλυτερο επεξεργαστη/καρτα γραφικων απο το Α5,εχει στερεο ηχεια,3gb ram,τρεχει νεοτερη εκδοση ανδροιοδ,μπαταρια εξισου πολυ καλη,καμερα και οθονες λογικα θα ειναι κοντα,ειναι αδιαβροχο..ΜΕ λιγα λογια πολυ πιο τιμια αγορα απο το Α5 !! Αλλιως κοιτα το m8 το οποιο ειναι και αυτο πιο δυνατο απο το Α5 και ειναι πολυ ομορφο!!

 

Αν δεν θες να ξοδευτεις και μιας και βλεπω δεν εχεις τις τρελες απαιτησεις δες το moto x 2gen στα 170 το οποιο εχει τρομερο λογισμικο,επεξεργαστη ιδιον με του Ζ3/m8 (αρα πολυ καλυτερο απο του Α5),εχει αμολεντ οθονη και μια αξιοπρεπη καμερα και τρεχει και αυτο νεοτερη εκδοση ανδροιδ..Απλα να ξερεις δεν παιρνει επεκταση μνημης (16gb).. 270 ευρω για το Α5 με τον snp 615/exynos 7580 εγω δεν θα τα εδινα για κανεναν λογο !!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μολις μου ηρθε το Xiaomi Red mi NOte 3 pro

ηθελα να ρωτησω πως πρεπει να το φορτισω για πρωτη φορα αν γνωριζετε για να μην εχω θεμα με τηνμπαταρια μεταγενεστερα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...