Jump to content

Moto X Play


empeiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.ebay.co.uk/itm/191702910051 δες αυτην.με 3 σχεδον ευρο και θηκη μαλακη διαφανης και τζαμακι.μονο που το τζαμακι εχει περιπου 3-4 χιλιοστα κενό απο τις ακρες...και στο πλατος καλυβει την οθονη εντελως οριακα (μη σου πω και μισο χιλιοστο λιγοτερο...αλλα το σωζει η θηκη σιλικονης που πεταγεται λιγο το χειλος ας πουμε και δεν καταλαβαινει τπτ.το συστηνω ανεπιφυλακτα τελεια εφαρμογη αν θες ποσταρω και φωτο.

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ την κάνω παραγγέλνω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 853
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για τα λεφτα ειναι τελειο πακετακι.εχει βεβαια και σκετο γυαλι με 9 ευρω απο το ιμπει παλι,καλυτερη εφαρμογη σιγουρα,αλλα και με αυτο μια χαρα εισαι.εξαλου η οθονη μας ηδη απο μονη της ειναι gorilla glass 3...

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για τα λεφτα ειναι τελειο πακετακι.εχει βεβαια και σκετο γυαλι με 9 ευρω απο το ιμπει παλι,καλυτερη εφαρμογη σιγουρα,αλλα και με αυτο μια χαρα εισαι.εξαλου η οθονη μας ηδη απο μονη της ειναι gorilla glass 3...

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

OK ευχαριστώ και φορτιστή για Fast battery charging έχουμε κάποια καλή πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα ευχαριστώ για της απαντήσεις. Δεν πέρασα την αναβάθμιση 6.0 το έχω αφήσει με 5.1 (γιατί δούλευα μια εφαρμογή σε 4.4 αλλά είδα ότι σε 5.1 δεν δουλεύει) αξίζει να κάνω αναβάθμιση όσο αφορά λειτουργικότητα?
Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις ακομα κάθεσαι;αν διαβασεις τα reviews ολοι λενε οτι το κινητο μεταμορφωθηκε σε αυτονομία,ταχυτητα και εχει 0 bugs!!! ☺

λογικα πρωτα ια σου κανει 6.0 και μετα 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά νέα για όποιον είναι root! Την δοκίμασα και τα σπάει έχει προστεθεί ανάλυση στα 8mp και στα 13mp!επισης χειροκινητος ελεγχος φωτ. στο βιντεο οπως στη φωτο με το κυκλακι και 960p 60fps στην εσωτερικη(ομως δεν υποστηριζεται ακομα) και κουμπι κλειστρο για ληψη.με διπλο πατημα το power πλεον ανοιγει τοσο γρηγορα οσο ενα iphone,εχει καλυτερη εστιαση και εστιαζει πλεον σε κοντινες αποστασεις της ταξης εκατοστων και εχει επιλογη αποθ. στην sd.επισης ξεπερασε σε ποιοτητα και χρωματα την a better camera που εως τωρα ήταν η καλυτερη!το μονο αρνητικο ειναι οτι δε δουλευει το double twist..αλλα δε με νοιαζει γιατι ολο ανοιγε κατα λαθος..και επισης να ξερετε αντικαθιστει την εργοστ. εφαρμογη.Ξέρει κανένας ρε παιδιά πως γίνεται όταν ενώ έχουμε τραβηξει την statusbar κατα κάτω και στη συνέχεια την πάμε κατά πάνω , να μην θέλει δύο κινήσεις όταν δεν έχει ειδοποιηση.. δηλαδή να μην βγάζει το μήνυμα δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις . Να κλείνει με μία κίνηση

http://forum.xda-developers.com/moto-x-play/themes-apps/moto-g4-camera-app-available-t3383415

αν θελετε ποσταρω 2 φωτο να δειτε διαφορα!

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν μια μέρα χρήσης. Όλα ανοιχτά μεν, αλλά κυρίως Wi-Fi για σύνδεση. Not bad...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160522/f3902d1bd85a0a3c3e7a979416ff95a1.jpg

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

τον chrome τι τον θες;!!;!υπαρχουν browsers με το 1/4 σε μεγεθος πιο γρηγοροι και με flash player!

το facebook το ξεπεταει για πλακα

αισθητηρα δεν εχει.τι τον θες;ειναι η μεγαλυτερη παγιδα για ηλεκτρονικο φακελωμα.δεν πιανω τετοιο αισθητηρα ουτε με πιστολι καθως τα αποτυπωματα στελνονται....μη πω που εδωπερα τωρα...

 

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω πως γινεται αυτο....manual iso αλλα το βρηκα!επισης περισσοτερες αναλυσεις!!!!! http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3216944
Link to comment
Share on other sites

5-7 ώρες, ανάλογα με το πόσο θα δουλέψει με 4G ή Wi-Fi. Με όλα ανοιχτά, και το αφήνω μέχρι 15% συνήθως πριν το βάλω να φορτίσει.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πως πάμε με την 6?? εγώ είμαι μαχ στις 5, 5.5 ώρες από 8 αρχικά...

δεν παιζει αυτο..μηπως εχεις αθρλα σου την φωτεινοτητα πιο πανω;η μοαταρια βελτιώθηκε.αλλα απαραιτητο οπως λενε και στο xda μετα την αναβαθμιση f.reset

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά μολις παρελαβα το δικαρτο και εγω.

Πρωτη παρατήρηση δεν διαβαζει την σιμ μου στην σιμ1 αλλα μονο στην σιμ2(την έκοψα στο πλαισιο οποτε πρωτα θα παω να βγαλω μια καινούργια νανοσιμ στην κοσμοτε και ελπιζω να λειτουργεί στην σιμ1! και να μην αναγκαστω να το στείλω πισω).

 

 

Εκδοση μου γραφει 6.0.1. Αυτη είναι η τελευταία?>

 

Ευχαριστω,

Xperia NEO V

ZOPO 980 2/32

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά μολις παρελαβα το δικαρτο και εγω.

Πρωτη παρατήρηση δεν διαβαζει την σιμ μου στην σιμ1 αλλα μονο στην σιμ2(την έκοψα στο πλαισιο οποτε πρωτα θα παω να βγαλω μια καινούργια νανοσιμ στην κοσμοτε και ελπιζω να λειτουργεί στην σιμ1! και να μην αναγκαστω να το στείλω πισω).

 

 

Εκδοση μου γραφει 6.0.1. Αυτη είναι η τελευταία?>

 

Ευχαριστω,

Ναι 6.0.1 είναι ή τελευταία έκδοση φίλε! Καλοδουλευτο!

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα συγχαρητηρια εκανες την καλυτερη δυνατη αγορα!περιεργο με την καρτα..για δοκιμασε απο κανενα αλλο παιδι...ναι ειναι η τελευταια η 6.0.1.κανε και ενα f.reset ομως
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα συγχαρητηρια εκανες την καλυτερη δυνατη αγορα!περιεργο με την καρτα..για δοκιμασε απο κανενα αλλο παιδι...ναι ειναι η τελευταια η 6.0.1.κανε και ενα f.reset ομως

 

Παίζει να είναι μονοκαρτο που με μπαμπεσια το κάνανε δικαρτο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

το σκεφτηγα και γω αυτο...κανονικα θα πρεπει να εχει 2 ιμει

 

Δες το κουτί του

Και πληκτρολογησε *#06#

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι μονοκαρτο που με μπαμπεσια το κάνανε δικαρτο

 

Πως το τσεκαρω αυτο παιδια?

 

ΥΓ σχετικα με το f reset... ειχε προεγτατεστημένη την 6.0.1. και παλι πρεπει να κανω?

Xperia NEO V

ZOPO 980 2/32

Link to comment
Share on other sites

Πως το τσεκαρω αυτο παιδια?

 

ΥΓ σχετικα με το f reset... ειχε προεγτατεστημένη την 6.0.1. και παλι πρεπει να κανω?

 

Δες post #297

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δες post #297

 

 

Σε ευχαριστω πολυ. Μου βγαζει 2 ΙΜΕΙ που συμφωνούν με το κουτι.

Θα δοκιμασω πρωτα να παω κοσμοτε να παρω νεα καρτα γιατι στο πλαισιο την πετσοκοψαν και μετα θα δω τι θα κανω.

Xperia NEO V

ZOPO 980 2/32

Link to comment
Share on other sites

Κομμένη nano sim; Έχω την εντύπωση πως η nano είναι και πιο λεπτή εκτός από πιο μικρή, και εκτός από κόψιμο θέλει και τρίψιμο με κάτι ώστε να μειωθεί το πάχος της.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...