Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου απάντησαν από το support της viber.

Παραθέτω το μήνυμα.

 

We have taken care of this issue and the fix will be included in our upcoming version, to be released in the very near future.

 

Οπότε αναμένουμε την ενημέρωση της εφαρμογής

 

Απαντάω σε σένα γιατί ξέρω ότι είχες και εσύ το πρόβλημα με το viber

Μπράβο φίλε! Πολύ καλή δουλειά. Να φτιάξει και αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου απάντησαν από το support της viber.

Παραθέτω το μήνυμα.

 

We have taken care of this issue and the fix will be included in our upcoming version, to be released in the very near future.

 

Οπότε αναμένουμε την ενημέρωση της εφαρμογής

 

Απαντάω σε σένα γιατί ξέρω ότι είχες και εσύ το πρόβλημα με το viber

Πολυ καλα νεα φιλος νασαι καλα...αντε να δουμε το απετελεσμα γιατι πρακτικα χωρις viber το κινητο χανει την μιση χρηση του....απλα δεν παιρνω μηνυματα αν δεν ανοιξω την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

με το μαμα launcher δε γινεται να βαλεις φοντο και να προχωραει με τα scroll αριστερα δεξια;

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει την πιο επική μπαταρία ever.

 

20% και είμαι 2d 3h 16m on battery, με 2h 45m οθόνη, και 20m κάμερα (από την παρέλαση της 28ης). Μόνιμα Wifi+4g και φωτεινότητα στο 30%.

 

Αγαπώ J5.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω...μπερδεύτηκαν και βαλαν τέτοια τιμή στο κινητό?? Κοιτάω άλλα κινητά στην ίδια τιμή και είναι η μέρα με τη νύχτα. Οθόνη, μπαταρια, επεξεργαστής, καμερα, κανένα λαγκαρισμα και το έχω τουλαχιστον ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/6gjjb5mnuq6pkr1/Screenshot_2015-10-30-19-02-26.png?dl=0

https://www.dropbox.com/s/zpl7sk1co4grcff/Screenshot_2015-10-30-19-02-29.png?dl=0

 

Παιδια εδω λεει ειναι πιασμενα 2.21GB ως διαφορα αρχεια στη μνημη του τηλεφωνου και οταν παταω μπορω να διαγραψω μονο λιγα αρχεια.

Ξερει κανεις που μπορω να τα διαγραψω και αν γινεται;

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω...μπερδεύτηκαν και βαλαν τέτοια τιμή στο κινητό?? Κοιτάω άλλα κινητά στην ίδια τιμή και είναι η μέρα με τη νύχτα. Οθόνη, μπαταρια, επεξεργαστής, καμερα, κανένα λαγκαρισμα και το έχω τουλαχιστον ένα μήνα.

 

Πραγματικα το ιδιο σκεφτομαι αν συνεχισει ετσι μπορω να πω οτι εκανα την αγορα της χρονιας:D

Samsung j500FN
Link to comment
Share on other sites

Τι παίζει με το βαιμπερ ρε παιδιά?

Μερικα παιδια εχουν προβλημα. Σε μενα παλι δουλευει μια χαρα. Στην επόμενη ενημέρωση ομως θα φτιάξει το θέμα σύμφωνα με την επίσημη απάντηση της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/armour-shockproof-Samsung-Galaxy-SM-J500/dp/B0153FAUXI

Εγω θα κοιτουσα μια απο αυτες.

 

μια παρομοια ειχα παρει απο πλανοδιο στο δρομο(4ευρο).πολυ προστατευτικη αν και κανει το κινητο να φαινεται λιγο πιο χοντρο.καταλαβαινεις δηλαδη καποια διαφορα οταν το κρατας με θηκη και οταν το κρατας χωρις...:)

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/6gjjb5mnuq6pkr1/Screenshot_2015-10-30-19-02-26.png?dl=0

https://www.dropbox.com/s/zpl7sk1co4grcff/Screenshot_2015-10-30-19-02-29.png?dl=0

 

Παιδια εδω λεει ειναι πιασμενα 2.21GB ως διαφορα αρχεια στη μνημη του τηλεφωνου και οταν παταω μπορω να διαγραψω μονο λιγα αρχεια.

Ξερει κανεις που μπορω να τα διαγραψω και αν γινεται;

 

κανεις δεν εχει αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα; εσεις ποσο ελευθερο χωρο εχετε στη συσκευη;

επισης εγω προβλημα με το viber δεν εχω

το μονο μειον του κινητου ειναι η ελλειψη notification led :lol:

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα εκει μου εχει 145mb, οχι 2gb :p ειχες περασει καποιο παιχνιδι που δεν εγκατασταθηκε; μπορει να εμειναν τα app data απο λαθος της εγκαταστασης.

 

Το πρωτο αρχειο οταν πατησεις πανω στο Διαφορα τι μεγεθος εχει;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα εκει μου εχει 145mb, οχι 2gb :p ειχες περασει καποιο παιχνιδι που δεν εγκατασταθηκε; μπορει να εμειναν τα app data απο λαθος της εγκαταστασης.

 

Το πρωτο αρχειο οταν πατησεις πανω στο Διαφορα τι μεγεθος εχει;

 

και εμενα το ιδιο..κατι λιγα mb εχει..το κοιταξα την ωρα που ειδα το μηνυμα του φιλου που αναφερει Gb και μουεκανε εντυπωση..αλλα ειπα να μην γραψω κατι γιατι δεν ειμαι και ο πλεον σχετικος..

 

παιδια κατι αλλο.την καμερα πώς τν βλεπετε??παρατηρω σε καποια σαιτ οτι χρηστες εκφραζουν παραπονα...εγω τα μονo που εχω παρατηρησει ειναι οτι αργει να κανει καμια φορα focus(βεβαια αυτο το κανει και στο α3 της αδερφης μου οπως μου εχει πει)και το δευτερο ειναι οτι σε εσωτερικους χωρους πολλες φορεσ δεν βγαζει πολυ καθαρα(μπορει να παιζουν ρολο τα φωτα καθε φορα δεν ξερω)..σε αντιθεση με τους εξωτερικους που για τα δεδομενα μου βγαζει εξαιρετικα ειδικα οταν υπαρχει φως της ημερας..

 

υ.γ:αυτο με τους εσωερικους χωρους το ειχα παρατηρησει κ μονος μου αλλα το διαβασα κιολας σε σχολια μετα..οχι οτι το θεωρω τρελο μειον,απλα περισσοτερο για να ακουσω αποψεις το επισημαινω:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα εκει μου εχει 145mb, οχι 2gb :p ειχες περασει καποιο παιχνιδι που δεν εγκατασταθηκε; μπορει να εμειναν τα app data απο λαθος της εγκαταστασης.

 

Το πρωτο αρχειο οταν πατησεις πανω στο Διαφορα τι μεγεθος εχει;

 

εχω το real racing 3 λογικα απο αυτο ειναι

το πρωτο αρχειο ειναι του facebook καποιο αρχειο 2.14ΜΒ

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αυτο τελικα;Δεν θα παρουμε εμεις την 6;http://techzoom.gr/poia-montela-android6-marshmallow/#.VhTVeZ3QBFk.facebook
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το s3 neo που όμως βγαίνει στα 160. Τι λέτε?

 

Το ειχα το s3 neo καμια σχεση πολυυυυυυ καλυτερο το j5;)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το s3 neo που όμως βγαίνει στα 160. Τι λέτε?

 

Στο μόνο που πλεονεκτεί το s3 neo είναι το notification led..

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό χρειάζεται ποτέ φόρτιση? :p

 

5d 4h 28m

Screen 60%

Battery 40%

Νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολική μικρη η κατανάλωση που κάνεις για να κρατάει τόσο πολυ η μπαταρία. Πες μου ακριβως τι δουλεύεις και τι εχεις ανοιχτό εκτος αν το εχεις μόνο για κλήσεις και μυνήματα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...