Jump to content

Moto X Play


empeiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 853
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις παρελαβα..μπορει να μου πει καποιος ο φορτιστης που ειχε στη συσκευασια ποσα mAh ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Το λέει σίγουρα κάπου πάνω στον φορτιστή (μικρά γκρι γραμματάκια λογικά). Εκεί που λέει Output είναι τα Ah που "βγάζει" ο φορτιστής.
Link to comment
Share on other sites

Το λέει σίγουρα κάπου πάνω στον φορτιστή (μικρά γκρι γραμματάκια λογικά). Εκεί που λέει Output είναι τα Ah που "βγάζει" ο φορτιστής.

 

βρε το ξερω που το λεει..απλα μου φαινεται απιστευτο οτι εχει τοσο μικρο φορτιστη ενω εχει 3600mAh μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο τα σπάει ,γυρνάω σπίτι με 40-50% μπαταρία εκεί που με την ίδια χρήση σε nexus 5,G3,Samsung A5 είχα περίπου 10%-15% . Πραγματικά χαρούμενος με την επιλογή μου και περιμένω να βγουν τα back covers και καμία ωραία θήκη
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Αυτό που παρατηρώ για τη μπαταρία είναι ότι έχει ανεξήγητη υψηλή κατανάλωση η "εκπομπή Κυψέλης".Πρώτη φορά το συναντάω σε κινητό.Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Αυτό που παρατηρώ για τη μπαταρία είναι ότι έχει ανεξήγητη υψηλή κατανάλωση η "εκπομπή Κυψέλης".Πρώτη φορά το συναντάω σε κινητό.Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;

 

Ουσιαστικά είναι το radio signal του κινητού. Πιθανοί λόγοι: Κακό σήμα (π.χ. 4G) ή δεν το χρησιμοποιούσες καθόλου οπότε χωρίς οθόνη ανοιχτή κτλ, είναι λογικό να έχει το μεγαλύτερο ποσοστό.

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά είναι το radio signal του κινητού. Πιθανοί λόγοι: Κακό σήμα (π.χ. 4G) ή δεν το χρησιμοποιούσες καθόλου οπότε χωρίς οθόνη ανοιχτή κτλ, είναι λογικό να έχει το μεγαλύτερο ποσοστό.

το χρησιμοποιώ συνέχεια.το σήμα είναι όπως και στα άλλα κινητά που είχα..φέτος πέρασαν καμία 10αρια από τα χέρια μου.Πρώτη φορά είναι τόσο ψηλά η εκπομπή Κυψέλης

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται το έχει στα Black Friday deals στο amazon.co.uk στις 200 λίρες.

Και με μεταφορικά μαζί βγαίνει πιο φτηνό από το σκρουτζ απ' ότι βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το σκέφτομαι να αντικαταστήσει το Nexus 5 μου.. Σίγουρα θα κερδίσω σε μπαταρία, sd και ραδιόφωνο.. Μήπως όμως θα χάσω σε εμπειρία χρήσης..?? Δεν έχω διαβάσει κ τα καλύτερα για τον 615 κ πιστεύω πως είναι κατώτερος του 800αρι που φοράει το Nexus..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει έρθει επίσημα στην Ελλάδα;

Ακούω πως όχι ακόμα, αλλά το Public του Συντάγματος το έχει εδώ και μέρες στα 399 ευρώ (κοντά στο X Style στα 599 ευρώ, που εμφανισιακά αν τα βάλεις δίπλα δίπλα δεν θα δεις διαφορά πλην της ελάχιστα πιο μεγάλης οθόνης).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κατώτερος; Μια χαρά κάνει τη δουλειά του

 

Ε, όπως και να το κάνουμε, η σειρά 600 είναι κατώτερη από την 800..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Αλλο το "κατώτερος" (που ισχύει) και αλλο το "μια χαρα κανει τη δουλειά του" (που επισης ισχύει οπως ανέφερα).

Σε ολα τα benches , ο 800/801 του ριχνει κανονικά ...

Link to comment
Share on other sites

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/07/96acee4a37666cacf93ab18c8928df01.jpg

 

Εντυπωσιακή η μπαταρία.

Το screenshot είναι από το ΣΚ με light χρήση περίπου 1.5 ώρες screen on time, αλλά και μέτριο προς κακό σήμα και στις 2 sim.

Θα το τραβήξω όσο πάει να δω αν θα κλείσει και 3η μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Στην Βραζιλία και στην Ινδία ξεκίνησε το update της 6. Τώρα άμα είναι final release η soak test δεν γνωρίζω
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Χτύπησα ενα σε μαύρακι. Μονο τα καλύτερα έχω να πω. Lag free βασικά και πολύ φωτεινή οθόνη με πολύ καλή αναπαραγωγή video. Μπαταρία δε ξέρω ακόμα αλλά φαίνεται τουμπανο.
:food: www.chefsunderground.gr
Link to comment
Share on other sites

Χτύπησα ενα σε μαύρακι. Μονο τα καλύτερα έχω να πω. Lag free βασικά και πολύ φωτεινή οθόνη με πολύ καλή αναπαραγωγή video. Μπαταρία δε ξέρω ακόμα αλλά φαίνεται τουμπανο.

 

Καλοδούλευτο! Ποιό κινητό είχες πριν από αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα Για κάποιο περίεργο λίγο έχει αυξηθεί η αυτονομία τις τελευταίες μέρες....Ίσως κάποια κακογραμμενη εφαρμογή μου δημιουργούσε θέμα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...