Jump to content

[Επίσημο] Motorola V620


realaraole
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχεις ξεχάσει και έχεις αφήσει ενεργοποιημένο το Bluetooth?

 

όχι το έχω τσεκάρι

τέλος πάντον θα το έχω υπό παρακολούθηση και βλέπω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 320
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι το έχω τσεκάρι

τέλος πάντον θα το έχω υπό παρακολούθηση και βλέπω

Κ εμενα παντως τοσο μου κραταει 2-3 μερες με αρκετα sms κ μερικα τηλ!!! Που να ειχε και την παλια μπαταρια που ειχαν τα v525!!! :w00t: Εκει να δεις να χτυπαει μαξ μια μερα!!! :blink:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

Μετα απο ενα flash με την R376_G_0E.67.02R_PDS001_LP0031_DRM0001_JPJAVA_G_0E_R376_06_0 5_03R_SE5119AXXU50C6_1FF.shx

 

ολα δουλευουν αψογα εκτος οτι δεν μπορω να ρυθμισω το κινητο μου να στελνει και να λαμβανει MMS :confused: . Εχω στειλει στο 1651 καμια 20αρια μηνυματα αλλα οι ρυθμισεις δεν μου ερχονται. Δοκιμασα ενα σωρο φορες κι από το site της Motorola απο το μενου που εχει για αυτοματες ρυθμισεις αλλα τιποτα κι απο εκει :wacko: .

 

Καμια ιδεα τι μπορει να συμβαινει και καποια λυση υπαρχει για αυτο το προβληματακι?

Link to comment
Share on other sites

Καμια ιδεα τι μπορει να συμβαινει και καποια λυση υπαρχει για αυτο το προβληματακι?

Για σβησε με pkman το αρχειο websessions και ξαναβαλε ρυθμισεις απο την αρχη η ζητα απο ΜΟΤΟ....

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Κατέβασα κάπια flash files για το V620, το θέμα είναι τώρα ότι δεν ξέρω πώς να τα χρησιμοποιήσω και, το κυριότερο, πώς να τα περάσω στο κινητό! Το software του mobile phone tools δε νομίζω ότι έχει τέτοια πρόβλεψη...! Αν ξέρετε κάτι...
Life's Gooooooood!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Κατέβασα κάπια flash files για το V620, το θέμα είναι τώρα ότι δεν ξέρω πώς να τα χρησιμοποιήσω και, το κυριότερο, πώς να τα περάσω στο κινητό! Το software του mobile phone tools δε νομίζω ότι έχει τέτοια πρόβλεψη...! Αν ξέρετε κάτι...

 

http://www.mob453.com/phones/motorola_v600/

 

καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ πολύ! Αλλά ακολούθησα τις οδηγίες, εγκατέστησα όλα τα αρχεία, και μόλις ανοίγω το πρόγραμμα για flashing & flexing δεν μου αναγνωρίζει, ή μάλλον δε μου εντοπίζει καθόλου τη συσκευή! Και σίγουρα δεν φταίει το καλώδιο γιατί στο mobile phone tools το αναγνωρίζει κανονικά!

Life's Gooooooood!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hthela na rwthsw poio programa xrhsimopoieite gia upload java games gia to v620!me ta mobile phone tools k kapoio ths mobileaction den ekana douleia.

an kserei kapoios gia kapoio dokimasmeno programa as mou grapsei h an xreiazetai kati prostheto sta parapanw programata euxaristw!!!!!

Link to comment
Share on other sites

thn eida k gw thn selida prox8es alla nomizw oti ta programata leitourgoun me kalwdio oxi me BT ta programata ta exw apo paliotero motorola me usb upodoxh(to usb kalwdio ekane 3 eurw kalh fash auto me th usb upodoxh)8a psaksw gia kati "obex file transfer' pou leei alla k to note pou eixe h sigekrimenh selida grafei oti uparxei periptwsh na mhn ginetai upload mesw BT meta apo anafores allwn xrhstwn.

 

ps1: en teli peite mou modelo kalodiou k timi elpizw na kanw douleia alla pote den hmoun k me ta paixnidia kollhmenos.....

 

ps2:euxaristw oso gia to v620 exei polu kalh othoni k mpataria oso gia poiothta kataskeuhs opoios to exei krathsei katalavainei.

Link to comment
Share on other sites

thn eida k gw thn selida prox8es alla nomizw oti ta programata leitourgoun me kalwdio oxi me BT ta programata ta exw apo paliotero motorola me usb upodoxh(to usb kalwdio ekane 3 eurw kalh fash auto me th usb upodoxh)8a psaksw gia kati "obex file transfer' pou leei alla k to note pou eixe h sigekrimenh selida grafei oti uparxei periptwsh na mhn ginetai upload mesw BT meta apo anafores allwn xrhstwn.

 

ps1: en teli peite mou modelo kalodiou k timi elpizw na kanw douleia alla pote den hmoun k me ta paixnidia kollhmenos.....

 

ps2:euxaristw oso gia to v620 exei polu kalh othoni k mpataria oso gia poiothta kataskeuhs opoios to exei krathsei katalavainei.

 

dn nomizw na ginetai me bt... To kalwdio pantws kostizei 15euro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το κινητό είναι εντελώς ΠΑΤΑΤΑ... Πολλά προβλήματα. Το πήγαμε για σέρβις και του κάνανε μια αναβάθμιση και ξεμπερδέψανε. Θα ξαναπάει πίσω για αλλαγή αυτή τη φορά. Και όχι φυσικά με το ίδιο μοντέλο... Και άμα τους αρέσει.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι εντελώς ΠΑΤΑΤΑ... Πολλά προβλήματα. Το πήγαμε για σέρβις και του κάνανε μια αναβάθμιση και ξεμπερδέψανε. Θα ξαναπάει πίσω για αλλαγή αυτή τη φορά. Και όχι φυσικά με το ίδιο μοντέλο... Και άμα τους αρέσει.

 

ti problhmata dhladi ? file mou giati endiaferomai na to parw san deutero kinhto mou aresei poli to design tou

giati to les patata ?

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι εντελώς ΠΑΤΑΤΑ... Πολλά προβλήματα. Το πήγαμε για σέρβις και του κάνανε μια αναβάθμιση και ξεμπερδέψανε. Θα ξαναπάει πίσω για αλλαγή αυτή τη φορά. Και όχι φυσικά με το ίδιο μοντέλο... Και άμα τους αρέσει.

 

Διαφωνώ με το ότι είναι πατάτα το κινητό. Το έχω από τα μέσα Ιανουαρίου 2005 και έχει βγει πάρα πολύ καλό τηλέφωνο. Οθόνη, ηχείο κ.λ.π. άριστα, ειδικά αν σκεφτούμε πόσο κοστίζει! Όποιος δεν θέλει να δώσει πολλά λεφτά αλλά θέλει ένα καλό κινητό το οποίο να συνδυάζει και ωραία εμφάνιση, το προτείνω. Το έχει και μια συνάδελφος του πατέρα μου (το αγόρασε μετά από δική μου πρόταση) και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Πες μας για ποιον λόγο το λες πατάτα.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω το εν λογω κινητο αλλα δεν μπορω να το κανω με καμια κυβερνηση να στειλει MMS . Δοκιμασα και τις ρυθμισεις απο το σιτε της Cosmote ( ναι Cosmocarta εχω) και απο το σιτε της Motorola αλλα αρνειται να στειλει. Το ιδιο συμβαινει και με τον αναθεματισμενο τον browser οπου οποτε προσπαθω να συνδεθω θα παρω ενα απο τα δυο μηνυματα αναλογα με τις ρυθμισεις :

α.Συνδεση ανεπιτυχης, Προσπαθηστε ξανα

β.Δικτυο GPRS δεν ειναι διαθεσιμο

 

Σας παρακαλω πειτε μου τι να κανω . Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω το εν λογω κινητο αλλα δεν μπορω να το κανω με καμια κυβερνηση να στειλει MMS . Δοκιμασα και τις ρυθμισεις απο το σιτε της Cosmote ( ναι Cosmocarta εχω) και απο το σιτε της Motorola αλλα αρνειται να στειλει. Το ιδιο συμβαινει και με τον αναθεματισμενο τον browser οπου οποτε προσπαθω να συνδεθω θα παρω ενα απο τα δυο μηνυματα αναλογα με τις ρυθμισεις :

α.Συνδεση ανεπιτυχης, Προσπαθηστε ξανα

β.Δικτυο GPRS δεν ειναι διαθεσιμο

 

Σας παρακαλω πειτε μου τι να κανω . Ευχαριστω πολυ

δεν μπορει να μου απαντησει καποιος?/ :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν μπορώ να βρω ανταλλακτικό για το πλαστικό της μπροστινής πρόσοψης ή θέλει αλλαγή όλη η πρόσοψη? Επίσης μήπως ξέρετε τιμές?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν μπορώ να βρω ανταλλακτικό για το πλαστικό της μπροστινής πρόσοψης ή θέλει αλλαγή όλη η πρόσοψη? Επίσης μήπως ξέρετε τιμές?

 

mpes sto ebay exei ta panta apo prosopshs kai se kales thmes :rolleyes:

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το κινητο αυτο υποστηριζει το MyCosmoSview ?? επειδη απο οτι βλεπω στο σιτε της κοσμοτε δεν το εχει μεσα στις συσκευες που αναφερει και τους εχω στειλει μνμ να μου το ενεργοποιησουν και εχουν περασει οι 24 ωρες...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...