Jump to content

Nokia 6680 symbian 8 dual cam


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://mobil.idnes.cz/obrazek/nokia_6680_firstpic_00.jpg

 

Σήμερα στο ιταλικό telefonino.net ανέβηκε μια άκρως ενδιαφέρουσα είδηση. Το νέο symbian 8 series 60 με δύο κάμερες.

 

Εδώ είναι και το λίνκ .

 

Απλά πανέμορφο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πανεμορφο ..συμφωνω απολυτα ...

 

Αλλα ετσι οπως το παει η ΝΟΚΙΑ θα βγαζει νεο μοντελο καθε Παρασκευη :)

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Μμμμ ενδιαφερουσα προταση.Μενει να δουμε και τα specifications για να δω αν θα αναβληθει επ'αοριστο η αγορα του 6630. :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότερη ημερομηνία κυκλοφορίας του είναι το δεύτερο τρίμηνο του 2005. Μπορείς να περιμένεις τόσο πολύ;
Link to comment
Share on other sites

Αν με καλυπτουν τα specs μαλλον ναι.Αλλωστε σου εχω πει τωρα ποια ειναι η προτεραιοτητα μου για αγορα. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

 

I have actually seen it on a conference three weeks ago here in Sweden.

A Nokia representative had it on some slides and even had one in his pocket. He held it up for us to see!

What he mentioned was that it was a 3G Series 60 phone.

It was dark/black and looked more like the 6670 than the 6630.

It didn't appear to be rounded at the top and bottom in the same way as the 6670 is.

This is the first phone from Nokia with dual cameras! (Finally they get it...)

What was new, featurewise, was the support for sending video during a already connected regular phonecall.

I think this is cool because many times, You don't know in advance that there will be a need for showing something with the camera!

Now You can just select Send > Video during a call!

If I remember correctly, on the diagram on the slides it looked like it was to be released in Q2 '05.

He also mentioned something about 3D graphics and it seemed like the phone GUI actually used this when navigating the phone and showing the menus!

(That sounds really cool!)

 

http://www.nokia6680.com is registered to nokia

 

nokia6680.com = [ ]

Organization:

Nokia Corporation

Nokia Corporation

PO Box 226 - 00045 Nokia Group

00045

FI

Phone: 358 718008000

Fax..: 358 718034496

Email: dnsauthority@nokia.com

Registrar Name....: Register.com

Registrar Whois...: whois.register.com

Registrar Homepage: http://www.register.com

Domain Name: NOKIA6680.COM

Created on..............: Sat Oct 23 2004

Expires on..............: Mon Oct 23 2006

Record last updated on..: Sat Oct 23 2004

Administrative Contact:

Nokia Corporation

Nokia dnsauthority

PO Box 226 - 00045 Nokia Group

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλες κουφάλες οι τύποι στη ΝΟΚΙΑ !!!! Αλλά δε φταίνε αυτοί... εμείς φταίμε που πάντα την πατάμε με τα σούπερ ντούπερ κινητά που βγάζουν κάθε τρεις και λίγο :p :p :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

RE KALA EIPA EGO... KALO TO 6630 ALLA DE TO AGORAZO! :p :p

 

PS. de ksero an to paratirisate... alla exo pethanei sta gelia!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eNeRGy (10 Δεκ. 2004 , 18:14)

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

RE KALA EIPA EGO... KALO TO 6630 ALLA DE TO AGORAZO! :p :p

 

PS. de ksero an to paratirisate... alla exo pethanei sta gelia!!!!!!!!!!

 

 

Μπραβο φιλε μου το γελιο ειναι υγεια :rolleyes:

Η νοκια συνεχιζει το βιολι της

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτή η ιστορία με τη ΝΟΚΙΑ έχει καταντήσει αηδία. Βγάζει το 6630 το οποίο εξαρχής θα έπρεπε να έχει δύο κάμερες και μετά από 2 μηνές βγάζει αυτό που θα έπρεπε να είναι το 6630. Δε νομίζω να ξανασχοληθώ ποτέ ξανά με αυτή την εταιρία. Έλεος πια...
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάποιοι επισημάναμε αυτό το γεγονός μας ειρωνεύτηκαν. Να δούμε πόσοι θα "στείλουν" τα 6630 τους πριν την ώρα τους...

Πρέπει να μάθουμε να είμαστε ανοιχτόμυαλοι και όχι κολλημένοι, αφού δεν είναι φτηνό σπορ η αγορά κινητών. Όταν η Νόκια βλέπει ότι γίνεται χαμός με την απάτη του μοναδικού 3G τηλεφώνου με 1 κάμερα (!!!), λογικό είναι να συνεχίσει την ίδια πολιτική στο μέλλον... Το ίδιο ισχύει και με το θέμα του Stereo MP3.

Να δούμε πότε θα ενωθούμε για να μποϊκοτάρουμε τέτοιες πολιτικές και να μη μένουμε στα λόγια.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
λογικο ειναι να βγαλει ενα κανονικο 3G και οχι κουτσο,την εκανε την αρπαχτη με το 6630 και τον μαρτιο βγαινει το full.ειχε κανενας αμφιβολια οτι δεν εβγαζε κινητο με 2 καμερες;Μην τρελαθουμε!!!!πιστευω οτι οσοι πηραν το 6630 το πηραν εν γνωση τους,εκτος αν ειναι αφελεις!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michalis_10 (10 Δεκ. 2004 , 19:31)

 

Αν εχει αυτη την εμφανιση και fp3 το πηρα....

 

αν κρίνω από την φωτό φιλε μιχάλη μάλλον για fp3 το βλέπω...

και συγκεκριμένα qvga ...(για να δούμε θα πέσω μέσα? :) ) .

μου αρέσει και μένα πολύ...

αν όταν βγει έχω και κάποιον άνθρωπο να videoκαλεσω μπορεί να το πάρω.

 

προς το παρον δεν μου λείπει η δεύτερη κάμερα από το 6630 και είμαι μια χαρά ...

ακούς energy!!!!?>?? :D

 

αλλα πράγματα είναι που μας λείπουν...καλή αυτονομία για παράδειγμα..

να είμαστε λίγο ρεαλιστές.. ;)

Link to comment
Share on other sites

eNeRGy

ego vasika thelo na do aftous pou eipan.. ego tha paro to 6630 giati de me endiaferei i 2i kamera...

akomi de tha tous endiaferei? 'i tha perimenoun ligo...

 

lagoudakis

λογικο ειναι να βγαλει ενα κανονικο 3G και οχι κουτσο,την εκανε την αρπαχτη με το 6630 και τον μαρτιο βγαινει το full.ειχε κανενας αμφιβολια οτι δεν εβγαζε κινητο με 2 καμερες;Μην τρελαθουμε!!!!πιστευω οτι οσοι πηραν το 6630 το πηραν εν γνωση τους,εκτος αν ειναι αφελεις!!

 

 

Υπάρχουν κ εξαιρέσεις βρε παιδιά... :o

Εγώ ήθελα ενα smartphone κ ελεγα να παρω το 6600, όταν είδα όμως οτι μπορώ να πάρω εδώ στην Ιταλία το 6630 με τα ίδια λεφτά πανω κατω , αποφάσισα να το πάρω.

Κ τελικά επειδή αλλαξα απο VODAFONE σε TIM την συνδεσή μου,πλήρωσα το κινητό 299€ αντι για 349€ που είναι ήδη καλή τιμή για αυτό το κινητό ! Πιστεύω καθόλου άσχημα... :cool:

Τί δηλαδή να επαιρνα ενα μεταχειρισμένο 6600 κ να γλυτωνα 100€;

Προτιμώ το 6630 απο όλες τις αποψεις ως προς το 6600!

Οι βιντεοκλήσεις δεν με ενδιαφερουν προς το παρόν,οποτε οταν με το καλο διευρυνθει η εννοια της βιντεοκλησης ( δηλαδή οταν θα εχει η πλειοψηφια των φιλων μου βιντεοτηλεφωνο,κ θα ειναι προσιτές οι τιμές για όλους ) τοτε θα χτυπησω ενα κινητάκι αποκλειστικα για αυτο το λογο!

Οπότε να μην κρινουμε έτσι... :)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω με τον INDYJONES, προς το παρόν δεν χρειάζεται να βλέπουμε και τον άλλον , εγω το 6630 το θέλω για άλλους λόγους.
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (10 Δεκ. 2004 , 18:04)

 

Είναι μεγάλες κουφάλες οι τύποι στη ΝΟΚΙΑ !!!! Αλλά δε φταίνε αυτοί... εμείς φταίμε που πάντα την πατάμε με τα σούπερ ντούπερ κινητά που βγάζουν κάθε τρεις και λίγο :p :p :p

 

τωρα πηρες χαμπαρι την πολιτικη τις νοκια;δεν νομιζω οτι την πατησε οποιος πηρε το 6630,για 3 μηνες θα ειναι αρχοντας!!!!!μετα θα βαλεις μια 300κοσαρα και συνεχιζεις να εισαι αρχοντας μεχρι τον ιουλιο!!
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά όμορφο.

Είχα αποφασίσει να πάρω το 6630 προς τα τέλη Δεκεμβρίου αλλά μάλλον θα αναβληθεί και για εμένα :p

 

Μακάρι να βγουν γρήγορα τα spec...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όταν αρχίσουν να έρχονται οι λογαριασμοί της βιντεκλήσης κάποιοι θα το ξανασκεφτούν αν είναι τόσο σημαντική η 2η κάμερα...lol lol lol
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΠΗΡΑ το 6630 350Ε περιπου με την καρτα ,τωρα σε 6 μηνες που θα βγει θα δουμε... αν και δευτερη καμερα στο κινητο προς το παρον δεν το σκεφτομαι ,,,ειπαμε επικοινωνια αλλα οχι συνεχεια να ειμαστε υπο παρακολουθηση ;) τωρα για τους φιλους που δεν πηραν το 6630 καλα ;) εκαναν υπομονη μονο κανενα 6μηνο εκτος αν στο μεταξυ ανακοινωθει αλλο οποτε :wacko: προσωπικα το επομενο κινητο που θα αγορασω θα ειναι το P1000 η οπως θα λεγεται αυτο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (10 Δεκ. 2004 , 21:30)

 

Αρκετά όμορφο.

Είχα αποφασίσει να πάρω το 6630 προς τα τέλη Δεκεμβρίου αλλά μάλλον θα αναβληθεί και για εμένα :p

 

Μακάρι να βγουν γρήγορα τα spec...

 

και εγω μαζι σου ;)στο τσακ προλαβα και δεν τα εσκασα :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ili (10 Δεκ. 2004 , 21:34)

 

Όταν αρχίσουν να έρχονται οι λογαριασμοί της βιντεκλήσης κάποιοι θα το ξανασκεφτούν αν είναι τόσο σημαντική η 2η κάμερα...lol lol lol

 

 

lol lol lol :p :p :lol: και... καραlol :lol: (Μαζι σου...)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...