Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Ναι αν κάνεις κατάργηση εγκατάστασης ενημερώσεων, θα επιστρέψει στην αρχική της κατάσταση η εφαρμογή και το play store θα σου βγάζει στη συνέχεια το update που κατάργησες.

 

2) πήγαινε ρυθμίσεις -αποθηκευτικός χώρος και κάνε εκκαθάριση της προσωρινής μνήμης. Αν δε το έχεις ξανακάνει, θα σου ελευθερώσει αρκετό χώρο.

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου!!να εισαι καλα με βοηθησες παρα πολυ...ταλαντευομουν ολη μερα αν επρεπε να κανω καταργηση ενημερωσης ή οχι...θα κανω και στην cache αυτο που μου ειπες!!!ευχαριστω κ παλι και ελπιζω να μην εχω αλλο προβλημα..αν εχω καλοδεχουμενη οποιαδηποτε βοηθεια και δη απο εσενα που απο οτι βλεπω εισαι κ samsung moderator..:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά να ξαναρωτησω..κατάφερε κάνεις να αποκρυπτογραφισει τι ειναι ο ήχος στο σύστημα; Το εμφανίζει όταν πατας την ένταση αριστερά και καπάκι πατας το κουμπάκι ρυθμίσεων ήχου που θα σου εμφανίσει στην οθόνη (το γρανάζι δίπλα από τον ήχο κλησης). Οι επιλογές είναι ήχος κλήσης, ήχος ειδοποιήσεων, ήχος μέσων και ήχος συστήματος. Ο ήχος συστήματος δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι.
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν έχει ειπωθεί ήδη καθώς δεν έχω προλάβει ακόμα να διαβάσω τα πάντα...αλλά θελω να ρωτησω αν έχει αλλος θεμα με το viber Με τι ειδοποιησεις που ερχονται είτε καθυστερημένα ,είτε όταν ανοίγεις το app για να δεις αν έχει συμβεί τπτ και δε χτυπάει τόση ώρα....Το viber και οι ομάδες του είναι ο μοναδικός τρόπος να είμαι μόνιμα online Με την οικογένεια μου καθώς μένω μακριά και εχω συνηθήσει να είμαι σε μια κάποια Live επαφή μέσω του live chat του VIBER...λοιπόν; κανας αλλος με το ιδιο πρόβλημα?:(

 

ναι μου το εκανε και εμενα σημερα δυστηχως..ειδα μηνυματα της προηγουμενης μερας επειδη μπηκα να τσεκαρω...ειναι κατι το πολυ σοβαρο..το viber ειναι η μιση χρηση του τηλεφωνου:(

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το εκανε και εμενα σημερα δυστηχως..ειδα μηνυματα της προηγουμενης μερας επειδη μπηκα να τσεκαρω...ειναι κατι το πολυ σοβαρο..το viber ειναι η μιση χρηση του τηλεφωνου:(

Γιαυτο ρωτησα και εγώ πριν μέρες όσους το χρησιμοποιούν. Έχω στείλει στο viber support περιμένω μέρες τώρα σοβαρη απάντηση...

στείλτε όσοι έχετε πρόβλημα μπας και ασχοληθούν με το θέμα.

Και στο android central αναφέρετε από άτομα με j5 και j7 αλλά καμία απάντηση δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ξαναρωτησω..κατάφερε κάνεις να αποκρυπτογραφισει τι ειναι ο ήχος στο σύστημα; Το εμφανίζει όταν πατας την ένταση αριστερά και καπάκι πατας το κουμπάκι ρυθμίσεων ήχου που θα σου εμφανίσει στην οθόνη (το γρανάζι δίπλα από τον ήχο κλησης). Οι επιλογές είναι ήχος κλήσης, ήχος ειδοποιήσεων, ήχος μέσων και ήχος συστήματος. Ο ήχος συστήματος δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι.

 

Ένα αυτό και μετά η αλληλουχία Φιμπονάτσι. Είναι η ένταση για τους ήχους που κάνει το πληκτρολόγιο, οι ήχοι αφής, ο ήχος στο dialer κλπ κλπ κλπ.....

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρωτησα και εγώ πριν μέρες όσους το χρησιμοποιούν. Έχω στείλει στο viber support περιμένω μέρες τώρα σοβαρη απάντηση...

στείλτε όσοι έχετε πρόβλημα μπας και ασχοληθούν με το θέμα.

Και στο android central αναφέρετε από άτομα με j5 και j7 αλλά καμία απάντηση δυστυχως.

Παρατηρησα οτι αν δεν λειτουργεί στο παρασκηνιο δεν ερχονται τα μυνήματα. Θα στειλω και εγω οταν βρω που ειναι το support.

παντως δεν εχω καταλαβει αν ειναι θεμα συσκευης η viber η συνδυασμος αυτων

Edited by laziokos
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι αν δεν λειτουργεί στο παρασκηνιο δεν ερχονται τα μυνήματα. Θα στειλω και εγω οταν βρω που ειναι το support.

παντως δεν εχω καταλαβει αν ειναι θεμα συσκευης η viber η συνδυασμος αυτων

Στη σελίδα του viber θα το βρεις.

Κάτι πρέπει να παίζει με το google cloud messaging βασικά.

Link to comment
Share on other sites

Ένα αυτό και μετά η αλληλουχία Φιμπονάτσι. Είναι η ένταση για τους ήχους που κάνει το πληκτρολόγιο, οι ήχοι αφής, ο ήχος στο dialer κλπ κλπ κλπ.....

Και οι ήχοι μέσων τι είναι τότε αγαπητέ Φιμπονατσι??

Link to comment
Share on other sites

Και οι ήχοι μέσων τι είναι τότε αγαπητέ Φιμπονατσι??

 

Η ένταση σε μουσική youtube κλπ κλπ κλπ................

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα του viber θα το βρεις.

Κάτι πρέπει να παίζει με το google cloud messaging βασικά.

 

μου απαντησαν οτι γνωριζουν το προβλημα και το ψαχνουν..αντε για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες που παταω το πλαϊνο κουμπι για να ξεκλειδωσω τη συσκευη, μου εμφανιζει την οθονη κλειδωματος αλλα οχι το πληκτρολογιο. Σπανιες φορες βεβαια. Ξερει καποιος τι συμβαινει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα παρηγγειλα κι εγω το κινητο και το περιμενω σε λιγες μερες. Διαβασα καλα σχολια απο εσας και γενικα πιστευω αξιζει η συγκεκριμενη αγορα στα ~185 ευρω απο σκρουτζομαγαζο με 2 χρονια εγγυηση.

Βρηκε κανεις tempered glass screen protector; Πιστευω ειναι απαραιτητο για την προστασια της οθονης.

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Μνημη αν επαρκής αν λάβεις υπόψη ότι οι περισσότερες εφαρμογές δεν μπορούν να αποθηκευτουν στην sd
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα παρηγγειλα κι εγω το κινητο και το περιμενω σε λιγες μερες. Διαβασα καλα σχολια απο εσας και γενικα πιστευω αξιζει η συγκεκριμενη αγορα στα ~185 ευρω απο σκρουτζομαγαζο με 2 χρονια εγγυηση.

Βρηκε κανεις tempered glass screen protector; Πιστευω ειναι απαραιτητο για την προστασια της οθονης.

 

αν φτιαξουν το ζητημα με το viber το κινητο ειναι τουμπανο τερμα...

tempered glass πηρα απο ενα μαγαζι στην μιχαηλ βοδα..

Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες που παταω το πλαϊνο κουμπι για να ξεκλειδωσω τη συσκευη, μου εμφανιζει την οθονη κλειδωματος αλλα οχι το πληκτρολογιο. Σπανιες φορες βεβαια. Ξερει καποιος τι συμβαινει;

 

Εχει παρουσιαστει σε καποιον αλλον αυτο το θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Μνημη αν επαρκής αν λάβεις υπόψη ότι οι περισσότερες εφαρμογές δεν μπορούν να αποθηκευτουν στην sd

οι εφαρμογες του κινητου ή οι εφαρμογες που κατεβαζει ο χρηστης?

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε και η πρωτη ενημερωση λογοσμικου..Την εκανε καποιος;

Αυτή που βάζει με το ζόρι επιπλέον εφαρμογές της Microsoft? Εδώ και μια βδομάδα μου έχει έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε λεπτομέρειες τι ενημέρωση ? Δεν εμφανίζεται κάτι.

Η J500FNXXU1AOI1

Προσθέτει excel PowerPoint και word, κάνει αλλαγές στο battery usage statistics και διορθώνει διαφορά bugs

Edited by LotusEater
Link to comment
Share on other sites

Η J500FNXXU1AOI1

Προσθέτει excel PowerPoint και word, κάνει αλλαγές στο battery usage statistics και διορθώνει διαφορά bugs

 

Μαλλον δεν την ειχα παρατηρησει :/

Link to comment
Share on other sites

αν φτιαξουν το ζητημα με το viber το κινητο ειναι τουμπανο τερμα...

Μου απάντησαν από το support της viber.

Παραθέτω το μήνυμα.

 

We have taken care of this issue and the fix will be included in our upcoming version, to be released in the very near future.

 

Οπότε αναμένουμε την ενημέρωση της εφαρμογής

 

Απαντάω σε σένα γιατί ξέρω ότι είχες και εσύ το πρόβλημα με το viber

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε το κινητό, οι πρωτες εντυπώσεις πολύ καλες. Ηρθε με 60% μπαταρία πριν δυόμιση ώρες και με στήσιμο μερικές φωτογραφίες και chat είμαι στο 36%.

Εγώ πρόβλημα με το viber δεν αντιμετώπισα πάντως.

Για να μεταφέρω εφαρμογές στην sd το κάνω μέσα απο τις ρυθμίσεις ή μέσω εφαρμογής όπως app2sd;

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...