Jump to content

Samsung Galaxy Tab S2


kanenas00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιος γίγαντας εδώ μέσα να μου εξηγήσει γιατί η Germany και Arab έχουν rom που τελειώνουν σε CO ενώ όλες οι άλλες χώρες σε D1? Ποια ειναι η διαφορά δηλαδη ετσι για την πληροφορια.. το googlαρώ και δεν βγάζω ακρη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος γίγαντας εδώ μέσα να μου εξηγήσει γιατί η Germany και Arab έχουν rom που τελειώνουν σε CO ενώ όλες οι άλλες χώρες σε D1? Ποια ειναι η διαφορά δηλαδη ετσι για την πληροφορια.. το googlαρώ και δεν βγάζω ακρη

 

Λίγο άκρη που έβγαλα σίγουρα δεν είναι brand η co.και μάλλον κάτι παίζει με το πακέτο γλωσσών ότι έχουν διαφορετικό πακέτο γλωσσών κάτι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος γίγαντας εδώ μέσα να μου εξηγήσει γιατί η Germany και Arab έχουν rom που τελειώνουν σε CO ενώ όλες οι άλλες χώρες σε D1? Ποια ειναι η διαφορά δηλαδη ετσι για την πληροφορια.. το googlαρώ και δεν βγάζω ακρη

 

Δες εδώ

http://ykkfive.blogspot.com/2012/02/samsung-firmware-version-number.html?m=1

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε και στο δικό μου Τ710 η 7 αλλά δεν την έκανα εγκατάσταση ακόμα μπορεί κάποιος που την έχει βάλει να πει εντυπώσεις και κυρίως για μπαταρία γιατί με την 6 είναι πολύ ευχαριστημένος και το tablet πάει σφαίρα μην την βάλω και αρχίσουν τα κολλήματά
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση από κάποιον που έβαλα την 7 στην εφαρμογή Samsung internet έχουν προσθέσει την επιλογή για άνοιγμα νέας καρτελας στο παρασκήνιο
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει έρθει ακόμα το 7 στο Τ713 αλλά από δύο χρήστες 710 μου είπαν ότι είναι χειρότερο σίγουρα από το 6. Οπότε θα το σκεφτώ πολύ αν θα τη κάνω τελικά!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει έρθει ακόμα το 7 στο Τ713 αλλά από δύο χρήστες 710 μου είπαν ότι είναι χειρότερο σίγουρα από το 6. Οπότε θα το σκεφτώ πολύ αν θα τη κάνω τελικά!

 

Το Τ710 έχω και εγώ σε τι είναι χειρότερο με την 7 σε μπαταρία η κάνει κολλήματά ;

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Το Τ710 έχω και εγώ σε τι είναι χειρότερο με την 7 σε μπαταρία η κάνει κωλύματα;

 

Χε χε, οταν εχει κεφια το Τ9 κανει παπαδες.

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Το Τ710 έχω και εγώ σε τι είναι χειρότερο με την 7 σε μπαταρία η κάνει κολλήματά ;

 

Μπαταρία ναι και πιο αργό γενικά!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε στο 713! Πανέμορφο και σφαιρατο

 

Sent from my SM-T713 using Tapatalk

 

Με OTA την έκανες την αναβάθμιση; Γιατί πριν λίγα ποστ είπαν ότι έγινε αργό και χειρότερη μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Μετα το update έκανες factory reset ;

 

Λέω εμπειρία φίλων και όχι δικιά μου το διευκρινισα.... Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την μπαταρία σε t710 μετα την ανανάθμιση και με hard reset είναι χειρότερη απο πριν την αναβάθμιση.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και εμενα για το t713. Εϊναι περίπου 1 gb. Από αύριο που θα το δουλεψω θα πω εντυπωσεις..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χώρες ρε παιδιά σας έχει έρθει? Εμένα Πολωνία ακόμη τίποτα?

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Σε τι χώρες ρε παιδιά σας έχει έρθει? Εμένα Πολωνία ακόμη τίποτα?

 

Same Sh1t...Different Day

Απο το Γερμανό το ειχα παρει εγω τον περασμενο Δεκέμβριο,δεν ξερω απο τι χωρα ειναι..

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...