Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

5.1.1 παρέμεινε. 58 βελτιώσεις έλεγε στην επανεκκίνηση. Αυτά. Δεν βλέπω κάτι τρομερό μέχρι στιγμής
Link to comment
Share on other sites

5.1.1 παρέμεινε. 58 βελτιώσεις έλεγε στην επανεκκίνηση. Αυτά. Δεν βλέπω κάτι τρομερό μέχρι στιγμής

καλημερα το τηλεφωνο απο που ειναι η προελευση εμενα γραφει πορτογαλια

Link to comment
Share on other sites

Σε όποιον δεν εχει έρθει η ενημέρωση, μπορεί να παει και να κανει έλεγχο για ενημερώσεις στις ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα το τηλεφωνο απο που ειναι η προελευση εμενα γραφει πορτογαλια

Ιταλία αν θυμάμαι καλά.

 

 

 

Άσχετο το βελτιστοποίηση εφαρμογών υπήρχε στην μπαταρία ή τώρα μπηκε;

Link to comment
Share on other sites

Ιταλία αν θυμάμαι καλά.

 

 

 

Άσχετο το βελτιστοποίηση εφαρμογών υπήρχε στην μπαταρία ή τώρα μπηκε;

Τώρα μπηκε ;)

Και εγώ ιταλός ειμαι !!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου που βλέπετε αν είναι από Πορτογαλία, Ιταλία κ.α η συσκευή σας?

Εμένα πάντως λέει ότι είναι ενημερωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου που βλέπετε αν είναι από Πορτογαλία, Ιταλία κ.α η συσκευή σας?

Εμένα πάντως λέει ότι είναι ενημερωμένο.

κατεβασε το samsung phone info απο το play store και οταν ανοιξεις την εφαρμογη στν δευτερη καρτελα καπου χαμηλα λεει CSC Country

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπηκε ;)

Και εγώ ιταλός ειμαι !!

Τώρα μπηκε ε; Μάλιστα Καλά θυμόμουν. Btw αυτό έγινε σε αναβάθμιση Α5 φίλου όπου έχει 5.0.2 ανδροιντ... τον Νοέμβριο!

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς κάνουν πλέον με τις βελτιώσεις/αναβαθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου λέει πώς είναι το csc country SEGR/GR και δυστυχώς δέν υπάρχει κάποια αναβάθμηση...δηλαδή δέν υπάρχει για Ελλάδα?

 

Για Ελλάδα θα έχει?

Link to comment
Share on other sites

Για Ελλάδα θα έχει?

καλημερα μια ενημερωση να μας δωσουν απο τα παιδια που πηραν την αναβαθμιση σε μονοκαρτα εγινε μονο ????

Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε και εσας νέα ενημέρωση λογισμικού 133 mb?

 

Ηρθε στο δικο μου 133 mb ιταλικο εχω Μονοκαρτο 58 βελτιώσεις λεει αλλα δεν το εψαξα ακομη

Edited by gilera1973
Link to comment
Share on other sites

Μια μερα ειχα μπει στο κινητο μου για να δω μια ταινια. Στη συνεχεια το κινητο κολλησε με αποτελεσμα να το κανω επανεκκινηση. Οταν το ανοιξα και εβαλα τον κωδικο pin μου ζητησε τον κωδικο που εχω βαλει για να ξεκλειδωνω την οθονη. Το προβλημα ειναι πως δεν μου εμφανιζει το πληκτρολογιο και ετσι δεν μπορω να βαλω τον κωδικο. HELP! Samsung Galaxy J5 Edited by Sofron767
Link to comment
Share on other sites

Μια μερα ειχα μπει στο κινητο μου για να δω μια ταινια. Στη συνεχεια το κινητο κολλησε με αποτελεσμα να το κανω επανεκκινηση. Οταν το ανοιξα και εβαλα τον κωδικο pin μου ζητησε τον κωδικο που εχω βαλει για να ξεκλειδωνω την οθονη. Το προβλημα ειναι πως δεν μου εμφανιζει το πληκτρολογιο και ετσι δεν μπορω να βαλω τον κωδικο. HELP!

Ίσως βοηθούσε περισσότερο αν έγραφες και το μοντέλο της συσκευής σου, για να σου πει κάποιος αν ξέρει τι πρέπει να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Glaxy J5

Γιατί δε βάζεις το πρόβλημά σου στο αντίστοιχο νήμα που είναι όλα σε σχέση με τη συσκευή σου; Εκεί πιστεύω θα λάβεις πολύ πιο γρήγορα την απάντηση που χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Στο dual sim η κάρτα μνήμης είναι σε ξεχωριστή υποδοχή ή χρησιμοποιη τη θέσει της δεύτερης κάρτας sim ?
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Στο dual sim η κάρτα μνήμης είναι σε ξεχωριστή υποδοχή ή χρησιμοποιη τη θέσει της δεύτερης κάρτας sim ?

 

Ξεχωριστή. 2 SIM + κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή αναβάθμιση. Μπράβο στη samsung. Έχει βελτιωθεί η μπαταρία με τη βελτιστοποίηση των εφαρμογών και το viber δουλεύει επιτέλους.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πού έχω Ελληνική έκδοση...τίποτα...σήμερα έλεγξα άν υπάρχει η ποθητή αναβάθμηση και μου λέει πώς έχω τήν τελευταία!!!

Τελικά μήπως είναι βλακεία να αγοράζει κάποιος από Ελληνικές αλυσίδες όπως mediamarkt που το πήρα εγώ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...