Jump to content

Lenovo A5000 dual


bassakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 135
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, υπάρχει κανένα manual για αλλαγή digiter. Μου έσπασε και προαπαθω να βρω κάποιο tutorial για να το αλλάξω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό της γυναίκας μου, ενώ δέχετε κλήσεις....στα πρώτα 2-3 δευτερόλεπτα ακούγεται κανονικά η φωνή της και μετά τίποτα ?

Κάποιο bug ή να το πάω για έλεγχο ? Το κάνει και όταν πραγματοποιεί κλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

και ξαφνικα μου βγαζει τα εικονιδια των εφαρμογων διπλα

το κανω factory reset και μετα απο δυο μερες παλι τα ιδιαααα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα,

 

Υπάρχει software για full backup στον υπολογιστή ; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο τον Κοτσώβολο που το αγόρασα, παρόλο που πληρώνω Support360 λέει θέλουν 39,90 για backup...Το άκουσα και γέλασα...υπάρχει software για backup της lenovo ?
Link to comment
Share on other sites

lenovo sync it?

 

τι θες να παρεις back up?

 

Παιδιά απο τον Κοτσώβολο που το αγόρασα, παρόλο που πληρώνω Support360 λέει θέλουν 39,90 για backup...Το άκουσα και γέλασα...υπάρχει software για backup της lenovo ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο τον Κοτσώβολο που το αγόρασα, παρόλο που πληρώνω Support360 λέει θέλουν 39,90 για backup...Το άκουσα και γέλασα...υπάρχει software για backup της lenovo ?

 

εντάξει είπαμε από παντού αρπαχτή θέλουν περνάνε και τα όρια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lenovo sync it?

 

τι θες να παρεις back up?

 

Που το βρίσκω ; Όλο το τηλέφωνο θέλω, σε περίπτωση που αυτοί στο service σβύσουν κάτι, να περαστούν όλα πίσω. Οι εφαρμογές δεν με νοιάζουν, όλα τα άλλα ναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πήρα backup απο το sync it αλλά εγώ θέλω όλο το τηλέφωνο, όσο πιο πλήρες μπορώ παιδιά...κάποιο που σίγουρα να κάνει δουλειά ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Αν κάποιοι που έχουν το κινητό είναι στο myphone meeting στη Θεσσαλονίκη, να κάνουμε κουβέντα για το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε μήπως πότε θα φύγει απο την 5 έκδοση το κινητό για να πάρει κάτι καλύτερο, πιο καινούργιο ;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα. Το lenovo της γυναίκας μου δεν ανοίγει. Έδειχνε φωτογραφίες, έσβυσε...και μάλλον τώρα δεν ανάβει, μπαταρία είχε σίγουρα το φόρτισε χθες το βράδυ. Έχει συμβεί σε κάποιον κάτι αντίστοιχο ; Πάει για reset ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το lenovo της γυναίκας μου δεν ανοίγει. Έδειχνε φωτογραφίες, έσβυσε...και μάλλον τώρα δεν ανάβει, μπαταρία είχε σίγουρα το φόρτισε χθες το βράδυ. Έχει συμβεί σε κάποιον κάτι αντίστοιχο ; Πάει για reset ;

Σιγουρεψου οτι έχει μπαταρία γιατί το τηλέφωνο μπορεί να ξεφορτισει από full μπαταρία μέσα στo 4ωρο.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς για εμένα το τηλέφωνο επανήλθε μόνο του...άλλα νταλα κουτρουβάλα....
Link to comment
Share on other sites

Χθές έκανα update και όταν τελείωσε μου ζήτησε επανεκκίνηση και από τότε τίποτα!!!

Δεν ανοίγει καθόλου καμία επικοινωνία, ούτε hard reset ούτε τίποτα!!!

Ξέρει κάποιος κάτι; Το τηλέφωνο ήταν φορτισμένο και σε πολύ καλή κατάσταση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά επανήλθε μόνο του παιδιά, άναψε μόνο του όπως έσβυσε μόνο του....μη χειρότερα δηλαδή. Μπορεί να δει κανείς τι έπαθε ; υπάρχει τέτοιου είδους εφαρμογή ;
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια.....ειμαι καινουργιος στο forum και εχω ενα προβλημα..εχω την εκδοση lolipop 5.0.2 χθες μου ηρθε καινουρια ενημερωση εκανα κλικ για να να την περασω μεσα μαι μολις τελειωσε το φωρτομα εκλεισε και δεν ανοιγει με τιποτα!!!!επιπεδο μπαταριας οταν ξεκινησε 91%.τα φωτα σας παρακαλω.
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως το πήγα σε 3 τεχνικούς και μου είπαν ότι το κινητό είναι off. Δεν φτιάχνει!!!!

Οπότε να πω στο φίλο ότι μάλλον να ξεκινήσει να ψάχνει καινούργιο!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως το πήγα σε 3 τεχνικούς και μου είπαν ότι το κινητό είναι off. Δεν φτιάχνει!!!!

Οπότε να πω στο φίλο ότι μάλλον να ξεκινήσει να ψάχνει καινούργιο!!!

 

καλησπέρα....σήμερα το πήρα το κινητό,από πέμπτη πρωί που το πήγα,δουλεύει κανονικά,το μόνο που παρατήρισα είναι οτι κινείται λίγο αργά η οθόνη στο κύλιμα.απο 501 lolipop το πήγε στο 442,εκει που ήταν αρχικά όταν το πήρα καινούργιο!!http://www.mobile-planet.gr Ελπίζω να βοηθήσει!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπέρα....σήμερα το πήρα το κινητό,από πέμπτη πρωί που το πήγα,δουλεύει κανονικά,το μόνο που παρατήρισα είναι οτι κινείται λίγο αργά η οθόνη στο κύλιμα.απο 501 lolipop το πήγε στο 442,εκει που ήταν αρχικά όταν το πήρα καινούργιο!!http://www.mobile-planet.gr Ελπίζω να βοηθήσει!!

 

ευχαριστώ για την βοήθεια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...