Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.............

Υπάρχει περίπτωση να λειτουργεί η απο κάτω sim?

 

Σε αυτο μονο εσυ μπορεις να απαντησεις

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και η πάνω κ η κάτω θήκη δεν εφάπτονται στα ίδια σιδεράκια?

Υπάρχει περίπτωση να λειτουργεί η απο κάτω sim?

 

Οχι

Στο δικο μου που κοιταξα ειναι απλα πλεγμενα τα συρματακια τις καθε καρτας

Κανε δοκιμες μηπως κ καταφερεις κατι, απαλα κ με προσοχη

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα .... :(

Υπάρχει περίπτωση ρε παιδιά να βρώ ανταλλακτικό?

Τι κάνω τώρα? κρίμα :(

 

Λιγο δυσκολο το βλεπω αλλα κανε μια ερωτηση σε service κινητων εαν παρεις αρνητικη απαντηση στειλε μεηλ στο μαγαζι που το αγορασες μπας κ μπορουν να σε βοηθησουν

Link to comment
Share on other sites

Μια χάρη ρε παιδιά, υπάρχει κανένας κάτοχος της συσκευής που να κινείται Βόρεια, Βορειανατολικά προάστια για να βρεθούμε κάποια ώρα που να τον εξυπηρετεί, να δώ την συσκευή από κοντά για να βεβαιωθώ για την φωτεινότητα της οθόνης και δυό πράγματα ακόμα για να προχωρήσω στην παραγγελία του ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αξίζει σε όλα του ....όσοι το έχουμε, φαίνεται πως είμαστε ευχαριστημένοι.

Θα σου πώ το εξής.....το έχω απ τον Δεκέμβρη...

Το πήραν άλλοι 5 απ το περιβάλλον μου απ'όταν το είδαν σε μένα.

Η φωτεινότητα της οθόνης είναι απροβλημάτιστη.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αξίζει σε όλα του ....όσοι το έχουμε, φαίνεται πως είμαστε ευχαριστημένοι.

Θα σου πώ το εξής.....το έχω απ τον Δεκέμβρη...

Το πήραν άλλοι 5 απ το περιβάλλον μου απ'όταν το είδαν σε μένα.

Η φωτεινότητα της οθόνης είναι απροβλημάτιστη.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, είμαι ανάμεσα σε αυτό και το ZTE Blade S6.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ή κακώς έχω καλομάθει με την συσκευή που με συντροφεύει τα τελευταία χρόνια (Zopo 980+) με την καταπληκτική φωτεινή του οθόνη και επειδή ξέρω ότι θα μου κακοφανεί εάν πάω σε κάτι σκοτεινότερο, το ψάχνω λίγο καλύτερα. ;)

Προφανώς και η αξιοπιστία είναι το νούμερο ένα ζητούμενο, με επόμενο βασικό για τα δικά μου δεδομένα να δουλεύει η συσκευή out of the box σωστά χωρίς να χρειάζεται δική μου παρέμβαση. Και από αυτά που γράφετε καταλαβαίνω ότι το Leagoo Elite 5 σε αυτό τον τομέα τα καταφέρνει πολύ καλά, σωστά ;

Edited by Stavros_P
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ή κακώς έχω καλομάθει με την συσκευή που με συντροφεύει τα τελευταία χρόνια (Zopo 980+) με την καταπληκτική φωτεινή του οθόνη και επειδή ξέρω ότι θα μου κακοφανεί εάν πάω σε κάτι σκοτεινότερο, το ψάχνω λίγο καλύτερα. ;)

Προφανώς και η αξιοπιστία είναι το νούμερο ένα ζητούμενο, με επόμενο βασικό για τα δικά μου δεδομένα να δουλεύει η συσκευή out of the box σωστά χωρίς να χρειάζεται δική μου παρέμβαση. Και από αυτά που γράφετε καταλαβαίνω ότι το Leagoo Elite 5 σε αυτό τον τομέα τα καταφέρνει πολύ καλά, σωστά ;

 

Σταυρο, ειναι ακριβως αυτο που ψαχνεις. Ολοι στο λεμε!

Τωρα βεβαια αλλο το ΖΤΕ που λες και αλλο το Ελιτ. Αλλη κατηγορια εννοω σε διαστασεις και χρημα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Την συσκευη την εχω απο το νοεμβριο.η προσαρμογη φωτεινοτητας οθονης ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει μεχρι τωρα σε κινητο.μια ερωτηση υπαρχει καποια ενημερωση εαν παρει την τελευταια εκδοση android την 6;
Link to comment
Share on other sites

...ρε παιδια....τι είναι το Hall close/open....στις ρυθμισεις που γινινται από την επανω μπαρα:lol::lol::lol:

 

οταν φορεσεις στο κινητο ειδικη θηκη (εχει μεσα μαγνητη) που ανοιγει σαν πορτοφολι, το κινητο αντιλαμβανεται την αποσταση της θηκης, δηλαδη αν η θηκη ειναι κλειστη ή ανοιχτη και δινει τις καταλληλες οδηγιες στην οθονη, πχ για να σβησει ή απο το παραθυρακι της θηκης να δειχνει καποιο ρολοϊ και να εχεις προσβαση σε μερικα απλα πραγματα, οπως μινι μενου κλησεων ή media player.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Καινούργιος κάτοχος του κινητού εδώ και δυό βδομάδες.

Απόλυτα ευχαριστημένος με την συσκευή.

Αποφάσισα να το ρουτάρω και δεν τα κατάφερα. Ακολούθησα τις οδηγίες στη

σελίδα #8. Φτάνω μέχρι το σημείο που το flashtools μου βγάζει το πράσινο τσεκάρισμα

αλλά όταν προσπαθώ να ξεκινήσω το τηλ. δεν μπαίνει σε TWRP αλλά στο δικό του

ρικάβερι και αν διαλέξω recovery μου λέει "no comand".

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος.

 

Ακυρο ... την τέταρτη φορά που φλάσαρα το recovery.img χρησιμοποίησα το δικό του καλώδιο

και όλα καλά.

Edited by mike422
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχω προσεξει οτι οταν το φορτιζω απο το 10% για να παει στο 100€ κανει καμια 10αρια ωρες, με δικο του καλωδιο κ φορτιστει, τοσο κανει η το δικο μου κατι εχει , δεν ζεστενετε στη φορτιση

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Δεν εχω προσεξει τι κανει στις ενδιαμεσες φορτισεις, ετυχε και προσεξα αυτο γιατι σε τακτα διαστηματα το αφηνω να παει στο 10% η και πιο κατω για καλο της μπαταριας και μου εκανε εντυπωση

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Δεν εχω προσεξει τι κανει στις ενδιαμεσες φορτισεις, ετυχε και προσεξα αυτο γιατι σε τακτα διαστηματα το αφηνω να παει στο 10% η και πιο κατω για καλο της μπαταριας και μου εκανε εντυπωση

Μαλλον για το καλο της μπαταριας να μην το αφηνεις τοσο χαμηλα,καλο ειναι εαν ειναι εφικτο,να το βαζεις μπριζα στο 20-25%.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, με πείσατε τελικά ( εεε δεν ήθελα και πολύ !!!) και από σήμερα είμαι και γώ κάτοχος της εν λόγω συσκευής. :D

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές, η οθόνη του είναι εξαιρετική και η φωτεινότητά της (θέμα που με απασχολούσε έντονα πριν το πάρω) άψογη !!!

Σίγουρα δεν έχει την σβελτάδα που είχα μέχρι τώρα με το 8πύρινο τηλέφωνο μου αλλά γι΄αυτό ήμουν προετοιμασμένος, επίσης δείχνει όντως να φορτίζει αργά όπως κάποιοι ήδη έχετε αναφέρει.

Πάντως σε κερδίζει με την συνολική του εικόνα μιας και δείχνει στιβαρό και χωρίς τριγμούς.

 

Αυτά μέχρι τώρα και για όσο πρόλαβα να το δουλέψω, περισσότερα εν καιρώ φίλοι μου !

 

Υ.Γ. Ρε παιδιά στην Αθήνα έχετε βρεί κάποιο κατάστημα που να έχει ετοιμοπαράδοτο tempered glass ή εάν κάποιος φίλος έχει πάρει και του περισσεύει του το αγοράζω.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

 

Μίλησα χθες μαζί τους, διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας (φαίνεται και στo site) με άγνωστη ημερομηνία παράδοσης..... ;)

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, με πείσατε τελικά ( εεε δεν ήθελα και πολύ !!!) και από σήμερα είμαι και γώ κάτοχος της εν λόγω συσκευής. :D

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές, η οθόνη του είναι εξαιρετική και η φωτεινότητά της (θέμα που με απασχολούσε έντονα πριν το πάρω) άψογη !!!

Σίγουρα δεν έχει την σβελτάδα που είχα μέχρι τώρα με το 8πύρινο τηλέφωνο μου αλλά γι΄αυτό ήμουν προετοιμασμένος, επίσης δείχνει όντως να φορτίζει αργά όπως κάποιοι ήδη έχετε αναφέρει.

Πάντως σε κερδίζει με την συνολική του εικόνα μιας και δείχνει στιβαρό και χωρίς τριγμούς.

 

Αυτά μέχρι τώρα και για όσο πρόλαβα να το δουλέψω, περισσότερα εν καιρώ φίλοι μου !

 

Υ.Γ. Ρε παιδιά στην Αθήνα έχετε βρεί κάποιο κατάστημα που να έχει ετοιμοπαράδοτο tempered glass ή εάν κάποιος φίλος έχει πάρει και του περισσεύει του το αγοράζω.

 

Καλορίζικο ....έκανες καλή επιλογή. Απο πού το πήρες κ παρέλαβες τόσο γρήγορα?

Χρώμα??

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο ....έκανες καλή επιλογή. Απο πού το πήρες κ παρέλαβες τόσο γρήγορα?

Χρώμα??

 

Ευχαριστώ πολύ !

1) Vickmall

2) Μαύρο

 

Ερώτηση: Αυτή την οθόνη με το πικάπ και την άλλη με την φωτογραφική πως μπορώ να τις αφαιρέσω ;

Edited by Stavros_P
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...