Jump to content

Καλοκαιρινή συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης στις 14/06/2015


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω +1 90% θα ρθουμε!!
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ερθω παρα πολυ αλλα δυστυχως ειμαι στην Αθηνα!!Ελπιζω το επομενο ειναι εδω!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία φαση ακούγεται θα προσπαθήσω να έρθω!! Αν και δεν γνωρίζω ατομα απο εδώ απο το φόρουμ αλλά έτσι για το myphone ;)

Και την εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν όλοι στην λίστα, όλα είναι πανέτοιμα για αύριο και να υπενθυμίσω ότι μπορείτε τελικά να δηλώσετε συμμετοχή έως αύριο το μεσημέρι. Όσοι ακόμη το σκέφτεστε ένα θα σας πω.... θα μας ζηλεύετε μετά και θα λέτε γιατί δεν πήγα :p

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν όλοι στην λίστα, όλα είναι πανέτοιμα για αύριο και να υπενθυμίσω ότι μπορείτε τελικά να δηλώσετε συμμετοχή έως αύριο το μεσημέρι. Όσοι ακόμη το σκέφτεστε ένα θα σας πω.... θα μας ζηλεύετε μετά και θα λέτε γιατί δεν πήγα :p

 

Βάλε με κι εμένα αλλά θα έρθω αργοτερα απευθείας στη καφετέρια, εκτός απροόπτου!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε όλοι εδώ; :)

 

Οοοοοο Σσσσσσσσσσσσ Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Όπως ταιριάζει για την ηλικία σου :lol::lol::lol:

 

Το ένα το νιάτο εμφανίστηκε, έστω και την ύστατη ώρα...

Εκτός και αν είναι τακτική για να κλέβουμε εντυπώσεις στο τέλος... :p

 

Ο άλλος ο Ατανάσοφ όμως δεν έχει δώσει παρουσία... :worry:

Θα τον βάλουμε Α.Α. Αδικαιολογήτος Απών , εκτός και αν τον πειράζει η ζέστη τον Ώριμο Κύριο :lol:

 

Και οι υπόλοιποι να δώσετε το παρών 1000 καλοί χωράνε λέμε :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε όλοι εδώ; :)

 

Και ελεγα θα έρθει ?..δεν θα έρθει ???

Επιτελους θα τα πούμε και από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ όμορφα σήμερα στην συνάντηση. Γνωρίσαμε και νέα μέλη, ο καιρός ήταν ζεστός αλλά ήπιος και το μαγαζί αψεγάδιαστο. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και τους ευχαριστούμε για αυτό. Εγώ να δώσω και ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ τον nagata που δεν κάθισε καθόλου και φρόντισε να διοργανώσει όλο το event όσο καλύτερα γινόταν. Ευχαριστούμε και την MLS για τα δύο δώρα, ελπίζω οι τυχεροί που τα κέρδισαν να τα απολαύσουν. Περιμένουμε τώρα την επόμενη συνάντηση.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω, λυπαμαι ειλικρινα γι αυτο, ηθελα να συμμετεχω σ αυτη την συναντηση αλλα ο μικρος μου ειχε αλλη γνωμη, ας ειναι ομως, εχουμε καιρο μπροστα μας για την επομενη. Και παλι συγνωμη παιδια για την απουσια.
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν και πάλι! Κι ας φάγαμε λίγη 'βροχούλα' από κάποιον που πότιζε στο μπαλκόνι του, χαχαχα :) Άντε, με το καλό και η επόμενη!

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε υπέροχα σε ένα μαγαζί με πολύ καλή εξυπηρέτηση και για ακόμη μια φορά ο φίλος Ναγκατα φρόντισε να είναι όλα τέλεια. Ευχαριστούμε και τον αντιπροσωπο της MLS για την επίδειξη των συσκευών της καθώς και την εταιρεία για τα δώρα της .

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ολα ηταν σουπερ respect στον nagata!!!παμε για την επομενη συναντηση...
Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα παπούτσια μέχρι που είδα κάποιον που δεν είχε πόδια
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...