Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά απο πτώση σε λακούβα με νερά λόγω νεροποντής το κινητό δεν δουλεύει πλέον.Αν το θέλει κάποιος για ανταλακτικά το δίνω Δωρεάν.Τηλ. 6944656647 Καρδίτσα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μεταξύ f5 , f3 και x5max pro (4000ma!!!!) ποιο θα επιλέγεται???

To F5 και άφησε να "παίζουν" με τα ΧΙΑΟΜΙ και τις MUI .... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά f5 ή χ5max pro???και ρωταω καθαρά από μπαταρία.το f5 βγάζει μόνο μέρα??επίσης αναφέρω αυτά για αγορά από εδώ Ελλαδα λόγω εγγύησης.και το xiaomi ανεβαίνει.... Edited by macattack
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά f5 ή χ5max pro???και ρωταω καθαρά από μπαταρία.το f5 βγάζει μόνο μέρα??επίσης αναφέρω αυτά για αγορά από εδώ Ελλαδα λόγω εγγύησης.και το xiaomi ανεβαίνει....

Αναλόγως με την χρήση, το F5 με ανοιχτό μονίμως bluetooth, wifi, τηλεφωνήματα, viber και λίγη πλοήγηση, μου βγάζει άνετα δύο 24άωρα. Γιά το άλλο δεν ξέρω ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Mε 2660 mah και 5,5 άρα οθόνη με όλα αυτά ανοιχτά 2 μέρες???!!!!!

Στου πατέρα μου το F5 με wifi μόνο άλλα πολύ σκάλισμα σε ειδησεογραφικές εφαρμογές, σπάνια θα του βγάλει μέρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά f5 ή χ5max pro???και ρωταω καθαρά από μπαταρία.το f5 βγάζει μόνο μέρα??επίσης αναφέρω αυτά για αγορά από εδώ Ελλαδα λόγω εγγύησης.και το xiaomi ανεβαίνει....

Επειδη τα εχω και τα δυο και το θεμα σου ειναι η μπαταρια τοτε x5 max pro με κλειστα ματια...

Κατα τα αλλα ειναι δυο εντελως διαφορετικα τηλεφωνα...

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως με την χρήση, το F5 με ανοιχτό μονίμως bluetooth, wifi, τηλεφωνήματα, viber και λίγη πλοήγηση, μου βγάζει άνετα δύο 24άωρα. Γιά το άλλο δεν ξέρω ...

Δύο 24ωρα μόνο σε λειτουργία πτήσης φίλε μου. Με όλα αυτά ανοιχτά στην καλύτερη από το πρωί μέχρι απόγευμα. Από την πρώτη μέρα που το αγόρασα δεν έχει νυχτώσει και να μη χρειαστεί βοήθεια. Εσύ λες δυο 24άωρα και μάλιστα άνετα. Θα σου έλεγα με όλο το σεβασμό κόψε κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δύο 24ωρα μόνο σε λειτουργία πτήσης φίλε μου. Με όλα αυτά ανοιχτά στην καλύτερη από το πρωί μέχρι απόγευμα. Από την πρώτη μέρα που το αγόρασα δεν έχει νυχτώσει και να μη χρειαστεί βοήθεια. Εσύ λες δυο 24άωρα και μάλιστα άνετα. Θα σου έλεγα με όλο το σεβασμό κόψε κάτι.
συμφωνω...
Link to comment
Share on other sites

Δύο 24ωρα μόνο σε λειτουργία πτήσης φίλε μου. Με όλα αυτά ανοιχτά στην καλύτερη από το πρωί μέχρι απόγευμα. Από την πρώτη μέρα που το αγόρασα δεν έχει νυχτώσει και να μη χρειαστεί βοήθεια. Εσύ λες δυο 24άωρα και μάλιστα άνετα. Θα σου έλεγα με όλο το σεβασμό κόψε κάτι.

 

συμφωνω...

Την επομένη φορά που θα λέει η εφαρμογή πόσες ημέρες πέρασαν από την τελευταία φόρτιση θα ανεβάσω φωτογραφία ...

Και μην ξεχνάτε ότι την μπαταρία την εξαντλεί πιό πολύ η αναζήτηση σήματος αναλόγως του που είσαι και την εταιρεία τηλεφωνίας !!

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Την επομένη φορά που θα λέει η εφαρμογή πόσες ημέρες πέρασαν από την τελευταία φόρτιση θα ανεβάσω φωτογραφία ...

Και μην ξεχνάτε ότι την μπαταρία την εξαντλεί πιό πολύ η αναζήτηση σήματος αναλόγως του που είσαι και την εταιρεία τηλεφωνίας !!

Πραγματικά, θα περιμένω το Screenshot να εκπλαγώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα εχω και τα δυο και το θεμα σου ειναι η μπαταρια τοτε x5 max pro με κλειστα ματια...

Κατα τα αλλα ειναι δυο εντελως διαφορετικα τηλεφωνα...

Είσαι ο άνθρωπος μου....το μαξ 5 βγάζει 2 μέρες???το βλέπω ότι είναι άλλα τηλέφωνα αλλά μπαταρία κ δεύτερη σιμ χάνει το f5....

Link to comment
Share on other sites

Αν το σήμα είναι λογικό με τα πάντα ανοικτά, έχοντας βγάλει το κινητό στις 7 το πρωί από το φορτιστή έχω περίπου 25-30% στις 9 το βράδυ.

 

Στάλθηκε από το F5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το σήμα είναι λογικό με τα πάντα ανοικτά, έχοντας βγάλει το κινητό στις 7 το πρωί από το φορτιστή έχω περίπου 25-30% στις 9 το βράδυ.

 

Στάλθηκε από το F5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ για να φτάσω από πρωί στις 07:00 έως 21:00 με 25-30%, με όλα ανοιχτά, πρέπει να έχω μιλήσει σχεδόν καθόλου, και fb, insta, κλπ ούτε καν. Άντε κάνα μέιλ και sot να μην ξεπερνάει τα 15 λεπτά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

διαβασα αρκετες σελιδες αλλα δεν ειδα αν αναφερθηκε καπου.

Εινα εφικτο με το parallel space να χρησιμοποιησεις 2 viber,ενα για καθε καρτα;

Η εναλλαγη για την επιλογη της sim που θελουμε να χρησιμοποιησουμε για δεδομενα,γινεται γρηγορα;

Notifications led υπαρχουν;

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας,

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα κ είμαι σε δίλημμα....τώρα έχω το valencia και μου την δίνει το2 φορές την μέρα φορτισμα...από την άλλη το f5 είναι τουμπανακι.......
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ...!!!

Παρακαλώ... Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει...? Έχω το εν λόγω τηλέφωνο εδώ και πολλούς μήνες. Τώρα που θέλησα να το χρησιμοποιήσω, έχω πελαγώσει με την υπόθεση dual sim. Στο σημείο που υποτίθεται ότι μπαίνουν οι κάρτες, βλέπω χώρο για μια micro sim και μια κάρτα επέκτασης μνήμης. Στο τηλέφωνο, δεν μπορούν να τοποθετηθούν 2 sim ταυτόχρονα...?

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ...!!!

Παρακαλώ... Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει...? Έχω το εν λόγω τηλέφωνο εδώ και πολλούς μήνες. Τώρα που θέλησα να το χρησιμοποιήσω, έχω πελαγώσει με την υπόθεση dual sim. Στο σημείο που υποτίθεται ότι μπαίνουν οι κάρτες, βλέπω χώρο για μια micro sim και μια κάρτα επέκτασης μνήμης. Στο τηλέφωνο, δεν μπορούν να τοποθετηθούν 2 sim ταυτόχρονα...?

Και βέβαια μπορούν. Μια Micro sim & μια nano. Αλλά μετά μένει εκτός η sd.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όπως σας είπα σας βάζω μία φωτογραφία της εφαρμογής ..

Δεν περιμένω άλλο γιατί αύριο το πρωί μπαίνω στο νοσοκομείο και ο Θεός βοηθός !!:p

Να είσθε όλοι καλά ...

http://i225.photobucket.com/albums/dd168/evansp1/IMG_20160830_214724_zpspbep03mc.jpg

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όπως σας είπα σας βάζω μία φωτογραφία της εφαρμογής ..

Δεν περιμένω άλλο γιατί αύριο το πρωί μπαίνω στο νοσοκομείο και ο Θεός βοηθός !!:p

Να είσθε όλοι καλά ...

http://i225.photobucket.com/albums/dd168/evansp1/IMG_20160830_214724_zpspbep03mc.jpg

Κατ' αρχάς σου εύχομαι να είναι όλα καλά με την υγεία σου.

Τώρα, αυτό που ανέβασες, δεν αποδεικνύει ούτε ότι όλα είναι ανοιχτά, ούτε πόση ώρα μίλησες, ούτε τίποτα. Και είσαι ξεφόρτιστος 2 μέρες, 20 ώρες και κάτι ψιλά και έχεις και σχεδόν τη μισή μπαταρία. 44%!!!!!!!!

Δηλαδή πας και για τέταρτο 24ωρο άνετα, μη σου πω και για πέμπτο. Για το F5 μιλάμε, είσαι σίγουρος, ναι;

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου φαίνεται λίγο απίστευτο, αλλά αν μιλάει 3-4 λεπτά την ημέρα, είναι με σήμα φουλ εκεί που είναι το κινητό, δεν τρέχει καμιά εφαρμογή στο background και σερφάρει άλλα 5 λεπτά, θα μπορούσα οριακά να το πιστέψω.

Εγώ πάντως με skype/viber/facebook messenger/facebook/tapatalk/google news/gmail/3 λογαριασμοί email/onenote και όλες τις άλλες χαζομάρες που ανοίγουν κατά καιρούς αυτόματα (πχ αθηνόραμα, taxi beat κλπ) με wifi και bluetooth ενεργοποιημένο, με κάπου 20 λεπτά κλήσεις την ημέρα και κάπου 15 λεπτά σερφάρισμα δεν θυμάμαι να μου έχει κλείσει ποτέ πριν φτάσω σπίτι το βράδυ (βασικά το μόνο που κανιβαλίζει τη μπαταρία είναι πλοήγηση με το iGO αν ξεχάσω να το συνδέσω στο φορτιστή του αυτοκινήτου). Συνήθως το βάζω στο φορτιστή το βράδυ, αλλά και μέχρι το πρωί που είναι πρακτικά μηδενική η χρήση ποτέ δεν σβήνει. Ένα 24ωρο νομίζω ότι είναι αρκετό για όλους και επίσης πιστεύω ότι μόνο αν σερφάρεις πάνω από μια ώρα ή παίζεις για αρκετή ώρα παιχνίδια δεν θα βγάλει το 24ωρο αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

πολυ καλο το κινητο.Λιγες ημερες το εχω και με εχει αφησει απολυτα ικανοποιημενο.Ομαλη λειτουργια,ικανοποιητικη μπαταρια,αρκετα γρηγορο,καλη οθονη.Δεν εχω παρατηρησει τον παραμικρο δισταγμο σε ανοιγμα εφαρμογης.Επισης,ειχα διαβασει για καποια προβληματα με το wifi.Πιανει παρα πολυ καλα,με ιδια ή και διπλασια ενδειξη σε σχεση με αλλα κινητα μου.

Ολα τα συμπερασματα με σημεια αναφορας τα προηγουμενα τηλεφωνα μου xperia z ultra,note 2,iphone 5,lumia 650.

 

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...