Jump to content

Συζήτηση για ρολόγια


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι γιατι δεν το παιρνεις,πχ απο δω;

http://cgi.ebay.de/Casio-Edifice-Uhr-Edelstahl-Chronograph-EF-534D-5AVEF_W0QQitemZ370263349244QQcategoryZ55211QQcmdZViewItem

Εχει μεταφορικα 9,5 Ευρω.Συνολο 170.Πληρωνεις με PayPal.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου.. αλλα, 1) δεν ξερω γερμανικα και 2) κατα ποσο μπορω να εμπιστευτω ειδικα το ebay? :O

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια τα hamilton τι λενε..? Εχω εδω και καιρο που μαρεσει το hamilton jazzmaster open secret με μαυρο δερματινο λουρακι

 

http://www.watchwear.com/hamilton/H32756731/

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές επιλογές, αυτόματοι μηχανισμοί στα περισσότερα μοντέλα, λογικές τιμές. Αυτό που έχεις βάλει στο μάτι είναι κατ' εμέ το ωραιότερο τους. ;)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

και το βλεπω να ειναι το χριστουγεννιατικο δωρακι απο ΜΕΝΑ σε ΜΕΝΑ.. :)

 

Σου το εύχομαι. Κι εγώ έχω σταμπάρει ρολογάκι για τα Χριστούγεννα από μένα σε μένα. :p

 

Και συγκεκριμένα αυτό:

 

http://www.watches-brand.com/faces/Tissot-15867.jpg

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σου το εύχομαι. Κι εγώ έχω σταμπάρει ρολογάκι για τα Χριστούγεννα από μένα σε μένα. :p

 

Και συγκεκριμένα αυτό:

 

http://www.watches-brand.com/faces/Tissot-15867.jpg

 

Super.! και γω το κοιτουσα το συγκεκριμενο tissot αλλα κατεληξα στο hamilton. tissot δειχνει πιο κλασσικο, η φωτο το αδικει, να το δεις απο κοντα...θα τρελαθεις..

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Το είδα, τρελλάθηκα, αλλά πρέπει να κάνω υπομονή...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου.. αλλα, 1) δεν ξερω γερμανικα και 2) κατα ποσο μπορω να εμπιστευτω ειδικα το ebay? :O

Θα σου πω ενα μυστικο.

Επειδη εχω ξεσκισει τις αγορες απο ολο τον κοσμο,και ειδικα για τη Γερμανια,θα κοιτας μια "σφραγιδα", πανω στη σελιδα του site,που θα την ελεγχεις αν ειναι ενεργη,πατωντας πανω εκει,που λεει trusted shops.

Τα μαγαζια που ανηκουν σ αυτη την ομαδα,ειναι εγγυημενα.Το συγκεκριμενο,πληρωνεται με PayPal,που κι αυτο,ειναι μια σιγουρια.

Πριν 10 μερες,πηρα ενα μιξερ kenwood,για 546 Ευρω,με τα μεταφορικα,και στο σπιτι μου,ενω η τιμη του,ηταν κοντα στα 800.

Παλαιοτερα,ειχα παρει ενα στερεο,με καμια 500αρια Ευρω,παλι πολυ φτηνοτερα απο ο,τι εδω.

Δε θελω να βαλω το χερι μου στη φωτια,αλλα ετσι λειτουργω ΕΓΩ.

Εσυ,πραξε κατα πως σε φωτισει ο Θεος.

Σου ευχομαι καλο κυνηγι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ενα μυστικο.

Επειδη εχω ξεσκισει τις αγορες απο ολο τον κοσμο,και ειδικα για τη Γερμανια,θα κοιτας μια "σφραγιδα", πανω στη σελιδα του site,που θα την ελεγχεις αν ειναι ενεργη,πατωντας πανω εκει,που λεει trusted shops.

Τα μαγαζια που ανηκουν σ αυτη την ομαδα,ειναι εγγυημενα.Το συγκεκριμενο,πληρωνεται με PayPal,που κι αυτο,ειναι μια σιγουρια.

Πριν 10 μερες,πηρα ενα μιξερ kenwood,για 546 Ευρω,με τα μεταφορικα,και στο σπιτι μου,ενω η τιμη του,ηταν κοντα στα 800.

Παλαιοτερα,ειχα παρει ενα στερεο,με καμια 500αρια Ευρω,παλι πολυ φτηνοτερα απο ο,τι εδω.

Δε θελω να βαλω το χερι μου στη φωτια,αλλα ετσι λειτουργω ΕΓΩ.

Εσυ,πραξε κατα πως σε φωτισει ο Θεος.

Σου ευχομαι καλο κυνηγι.

 

για το "σφραγίδα" δεν το ήξερα.

ωραίο τρικ φίλε.

 

παιδια τα hamilton τι λενε..? Εχω εδω και καιρο που μαρεσει το hamilton jazzmaster open secret με μαυρο δερματινο λουρακι

 

http://www.watchwear.com/hamilton/H32756731/

ξέρει κανείς αν σε αυτό το site παίζει το παζάρι?

γιατί στις τιμές έλεγε για χαμηλότερες τιμές επικοινωνήστε

μαζί μας.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ενα μυστικο.

Επειδη εχω ξεσκισει τις αγορες απο ολο τον κοσμο,και ειδικα για τη Γερμανια,θα κοιτας μια "σφραγιδα", πανω στη σελιδα του site,που θα την ελεγχεις αν ειναι ενεργη,πατωντας πανω εκει,που λεει trusted shops.

Τα μαγαζια που ανηκουν σ αυτη την ομαδα,ειναι εγγυημενα.Το συγκεκριμενο,πληρωνεται με PayPal,που κι αυτο,ειναι μια σιγουρια.

Πριν 10 μερες,πηρα ενα μιξερ kenwood,για 546 Ευρω,με τα μεταφορικα,και στο σπιτι μου,ενω η τιμη του,ηταν κοντα στα 800.

Παλαιοτερα,ειχα παρει ενα στερεο,με καμια 500αρια Ευρω,παλι πολυ φτηνοτερα απο ο,τι εδω.

Δε θελω να βαλω το χερι μου στη φωτια,αλλα ετσι λειτουργω ΕΓΩ.

Εσυ,πραξε κατα πως σε φωτισει ο Θεος.

Σου ευχομαι καλο κυνηγι.

 

Το συγκεκριμενο ανηκει σε αυτη τη κατηγορια ασφαλειας? επισης, το paypal γιατι ειναι σιγουρια? παλι δεν θα προ-πληρωσω πριν την παραλαβη? Τελος, στο τελωνειο τι παιζει?

Σορρυ για τις ερωτησεις αλλα χρειαζομαι more info πριν προβω σε αγορα απο το ebay.

 

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες :)

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Θελω τη γνςμη σασ για ρολογια.. συγκεκριμενα κοιταξα καποια της raymond weil, γιατι τοσο μεγαλη διαφορα για αυτα τα ρολογια? αξιζουν τα λεφτα τουσ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα Swiss army είναι καλά???

Ποσό στοιχίζουν περίπου

 

πολύ καλά είναι.

αλλά αν θες τα πάρεις army δες και εδώ.

http://www.traser.gr

Link to comment
Share on other sites

Omega Seamaster Professional 300M Automatic (ref. 2254.50.00)

 

http://www.omegawatches.com/fileadmin/templates/omega-watches/img-watchesbig/22545000.gif

Link to comment
Share on other sites

Omega Seamaster Professional 300M Automatic (ref. 2254.50.00)

 

http://www.omegawatches.com/fileadmin/templates/omega-watches/img-watchesbig/22545000.gif

 

Τρελο ρολοι, ειμαι κατοχος του απο τον Μαρτιο του 2008:p.

 

Το εχω κοπανησει απειρες φορες και δεν εχει ουτε μια γρατζουνια. Λενε οτι τα OMEGA εχουν ισως τον καλυτερο μηχανισμο.

 

Μια φιλη μου με ρολεξ 5000 ευρω, στα 3 χρονια το πηγε για σεβις καθως βλοκαραν οι δεικτες:(

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικό μου ακούγεται, αφού χάλασε ένα Ρόλεξ, τα Ρόλεξ μάλλον δεν είναι καλά... Κι εγώ ήξερα ένα φίλο που του χάλασε η Μερτσέντες του, μάλλον δεν είναι καλά αυτοκίνητα. :rolleyes: Δεν είμαι φαν των Ρόλεξ, για την ακρίβεια το αγαπημένο μου ρολόι είναι το Omega Speedmaster Professional, αλλά η αλήθεια είναι ότι οι ιστορίες που υπάρχουν για την αξιοπιστία των Ρόλεξ ξεπερνούν κάθε άλλη μάρκα.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πως σας φαίνεται;

 

http://disegnio.net/omega-seamaster-planet-ocean-liquidmetal/

 

Απλα αψογο. Ξερουμε σε τι τιμες θα παιξει;:confused:

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικό μου ακούγεται, αφού χάλασε ένα Ρόλεξ, τα Ρόλεξ μάλλον δεν είναι καλά... Κι εγώ ήξερα ένα φίλο που του χάλασε η Μερτσέντες του, μάλλον δεν είναι καλά αυτοκίνητα. :rolleyes: Δεν είμαι φαν των Ρόλεξ, για την ακρίβεια το αγαπημένο μου ρολόι είναι το Omega Speedmaster Professional, αλλά η αλήθεια είναι ότι οι ιστορίες που υπάρχουν για την αξιοπιστία των Ρόλεξ ξεπερνούν κάθε άλλη μάρκα.

 

+1000 και απο μενα ..η ιστορια της Rolex το αποδεικνυει :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα adidas VSC420. ΠΟυ μπορω να μικρυνω το λουρι και να αλλαξω μπαταριες;

Στο Chronoteam στην Πανεπιστημιου;

Ποσο θα κοστισει περιπου;

Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο και ενημερωμενο σαιτ για τα τελευταια ηλεκτρονικα casio ξερεται?για pathfinder και sea pathfinder μιλαω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει αυτο το φορουμ!!!

λοιπον αρκετοι εχουν καλο και ακριβο γουστο στα ρολογια.....

αληθεια ποιοσ βλεπει την ωρα εκει ???εγω νομιζω οι περισσοτεροι τα κινητα τουσ βλεπουν....καταντησε κοσμημα απλωσ πια...

εγω εχω ενα guess παρεπιπτωντοσ....

πολυ ανθεκτικα τσαμια μπορω να πω....γιατι τα εχω και ενα αχτι να τα κοπαναω !!!

Let's conspire to re-ignite

All the souls that would die just to feel alive!!

Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει αυτο το φορουμ!!!

λοιπον αρκετοι εχουν καλο και ακριβο γουστο στα ρολογια.....

αληθεια ποιοσ βλεπει την ωρα εκει ???εγω νομιζω οι περισσοτεροι τα κινητα τουσ βλεπουν....καταντησε κοσμημα απλωσ πια...

εγω εχω ενα guess παρεπιπτωντοσ....

πολυ ανθεκτικα τσαμια μπορω να πω....γιατι τα εχω και ενα αχτι να τα κοπαναω !!!

H πλακα ειναι,οτι με αυτο το σκεπτικο,του να κοιτας την ωρα απο το κινητο,και οχι απο το ρολοι,με βρισανε σε καποιο αλλο φορουμ.

Και εγω,δεν το ειχα καν ισχυριστει αυτο.Απλως ειχα πει,οτι προτιμω τα quartz,γιατι και δε θελουν κουρδισμα,που δε θελω ουτε να το ακουσω,αλλα και εχουν πολυ μεγαλυτερη ακριβεια,πραγμα που παρα πολυ εκτιμω,σαν εχων σχεση με τις θετικες επιστημες.

Αλλα υπαρχουν ατομα,που θελουν να βλεπουν γραναζακια,και να τα πληρωνουν χρυσα,γιατι ως γνωστον,τα μηχανικα,ειναι πολυ ακριβοτερα απο τα quartz.

Αλλα εγω,δεν εβρισα κανεναν.Τη γνωμη μου ειχα πει.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα κ εγώ να ρωτήσω εάν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί (ηλεκτρονικό ή όχι) αξιόπιστο και με καλές τιμές για casio. Ενδιαφέρομαι για τη σειρά των sea pathfinders
Link to comment
Share on other sites

H πλακα ειναι,οτι με αυτο το σκεπτικο,του να κοιτας την ωρα απο το κινητο,και οχι απο το ρολοι,με βρισανε σε καποιο αλλο φορουμ.

Και εγω,δεν το ειχα καν ισχυριστει αυτο.Απλως ειχα πει,οτι προτιμω τα quartz,γιατι και δε θελουν κουρδισμα,που δε θελω ουτε να το ακουσω,αλλα και εχουν πολυ μεγαλυτερη ακριβεια,πραγμα που παρα πολυ εκτιμω,σαν εχων σχεση με τις θετικες επιστημες.

Αλλα υπαρχουν ατομα,που θελουν να βλεπουν γραναζακια,και να τα πληρωνουν χρυσα,γιατι ως γνωστον,τα μηχανικα,ειναι πολυ ακριβοτερα απο τα quartz.

Αλλα εγω,δεν εβρισα κανεναν.Τη γνωμη μου ειχα πει.

 

και την πληρωσεσ και ακριβα!!!!

ναι γενικωσ ειναι για πολλουσ το ρολοι ενα φετιχ......τι να πω.....

ενταξη να μην ειναι και απο καλαθι το ρολοι αλλα από 1.000,00€+ για ενα ρολοι ειναι υπερβολη

Let's conspire to re-ignite

All the souls that would die just to feel alive!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...