Jump to content

Xiaomi Mi 4C


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτσε φιλαράκι, μπες στην ουρά :) Κι εγώ από την προηγούμενη Τρίτη έφτασε εδώ αλλά ακόμα δεν άνοιξαν το σάκο..

Εμένα φάνηκε στα Ελτά κλείσιμο στο ελ.βενιζέλος οπότε ανοίχτηκε ο σάκος :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα φάνηκε στα Ελτά κλείσιμο στο ελ.βενιζέλος οπότε ανοίχτηκε ο σάκος :D

 

Τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Εγω εχω αρχισει και νευριάζω και δεν ξερω που να απευθυνθώ

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Εγω εχω αρχισει και νευριάζω και δεν ξερω που να απευθυνθώ

 

Το έχω παραγγείλει σχεδόν απτις πρώτες μέρες για τον κολλητό μου

Μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν και θα σου έρθει και σένα. :)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει σχεδόν απτις πρώτες μέρες για τον κολλητό μου

Μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν και θα σου έρθει και σένα. :)

 

μα κι εγω τ ίδιο, 2/10, 5/10 εφυγε απο κινα, 10/10 έφτασε αεροδρομιο κι εκεί 9 μέρες τα ξύνουν. Δεν ειναι δυνατόν να έχουν περασει 9 μέρες και να μην εχει σταλθεί ακόμα στα τοπικά ΕΛΤΑ. 5 μέρες έκανε να έρθει απο ΚΙΝΑ, είναι τραγικό αυτο που γίνεται εδώ.

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

μα κι εγω τ ίδιο, 2/5, 5/5 εφυγε απο κινα, 10/10 έφτασε αεροδρομιο κι εκεί 9 μέρες τα ξύνουν. Δεν ειναι δυνατόν να έχουν περασει 9 μέρες και να μην εχει σταλθεί ακόμα στα τοπικά ΕΛΤΑ. 5 μέρες έκανε να έρθει απο ΚΙΝΑ, είναι τραγικό αυτο που γίνεται εδώ.

Όταν λες 2/5 εννοείς 2 μαιού? :confused:

Γιατί εγώ το παρρήγειλα τέλος σεπτέμβρη.

Σίγουρα όλοι θα παραλάβουμε,το μόνο που ελπίζω είναι να αξίζει σε σχέση με όσα reviews έχω διαβάσει και δει.

Link to comment
Share on other sites

και μενα 7 μερες ειναι Ελλαδα και σημερα "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ"...Αντε να δουμε τι γινεται μαυτα τα ελτα

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες 2/5 εννοείς 2 μαιού? :confused:

Γιατί εγώ το παρρήγειλα τέλος σεπτέμβρη.

Σίγουρα όλοι θα παραλάβουμε,το μόνο που ελπίζω είναι να αξίζει σε σχέση με όσα reviews έχω διαβάσει και δει.

 

χαχαχααχχα 2/10 ήθελα να γράψω

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους άλλαξε Status "2015-10-19 18:57, KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS" αφού έφτασε στην Ελλάδα στις 13/10 !!
Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

μα κι εγω τ ίδιο, 2/10, 5/10 εφυγε απο κινα, 10/10 έφτασε αεροδρομιο κι εκεί 9 μέρες τα ξύνουν. Δεν ειναι δυνατόν να έχουν περασει 9 μέρες και να μην εχει σταλθεί ακόμα στα τοπικά ΕΛΤΑ. 5 μέρες έκανε να έρθει απο ΚΙΝΑ, είναι τραγικό αυτο που γίνεται εδώ.

Αυτά είναι πιο γρήγορα έρχεται από Κίνα, παρά διευθετείται από το κέντρο διαλογής των ΕΛΤΑ... μετά αναρωτιόμαστε τι φταίει για την κατάντια μας.

 

σόρρυ για το off-topic

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν έχει προστασία η οθόνη τύπου Gorilla glass , corning κλπ ;

Με την παραγγελία μου πήρα και Nillkin Tempered glass. Να τους πω να το περασουν ;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πήρα και εγώ tempered glass και τους ζήτησα να μου το βάλουν αλλά είπαν δεν μπορούν...από vickmall βέβαια..για τα άλλα site δεν ξέρω
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε mail από Vickmall ότι στείλανε το κινητό μαζί με tracking number. Είχα παραγγείλει μπλε 32αρι άρα το Vicmall έχει και τα αλλά χρώματα πέρα από άσπρο-μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εχω παραλαβει από το ταχυσδρομείο και όντος ειναι πολυ ωραίο. Υπαρχει ένα προβλημα δεν συγχρονιζει με τις επαφες στο google. Τί κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ένα προβλημα δεν συγχρονιζει με τις επαφες στο google. Τί κάνω λάθος;

 

 

Λέω να μπει το βίντεο στο αρχικό ποστ για τις επαφές γιατί δεν υπάρχει άλλος τρόπος μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ηρθε ειδοποιηση και tracking. Αρα ολοι ξεκιναμε τωρα την αναμονη :) Ευτυχως που δεν κανω sync τις επαφες με το google γιατι εχει γνωστο προβλημα με το google sync...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

το αγορασααπο το honorbuy στην ευρωπαϊκή αποθηκη και με dhl

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Λέω να μπει το βίντεο στο αρχικό ποστ για τις επαφές γιατί δεν υπάρχει άλλος τρόπος μέχρι στιγμής.

 

Φίλε σε ευχαριστώ με έσωσες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σήμερα πρωί παρέλαβα και εγώ επιτέλους το δικό μου, από το VickMall. Εγώ πήρα το μαύρο με τα 3GB Ram, δεν πρόλαβα να ασχοληθώ καθόλου μαζί του διότι έχουμε και δουλεία !!!. Το απόγευμα θα ξεκινήσω αλλάζοντας πρώτα από όλα την ROM που φοράει. Μια πρώτη εντύπωση μετά από 5 λεπτά στα χέρια μου μπορώ να πω ότι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου γενικά σε ποιότητα κατασκευής, το μαύρο χρώμα δεν είναι ακριβώς μαύρο, θα έλεγα ότι είναι σκούρο ανθρακι. Απίστευτα ελαφρύ, πολύ λεπτό, πολύ καλή αίσθηση οθόνης. Περισσότερα αφού πρώτα ασχοληθώ μαζί του το απόγευμα
Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σήμερα πρωί παρέλαβα και εγώ επιτέλους το δικό μου, από το VickMall. Εγώ πήρα το μαύρο με τα 3GB Ram, δεν πρόλαβα να ασχοληθώ καθόλου μαζί του διότι έχουμε και δουλεία !!!. Το απόγευμα θα ξεκινήσω αλλάζοντας πρώτα από όλα την ROM που φοράει. Μια πρώτη εντύπωση μετά από 5 λεπτά στα χέρια μου μπορώ να πω ότι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου γενικά σε ποιότητα κατασκευής, το μαύρο χρώμα δεν είναι ακριβώς μαύρο, θα έλεγα ότι είναι σκούρο ανθρακι. Απίστευτα ελαφρύ, πολύ λεπτό, πολύ καλή αίσθηση οθόνης. Περισσότερα αφού πρώτα ασχοληθώ μαζί του το απόγευμα

 

Μετα το "κεντρο διαλογης Αττικης" σου ηρθε καποιο αλλο στατους? Και ποια ρομ φοραει απο vickmall οπως ερχεται? Και γω το περιμενω αυριο μιας και σημερα δεν ηρθε:(

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Μετα το "κεντρο διαλογης Αττικης" σου ηρθε καποιο αλλο στατους? Και ποια ρομ φοραει απο vickmall οπως ερχεται? Και γω το περιμενω αυριο μιας και σημερα δεν ηρθε:(

 

Μετά το κέντρο διαλογής Αττικής είχα τα παρακάτω Status

 

2015-10-20 09:34 M.D. DYTIKIS THESSALONIKIS, ITEM DELIVERED

2015-10-20 07:22 M.D. DYTIKIS THESSALONIKIS, ITEM TO BE DELIVERED

2015-10-20 06:42 M.D. DYTIKIS THESSALONIKIS, ITEM ARR M.D. DYTIKIS THESSALONIKIS

2015-10-20 02:21K D. THESSALONIKIS, ITEM IN CONTA K D. THESSALONIKIS

 

Δεν πρόλαβα να δω ποια Rom ακριβώς φοράει, είμαι σίγουρος ότι φοράει Stable Version δεν πρόσεξα όμως ποια είναι, σίγουρα πάντως έχει εφαρμογές μέσα που εγώ προσωπικά δεν χρειάζομαι σε Miui (CleanMaster, AvgAntivirus, DU Battery), είναι επίσης Root. Θα ενημερώσω το απόγευμα όταν και θα ασχοληθώ μαζί του.

Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε να παραλάβετε γιατί απ'ότι διάβασα βγάζει περίπου 4 ώρες screen time με την τρέχουσα rom (συμβαίνει συνήθως στις νέες συσκευές της Xiaomi μέχρι να γίνει το απαραίτητο optimization) :p
Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε να παραλάβετε γιατί απ'ότι διάβασα βγάζει περίπου 4 ώρες screen time με την τρέχουσα rom (συμβαίνει συνήθως στις νέες συσκευές της Xiaomi μέχρι να γίνει το απαραίτητο optimization) :p

 

4 ωρες sot δεν ειναι καθόλου λίγο ...

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως βγαζει τοσο θα ειμαι πολυ χαρουμενος...4 ωρες SOT ειναι ακριβώς το 2πλασιο απο το nexus μου :lol:

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Σε παραπίσω review που παρέθεσα μιλάει για 6 ώρες πάντως. Μέχρι να δούμε βέβαια κανένα συγκριτικό test μπαταρίας με σχέση με άλλα κινητά, κρατάμε μια πισινή!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...