Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ετσι λενε στην αρχη και μετα οταν ακους τιμη σε πεφτουν τα μαλλια ,το θεωρώ λιγο δυσκολο να ειναι φθηνοτερο απ οτι στην κινα, ιδωμεν
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη τιμή είναι από το ευρωπαικό eshop της Huawei.

Δεν και εδώ https://www.facebook.com/honorglobal/posts/1653561848190542

Μάλιστα οι πρώτοι θα πάρουν και κουπόνι €50

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη τιμή είναι από το ευρωπαικό eshop της Huawei.

Δεν και εδώ https://www.facebook.com/honorglobal/posts/1653561848190542

Μάλιστα οι πρώτοι θα πάρουν και κουπόνι €50

Το Ευρωπαϊκό e-shop από που τα στέλνει, από Κίνα ή Ευρώπη? Αυτό το e-shop τώρα ξεκίνησε τη λειτουργία του?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να το αγοράσουμε γιατί ισχύουν τα cc!!! Δεν μπορείς να το αγοράσεις με pp!

Δεν σου επιστρέπει να βάλεις την Χώρα Ελλάδα για αποστολή, κρίμα γιατί θα έβγαινε στα 299!

Μόνο όποιος είναι σε άλλη χώρα (8-9) μπορεί!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να το αγοράσουμε γιατί ισχύουν τα cc!!! Δεν μπορείς να το αγοράσεις με pp!

 

Ασε που και τα cc να μην ηταν δεν ειναι διαθεσιμο...πηγα μολις να κανω αγορα και δεν ειναι διαθεσιμο..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να το αγοράσουμε γιατί ισχύουν τα cc!!! Δεν μπορείς να το αγοράσεις με pp!

Δεν σου επιστρέπει να βάλεις την Χώρα Ελλάδα για αποστολή, κρίμα γιατί θα έβγαινε στα 299!

Μόνο όποιος είναι σε άλλη χώρα (8-9) μπορεί!

 

υπαρχει τροπος για αγορα

Link to comment
Share on other sites

Commande enregistrée

Merci d'avoir choisi vMall!!!!!!!!!!!!!

χωρίς την χώρα μου....Ελλάδα!! 299Ε!

Votre commande est référencée sous le numéro .......................

Έχουμε καταχωρήσει την παραγγελία σας

Ευχαριστούμε για την παραγγελία σας! Αν γίνει τελικά θα μάθω Δευτέρα!

.......

για πες τον άλλον τρόπο σε παρακαλώ από το vMail????

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

τελικα το εκανα αγορα απο geekbuying.com το 16αρι, τελικη τιμη 369 ευρω, πηρα λογω εγγραφης κουπονι εκπτωσης 5%

Τι χρώμα προτίμησες αν επιτρέπετε??

Είχες κάποιο νέο τους για την LTE 800?

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας στο chat του vmall μου είπε ότι κανει αποστολή σε όλη την ευρώπη και στην Ελλάδαμ με μικρή επιβάρυνση έξοδα αποστολής, απλά κάνοντας την αγορά μέσα από τις διαθέσιμες χώρες. Στο γερμανικό που έχει και τον μικρότερο φπα έρχεται φθηνότερο, γενικά η τιμή με την έκπτωση είναι γύρω στα 300 ευρώ. Απλά μου είπε όταν λάβω τον αριθμό παραγγελίας να τον δώσω στο chat για να το σιγουρέψει.

Για την ώρα πάντως γίνονται προ-παραγγελίες και το συγκεκριμένο μοντέλο είναι με μία καρτα σιμ - δεν είναι dualsim και δίνει 3 χρόνια εγγύηση όπως όλα τα μοντέλα που αγοράζεις από εκεί.

Παρατήρηση: Όταν μου ήρθε στο μειλ μου, η συνομιλία που έκανα στο chat, διαπίστωσα ότι πρόκειται για το expansys!

Edited by dimitrispm
προστέθηκαν τα εξοδα αποστολής
Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα προτίμησες αν επιτρέπετε??

Είχες κάποιο νέο τους για την LTE 800?

 

χρωμα gray ,ηθελα να ειναι ο προσοψη μπροστα μαυρη, για το LTE δεν εχω αποψη, απλα και το honor 6 που δεν ειχε την 800 δεν ειχα θεμα με το 4G

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

χρωμα gray ,ηθελα να ειναι ο προσοψη μπροστα μαυρη, για το LTE δεν εχω αποψη, απλα και το honor 6 που δεν ειχε την 800 δεν ειχα θεμα με το 4G

 

Σε λίγο καιρο στην ΕΕ ή κυρίαρχη συχνότητα θα είναι ή 800

Χωρίς την 800 πρακτικά θα είσαι χωρίς 4G

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο ΝΟΤΕ 5 international ότι έχει διαφορετικές συχνότητες ακόμη και στα 800hz δηλ. δες εδώ

G: FDD-LTE - LTE2100 (B1), LTE1900 (B2), LTE1800 (B3), LTE1700/2100 (B4), LTE850 (B5), LTE2600 (B7), LTE900 (B8), LTE700 (B12),

LTE700 (B17), LTE800 (B18), LTE800(B19), LTE1900 (B25), LTE800 (B26), LTE700 (B28).

αν δεν τις υποστήριζει το κάθε τηλ. δεν κάνεις τίποτα .... τι κι αν έχεις την Β20, οπότε μην την ψάχνετε και πολύ!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο καιρο στην ΕΕ ή κυρίαρχη συχνότητα θα είναι ή 800

Χωρίς την 800 πρακτικά θα είσαι χωρίς 4G

 

σε ποσο καιρο φιλε? σε ενα χρονο? σε δυο? σε ενα εξαμηνο? ε μεχρι τοτε θα εχω αλλο :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διάβασα στο ΝΟΤΕ 5 international ότι έχει διαφορετικές συχνότητες ακόμη και στα 800hz δηλ. δες εδώ

G: FDD-LTE - LTE2100 (B1), LTE1900 (B2), LTE1800 (B3), LTE1700/2100 (B4), LTE850 (B5), LTE2600 (B7), LTE900 (B8), LTE700 (B12),

LTE700 (B17), LTE800 (B18), LTE800(B19), LTE1900 (B25), LTE800 (B26), LTE700 (B28).

αν δεν τις υποστήριζει το κάθε τηλ. δεν κάνεις τίποτα .... τι κι αν έχεις την Β20, οπότε μην την ψάχνετε και πολύ!

 

αρα δεν κανει για εμας, καλα ειναι να μη το παρετε ;)

Link to comment
Share on other sites

Ήδη ή 800 είναι ή κυρίαρχη πλειοψηφία.

Και ή επέκταση του 4G βασίζεται στο 800

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ήδη ή 800 είναι ή κυρίαρχη πλειοψηφία.

Και ή επέκταση του 4G βασίζεται στο 800

 

ποια πλειοψηφία είναι?vodafone,cosmote το υπάρχων δίκτυο είναι στην 1800,πατρα πιάνω παντού 4g αν και δεν υποστηρίζει την 800αρα το κινητό μου και σε μια διαδρομή απο Ηγουμενίτσα πατρα επίσης έπιανα 4g και σε κάποια σημεία με καλύτερη ταχύτητα απο οτι στην πατρα,προσωπικά συνεχίζω να δουλεύω με 3g όπου η ταχύτητα είναι καλύτερη απο οτι στην adsl που εχω στο σπίτι,το 4g μόνο περισσότερη μπαταρία καταναλώνει,θα μπορούσα να καταλάβω όλο αυτό με το 4g αν βρισκόμασταν σε χώρα με πραγματικό unlimited data plan και οχι στην Ελλάδα

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας στο chat του vmall μου είπε ότι κανει αποστολή σε όλη την ευρώπη και στην Ελλάδαμ με μικρή επιβάρυνση έξοδα αποστολής, απλά κάνοντας την αγορά μέσα από τις διαθέσιμες χώρες. Στο γερμανικό που έχει και τον μικρότερο φπα έρχεται φθηνότερο, γενικά η τιμή με την έκπτωση είναι γύρω στα 300 ευρώ. Απλά μου είπε όταν λάβω τον αριθμό παραγγελίας να τον δώσω στο chat για να το σιγουρέψει.

Για την ώρα πάντως γίνονται προ-παραγγελίες και το συγκεκριμένο μοντέλο είναι με μία καρτα σιμ - δεν είναι dualsim και δίνει 3 χρόνια εγγύηση όπως όλα τα μοντέλα που αγοράζεις από εκεί.

Παρατήρηση: Όταν μου ήρθε στο μειλ μου, η συνομιλία που έκανα στο chat, διαπίστωσα ότι πρόκειται για το expansys!

 

Δημητρη οταν εκανες την παραγγελια τοτε ποια χωρα εβαλες ως χωρα αποστολης εφοσον η Ελλαδα δεν υπαρχει στις επιλογες? Επελεξες τη Γερμανια (για οδο???) και απλα με ενα live chat βεβαιωθηκες οτι το κινητο θα σταλθει Ελλαδα?

Γενικα μπορεις να εξηγησεις λιγο τη διαδικασια?

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη οταν εκανες την παραγγελια τοτε ποια χωρα εβαλες ως χωρα αποστολης εφοσον η Ελλαδα δεν υπαρχει στις επιλογες? Επελεξες τη Γερμανια (για οδο???) και απλα με ενα live chat βεβαιωθηκες οτι το κινητο θα σταλθει Ελλαδα?

Γενικα μπορεις να εξηγησεις λιγο τη διαδικασια?

 

Φίλε μου δεν προχώρησα στην παραγγελία γιατί θέλω το dual sim. Πριν κάνεις οτιδήποτε άνοιξε μια συνομιλία στο chat του vmall.eu και ρώτα πάλι για αποστολή στην Ελλάδα. Αν σου πει και σενα ότι γίνεται κρατά τη συνομιλία ανοιχτή μέχρι να ολοκληρώσεις την παραγγελία.

Εμένα με περίμενε να του δώσω τον αριθμό παραγγελίας αλλά τότε μου είπε ότι δεν είναι η dual sim έκδοση και δεν προχώρησα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν προχώρησα στην παραγγελία γιατί θέλω το dual sim. Πριν κάνεις οτιδήποτε άνοιξε μια συνομιλία στο chat του vmall.eu και ρώτα πάλι για αποστολή στην Ελλάδα. Αν σου πει και σενα ότι γίνεται κρατά τη συνομιλία ανοιχτή μέχρι να ολοκληρώσεις την παραγγελία.

Εμένα με περίμενε να του δώσω τον αριθμό παραγγελίας αλλά τότε μου είπε ότι δεν είναι η dual sim έκδοση και δεν προχώρησα.

 

Απ'οσο ξερω σε αυτη την εκδοση εχεις επιλογες ειτε dual sim ειτε single sim και sd card (επειδη βρισκονται στην ιδια υποδοχη). Ή δεν ισχύει ουτε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...