Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίμενε! Σου έδωσα kai λινκ στην Κίνα 32-34 ευρώ σε 4 χρώματα και στην VMall 20 ευρώ περίπου αλλά σε δυο χρώματα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καθαρά 300!

Δεν έκανα τίποτα για να τους πείσω!! Απλά έβαλα τα στοιχεία μου και εκεί που έλεγε την πόλη ....έβαλα δίπλα από την πόλη μου και την λέξη Ελλάδα!

Αν θα προσέξεις πιό πάνω το λέω καθαρά όπως επίσης αυτοί μου γράφουν στο τιμολόγιό τους ......Πόλη μου Greece- ITALY!

Περιμένω να δω τι θα γίνει.... αφού μετά την παραγγελία, χθες έκανα και αυτό που μου είπε ο φίλος Leo...στην EXPAnsys.GR!

Πήγα να το αγοράσω με PP και δεν γινόταν! Ήθελαν ευρώ! Έβαλα την πιστωτική και στάθηκα τυχερός! Η συναλλαγή εγκρίθηκε! Κουφό!

Λες να το στείλουν μέχρι την Ιταλία και μετά να μου πουν έλα πάρτο από δω?? πλάκα θάχει!! Δεν μπορεί να πάνε καλά μέχρι τέλους......έχω δρόμο ακόμη!

Υ.Γ. Πιστεύω ότι δεν το χρειαζόμαστε το NFC ακόμη στην Ελλάδα! Ίσως του χρόνου με το Honor 8 !!!

Κάνε την αίτησή σου και περίμενε...μην τους γράφεις πολλά πολλά και όχι UK! Καλύτερα από Γερμανία, όπως είπαν πιό πάνω!!

Που το διάβασες εκεί δεν λέει τίποτα στα χαρακτηριστικά του...για NFC....αλλά όπως ξέρεις και στο 6/άρι 16GB δεν έχουν NFC εδώ γιατί να το κάνουν σ' αυτό...!!!! Έπρεπε να πάρω δυο και να σου έδινα το ένα μετά...μόνο και μόνο να σου φύγει η τρέλα !!!

 

το θεμα ειναι οτι ειχα κανει κρατηση (θεωρητικα) οπως εσεις ,ειχα πατησει στο link 15 φορες που λενε αλλα ειδοποιηση δεν πηρα ,τι να πω δε ξερω, σταθηκα ατυχος, απλα αν βγαλουν την προσφορα ξανα πειτε μου μηπως και δε το παρω χαμπαρι ,εσυ Κυριακο με την διευθυνση τι εκανες ; τι εβαλες;

οσο για το NFC επρεπε να ειχε, μεγαλο φαουλ

Link to comment
Share on other sites

chipakia ναι τα είδα άλλα βάλε και τα μεταφορικά,αυτό σκεφτόμουνα μήπως και τα γλίτωνα εάν υπήρχε στην Ελλάδα

 

Με την διεύθυνση άπλα έβαλα τα στοιχειά μου και τους έστειλα μήνυμα

το βλέπουν και εκείνη αφού βάζεις Greece και ας λέει διπλά πχ για αγγλια GB

Link to comment
Share on other sites

ακουστικα

δεν νομιζω τατςπλας

ευρωπαικη ρομ

δεν γνωριζω για εγγυηση και εκπτωση. αν μαθει καποιος ας πει

 

Για οσα ειπες chipakia:

1) ναι ερχεται με δικα του ακουστικα

2) Με ευρωπαικη ROM

3) νομιζω δεν υπαρχει touchplus αλλα εχει πολλα αλλα φοβερα features που το αντικαθιστουν (οπως fingerprint, knuckle sense, smart button...)

4) Αν γνωριζει καποιος για τα 3 χρονια εγγυηση + εκπτωση ας το πει

5) Ερχεται marshmallow και μαλιστα απ'τις πρωτες συσκευες που θα το εχουν. Αυτο οφειλεται επειδη το honor 7 εκανε θραυση στην Ευρωπη, και επισης συμφωνα με τα οικονομικα του Q3, η huawei ηταν πρωτη σε αναπτυξη με 65% με δευτερη την Apple με 22%

6) θα δοκιμασω κεγω το beta και emui 4

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης η Huawei προσελαβε μια απο τις πιο σημαντικες designer της Apple και θα της δώσει διευθυντική θεση στο design αν καταλαβα καλα. Ενδιαφερον να δουμε το μελλον του EMUI

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα την παραγγελια απο amazon.es , για ν δουμε, το ειχε προ παραγγελια με πρασινα γραμματα ,ενω amazon.fr και .de οχι . το θεμα ειναι μην φαμε κανα ακυρο απο eurobank visa ,ιδωμεν
Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου σε κάτι σχόλια...ότι θα το πάρεις πίσω τον Γενάρη και θα σου το καταθέτουν αυτοί αυτόματα στον λογαριασμό αγοράς...αλλά μπορεί να κάνω και λάθος....

Στέλνουν Ελλάδα από κει? Μακάρι να είσαι τυχερός πρώτα για την αποστολή και μετά και για την Ευροβανκ!

 

Τα ωραία με λάθη που λέγαμε....

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=el&prev=search&rurl=translate.google.gr&sl=ru&u=http://4pda.ru/2015/10/29/254193/&usg=ALkJrhiwWe4R8prSfx9FIf6VJY9ntx4zSQ

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Σκέφτομαι να πάρω το κινητο. Οσοι το έχετε για πείτε απο ταχύτητα λαγκ μπαταρία ήχο κάμερα και γενικά κόλλημα τα του κινητού;αξίζει η αγορα του σε σχέση με αλλα κινητά όπως mx4 mx5 p8?
Link to comment
Share on other sites

Ή μπαταρία είναι κορυφή. Δεν έχει lag, ήχος μια χαρα και κάμερα ικανοποιητική.
Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου σε κάτι σχόλια...ότι θα το πάρεις πίσω τον Γενάρη και θα σου το καταθέτουν αυτοί αυτόματα στον λογαριασμό αγοράς...αλλά μπορεί να κάνω και λάθος....

Στέλνουν Ελλάδα από κει? Μακάρι να είσαι τυχερός πρώτα για την αποστολή και μετά και για την Ευροβανκ!

 

Τα ωραία με λάθη που λέγαμε....

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=el&prev=search&rurl=translate.google.gr&sl=ru&u=http://4pda.ru/2015/10/29/254193/&usg=ALkJrhiwWe4R8prSfx9FIf6VJY9ntx4zSQ

 

Αυτόματα; δεν χρειαζεται να κανουμε κατι; πω θα μπουνε στην πιστωτικη ; ναι το στελνουν απο εκει με 6 ευρω περιπου, το θεμα μας ειναι πότε θα το στειλουν , το μαυρο το εχουν προ παραγγελια με πρασινα γραμματα που σημαινει απο μερα σε μερα θα το στειλουν (αυτο νομιζω να ισχυει) ενω το ασπρο το εχουν με κοκκινα γραμματα και λεει πως θα το εχουν 10 Νοεμβρη

μια ερωτηση στους κατοχους του κινητου, για την δευτερη sim βγαζεις απλος την sd βαζεις την sim και το αναγνωριζει; δε χρειζεται να κανεις κατι αλλο; 4G εχει και στις δυο θεσεις;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

πως τα βλεπετε τα πραγματα ,πληρωθηκε το κινητο με την πιστωτικη που εβαλα; http://snag.gy/SmRsu.jpg η θα εχουμε κανα θεμα; σε μια βδομαδα θα το εχω :) ,οποιος θελει βλεπω το εχει stock ,μαλλον για λιγο ακομη Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη το παρήγγειλα και σήμερα παρέλαβα

Αυτά είναι

 

 

Ωραία συσκευασία και για αρχή Model: PLK-L01

 

Σύντομα οι εντυπώσεις μου

 

το κουτί έχει πρίζα αγγλιας και θέλει ανταπτορα

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Σκέφτομαι να πάρω το κινητο. Οσοι το έχετε για πείτε απο ταχύτητα λαγκ μπαταρία ήχο κάμερα και γενικά κόλλημα τα του κινητού;αξίζει η αγορα του σε σχέση με αλλα κινητά όπως mx4 mx5 p8?

 

Απο ταχυτητα πυραυλος! εδω και ενα μηνα 0.00% lags, και τα υπολοιπα οπως ειπε ο geovass κορυφη μπαταρια, καλος ηχος και πολη καλη καμερα!

Μεταξυ και των αλλων κινητων που ειπες, εννοειται honor 7, καθως αν προσεξες ερχεται και Android 6 πολυ συντομα στο honor. Επομενως η Huawei θα εχει up-to-date το κινητο για καιρο. Σε σχεση με p8, ισως και καλυτερο το honor 7 στη μιση τιμη

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη το παρήγγειλα και σήμερα παρέλαβα

Αυτά είναι

 

 

Ωραία συσκευασία και για αρχή Model: PLK-L01

 

Σύντομα οι εντυπώσεις μου

 

δυο μερες φιλε; :wacko: πλακα κανεις ; :lol: ,καλοριζικο ,ουτε απο Αθηνα να ερχοτανε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το Honor 6 και σκέφτομαι το 7 αλλά δεν έχω καταλάβει πώς το πηρατε με 300€ απο το vmall.EU αφού εμένα μου βγάζει τιμή 349€. Αν γίνεται πείτε απο πιο vmall το αγορασατε.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το Honor 6 και σκέφτομαι το 7 αλλά δεν έχω καταλάβει πώς το πηρατε με 300€ απο το vmall.EU αφού εμένα μου βγάζει τιμή 349€. Αν γίνεται πείτε απο πιο vmall το αγορασατε.

 

Είχε προσφορά λόγω του 1ου χρόνου στην Ευρωπαική αγορά του brand Honor. Πιστεύω πως ίσως παιχτεί παρόμοια προσφορά στην τελευταία Παρασκευή του Νοεμβρίου γνωστή και ως Black Friday ή την επόμενη Δευτέρα γνωστή και ως Cyber Monday.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

πως τα βλεπετε τα πραγματα ,πληρωθηκε το κινητο με την πιστωτικη που εβαλα; http://snag.gy/SmRsu.jpg η θα εχουμε κανα θεμα; σε μια βδομαδα θα το εχω :) ,οποιος θελει βλεπω το εχει stock ,μαλλον για λιγο ακομη

 

Λογικά είσαι οκ αλλιώς δεν θα σου έστελναν μήνυμα οτι παραλαμβάνεις τότε

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είσαι οκ αλλιώς δεν θα σου έστελναν μήνυμα οτι παραλαμβάνεις τότε

 

πιστευω και εγω να ειμαι οκ ,το λεω αυτο γιατι προσπαθουσα πριν μια εβδομαδα με καρτα αλλης τραπεζας και μεσα σε δυο ωρες μου ριχναν ακυρο ,τωρα βλεπω απο χτες δεν πηρα τετοια απαντηση , για να δουμε, καλα μεχρι να δω να φευγει απο εκει θα εχω καποιες επιφυλαξεις

Link to comment
Share on other sites

μέχρι στιγμής όσο έχω παίξει με το κινητό είναι σούπερ

πολύ γρήγορο και όμορφο

αρχίζω με μερικές ερωτήσεις

πως μπορώ να κατεβάσω θέματα(themes)

επίσης έχω ένα app το animated widgets με το οποίο βγάζω ένα εικονίδιο στην αρχή οθόνη και πατώντας πάνω μου ανοίγει επαφές που έχω επιλέξει ,δεν δουλεύει πολύ καλά και δεν ξέρω εάν έχει το κινητό κάτι παρόμοιο το οποίο δεν το έχω βρει.βρήκα στις επαφές που επιλέγω ποιες θα βάλω άλλα δεν βρήκα πως το βγάζω στην αρχική οθόνη

τέλος πως φτιάχνω φακέλους τους οποίους θα μετονομάσω και θα βάζω μέσα εκεί apps που κατεβάζω?

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μέχρι στιγμής όσο έχω παίξει με το κινητό είναι σούπερ

πολύ γρήγορο και όμορφο

αρχίζω με μερικές ερωτήσεις

πως μπορώ να κατεβάσω θέματα(themes)

επίσης έχω ένα app το animated widgets με το οποίο βγάζω ένα εικονίδιο στην αρχή οθόνη και πατώντας πάνω μου ανοίγει επαφές που έχω επιλέξει ,δεν δουλεύει πολύ καλά και δεν ξέρω εάν έχει το κινητό κάτι παρόμοιο το οποίο δεν το έχω βρει.βρήκα στις επαφές που επιλέγω ποιες θα βάλω άλλα δεν βρήκα πως το βγάζω στην αρχική οθόνη

τέλος πως φτιάχνω φακέλους τους οποίους θα μετονομάσω και θα βάζω μέσα εκεί apps που κατεβάζω?

 

 

Ευχαριστώ

 

για θεματα λογικα εχει δικια του εφαρμογη με την ονομασια θεματα και επιλεγεις μεσα απο εκει ,( ετσι ισχυει στο p8 που εχω) φακελλους βαλε μια εφαρμογη πανω στην αλλη και δωσε την ονομασια που θελεις

Link to comment
Share on other sites

οκ έσυρα την μια εφαρμογή πάνω στην άλλη και μπήκαν και η δυο σε ένα φάκελο ο οποίος λέγετε φάκελος 1

προσπαθώ να τον μετονομάσω άλλα ακόμα δεν το έχω βρει

ωπς το βρήκα

πατάς συνέχεια πάνω στο όνομα φάκελος 1 και το αλλάζεις

Link to comment
Share on other sites

Καλορύζικο Kyriakox! Σου έστειλαν και το Βάτζερ έκπτωσης των 40 ευρώ με κωδικούς για αγορά προιόντων Huawei??

Ακουστικά ήρθαν?

Σε 2-3 μέρες έχει τις θήκες... το είδες?

Τι έκδοση λειτουργικού φοράει?

------------

Romanos

1) Eμείς που έχουμε την ευρωπαική έκδοση δεν μπορούμε να πάρουμε beta εκδόσεις?

Το λέω αυτό γιατί εκεί βλέπω το τηλ. 荣耀7 移动4G版 PLK-TL01H ενώ του φίλου μας εδώ είναι PLK-L01 είναι τα ίδια?

2) Σκέφτομαι να πάρω το router της xiaomi βοηθάει καθόλου στην wifi ταχύτητα ή είναι το ίδιο με την Hol, αν έχεις υπόψη σου!

.........

Όσοι αγοράσουν το κινητό από τα άλλα κέντρα του Vmall πλην της Αγγλίας θα έχουν μια καθυστέρηση στην παραλαβή του κινητού!! Φαίνεται ότι είναι υποχρεωμένοι να το στέλνουν πρώτα στην χώρα πρώτα που το αγόρασες, ας το προσέξουν! ¨ολα ξεκινούν από Αγγλία εκεί φαίνεται ότι είναι η βάση τους....Νέα παράδοση για μένα λένε 3/11!

 

Το τηλέφωνο είναι unlooked ή χρειάζεται να κάνουμε την διαδικασία?

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα chipakia

To voutcher μου το αφαίρεσαν αυτόματα αφού πέρασα τους κωδικούς στην αγορά του κινητού και πλήρωσα £230.94

ακουστικά έστειλαν και φορτιστή όπου αγγλικού τύπου που θέλει ανταπτορα

Β121 ΦΟΡΑΕΙ

Ναι την έχω δει την θήκη και περιμένω να υπάρχει διαθέσιμη για να την πάρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορύζικο Kyriakox! Σου έστειλαν και το Βάτζερ έκπτωσης των 40 ευρώ με κωδικούς για αγορά προιόντων Huawei??

Ακουστικά ήρθαν?

Σε 2-3 μέρες έχει τις θήκες... το είδες?

Τι έκδοση λειτουργικού φοράει?

------------

Romanos

1) Eμείς που έχουμε την ευρωπαική έκδοση δεν μπορούμε να πάρουμε beta εκδόσεις?

Το λέω αυτό γιατί εκεί βλέπω το τηλ. 荣耀7 移动4G版 PLK-TL01H ενώ του φίλου μας εδώ είναι PLK-L01 είναι τα ίδια?

2) Σκέφτομαι να πάρω το router της xiaomi βοηθάει καθόλου στην wifi ταχύτητα ή είναι το ίδιο με την Hol, αν έχεις υπόψη σου!

.........

Όσοι αγοράσουν το κινητό από τα άλλα κέντρα του Vmall πλην της Αγγλίας θα έχουν μια καθυστέρηση στην παραλαβή του κινητού!! Φαίνεται ότι είναι υποχρεωμένοι να το στέλνουν πρώτα στην χώρα πρώτα που το αγόρασες, ας το προσέξουν! ¨ολα ξεκινούν από Αγγλία εκεί φαίνεται ότι είναι η βάση τους....Νέα παράδοση για μένα λένε 3/11!

 

Το τηλέφωνο είναι unlooked ή χρειάζεται να κάνουμε την διαδικασία?

 

ας είναι καλά το mail που τους έστειλα αλλιώς και έμενα δεν ήθελαν να μου το στείλουν από αγγλια λόγο νομίσματος είπαν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...