Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αγορα του και αποστολη στην Κυπρο ως τα 500ευρω απο που και πληρωμη ειτε στο κουριερ ειτε μεσω paypal.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σκεφτομαι να παρω μια δευτερη μπαταρια να εχω καβατζα.Στο scroutz οι forever που εχει εκτος απο μουφα , αξιζει να την παρει κανεις η να μην ασχοληθω καν?

 

Επισης αν το παω σε service ξερετε περιπου ποσο θα με χρεωσουν για αλλαγη μπαταριας?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
χτεσ ανταλαξα το ματε 7 και πηρα το νοτε5 κ εγω ...είναι το n920c..ti einai ayto eyrwpaiko amerikaniko ti?

 

N920C/N920CD (South Africa, UAE, Pakistan, Russia, Kazakhstan)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στο ebay. Θα βρεις και μπαταρια και πενακι.

Η μπαταρια αλλαζει, αλλα θελει διαδικασια. Πρεπει με καποιο τροπο να το θερμανεις για να ξεκολλήσει το πισο καπακι. Επισης και η μπαταρια ειναι με κολα κολλημενη και θελει θερμανση για να ξεκολλησει

Link to comment
Share on other sites

Εχω περάσει ενα θεμα.Όλα καλά.Όταν όμως κλείσει το κινητό απο μπαταρία πρέπει να ξεπεράσεις το θεμα γιατί το χάνει. Είναι λογικό?σας έχει τύχει ?

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μολις συνεβει κατι πολυ παραξενο. Ενωσα το Note 5 μου με το power bank και μεσα σε ελαχιστα λεπτα ( λιγοτερο απο 5 ) η μπαταρια πηγε απο το 19% στο 63%. Πραγμα αφυσικο ακομα και για το fast charging. Πως γινετε αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στο ebay. Θα βρεις και μπαταρια και πενακι.

Η μπαταρια αλλαζει, αλλα θελει διαδικασια. Πρεπει με καποιο τροπο να το θερμανεις για να ξεκολλήσει το πισο καπακι. Επισης και η μπαταρια ειναι με κολα κολλημενη και θελει θερμανση για να ξεκολλησει

 

Το ebay έχει άπειρες μπαταρίες... πως διαλέγεις την καλή... έχει κάνει κάποιος αλλαγή μπαταρίας? θέλει και την ειδική κόλα, πως την βρίσκεις?

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα προτειμω τις original.

Δεν ειναι απαραιτητο να βαλεις καινουρια ταινια για να κολλησει και η παλια την κανει τη δουλεια. Παρολα αυτα μπορεις να αγορασεις και ταινια διπλης οψεως και να βαλεις. Δεν κοστιζουν πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα προτειμω τις original.

Δεν ειναι απαραιτητο να βαλεις καινουρια ταινια για να κολλησει και η παλια την κανει τη δουλεια. Παρολα αυτα μπορεις να αγορασεις και ταινια διπλης οψεως και να βαλεις. Δεν κοστιζουν πολυ.

 

Όλοι οι πωλητές, ή σχεδόν όλοι, στο ebay λένε ότι πουλούν original. Η εμπειρία μου από κάποιες "original" που αγόρασα στο παρελθόν δεν ήταν καλή... οι μπαταρίες και όχι μόνον (θήκες....) ήταν απαράδεκτες....

Εσύ άλλαξες μπαταρία? Αυτή την ταινία διπλής όψεως δεν την ξέρω από πού την αγοράζεις? πώς την ζητάς?

Εγώ προς το παρόν δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, αλλά κάποια στιγμή στο εγγύς μέλλον θα προκύψει...

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

https://www.amazon.com/Eco-Fused-Adhesive-Sticker-Phone-Repair/dp/B00BXYWXY8

Μια τετοια πχ... Μπορεις να βρεις και πιο φθηνη και σε διαφορετικο μεγεθος

 

Εγω δεν εχω αλλαξει μπαταρια στο δικο μου, δεν χρειαζεται.

Για τον πωλητη δεν ξερω, ψαξε για κανεναν με παρα πολλες θετικες αξιολογισεις.

Σιγουρα καποιος θα εχει.

Link to comment
Share on other sites

https://www.amazon.com/Eco-Fused-Adhesive-Sticker-Phone-Repair/dp/B00BXYWXY8

Μια τετοια πχ... Μπορεις να βρεις και πιο φθηνη και σε διαφορετικο μεγεθος

 

Εγω δεν εχω αλλαξει μπαταρια στο δικο μου, δεν χρειαζεται.

Για τον πωλητη δεν ξερω, ψαξε για κανεναν με παρα πολλες θετικες αξιολογισεις.

Σιγουρα καποιος θα εχει.

 

Ευχαριστώ πολύ

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γκαηζ καλησπέρα.

Έχει αλλαξει καποιος μπαταρια στη συσκευη σε κάποιο μαγαζι να μου προτείνει? Ψαχνω για κατι αξιόπιστο και δοκιμασμένο προφανως.

Ευχαριστώ :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

γιατι μερικεσ φορεσ δεν σβηνει η οθονη τοθ κινητου και ουτε κλειδωνει?ενοω αυτοματα...αν το κλειδωσεισ με το κουμπι στο πλαι σβηνει η οθονη και κλειδωνει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα στο φορουμ,

θελω να παρω το εν λογω κινητο αλλα επειδη δεν εχω προσβαση στις αγγελιες και θα πρεπει να το βρω να το παρω απο καποιον τελειως αγνωστο, ειναι ευκολο να μου πει καποιος τι πρεπει να προσεξω?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

Το θέμα με το deep sleep έχει λυθεί στην nougat για τις συσκευές με triggered Knox?

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σε καλή κατάσταση (βασικά άριστη) πόσο πιστεύετε αξίζει; 330- 380€ είναι καλά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Το θέμα με το deep sleep έχει λυθεί στην nougat για τις συσκευές με triggered Knox?

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, εχει λυθει. Χρησιμοποιώ nugat custom rom χωρις κανενα θεμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σε καλή κατάσταση (βασικά άριστη) πόσο πιστεύετε αξίζει; 330- 380€ είναι καλά;

 

Το πήρα μεταχειρισμένο, το 32GB, (αγγελία από γνωστό ελληνικό site τεχνολογίας με αγγελίες) σε άριστη κατάσταση μαζί με 3 θήκες, πριν 3 μήνες 300€ (330 αρχικά στην αγγελία).

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα μεταχειρισμένο, το 32GB, (αγγελία από γνωστό ελληνικό site τεχνολογίας με αγγελίες) σε άριστη κατάσταση μαζί με 3 θήκες, πριν 3 μήνες 300€ (330 αρχικά στην αγγελία).

 

Από Γερμανία θα γίνει η αγορά. Βρήκαμε και στα 300€ αλλά η κατάσταση ήταν για γέλια. Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα. Πουλάω το δικό μου σε πολύ καλή κατάσταση στα 330 ευρώ. Ειναι 32gb και δίκαρτο. Από Αθήνα μόνο χέρι με χέρι. Καλές γιορτές σε όλους

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα. Πουλάω το δικό μου σε πολύ καλή κατάσταση στα 330 ευρώ. Ειναι 32gb και δίκαρτο. Από Αθήνα μόνο χέρι με χέρι. Καλές γιορτές σε όλους

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Επωληθη

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...