Jump to content

myphone #tbt: Όταν το myphone.gr είχε (μόλις) 7.000 μέλη


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέλος εδώ και 18 χρόνια, αν υπολόγισα καλά. Από το Gsm.eos.gr. Τότε που πήρα το πρώτο μου τηλέφωνο, ένα Philips Genie. Τότε που ψάχναμε πώς θα περάσουμε λογότυπα για τα group και ringtones σε 8810 με υπέρυθρες...

Τότε που αποκαλούσαμε ο ένας τον άλλον με τα μικρά μας ονόματα...

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας ευχομαι αλλα τοσα και παραπανω χρονια, να ειστε ενεργοι και ορεξατοι για αυτο που μας ενωνει, την τεχνολογια.

Siemens C10 / Νokia 3210 / Νokia 3330 WAP / Νokia 3510i / Sharp GX15 VF / SE V800 VF / SE K750i VF / SE X10 Mini pro / Moto G 1gen / Xiaomi PocopocopocopocoF1 😮

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω :X

 

Ημασταν νιοι και γερασαμε ! :cry:

 

Χρόνια πολλά myphone!

Εγώ,παραγέρασα,εδω, που τα λέμε.

Το κακό είναι ότι με την κατάσταση που θα αντιμευτωπίσουν οι περισσότεροι από δω και πέρα,οικονομικά,τα καινούρια τηλέφωνα θα τα βλέπουμε μόνον στις φωτογραφίες...:(

Ευτυχείτε...:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Σαν σημερα πριν 11 χρονια εκανα εγγραφη στο φορουμ.Δεν εχω ιδεα ποσα κινητα εχουνε περασει απο τα χερια μου!!!!Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ηθελα να ρωτησω κατι για το Ericsson P900 που μολις ειχα παρει.

 

Χρονια πολλα myphone :)

Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

... εχω δει πολλές online κοινότητες να περάνανε κρισεις και να χάνονται!

Ας βρούμε τι κανει τι διαφορά, στο myphone και να το υποστηρίξουμε, ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε επέτειο και για τα 20 και για τα 30 και για τα Χ χρόνια λειτουργίας :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου site...

Η καλύτερή διαδικτυακή μου συντρόφια εδώ και τόσα χρόνια,από τον Οκτωβρίο του 2003.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι νεότερο μέλλος αλλά θυμάμαι ότι κόλλησα με το myphone όταν πήρα το πρώτο μου smartphone. Πλέον έχει γίνει καθημερινή συντροφιά. Δύο πράγματα ανοίγουν μαζί όταν κάθομαι στο λάπτοπ. Facebook και Myphone. :p

 

Χρόνια πολλά και πολλές επιτυχίες παιδιά! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φοβερές εποχές τότε παιδιά! :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά myphone!! Χρόνια παρακολουθώ το forum και παλαιότερα στο unwired! Άλλες εποχές, τι να λέμε..
Link to comment
Share on other sites

Αν και άργησα να κάνω εγγραφή πάντα ενημερώνουν και θυμάμαι εκτυπωνα από το site τις παρουσιασεις για τα τα κινητά που με ενδιεφεραν προς αγορά.Χαίρομαι πραγματικά που βλέπω μέλη με εγγραφές από το 2003 να δηλώνουν παρών και να συνεχίζουν να γράφουν με αγάπη για το myphone.Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα.
Link to comment
Share on other sites

Ηταν πραγματι ωραιες εποχες τοτε, κριμα που απο αυτα τα 7000 πρωτα μελη σημερα δεν εχει μεινει σχεδον κανενας, για διαφορους λογους, τοσο προφανεις (μεγαλωσαμε) οσο και μη προφανεις (ιντριγκες). Καλο ομως ειναι τις μελανες σελιδες να τις αφηνουμε πισω και να κραταμε τις αισιοδοξες.
Link to comment
Share on other sites

Από gsm.eos και γω.. Από αρχαιοτατων χρόνων δηλαδή... Τότε που ψάχναμε κάνα τσαμπε κέντρο μηνυμάτων.... Keep up the good work....!!!!
Aek for ever!!!
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι όταν είχα πρωτογραφτεί πως ήμουν ακόμα σχολείο και έψαχνα java apps για το τότε κινητό μου.

 

Αν και όχι τόσο ενεργό μέλος στο φορουμ, καθημερινά ανοίγω να διαβάσω τα τεχνολογικά νέα.

 

Χρόνια πολλά myphone!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

εχω την τιμη να ειμαι μελος απο τοτε και ποτε δε γυρισα την πλατη στο φορουμ. :-)
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά που συνεχίζεται ακάθεκτοι... Το site εξελίσσεται αμείωτα και αυτό το αποδεικνύουν και οι αριθμοί.

 

Χαίρομαι που είδα όντως αρκετά ονόματα παλιοσειρών και εγώ.

 

Και εμείς από πλευράς μας, ευχαριστούμε το μέρος που μας έμαθε πως πρέπει να φερόμαστε και τι πάει να πει forum.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα μια λιστα με τα πρωτα μελη? μπορω καπου να την βρω?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα μια λιστα με τα πρωτα μελη? μπορω καπου να την βρω?

 

there you go ;)

http://www.myphone.gr/forum/memberlist.php?order=ASC&sort=joindate&pp=50

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...