Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! Να φανταστώ το bug του viber είναι μόνο στο J5. Εκείνο που σε τρελαίνει είναι οτι δεν το εμφανίζουν όλα τα J5 αλλά είναι λαχείο από αυτά που διαβάζω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είχα και γω το γνωστό θέμα με το viber. Από σήμερα ξαφνικά δουλεύουν κανονικά οι ειδοποιήσεις. Δεν έκανα τίποτα καινούργιο. Να πω όμως ότι από προχθές έχω στο pc το viber desktop. Λέτε να παίζει ρόλο;
Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω το γνωστό θέμα με το viber. Από σήμερα ξαφνικά δουλεύουν κανονικά οι ειδοποιήσεις. Δεν έκανα τίποτα καινούργιο. Να πω όμως ότι από προχθές έχω στο pc το viber desktop. Λέτε να παίζει ρόλο;

 

Φυσοκα και οχι. Εμενα δουλεύει κομπλέ το viber απο την αρχή χωρίς να έχω κάνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω το γνωστό θέμα με το viber. Από σήμερα ξαφνικά δουλεύουν κανονικά οι ειδοποιήσεις. Δεν έκανα τίποτα καινούργιο. Να πω όμως ότι από προχθές έχω στο pc το viber desktop. Λέτε να παίζει ρόλο;

Κι όμως έτσι δείχνει. Μάλλον άλλαξαν κάποιες ρυθμίσεις στο cloud τους γιατί δεν ειχε ενημέρωση! Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως έτσι δείχνει. Μάλλον άλλαξαν κάποιες ρυθμίσεις στο cloud τους γιατί δεν ειχε ενημέρωση! Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

 

για πειτε ρε παιδια τι να κανουμε δηλαδη ακριβως.

παιζει καμια αναβαθμηση στο viber του λαπτοπ?

εγω το ειχω καιρο το viber στο desktop και δεν εχω παρατηρησει να εχει φτιαξει κατι.

Link to comment
Share on other sites

για πειτε ρε παιδια τι να κανουμε δηλαδη ακριβως.

παιζει καμια αναβαθμηση στο viber του λαπτοπ?

εγω το ειχω καιρο το viber στο desktop και δεν εχω παρατηρησει να εχει φτιαξει κατι.

 

Δηλαδή όποιος κατεβάσει το desktop βοηθάει στο κινητό?

Οχι με το desktop, γενικα νομιζα οτι εφτιαξε αλλα τελικα... τζιφος. Δεν...

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς συμβαίνει με το προβλημα στο viber; Μονο οταν έχεις πχ αφημενο το κινητο και σου στείλουν κατι, δεν χτυπάει και έρχεται οταν ξεκλειδωσεις οθόνη; ή όταν ανοίξεις την εφαρμογή;
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς συμβαίνει με το προβλημα στο viber; Μονο οταν έχεις πχ αφημενο το κινητο και σου στείλουν κατι, δεν χτυπάει και έρχεται οταν ξεκλειδωσεις οθόνη; ή όταν ανοίξεις την εφαρμογή;

 

δεν ερχονται ποτε οι ειδοποιησεις εκτος αν ανοιξεις την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς συμβαίνει με το προβλημα στο viber; Μονο οταν έχεις πχ αφημενο το κινητο και σου στείλουν κατι, δεν χτυπάει και έρχεται οταν ξεκλειδωσεις οθόνη; ή όταν ανοίξεις την εφαρμογή;

 

Αυτό συμβαίνει σε όσα έχουν αγοραστεί από skroutz?

Ή σε όλα?

Σε όσα έχουν αγοραστεί από κατάστημα π.χ. πλαίσιο, Public κ.λ.π που έχουν EUR Firmware τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει σε όσα έχουν αγοραστεί από skroutz?

Ή σε όλα?

Σε όσα έχουν αγοραστεί από κατάστημα π.χ. πλαίσιο, Public κ.λ.π που έχουν EUR Firmware τι παίζει?

 

Από πλαίσιο το 2 καρτο παίζει άψογα από την πρώτη στιγμή.Αλλα έχει πει και από σκρουτζ κάποιος ότι παίζει κανονικά το Viber. Βγάλε άκρη. Αισθάνομαι τυχερός που εμένα παίζει κανονικά το Viber.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια....δεν μου ακουγεται ο ηχος οταν βαζω να ακουσω μουσικη ηχογραφησεις κ τετοια.ο ηχος "μεσων" δηλαδη...ειχε κανεις παρομοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να βάλεις πολύ μουσική και τραβάς αρκετά βίντεο και δεν χρησιμοποιείς ☁ ☁ ☁ τότε πάρε 64. Αλλιώς πάρε μια 32 με καλή ταχύτητα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια .. υπαρχει δυνατοτητα να αποκρυψω μερικες εφαρμογες που δεν θελω οπως γινοταν με προιγουμενα samsung ? οχι να κανω αυτη την απενεργοποιηση που λει γτ δε τα εχει ολα εκει ... υπαρχει αλλος τροπος ?
Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα κατά τον screen protectors αλλά στο κινητο μας είναι απαραίτητο. Πήρα το Forever Tempered glass το ο ποιο ταιριάζει γάντι!
Link to comment
Share on other sites

Από πλαίσιο το 2 καρτο παίζει άψογα από την πρώτη στιγμή.Αλλα έχει πει και από σκρουτζ κάποιος ότι παίζει κανονικά το Viber. Βγάλε άκρη. Αισθάνομαι τυχερός που εμένα παίζει κανονικά το Viber.

Μήπως αν το πρόβλημα είναι σε όποιον έχει αγοράσει από σκρουτζ οπότε δεν έχει EUR fimerware, να επιχειρήσει να φλασάρει

το EUR Firmware μήπως και λυθεί το πρόβλημα......λέω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα παιδια .. υπαρχει δυνατοτητα να αποκρυψω μερικες εφαρμογες που δεν θελω οπως γινοταν με προιγουμενα samsung ? οχι να κανω αυτη την απενεργοποιηση που λει γτ δε τα εχει ολα εκει ... υπαρχει αλλος τροπος ?

Μόνο αν κάνεις πρώτα root

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...