Jump to content

Landvo S6


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 293
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως απ' οτι βλεπω μονο 1.44gb για εφαρμογες :cry:

Το κινητό έχει 3 partitions.

1) 1.44gb εκεί εγκαθιστώνται πολύ σπάνια εφαρμογές αυτούσιες

2) 4.60 gb σαν εσωτερική μνήμη τηλεφώνου όπου εκεί εγκαθιστώνται τα data των εφαρμογών.

3) 7.43 gb σαν Sd card μπορείς να το ορίσεις εναλλακτικά σαν κύριο storage

 

Το 3 partition με υποψιάζει :wink: οτι είναι (8gb) sd card μέσα στο τηλέφωνο που ίσως μπορεί με πατέντα κάποιος να βάλει μεγαλύτερη κάρτα

 

Ακόμα και έτσι όμως ίσως με επόμενο update να ενοποιήσει τη εσωτερική μνήμη

Edited by dark_master
Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματικα τοσο αξιοπιστη η landvo? γιατι θελω να το παρω σην κοπελα μυ που θα το εχει σαν κυριο τηλεφωνο....
Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματικα τοσο αξιοπιστη η landvo? γιατι θελω να το παρω σην κοπελα μυ που θα το εχει σαν κυριο τηλεφωνο....

 

Μεχρι στιγμης ναι,παρτο απο το Gearbest με το κουπονι LANDVOS6 γυρω στα 80 ευρω με θηκη κλπ δωρο,θα ειναι διαθεσιμο αρχες Ιουνιου

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης ναι,παρτο απο το Gearbest με το κουπονι LANDVOS6 γυρω στα 80 ευρω με θηκη κλπ δωρο,θα ειναι διαθεσιμο αρχες Ιουνιου

 

απλα κολλαω να το παρω γιατι βλεπω και αυτο https://www.youtube.com/watch?v=yHBvQNJRKFA οπου εχει και σημα της samsung .... ποια η γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

απλα κολλαω να το παρω γιατι βλεπω και αυτο https://www.youtube.com/watch?v=yHBvQNJRKFA οπου εχει και σημα της samsung .... ποια η γνωμη σας?

 

τα εχω δει,δεν εχω αποψη,τετοιοι κλωνοι γενικα εχουν παρουσιασει προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω δει,δεν εχω αποψη,τετοιοι κλωνοι γενικα εχουν παρουσιασει προβληματα.

 

απλα τα hdc δεν εναι και αγνωστα....

αλλα μαλλον στο landvo θα καταληξω....

υπαρχει περιπτωση να μπορει να μπει κανα αυτοκολλητο samsung?

Link to comment
Share on other sites

απλα τα hdc δεν εναι και αγνωστα....

αλλα μαλλον στο landvo θα καταληξω....

υπαρχει περιπτωση να μπορει να μπει κανα αυτοκολλητο samsung?

 

θα φαινεται πιο ψευτικο νομιζω,αλλα ρωτα το καταστημα γιαυτο

Link to comment
Share on other sites

απλα τα hdc δεν εναι και αγνωστα....

αλλα μαλλον στο landvo θα καταληξω....

υπαρχει περιπτωση να μπορει να μπει κανα αυτοκολλητο samsung?

 

Ναι,τα HDC ειναι γνωστα για την αθλια ποιοτητα,τα ψευτικα χαρακτηριστικα και τα προβληματα τους.

Η Landvo δεν βγαζει 1:1 κλωνους.Ετσι και το S6 δεν εχει τις απολυτα ιδιες διαστασεις με το γνησιο (μπορει να κανω και λαθος)

Αυτοκολλητο μονο εσυ μπορεις να παρεις και να κολλησεις.Η συσκευη εχει στην πλατη το logo της Landvo.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ναι,τα HDC ειναι γνωστα για την αθλια ποιοτητα,τα ψευτικα χαρακτηριστικα και τα προβληματα τους.

Η Landvo δεν βγαζει 1:1 κλωνους.Ετσι και το S6 δεν εχει τις απολυτα ιδιες διαστασεις με το γνησιο (μπορει να κανω και λαθος)

Αυτοκολλητο μονο εσυ μπορεις να παρεις και να κολλησεις.Η συσκευη εχει στην πλατη το logo της Landvo.

 

σε ευχαριστω! εχεις εμπειρια απο landvo? πως ειναι απο θεμα αντοχης? δε θελω μετα απο κανα 2 μηνο να παιρνω αλλο κινητο.....

Link to comment
Share on other sites

Απο Landvo εχω παρει 3 Landvo L550 και ηταν αστερια ,το ενα παιδι που το πηρε μου εφερε και 2 φιλους τους να παρουν τηλεφωνο αρα εμεινε ευχαριστημενος ενω για ενα αλλο ξερω οτι το εχει παιδι που του βγαζει το λαδι αλλα το κινητο δεν εχει κανει κιχ.

Γενικα δεν εχω ακουσει ασχημα πραγματα για Landvo πραγμα μαλλον σπανιο για κινεζικη μαρκα με τοσο φτηνες τιμες ,τωρα αν μας κανει μαλαγανια σε αυτο το μοντελο δεν ξερω.

Λογικα δεν θα θελει να καταστρεψει το καλο της ονομα.

Link to comment
Share on other sites

ωραια και κατι τελευταιο δεν εχουν κανενα θεμα στην ποιοτητα κλησεων ετσι?

arisg90 στο λεω απο τωρα οταν παραλαβω θα σε τρελανω να με κατατοπισει στο θεμα με τα αυτοκολλητα logo samsung... :D

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν παραλαβει καποιο παιδι απο το φορουμ δεν μπορουμε να ξερουμε αλλα γενικα σαν εταιρεια εχει μπει δυνατα και βγαζει καλα κινητα
Link to comment
Share on other sites

ωραια και κατι τελευταιο δεν εχουν κανενα θεμα στην ποιοτητα κλησεων ετσι?

arisg90 στο λεω απο τωρα οταν παραλαβω θα σε τρελανω να με κατατοπισει στο θεμα με τα αυτοκολλητα logo samsung... :D

 

Το Landvo δεν είναι 100% κλώνος. Δεν έχει λογότυπα Samsung και έχει μικροδιαφορές από το Samsung ΓΙΑΤΙ για νομικούς λόγους άλλο να μοιάζει και άλλο να είναι 100% αντιγραφή.

Η Landvo σαν εταιρία είναι απείρως καλύτερη απο την HDC σαν εταιρία .

Αν καίγεσαι να γράφει Samsung πας και παίρνεις έναν κλώνο από το fastcardtech αλλα και θα τον πληρώσεις ακριβότερα και θα είναι και χειρότερης ποιότητας από το Landvo . To Gearbest δεν θα σου βάλει logo γιατί αυτό είναι Landvo απο το εργοστάσιο και δεν φέρνει κλώνους κλώνους . Το Fastcardtech και οι υπόλοιποι σου βάζουν ότι γουστάρεις επάνω, μην το καθαρίσεις με οινόπνευμα όμως γιατι ξεβάφει:lol:

Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα κι εγώ από το gearbest για την γυναίκα μου. Για να δούμε τι θα δούμε! :)

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβγαλε και σε κανεναν αλλον payment failed?Μου εχουνε το ποσο δεσμευμενο 1 βδομαδα...

Καλημέρα, εμένα σήμερα το πρωί ήρθε αλλαγή status, στο :

 

We have successfully processed your authorized payment for order:*WP1505200ΧΧΧΧΧΧΧ

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλα ετσι και δεν μου το στειλουνε θα γινει χαμος :p

Μην αγχώνεσαι φίλε μου, θα σου πουλήσω το δικό μου, προς 200$....Χαχαχαχα

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εμένα σήμερα το πρωί ήρθε αλλαγή status, στο :

 

We have successfully processed your authorized payment for order:*WP1505200ΧΧΧΧΧΧΧ

 

Το ίδιο και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εμένα σήμερα το πρωί ήρθε αλλαγή status, στο :

 

We have successfully processed your authorized payment for order:*WP1505200ΧΧΧΧΧΧΧ

 

Αυτη ειναι η πολιτικη του Gear best για τις προπαραγγελιες.Δεν τραβαει τα χρηματα απο την καρτα παρα μονο 3-4 μερες πριν την ημερομηνια κυκλοφοριας και οταν αρχισει να επεξεργαζεται την παραγγελια.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

http://www.coolicool.com/Promotions/landvo-s6.html?home_A4

 

εδώ θα το βρείτε με πολύ χαμηλότερα μεταφορικά

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...