Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρώτη φορά ακούω να χάνεται η επαφή με την sim ... από που το πήρες;;
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα και απο μενα, ξερει κανενας γιατι χανετε η επαφη του κινητου με την sim καθε λιγο και λιγακι και χρειαζεται να κανεις η restart και αν φτιαξει, η να βγαλεις την καρτα και να την ξαναβαλεις που και παλι δεν ειναι σιγουρο οτι θα την δει με την μια?

 

τον λογο δεν τον ξερω αλλα το εκανε και σε εμενα.. και μου εσπαγε τα νευρα.. δοκιμασε να κανεις φορματ συνηθως φτιαχνουν κατι τετοια..

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω να χάνεται η επαφή με την sim ... από που το πήρες;;

 

το πηρα καινουργιο στο κουτι του και σφραγισμενο απο μαγαζι στο Περιστερι - Αθηνα, αυτη η φαση με την sim τωρα τελευταια εχει αρχισει και το κανει και σπαει οντως νευρα

Link to comment
Share on other sites

το πηρα καινουργιο στο κουτι του και σφραγισμενο απο μαγαζι στο Περιστερι - Αθηνα, αυτη η φαση με την sim τωρα τελευταια εχει αρχισει και το κανει και σπαει οντως νευρα

Κατ' αρχάς βάλε μια άλλη sim αν μπορείς να βρεις στο κινητό σου να δεις αν κάνει τα ίδια.

Επίσης δοκίμασε τη sim σου σε άλλη συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς βάλε μια άλλη sim αν μπορείς να βρεις στο κινητό σου να δεις αν κάνει τα ίδια.

Επίσης δοκίμασε τη sim σου σε άλλη συσκευή.

 

τα χω κανει, παιζει κανονικα η sim βεβαια δεν εκατσα και 15 μερες σερι με αλλη συσκευη για να δω αν θα κανει περιεργα η sim, ουτε βεβαια δοκιμασα να βαλω μια αλλη sim στο F5 οταν αμεσως παρουσιασε το προβλημα, το θεωρω λιγο αυτοκτονια αλλα οκ, καπως θα το παλεψω

 

επισης

 

τυχαινει σε κανεναν να πατιουνται διαφορα στην οθονη αφης, δλδ να πατιουνται στο ακυρο apps και λοιπα χωρις να τα πατας εσυ με το δακτυλο σου, οταν πατησεις το πλαινο κουμπι ξεκλειδωματος, υπεθεσα οτι θα ειναι ιχνη λιπους δαχτυλου πανω στην μεβρανη (βρωμια δηλαδη )αλλα το χω δει να το κανει και με καθαρη οθονη, δεν το κανει παντα αλλα συχνα πυκνα κανει τετοια κουλα, αυτην την στιγμη το χω βαλει σε λειτουργια ανοιγματος με fingerprint και καπως το χει σταματησει

Link to comment
Share on other sites

τα χω κανει, παιζει κανονικα η sim βεβαια δεν εκατσα και 15 μερες σερι με αλλη συσκευη για να δω αν θα κανει περιεργα η sim, ουτε βεβαια δοκιμασα να βαλω μια αλλη sim στο F5 οταν αμεσως παρουσιασε το προβλημα, το θεωρω λιγο αυτοκτονια αλλα οκ, καπως θα το παλεψω

 

επισης

 

τυχαινει σε κανεναν να πατιουνται διαφορα στην οθονη αφης, δλδ να πατιουνται στο ακυρο apps και λοιπα χωρις να τα πατας εσυ με το δακτυλο σου, οταν πατησεις το πλαινο κουμπι ξεκλειδωματος, υπεθεσα οτι θα ειναι ιχνη λιπους δαχτυλου πανω στην μεβρανη (βρωμια δηλαδη )αλλα το χω δει να το κανει και με καθαρη οθονη, δεν το κανει παντα αλλα συχνα πυκνα κανει τετοια κουλα, αυτην την στιγμη το χω βαλει σε λειτουργια ανοιγματος με fingerprint και καπως το χει σταματησει

Ολα τα παράξενα σε σένα έπεσαν; Μήπως σου έχει φάει καμία σαβούρα; Κάνε και μια factory reset να δεις μήπως έχει καμία βελτίωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα παράξενα σε σένα έπεσαν; Μήπως σου έχει φάει καμία σαβούρα; Κάνε και μια factory reset να δεις μήπως έχει καμία βελτίωση.

 

εχει πεσει δυο τρεις φορες κατω απο μισο μετρο περιπου το μεγιστο σε υψος καθε φορα απο οτι μπορω να θυμηθω, του εχω θηκη σιλικονης γενικα οκ, κατι μπορει να γλυτωνει απο το τιποτα κατι ειναι και αυτο. Δηλαδη εσας ειναι αψογο χωρις παράνοιες καθε τοσο? :!:

 

*Αυτο με το wifi που εγραψαν αρκετοι οτι χανεται και λοιπα το χα και γω στην αρχη αλλα μετα τα updates που του κανα δεν ειχα προβληματα ξανα με αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το doogee f5 κΙ έχω πρόβλημα με την οθόνη, δείχνει θολά, τα γράμματα ειναι σαν να βλέπεις δίπλα. Έχει κάποιος άλλος αυτο τ πρόβλημα;; Μπορει να μ πει αν μπορώ να τ διορθώσω;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημερα στο forum.

Δεν θυμαμαι στο F5 τις ρυθμισεις και σε ποιο σημειο βρισκεται στο μενου στο να δινω απο τα δεδομενα μου, σε αλλο τηλεφωνο.

Δηλαδη να γινει το τηλεφωνο μου hot spot

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...θελω να ρωτησω αν εχει αλλαξει κανεις μπαταρια στο doogee f5 και αν ναι αν ειναι ευκολο...ευχαριστω

Την περιμένω από Κίνα αυτή την εβδομάδα. Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο. Έχω ανοίξει το τηλέφωνο όπως δείχνουν τα βιντεάκια στο youtube και έβγαλα την παλιά Λίγο προσοχή και υπομονή

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα στο forum.

Δεν θυμαμαι στο F5 τις ρυθμίσεις και σε ποιο σημειο βρίσκεται στο μενού στο να δινω απο τα δεδομένα μου, σε άλλο τηλέφωνο.

Δηλαδη να γινει το τηλεφωνο μου hot spot

 

Σέρνεις στην αρχική οθόνη προς τα κάτω και είναι στο μένου με τα εικονίδια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο forum.

Δεν θυμαμαι στο F5 τις ρυθμισεις και σε ποιο σημειο βρισκεται στο μενου στο να δινω απο τα δεδομενα μου, σε αλλο τηλεφωνο.

Δηλαδη να γινει το τηλεφωνο μου hot spot

Ρυθμίσεις/περισσότερα/προσ. και φορητό σημ πρόσβ./ενεργό σημείο wifi/ρύθμιση φορητού σημείου πρόσβασης. Εκεί μπορείς να επιλέξεις ένα δικό σου ssid και password και πόσοι χρήστες θα μπορούν να συνδεθούν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:up::up::up:

Την περιμένω από Κίνα αυτή την εβδομάδα. Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο. Έχω ανοίξει το τηλέφωνο όπως δείχνουν τα βιντεάκια στο youtube και έβγαλα την παλιά Λίγο προσοχή και υπομονή

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σέρνεις στην αρχική οθόνη προς τα κάτω και είναι στο μένου με τα εικονίδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:up::up::up:

Ρυθμίσεις/περισσότερα/προσ. και φορητό σημ πρόσβ./ενεργό σημείο wifi/ρύθμιση φορητού σημείου πρόσβασης. Εκεί μπορείς να επιλέξεις ένα δικό σου ssid και password και πόσοι χρήστες θα μπορούν να συνδεθούν.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εμένα έκλεινε από το 90% μπαταρία Την άλλαξα και ησύχασα. Προβληματικό από την αγορά του ήταν.

 

Eυχαριστώ πάρα πολύ φίλε για την άμεση απάντηση. Την αλλάζω αύριο κιόλας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξαφνικά σβήστηκαν όλες οι φωτογραφίες από το κινητο. Υπάρχει κάποιος τρόπος ή κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης των φωτογραφιών και βίντεο αλλά στην αρχική τους μορφή και όχι σε μικρότερη ανάλυση; Δεκτή κάθε βοήθεια. Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξαφνικά σβήστηκαν όλες οι φωτογραφίες από το κινητο. Υπάρχει κάποιος τρόπος ή κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης των φωτογραφιών και βίντεο αλλά στην αρχική τους μορφή και όχι σε μικρότερη ανάλυση; Δεκτή κάθε βοήθεια. Ευχαριστώ πολύ!

Ρώτησε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=270440&page=926

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...