Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κανονικά 4G σε όλες τις ευρωπαϊκές συχνότητες.

Για πιο version μιλάς, αυτό που στο Amazon αναφέρει UK version? Γιατί αν το πάρεις από Κίνα δεν παίζουν όλες οι συχνότητες 4g.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Για πιο version μιλάς, αυτό που στο Amazon αναφέρει UK version? Γιατί αν το πάρεις από Κίνα δεν παίζουν όλες οι συχνότητες 4g.

 

Μιλάω πάντα για το μοντέλο που πήρα απο Amazon UK - την Ευρωπαική έκδοση (PLK-L01)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή το σκέφτομαι και εγώ η DUal sim είναι active?

Να δέχομαι δλδ κλήση στην sim 1 και να μπορώ να απαντάω ενώ μιλάω στην sim 2 παράδειγμα????

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή το σκέφτομαι και εγώ η DUal sim είναι active?

Να δέχομαι δλδ κλήση στην sim 1 και να μπορώ να απαντάω ενώ μιλάω στην sim 2 παράδειγμα????

Ευχαριστώ

 

απ οτι λενε ναι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την πρώτη στιγμή έμεινα έκπληκτος με την ποιότητα φωτογραφιών, πραγματικά δυο μήνες που το έχω τώρα, είναι πολύ δυνατό σε αυτόν τον τομέα, θα φροντίσω να δείξε και κάποια δείγματα εντός των επόμενων ημερών.

 

Από vickmall το είχα αγοράσει και σε δύο μήνες είδα και τρία μικρά update της Huawei.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την πρώτη στιγμή έμεινα έκπληκτος με την ποιότητα φωτογραφιών, πραγματικά δυο μήνες που το έχω τώρα, είναι πολύ δυνατό σε αυτόν τον τομέα, θα φροντίσω να δείξε και κάποια δείγματα εντός των επόμενων ημερών.

 

Από vickmall το είχα αγοράσει και σε δύο μήνες είδα και τρία μικρά update της Huawei.

 

ειμαι αναμεσα σε αυτο και το lg g4 και τα reviews του ιντερνετ με εχουν πεισει οτι δεν εχει καλη καμερα το honor,τουλαχιστον σε σχεση με το g4,πιστευεις οτι μπορουν να συγκριθουν;

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε αυτο και το lg g4 και τα reviews του ιντερνετ με εχουν πεισει οτι δεν εχει καλη καμερα το honor,τουλαχιστον σε σχεση με το g4,πιστευεις οτι μπορουν να συγκριθουν;

Ειδικά αν το θες για την κάμερα, G4 με κλειστά μάτια.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω για την γυναίκα με την πρώτη ευκαιρία από vmal ,η απορία πού έχω είναι τί γίνεται με την κάμερα όταν το αφήνουμε στο τραπεζι, παθαίνει ζημιά; σαν πολύ να προεξέχει ,εσείς που το έχετε ποιά είναι η εκτίμησή σας;
Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε αυτο και το lg g4 και τα reviews του ιντερνετ με εχουν πεισει οτι δεν εχει καλη καμερα το honor,τουλαχιστον σε σχεση με το g4,πιστευεις οτι μπορουν να συγκριθουν;

 

Με το G4 δεν θα το σύγκρινα ούτε και εγώ :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic! Ξέρει κανείς αν μπορούμε να κάνουμε αγορές στο εξωτερικό από πιστωτική κάρτα μόνο?

Απάντηση μέχρι σήμερα το βράδυ παρακαλώ εάν γνωρίζει κανείς!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic! Ξέρει κανείς αν μπορούμε να κάνουμε αγορές στο εξωτερικό από πιστωτική κάρτα μόνο?

Απάντηση μέχρι σήμερα το βράδυ παρακαλώ εάν γνωρίζει κανείς!

 

δεν νομιζω να μπορει με κανεναν τροπο.. 1000% σιγουρος δεν ειμαι αλλα η Πραξη Νομοθετικου Περιεχομενου απαγορευει τις αγορες ηλεκτρονικων συσκευών απο το εξωτερικό...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

απ οτι λενε ναι ειναι

 

και μια επίσημη απάντηση από την huawei Greece σε ότι αφορά εάν είναι active

(το Honor 7 για το οποίο ρώτησες στην αρχή έχει διπλή nano sim-card με προσαρμοστική υποδοχή καρτών και είναι dual standby που σημαίνει ότι στην μία κάρτα θα μπορείτε να δέχεστε ενεργές κλήσεις και στην άλλη θα δέχεστε σε μήνυμα ότι είχατε κλήσεις.Φιλικά!)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic! Ξέρει κανείς αν μπορούμε να κάνουμε αγορές στο εξωτερικό από πιστωτική κάρτα μόνο?

Απάντηση μέχρι σήμερα το βράδυ παρακαλώ εάν γνωρίζει κανείς!

Εξαρτάται από που θες να αγοράσεις. Για παράδειγμα, σε 2-3 κινεζομαγαζα μπορείς να κανείς αγορά απευθείας με χρεωστική/πιστωτική. Από amazon και ebay, καθως και απο διαφορα αλλα eshops του εξωτερικου, άλλες φορές η πληρωμή είναι επιτυχής και άλλες όχι.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αύριο πουλάνε το Ηονορ 7 και λέω να το δοκιμάσω. .. . .

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. . . .

Δείτε εδώ μου ήρθε ειδοποίηση και δεν ξέρω ρώσικα!! Εκεί στην πιστωτική κάρτα δεν καταλαβαίνω τίποτα γιατί δεν μεταφράζονται...

http://shop.huawei.ru/honor-7.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει και τίποτα τα κλασικά δέχεται δυο κάρτες visa international και Master card και για ασφαλές περιβάλλον και οτι η πληρωμή πρέπει να γίνει εντός 48 ωρών. Η τιμή είναι γύρο 325ευρω
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αυτά μεταφράστηκαν και σε μένα φίλε Komatoza, αλλά όταν πάω να κάνω πληρωμή με την πιστωτική εκεί είναι τα ακαταλαβίστικα ρώσικα ....δεν μπορείς να ξεχωρίσεις αν λένε για πόλη και νούμερο κάρτας! Κι αν δεν συμπληρώνει ένα από αυτά δεν αγοράζεις! Άσε που δεν είναι και σίγουρο αν θα μας το στείλουν!

Σκέφτεσαι κάτι εσύ ή κανείς άλλος που θα με βοηθούσε???

Το ρώσικο είναι το μόνο σίγουρο που κάνει και για μας!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα ποτέ, μέσω παραεισαγωγής ίσως, τσέκαρε σκρούτζ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...