Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το τηλέφωνο Που θέλω να αγοράσω έχει ΙΜΕΙ Νιγηρίας (άκουσον άκουσον) αλλά πωλείτε εδώ Ελλάδα από το eshop Τι προβλήματα θα έχει

 

1. με εγγύηση

2. ενδεχομένως με firmware (V5.1 lollipop έχει πάνω)

3. με δίκτυο.

4. Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο;

 

Ευχαριστω

Edited by amnis
Smile for ever.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το τηλέφωνο Που θέλω να αγοράσω έχει ΙΜΕΙ Νιγηρίας (άκουσον άκουσον) αλλά πωλείτε εδώ Ελλάδα από το eshop Τι προβλήματα θα έχει

 

1. με εγγύηση

2. ενδεχομένως με firmware (V5.1 lollipop έχει πάνω)

3. με δίκτυο.

4. Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο;

 

Ευχαριστω

 

Χαρακτηριστικά:

Network/Bearer

Multi-SIM: Dual-SIM

SIM size: Micro-SIM (3FF)

2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900

3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)

4G FDD LTE: B1(2100), B3(1800), B5(850), B8(900), B20(800)

4G TDD LTE: B40(2300)

Smile for ever.
Link to comment
Share on other sites

Χαρακτηριστικά:

Network/Bearer

Multi-SIM: Dual-SIM

SIM size: Micro-SIM (3FF)

2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900

3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)

4G FDD LTE: B1(2100), B3(1800), B5(850), B8(900), B20(800)

4G TDD LTE: B40(2300)

 

Βρήκα αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=420981

Θα ενδιαφέρει και άλλους πιστεύω!

Smile for ever.
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα και εγω και περιμενω πως και πως να το παραλαβω και να μπω στο κλαμπ:rotfl:

Φίλε το κινητό φυσάει..θα μείνεις υπερευχαριστημενος!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω και εχω παθει πλακα το ποσο γρηγορο ειναι και πως ρολαρει τελεια.Μονο για φθηνο της samsung δεν μοιαζει.Φανταζομαι πως θα πηγαινει το s6:happy:To εχω παρει σε gold και θα του παρω μια silicon θηκη για να μην το κρυβει πολυ γιατι ειναι πανεμορφο το ατιμο!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το τηλέφωνο Που θέλω να αγοράσω έχει ΙΜΕΙ Νιγηρίας (άκουσον άκουσον) αλλά πωλείτε εδώ Ελλάδα από το eshop Τι προβλήματα θα έχει

 

1. με εγγύηση

2. ενδεχομένως με firmware (V5.1 lollipop έχει πάνω)

3. με δίκτυο.

4. Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο;

 

Ευχαριστω

 

Επειδή ό,τι και να σου πω εγώ ή άλλος χρήστης περισσότερο εικασίες θα είναι, θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις με τη Samsung Hellas.

Λέγοντας τους το IMEI της συσκευής θα σου δώσουν λογικά και τις πληροφορίες που ζητάς περί εγγύησης, μπάντες και firmware.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

To πήρα για την κόρη μου αλλά έχει ένα σοβαρό ελάττωμα, δεν έχει δίπλα στις επαφές την όρθια στήλη της αλφαβήτου με αποτέλεσμα αν θες να πας στο γράμμα Π ας πουμε πρέπει να κάνεις κύλιση από το Α εως το Π , εκτός και έχει κάποια ρύθμιση που δεν μπορω να βρω
Link to comment
Share on other sites

To πήρα για την κόρη μου αλλά έχει ένα σοβαρό ελάττωμα, δεν έχει δίπλα στις επαφές την όρθια στήλη της αλφαβήτου με αποτέλεσμα αν θες να πας στο γράμμα Π ας πουμε πρέπει να κάνεις κύλιση από το Α εως το Π , εκτός και έχει κάποια ρύθμιση που δεν μπορω να βρω

Πάνω που γράφει αναζήτηση πατάς Π και σε πάει στα Π.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που γράφει αναζήτηση πατάς Π και σε πάει στα Π.

Σε ευχαριστώ αλλά αυτό δελ λύνει το πρόβλημα γιατί αν είσαι στο Κ πχ πάλι πρέπει να κάνεις κύλιση προς τα πίσω να βρεθείς στην κορυφή που υπάρχει η αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος πια μοντελα εχουνε NFC Δεν εχουνε ολλα νομιζω το Samsung Galaxy J5 J500FΝ Εχει????????

 

Αυτό έχω πάρει και έχει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά αυτό δελ λύνει το πρόβλημα γιατί αν είσαι στο Κ πχ πάλι πρέπει να κάνεις κύλιση προς τα πίσω να βρεθείς στην κορυφή που υπάρχει η αναζήτηση

 

Η αναζητηση δε σου μενει πανω; Εμενα μου μενει και αν ειμαι στο Κ σβηνω το Κ και παταω Π.

Edited by lakostas
Link to comment
Share on other sites

Η αναζητηση δε σου μενει πανω; Εμενα μου μενει και αν ειμαι στο Κ σβηνω το Κ και παταω Π.

Δεν έχω την συγκεκριμένη συσκευή, αλλά όταν είστε στο μενού των επαφών πρέπει να σας βγάζει δεξιά μια κατακόρυφη στήλη με τα γράμματα της αλφαβήτου. Αν πατήσετε πάνω της και σύρετε το δάχτυλο θα αλλάζουν τα γράμματα και θα βλέπετε αντίστοιχα τα ονόματα που ξεκινούν από το γράμμα που βρίσκεστε εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω την συγκεκριμένη συσκευή, αλλά όταν είστε στο μενού των επαφών πρέπει να σας βγάζει δεξιά μια κατακόρυφη στήλη με τα γράμματα της αλφαβήτου. Αν πατήσετε πάνω της και σύρετε το δάχτυλο θα αλλάζουν τα γράμματα και θα βλέπετε αντίστοιχα τα ονόματα που ξεκινούν από το γράμμα που βρίσκεστε εκείνη τη στιγμή.

 

δυστυχώς δεν βγάζει αυτή την στήλη που αναφέρεις φίλε μου. έχει δίκιο το παιδί παραπάνω....μακάρι να βρεί κάποιος μια λύση. πάντως πέρα απο αυτό το μειονέκτημα, το κινητό πετάει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οποίον δεν τον βολεύει ο τρόπος παρουσίασης, υπάρχουν εκατοντάδες εφαρμογές. Όποια σας βολεύει την κατεβάζετε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πρωην κατοχος S3 μιλαμε υπερευχαριστημενος με το κινητο.Gps 4g lolipop camera μπαταρια Πραγματικα ειχα πει ποτε ξανα samsung αλλα με κερδισε αυτο το κινητο.:D
Samsung j500FN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...