Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι, σήμερα πήγα θάλασσα και κατά λάθος έβαλα το κινητό μέσα στην τσάντα με την πετσέτα που ήταν βρεγμένη όχι πάρα πολύ αλλα ήταν, λέτε να πάθει κάτι;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι, σήμερα πήγα θάλασσα και κατά λάθος έβαλα το κινητό μέσα στην τσάντα με την πετσέτα που ήταν βρεγμένη όχι πάρα πολύ αλλα ήταν, λέτε να πάθει κάτι;

Μην φοβάσαι δεν είναι από χαρτί η συσκευή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχεις κανεις προβλημα με το usb connector που δειχνει οτι φορτιζει χωρις να ειναι συνδεδεμενο????σχετιζεται απο οτι διαβασα με το gear vr που αναγκαζει το connector καθε φορα που ενωνεται σε καλωδιο (πριζας ή υπολογιστη) να νομιζει οτι ενωνεται σε docking κονσολα του gear vr...

 

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

S8+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω εάν κλέψουν την συσκευή μου αλλα την εχω κλειδωμένη με το δαχτυλικο αποτύπωμα, μπορούν να μου την ανοίξουν;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω εάν κλέψουν την συσκευή μου αλλα την εχω κλειδωμένη με το δαχτυλικο αποτύπωμα, μπορούν να μου την ανοίξουν;

 

Ναι ανοίξουν και να δουν αυτά που έχεις μέσα (πιθανότατα) όχι, (εκτός αν μαζί με τη συσκευή σου, σου κλέψουν και κανένα δάχτυλο)...

Να σβήσουν τα πάντα, και μετά να το ανοίξουν, σαν να είναι του κουτιού, ναι, αν δεν το έχεις κρυπτογραφημένο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ανοίξουν και να δουν αυτά που έχεις μέσα (πιθανότατα) όχι, (εκτός αν μαζί με τη συσκευή σου, σου κλέψουν και κανένα δάχτυλο)...

Να σβήσουν τα πάντα, και μετά να το ανοίξουν, σαν να είναι του κουτιού, ναι, αν δεν το έχεις κρυπτογραφημένο.

 

Εμένα μου είπανε εάν έχεις λογαριασμό Google δεν γίνεται διότι ξανά ζητάει το λογαριασμό...ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω εάν κλέψουν την συσκευή μου αλλα την εχω κλειδωμένη με το δαχτυλικο αποτύπωμα, μπορούν να μου την ανοίξουν;

για να δουν τι εχεις μεσα οχι δεν μπορουν. Κανουν ομως format στη συσκευη και μετα set as new και την έκαναν δικια τους. Μπορεις να την βρεις ομως απο το ΙΜΕΙ

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

για να δουν τι εχεις μεσα οχι δεν μπορουν. Κανουν ομως format στη συσκευη και μετα set as new και την έκαναν δικια τους. Μπορεις να την βρεις ομως απο το ΙΜΕΙ

 

Για να μην μπορούν να την ανοίξουν και μετά απο format τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Και format να κανεις σου ζηταει τον παλιο λογαριασμο και μετα σου λεει εαν θελεις να βαλεις νεο η τον ιδιο!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Και format να κανεις σου ζηταει τον παλιο λογαριασμο και μετα σου λεει εαν θελεις να βαλεις νεο η τον ιδιο!

 

Ζητάει δηλαδή τον παλιό λογαριασμό Google?

Link to comment
Share on other sites

Για να μην μπορούν να την ανοίξουν και μετά απο format τι πρέπει να κάνω;

 

όλα σπάνε...

 

 

 

 

Όχι αν έχεις κρυπτογραφήσει τη συσκευή σου. Αν το κάνεις αυτό, δε μπαίνει σ format mode, χωρίς τους κωδικούς σου.

 

Δες εδώ τα σχετικά (post 818) Android - προτάσεις: Privacy, security και anti-virus

Edited by yiangoun
Link to comment
Share on other sites

Και format να κανεις σου ζηταει τον παλιο λογαριασμο και μετα σου λεει εαν θελεις να βαλεις νεο η τον ιδιο!

προσωπικα σε εμενα δεν μου το εχει ζητησει ποτε. Τελευταιο φορματ πριν 3 μηνες. Αν αλλαξε κατι τωρα δεν το γνωριζω

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να αλλάζει το πλαίσιο γύρω από το κινητό? Έπεσε κάτω και έκανε χτυπήματα. Αν ξέρει και κόστος ακόμη καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Και format να κανεις σου ζηταει τον παλιο λογαριασμο και μετα σου λεει εαν θελεις να βαλεις νεο η τον ιδιο!

 

Πριν μερικες ημερες ξεπερασα αυτό το θεμα με κινητο της συγκεκριμένης εταιρίας, με διαδικασια που αν goοglαρεις θα τη βρεις ανετα.

Link to comment
Share on other sites

Η ενημερωση παιδια ασφαλειας ποτε βγαινει για τον αυγουστο ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει το κινητό μας το Android N ?

 

Νομίζω ότι όλη σειρά 6 θα πάρει και το Ν που θα είναι λογικά και η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...