Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ φίλε μου ....Οπότε με 10000mAh είμαι οκ ε?

E ναι.Nα σου πω την αλήθεια εγω δεν εχω καταφερει να το τερματίσω σε μια μέρα ακόμη.Δυο καρτες,πολυ ομιλία,bluetooth wifi συνεχεια ανοιχτά,και ειμαι ανετος

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δύο βιντεάκια που ανέβασα για να παρω κάτι κουπονάκια

Link to comment
Share on other sites

Όντως πάει καλά..αλλα για μια ώρα ανάγκης χρειάζεται το power bank.

Απλα δεν έχω ιδέα απο αυτά και δεν ξέρω ποσα mAh θα ήταν καλά και αρκετά...

Ευχαριστώ πολύ γενικά για τις απαντήσεις σου ..:)

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτή την συσκευή το 10αρι xiaomi θεωρώ και εγώ πως είναι καλή επιλογή.Προσωπικά βέβαια αν το κινητό ανταποκρίνεται πλήρως σε αυτά που θέλω,θα πάρω μια 2η μπαταρία και θα την φορτίζω σε εξωτερικό φορτιστή.Εν τω μεταξύ μου έστειλαν νέο mail απο το banggood ότι το κινητό θα το έχουν διαθέσιμο στις 5/12 οπότε πλέον κατά πάσα πιθανότητα πάμε για happy new year η παραλαβή.
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτή την συσκευή το 10αρι xiaomi θεωρώ και εγώ πως είναι καλή επιλογή.Προσωπικά βέβαια αν το κινητό ανταποκρίνεται πλήρως σε αυτά που θέλω,θα πάρω μια 2η μπαταρία και θα την φορτίζω σε εξωτερικό φορτιστή.Εν τω μεταξύ μου έστειλαν νέο mail απο το banggood ότι το κινητό θα το έχουν διαθέσιμο στις 5/12 οπότε πλέον κατά πάσα πιθανότητα πάμε για happy new year η παραλαβή.

Στο banggood να κοιτάζεις γιατί άσχετα τι γραφουν, τα φέρνουν συνήθως αρκετά νωρίτερα.2η συσκευή,και έξτρα μπαταρία τα αγορασα και στάλθηκαν μια βδομάδα νωρίτερα από την ημερομηνία που έλεγαν ότι θα ναι διαθέσιμα.Και πάρε tempered glass οπωσδήποτε

Link to comment
Share on other sites

Εχει σχεση το καλωδιο με την φορτιση;ενω με το δικο του κανει γυρω στις 2 ωρες με καποια αλλα ισως κανει 4+;
Link to comment
Share on other sites

Tempered glass πιο προτείνετε;;

Εγω πηρα αυτο http://www.banggood.com/Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LEAGOO-Elite-5-p-991164.html αλλα δεν μου ερθει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

με ενδιαφέρει αυτό το κινητό αλλα μετά από τις 10 πρώτες σελίδες που διάβασα δεν βρήκα ούτε ένα πρόβλημα και μου φαίνεται περίεργο

όσοι το έχετε δεν σας έχει παρουσίαση κάποιο πρόβλημα?

με viber-skype πως τα πάει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

με ενδιαφέρει αυτό το κινητό αλλα μετά από τις 10 πρώτες σελίδες που διάβασα δεν βρήκα ούτε ένα πρόβλημα και μου φαίνεται περίεργο

όσοι το έχετε δεν σας έχει παρουσίαση κάποιο πρόβλημα?

με viber-skype πως τα πάει?

Δηλαδή θα έπρεπε να έχει προβλήματα για να μην είναι περίεργο;:shock:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα έπρεπε να έχει προβλήματα για να μην είναι περίεργο;:shock:

 

xaxaxa , πεστα ! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

όχι καθόλου περίεργο

μακάρι να είναι απροβλημάτιστη συσκευή

λέω μήπως αναφέρθηκαν κάπου και δεν τα διάβασα η μήπως κάποιος βρήκε κάποιο πρόβλημα αλλα δεν έτυχε να το αναφέρει

Link to comment
Share on other sites

όχι καθόλου περίεργο

μακάρι να είναι απροβλημάτιστη συσκευή

λέω μήπως αναφέρθηκαν κάπου και δεν τα διάβασα η μήπως κάποιος βρήκε κάποιο πρόβλημα αλλα δεν έτυχε να το αναφέρει

 

Φιλε μου πραγματι ειναι καλη φαση!

Εχεις βρει απο που θα την παρεις? Γιατι σε πολλα στορια την βλεπω ... εξω απο στοκ!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

δεν θα το πάρω άμεσα μάλλον σε καμια δεκαρια μέρες θα το παραγγείλω αν τελικά αποφασίσω να το πάρω

είμαι στο ψάξιμο αλλα πιστεύω πως τώρα θα σταματήσω να ψάχνω γιατί μου άρεσε αρκετά και αφού δεν έχετε βρει προβλήματα τότε εδώ είμαστε

το έχω βρει εδώ http://www.banggood.com/LEAGOO-Elite-5-5_5-inch-Android-5_1-MTK6735-Quad-core-Smartphone-p-986262.html

και δεν λέει κάπου out of stock αλλα δεν το ξέρω καλά το site για δες

 

 

α τώρα το είδα θα το έχουν μετά τις 6 δεκεμβρίου ελπίζω να έχω τα φράγκα και να το προλάβω

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα και εγω σημερα.Το κινητο ειναι απαιχτο. Ολα δουλευουν αψογα.Δυνατο σημα κινητης τηλεφωνιας,γρηγορο GPS και τα data σφαιρα.Η οθονη φωτεινη με ωραια χρωματα και χωρις Lag.Πιστευω για τα χρηματα του ειναι τιμια αγορα.Μπραβο στην Leagoo.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες παραγγελία 15/11 και σήμερα στα χέρια μου, δυστυχώς λόγο δουλειάς θα το δοκιμάσω Κυριακή. Χαλάλι τα 20 δολάρια που έδωσα παραπάνω στο vickmall, τόσο γρήγορα δεν έχω παραλάβει μέχρι τώρα
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα αυτο http://www.banggood.com/Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LEAGOO-Elite-5-p-991164.html αλλα δεν μου ερθει ακομα.

δεν νομιζω να υπάρχει άλλο,είναι της ιδιας της Leagoo,και είναι μια χαρά

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή θα έπρεπε να έχει προβλήματα για να μην είναι περίεργο;:shock:

Θυμαμαι με το που το παραγγέλνω,αμεσως μου λες ποσο καλό είναι και δεν ξερω μου κατσε οτι θα ναι οπως τα λες.Και ήταν!!.Δυο απροβλημάτιστοι μήνες.Και η άλλη η επιμονη σου με το tempered glass.Εσκασε στο δάπεδο σήμερα και αντεξε το Λιγκουλάκι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το παρελαβα και εγω σημερα.Το κινητο ειναι απαιχτο. Ολα δουλευουν αψογα.Δυνατο σημα κινητης τηλεφωνιας,γρηγορο GPS και τα data σφαιρα.Η οθονη φωτεινη με ωραια χρωματα και χωρις Lag.Πιστευω για τα χρηματα του ειναι τιμια αγορα.Μπραβο στην Leagoo.

Μεγειες!Αντε να αυξανόμαστε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες παραγγελία 15/11 και σήμερα στα χέρια μου, δυστυχώς λόγο δουλειάς θα το δοκιμάσω Κυριακή. Χαλάλι τα 20 δολάρια που έδωσα παραπάνω στο vickmall, τόσο γρήγορα δεν έχω παραλάβει μέχρι τώρα

Μεγειά σου και σενα.Σιγα μην αντεξεις μέχρι την Κυριακή:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ για την σύζυγο σε άσπρο από banggood με 103$. Αντε να δω πότε θα το στείλουν και πότε θα φτάσει....
Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο λέει expected restock on 13/12..Αυτό το γεγονός παρόλο που στο κίτρινο και μαύρο λέει 6/12 με οδήγησαν στο να ζητήσω ακύρωση της παραγγελίας και αλλαγή σε homtom ht6 που έχει ακόμη μεγαλύτερη μπαταρία (εστω και μη αποσπώμενη) και πιο γρήγορη φόρτιση.
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ για την σύζυγο σε άσπρο από banggood με 103$. Αντε να δω πότε θα το στείλουν και πότε θα φτάσει....

 

Φιλε μου λεει 113.99$ ...εσύ πως το παρήγγειλες στα 103$ ?

Απλά απορία ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες παραγγελία 15/11 και σήμερα στα χέρια μου, δυστυχώς λόγο δουλειάς θα το δοκιμάσω Κυριακή. Χαλάλι τα 20 δολάρια που έδωσα παραπάνω στο vickmall, τόσο γρήγορα δεν έχω παραλάβει μέχρι τώρα

 

Περιμένουμε εντυπώσεις ...:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου λεει 113.99$ ...εσύ πως το παρήγγειλες στα 103$ ?

Απλά απορία ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Περιμένουμε εντυπώσεις ...:)

Κουπονάκι των 10$.Με εγγραφή στο newsletter το Banggood δίνει κουπόνια 20$,2 των 10,2 των 5 ανεξαρτητα απο τους ποντους που μπορεις να εξαργυρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου λεει 113.99$ ...εσύ πως το παρήγγειλες στα 103$ ?

Απλά απορία ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Περιμένουμε εντυπώσεις ...:)

 

Λοιπόν επειδή λόγο κεραυνού, εδώ και μία εβδομάδα, δεν έχω τηλεφωνική γραμμή άρα και Internet, να είναι καλά ο ΟΤΕ ("2 με 3 εργάσιμες το πολύ θα κάνει η επισκευή του δικτύου", τρομάρα σας) και το 3G σέρνεται κυριολεκτικά, δεν έχω την δυνατότητα να τεστάρω πλήρως το κινητό.

Από τα λίγα που επεξεργάστηκα είναι η τρομερή μπαταρία του, σήμερα είναι με 15% και 10 συν ώρες ενεργής οθόνης από την Παρασκευή,

το δεύτερο είναι η ποιότητα κατασκευής που είναι αρκετά καλή έως εξαιρετική, δεν τρίζει τίποτα και το καπάκι κουμπώνει πολύ καλά, καλό touch, camera αρκετά καλή την ημέρα και σε εξωτερικούς - φωτεινούς χώρους αλλά σε εσωτερικούς και με χαμηλό φωτισμό είναι η κλασική ανεκτή κάμερα, Gps κλείδωσε σε 10".

Πρώτα root, recovery backup και μετά...

 

Ελπίζω τις επόμενες μέρες να φτιάξει ο ΟΤΕ το δίκτυο να μπορέσω να κατεβάσω καλούδια για το κινητό αλλά λόγο απαγόρευσης "πειραμάτων" πάνω σε κινητό της γυναίκας το βλέπω δύσκολο, σήμερα ήταν ευκαιρία

Link to comment
Share on other sites

Κουπονάκι των 10$.Με εγγραφή στο newsletter το Banggood δίνει κουπόνια 20$,2 των 10,2 των 5 ανεξαρτητα απο τους ποντους που μπορεις να εξαργυρώνεις.

 

Πως κάνεις εγγραφή στο newsletter??

Link to comment
Share on other sites

Κάτω αριστερά στη σελίδα τους έχει ένα κουτάκι που γράφει subscribe to our newsletter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...