Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει βγει για την cosmote, όχι όμως για την generic GR

 

Στάλθηκε από το SGP771 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρουμε αυτό ότι έχετε πάρει στην cosmote το πολύ την επόμενη εβδομάδα να το πάρουμε και η υπόλοιποι τι διάφορες έχετε δει και όποιος θέλει ανεβάζει στο Google ένα ftf της cosmote fw
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όντως έσκασε σήμερα πρωί πρωί..

Η δυνατότητα των υπό -μενού στα εικονίδια των εφαρμογών στη home screen στην 7.1.1 δεν ήταν;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι η gallery έχει βελτιωθεί πλήρως.

Μην σας μπερδεύει το x reality που πάντα έκανε 4-5 δευτερόλεπτα να εφαρμοστεί, δηλαδή να αλλάξει η αντίθεση της οθόνης.

Αλλά σαν φωτογραφία, καθαρίζει αμέσως. Αν απενεργοποιήσετε το x-reality θα το καταλάβετε.

 

Το μόνο "κουσούρι" που θέλω να διορθωθεί ειναι η καθυστέρηση στο άνοιγμα της gallery μέσα από τη φωτογραφική μηχανή.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγκάτοχοι :p Μια ερώτηση ως νέος κάτοχος (και νουμπάς στα smartphones γενικά) Βάζω τον κωδικό του wifi του σπιτιού και μου βγάζει πρόβλημα ελέγχου ταυτότητας.. Τι κάνω λάθος; (αν κάνω κάτι)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγκάτοχοι :p Μια ερώτηση ως νέος κάτοχος (και νουμπάς στα smartphones γενικά) Βάζω τον κωδικό του wifi του σπιτιού και μου βγάζει πρόβλημα ελέγχου ταυτότητας.. Τι κάνω λάθος; (αν κάνω κάτι)

 

Νομιζω αυτο σημαινει οτι βαζεις λαθος κωδικο:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αυτο σημαινει οτι βαζεις λαθος κωδικο:p

 

Σωστός.. Μ' αρέσει που το είχα διπλοτσεκάρει... Πάντως είναι ζεστούλι ε; :p Yπάρχει κάποιος τρόπος να το δροσίσω; :lol: τύπου να σταματήσουν να εκτελούνται διάφορες τυχόν διεργασίες στα ενδότερα του τηλεφώνου;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αναφέρθηκαν προβλήματα http://m.gsmarena.com/users_reporting_performance_issues_with_xperia_z5_android_711_update-amp-26503.php

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως έσκασε σήμερα πρωί πρωί..

Η δυνατότητα των υπό -μενού στα εικονίδια των εφαρμογών στη home screen στην 7.1.1 δεν ήταν;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Ναι στην 7.1.1 είναι η υποστήριξη app shortcut αρκεί βέβαια η Sony να το έχει ενσωματώσει στην υλοποίηση της.

 

Πχ εδώ σε εμένα με Axon 7 και 7.1.1

1b4bfc25d1615f61e919c2b29e7c4e8b.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.. Μ' αρέσει που το είχα διπλοτσεκάρει... Πάντως είναι ζεστούλι ε; :p Yπάρχει κάποιος τρόπος να το δροσίσω; :lol: τύπου να σταματήσουν να εκτελούνται διάφορες τυχόν διεργασίες στα ενδότερα του τηλεφώνου;

 

Ναι, ειναι. Ειδικα αυτη την εποχη.

Προτεινω τα εξης: ρυθμισεις> τοποθεσια> 3 τελιτσες και απενεργοποιεις την αυτοματη σαρωση wifi και bt.

 

Επισης ρυθμισεις> αντιγραφα ασφαλειας και επαναφορα > απενεργοποιεις ολα τα backup.

 

Με τα παραπανω, που ισχυουν για ολα τα android απο 6.0 και μετα, θα εξοικονομησεις μπαταρια και η συσκευη θα ζεσταινεται λιγοτερο.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

A μπράβο. Για χειμώνα είναι ό,τι πρέπει πάντως :D

 

Nα 'σαι καλά ddr

Το χειμωνα το συνδεω με το θερμοσιφωνο :p

 

Με το νεο update βλεπω σοβαρη βελτιωση στη μπαταρια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το χειμωνα το συνδεω με το θερμοσιφωνο :p

 

Με το νεο update βλεπω σοβαρη βελτιωση στη μπαταρια.

 

Μια χαρά σε κόβω ρε συμβάλει τα μέγιστα η Sony στην εξοικονόμηση του οικογενειακού προϋπολογισμού :D

 

Τα θετικά του πυρινοκινητου 810 :lol:

Ανεξάντλητη πηγή ενέργειας :p

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πηγα να κανω επιδιορθωση λογισμικου στο Ζ5 μου για να ειναι φρεσκο με την αναβαθμιση που μου ειχε ερθει σε 160 και το προγραμα της sony μου βγαζει αυτην 32.2.A.5.11-R7C ενω μεσα στο κινητο εχω την 160
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μία απορία. Έκλεισα το κινητό το μεσημέρι καί το άνοιξα πριν λίγο, όταν άνοιξε μου έβγαλε στις ειδοποίησεις στο notification bar ότι χρειάζεται επαλήθευση ο λογαριασμός Goggle για να είναι ασφαλές, κάπως έτσι.

Πάτησα πάνω και εγραφε ότι φαίνεται ότι έχω αλλάξει αριθμό και να βάλω τον καινούργιο για επαλήθευση(αριστερά από εκεί που θα έβαζα το νούμερο είχε αμερικανική σημαία). Πάτησα πίσω και όλα οκ,δεν έκανα τίποτα ..

 

Ούτε άλλαξα αριθμό, ούτε έιχα βάλει τον υπάρχον στον λογαριασμό Google, τι παίχτηκε;

Edited by Vagos55
Link to comment
Share on other sites

Δε κάνεις μία αλλαγή στον κωδικό σου καλού κακού;

Εμένα σε face book ανενεργό χρόνια ολόκληρα ενεργοποιήθηκε μόνο του από Μαλαισία μεριά πριν λίγο καιρό κ το κατάλαβα γιατί άρχισαν οι ειδοποιήσεις στο email.

Επίσης περίεργα πράγματα.

Κάνε μία αλλαγή είναι το λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Τι σπαστικά που είναι αυτά... Προς το παρόν το άφησα και ευελπιστώ να ήταν ένα απλό κοκομπλόκο.. Έκανα και ένα μικρό έλεγχο σε συνδεδεμένες συσκευές και έδειξε μόνο το κινητό..
Link to comment
Share on other sites

Τι σπαστικά που είναι αυτά... Προς το παρόν το άφησα και ευελπιστώ να ήταν ένα απλό κοκομπλόκο.. Έκανα και ένα μικρό έλεγχο σε συνδεδεμένες συσκευές και έδειξε μόνο το κινητό..

Πάντως, δεν έχει να κάνει με το κινητό, αλλά με τον λογαριασμό σου, δηλαδή με την google.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού κάνε μια αλλαγή κωδικού πρόσβασης στα emails σου γιατί και σε έναν φίλο η yahoo του είχε σβήσει όλα τα εισερχόμενα email
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. Προς το παρόν το άφησα έτσι γιατί δείχνει ότι δεν έχει παραβιαστεί κάτι αλλά πήγε να παραβιαστεί.. Αλλά ίσως κάνω μία αλλαγή αν και δεν νομίζω.. Πιστεύω κάποιο μπέρδεμα είναι γιατί το έκανε πρώτη φορά και είχα να κλείσω το κινητό 12 μέρες.. Θα δείξει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...