Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρόμοιο πρόβλημα είχα και εγώ πριν λίγο καιρό, όταν καλούσα κάποιον αριθμό εμφανίζονταν οριζόντιες γραμμές στην οθόνη και πατιόνταν μόνα τους διάφορα σημεία στην οθόνη με αποτέλεσμα να τερματίζει μόνο του τη κλήση. Το εμφάνιζε μόνο όταν είχα επιλεγμένη προτιμώμενη λειτουργία δικτύου "Μόνο GSM". Μετά από hard reset το έστειλα στο σέρβις, μου είπαν αλλαγή οθόνης με κόστος δικό μου, καθώς όπως μου είπαν είχε υγρασία και εγγύηση γιοκ, αρνήθηκα και από τη στιγμή που το παρέλαβα, ως δια μαγείας δεν μου το ξαναπαρουσίασε. Μου είχαν αφαιρέσει βέβαια το τζαμάκι προστασίας (nillkin), δεν ξέρω εάν έφταιγε αυτό, πάντως το έκανε μόνο με επιλεγμένη την προαναφερόμενη λειτουργία, όταν έκανα άλλη επιλογή, κανένα πρόβλημα.

 

Tην επιλογη αυτη για τα δικτυα την εχω στο αυτοματο που τα περιλαμβανει ολα.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω,

παρακαλω διαβαστε το μυνημα μου(δειτε και το λινκ με το ιμει) και δωστε μου μια συμβουλη τι θα κανατε στη θεση μου,

αν θα δινατες τα 265 με αυτο και συνεχιζατε η θα παιρνατε αλλο με 300 ευρω.

εχω μπερδευτει

 

Κατέβασε αυτήν την εφαρμογή για αρχή, για να δεις τι γίνεται με το τηλέφωνο. Θα σου εμφανίσει και το serial (για να δεις και τι πλακέτα έχεις) και όλα

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με αντιπροσωπεια στην αγγλια μπορουν να επιβεβαιωσουν οτι το κινητο ειναι refurbished.

με αλλαγη πλακετας πριν 12μερες,

απλα παιδια πληρωσα 265 ευρω και βλεπω οτι το κινητο δεν εχει σημαδια μεταχειρισης ειναι εντελως καινουργιο και μου δινει και ο τυπος που το πηρα 2 χρονια εγγυηση και φερει και την καινουργια πλακετα εφοσον refurbished

απλα αναρωτιεμαι αν το κραταω και ειναι και αθικτο με 2 χρονια εγγυηση και καινουργια πλακετα?

η δινω παραπανω 40 ευρω και παιρνω καινουργιο με παντα το φοβο του bootloop?

 

εχω μπερδευτει παρα πολυ........

 

ευχαριστω

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

μιλησα με αντιπροσωπεια στην αγγλια μπορουν να επιβεβαιωσουν οτι το κινητο ειναι refurbished.

με αλλαγη πλακετας πριν 12μερες,

απλα παιδια πληρωσα 265 ευρω και βλεπω οτι το κινητο δεν εχει σημαδια μεταχειρισης ειναι εντελως καινουργιο και μου δινει και ο τυπος που το πηρα 2 χρονια εγγυηση και φερει και την καινουργια πλακετα εφοσον refurbished

απλα αναρωτιεμαι αν το κραταω και ειναι και αθικτο με 2 χρονια εγγυηση και καινουργια πλακετα?

η δινω παραπανω 40 ευρω και παιρνω καινουργιο με παντα το φοβο του bootloop?

 

εχω μπερδευτει παρα πολυ........

 

ευχαριστω

κατσε γιατι μας μπερδεψες ειπες στο αρχικο σου ποστ πως ουτως η αλλως το αγορασες απο καταστημα στα 265 ως καινουριο....σωστα μεχρι εδω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι μας μπερδεψες ειπες στο αρχικο σου ποστ πως ουτως η αλλως το αγορασες απο καταστημα στα 265 ως καινουριο....σωστα μεχρι εδω?

 

το παρηγγειλα απο τυπου e-bay υπηρεσια στην πολωνια,

χωρις το αυθνετικο κουτι απλα τσεκαρωντας το ιμει μας βγηκε τελικα refurbished

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα απο τυπου e-bay υπηρεσια στην πολωνια,

χωρις το αυθνετικο κουτι απλα τσεκαρωντας το ιμει μας βγηκε τελικα refurbished

 

ωραια....λογικα ειναι απο καταστημα σωστα???οπως δηλαδη το σκρουτζ στην Ελλαδα αν καταλαβα καλα....επομενος μπορεις να κανεις καταγγελία οτι εξαπατήθηκες οτι αγορασες καινουριο και σου εδωσαν ελαττωματικό και παλιο και να ζητήσεις τα λεφτα σου πισω αφου φυσικα τους πεις πρωτα να στα δωσουν πισω οικειοθελώς....

τωρα στην ουσια....το refurbished δεν εχει να κανει με πλακετα αλλα με την οθονη(αν κανω λαθος ας με διορθώσει καποιος)την σαβουρα αυτη που τοποθέτησε η lg αρα δεν σου λεει κανεις οτι δεν θα το ξανακανει μετα απο χρηση αυτοι λογικα ο προηγούμενος ατυχος που το πηρε και εβγαλε το προβλημα μανουριασε πηρε λεφτα πισω αφου πρωτα το εστειλαν για επισκευη και του αλλαξαν πλακετα ωστε να μπορεσουν να το μεταπουλησουν ως καινουριο μιας και η πλακετα λεει κατασκευη μαρτιου παμε δηλαδη σε δευτερη κομπινα.....ΑΝ τωρα εσυ εμπιστεύεσαι ενα τετοιο καταστημα ωστε στο μελλον να σου κανουν επισκευη-αντικατασταση σε οποιο προβλημα προκύψει ειναι δικο σου θεμα....η λογικη ΛΕΕΙ για κανενα λογο δεν τους εμπιστεύεσαι γαιτι ειναι απατεωνες!!!!η τελικη αποφαση δικη σου στα 265 επαναλαμβανω παίρνεις χιλιες φορες καλυτερη και αξιοπιστη συσκευη αν οχι τοτε μια ιδια ΑΛΛΑ με ολες τις προδιαγραφές ενος καινουριου προϊόντος που ειναι σφραγισμενο με ταινια γνησιοτας κ.τ.λ

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ακριβως φιλε kiris,

θα το επιστρεψω,επλιζω να παρω τα χρηματα πισω,

καταγγελια σε τετοια περιπτωση που κανω?(αν χρεαστει)

 

ας επλισω οτι θα βαλει τα χρηματα διαφορετικα αστυνομια

Edited by loumos123
"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

ακριβως φιλε kiris,

θα το επιστρεψω,επλιζω να παρω τα χρηματα πισω,

καταγγελια σε τετοια περιπτωση που κανω?(αν χρεαστει)

 

αυτο ρε αδερφε δεν το ξερω δεν εχω παει Πολωνια....μονο με τις τουριστικες ατραξιόν που εχει η χωρα αλλα και αυτο Ελλαδα!!!!

σε μια αναλογη υπηρεσία οπως ειναι στην Ελλαδα ο συνήγορος του καταναλωτή....σιγουρα θα εχει αφου εχει το διαλυμένο ελλαδισταν

 

edit:αααα και κατι ακομα δες το συγκεκριμενο site αν εχει τηλ καταγγελιών πολλα εχουν για την ασφάλεια και την φήμη τους

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ωραια....λογικα ειναι απο καταστημα σωστα???οπως δηλαδη το σκρουτζ στην Ελλαδα αν καταλαβα καλα....επομενος μπορεις να κανεις καταγγελία οτι εξαπατήθηκες οτι αγορασες καινουριο και σου εδωσαν ελαττωματικό και παλιο και να ζητήσεις τα λεφτα σου πισω αφου φυσικα τους πεις πρωτα να στα δωσουν πισω οικειοθελώς....

τωρα στην ουσια....το refurbished δεν εχει να κανει με πλακετα αλλα με την οθονη(αν κανω λαθος ας με διορθώσει καποιος)την σαβουρα αυτη που τοποθέτησε η lg αρα δεν σου λεει κανεις οτι δεν θα το ξανακανει μετα απο χρηση αυτοι λογικα ο προηγούμενος ατυχος που το πηρε και εβγαλε το προβλημα μανουριασε πηρε λεφτα πισω αφου πρωτα το εστειλαν για επισκευη και του αλλαξαν πλακετα ωστε να μπορεσουν να το μεταπουλησουν ως καινουριο μιας και η πλακετα λεει κατασκευη μαρτιου παμε δηλαδη σε δευτερη κομπινα.....ΑΝ τωρα εσυ εμπιστεύεσαι ενα τετοιο καταστημα ωστε στο μελλον να σου κανουν επισκευη-αντικατασταση σε οποιο προβλημα προκύψει ειναι δικο σου θεμα....η λογικη ΛΕΕΙ για κανενα λογο δεν τους εμπιστεύεσαι γαιτι ειναι απατεωνες!!!!η τελικη αποφαση δικη σου στα 265 επαναλαμβανω παίρνεις χιλιες φορες καλυτερη και αξιοπιστη συσκευη αν οχι τοτε μια ιδια ΑΛΛΑ με ολες τις προδιαγραφές ενος καινουριου προϊόντος που ειναι σφραγισμενο με ταινια γνησιοτας κ.τ.λ

 

Refurbished σημαίνει ανακατασκευασμένο, συνήθως από την αντιπροσωπεία - προφανώς όχι ελαττωματικό. Πολλές γνωστές εταιρείες πουλούν ανακατασκευασμένες συσκευές, συνήθως κατάτι φτηνότερες από τις καινούργιες. Εννοείται ότι δεν αναφέρεται στην οθόνη, μπορεί να είναι οτιδήποτε, από μικρόφωνο έως πλακέτα, αλλά οι "επίσημες" refurbished συσκευές φεύγουν για πούλημα αισθητικά και λειτουργικά σαν καινούργιες. Κάτι τέτοιο θα κάνει και η Samsung με τα Galaxy Note που μάζεψε από την ανάκληση.

Για τα περί σαβούρας φοβάμαι ότι δεν παρακολούθησα τον ειρμό σου, οπότε δεν κατάλαβα σε τί αναφέρεσαι...

Link to comment
Share on other sites

απλα παδια το κινητο το πληρωσα 265 και καινουργιο εχει 300-320

και ειναι refurbished με ολοκαινουργια πλακετα,

ειμαι σε διλημα αν πρεπει να το γυρισω η να το κρατησω.

 

το καλο ειναι οτι το καταστημα μου δινει 2 χρονια εγγυηση + το οτι εχει καινουργια πλακετα + το οτι για refurbished το κινητο ειναι ολοκαινουργιο.δεν παρουσιαζει σημαδια μεταχειρισμενου.

 

αρα με καινουργιο εχω περισσοτερες πιθανοτητες για μπουτλοοπ συν τα παραπανω χρηματα που θα κοστισει

 

απλα ειναι η μικρη διαφορα χρηματων και το ****το!

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

παιδια θυμιστε μου λιγο πως τσεκαρουμε παρτίδα στο κινητο ?

δεν το εχω πανω μου και εχω κολλησει τωρα ασχημα ..

ευχαριστω εκ των προτερων ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια θυμιστε μου λιγο πως τσεκαρουμε παρτίδα στο κινητο ?

δεν το εχω πανω μου και εχω κολλησει τωρα ασχημα ..

ευχαριστω εκ των προτερων ...

Απ' τα τρία πρώτα νούμερα του s/n (serial number).

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο επεστραφη και πλεον περιμενω για το refund

αν μου κανει π......στια εχω την συνομιλια με το support tis lg sto uk που λεει οτι το κινητο ειναι refurbished.

εν τελει θα δωσω 330 και θα παω για g5 se

ε δε γινεται αλλιως,

δεν υπαρχει πλεον g4 κινητο χωρις bootloop,

απαραδεκτο

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο επεστραφη και πλεον περιμενω για το refund

αν μου κανει π......στια εχω την συνομιλια με το support tis lg sto uk που λεει οτι το κινητο ειναι refurbished.

εν τελει θα δωσω 330 και θα παω για g5 se

ε δε γινεται αλλιως,

δεν υπαρχει πλεον g4 κινητο χωρις bootloop,

απαραδεκτο

 

μακαρι να τα παρεις πισω....παντως θα σου επαναλαβω αν ειναι να διαθεσεις τοσα λεφτα εχει πολυυυυ καλυτερα τηλ απο lg και οχι οσον αφορα τα specs φυσικα ειναι σουπερ αλλα αν μια συσκευη εχει τοσα θεματα και βγαινει αχρηστη λογο ψιλικατζιδικη τακτικη της εταιριας τοτε δωρο αδωρο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο επεστραφη και πλεον περιμενω για το refund

αν μου κανει π......στια εχω την συνομιλια με το support tis lg sto uk που λεει οτι το κινητο ειναι refurbished.

εν τελει θα δωσω 330 και θα παω για g5 se

ε δε γινεται αλλιως,

δεν υπαρχει πλεον g4 κινητο χωρις bootloop,

απαραδεκτο

 

Με το καλό να σου έρθει η επιστροφή και το νεό κινητό.

Αν μου επιτρέπεις μία ερώτηση όμως, μου είναι λίγο δυσνόητο το συμπέρασμά σου:

Επειδή τεκμαίρεται ότι το κινητό που πήρες είχε πλακέτα που είχε αντικατασταθεί πρόσφατα, θεωρείς βέβαιο ότι ήταν λόγω bootloop και άρα πιθανόν ότι θα ξαναπάθει, επομένως προτίμησες να αποφύγεις μία εντελώς νέα συσκευή στο ίδιο κέλυφος (εάν ήταν καν ίδιο)?

 

Θεωρώ καθ' όλα λογικό να θέλει κάποιος εντελώς καινούργια για όχι ανακατασκευασμένη συσκευή, αλλά εάν το πρόβλημά σου ήταν η ανησυχία για μελλοντική βλάβη, τότε πρέπει να σκεφτείς ότι πιθανότατα είχες μία από τις πιο νέες πλακέτες στον πλανήτη. Εάν ήθελες να έχεις οποιοδήποτε G4, μάλλον αυτό ήταν από τις καλύτερες επιλογές...

Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλε minast,το σκεφτηκα αυτο που ειπες,αλπα δεν ξερω τι εχει περασει το τηλεφωνακι μεχρι τωρα........

και καινουργιο ειχε με 30-40 ευρω παραπανω,

τεσπα περιμενω τα χρηματα σε 2 εβδομαδες και παω για g5 se.

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Exω ενα στα χερια μου,το τσεκαρω για την γυναικα.

κατα αρχην serial ξεκιναει 506 (6ου 2015?) δεν ειχε παρουσιασει ποτε θεμα.Ο Πιθανος πωλητης ειναι χρονια φιλος και γειτονας.πηρε το htc 10 και το δινει το g4.

Eχει αλλαξει και οθονη.οταν τραβας την οθονη τερμα τεντωνουν τα widget :lol::lol::lol:, ειναι φυσιολογικο?????

γενικα η οθονη ακουει το διπλο χτυπημα και εχει τελεια αποκριση.

Τα 140 ειναι καλα που ζηταει?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Exω ενα στα χερια μου,το τσεκαρω για την γυναικα.

κατα αρχην serial ξεκιναει 506 (6ου 2015?) δεν ειχε παρουσιασει ποτε θεμα.Ο Πιθανος πωλητης ειναι χρονια φιλος και γειτονας.πηρε το htc 10 και το δινει το g4.

Eχει αλλαξει και οθονη.οταν τραβας την οθονη τερμα τεντωνουν τα widget :lol::lol::lol:, ειναι φυσιολογικο?????

γενικα η οθονη ακουει το διπλο χτυπημα και εχει τελεια αποκριση.

Τα 140 ειναι καλα που ζηταει?

 

To bootloop ειναι σχεδον βεβαιο. 140 το δινει γιατι η εγγυηση ληγει σε ελαχιστους μηνες υποθετω;

Link to comment
Share on other sites

To bootloop ειναι σχεδον βεβαιο. 140 το δινει γιατι η εγγυηση ληγει σε ελαχιστους μηνες υποθετω;

 

οχι σε ελαχιστους σε σχεδον 2 μηνες μπορει και σε λιγοτερο αστο αδερφε μην το παρεις κιολας 2 χρονια εγγύηση εχει ειναι βεβαιο πως θα παθει λουπα και αν εισαι εκτος θα τα δωσεις απο την τζεπη να αλλαξεις πλακετα αν δεν προλαβεις την εγγυση δεν αξιζει το ρισκο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πρόβλεψη για τα bootloop γενικά βλέπω και μαντικές ικανότητες για το πότε το αγοράστηκε η συσκευή. Για την ακρίβεια μόλις έμαθα ότι και το δικό μου που ήταν 506 λήγει η εγγύηση του τον 6/2017 και όχι τον Δεκέμβριο που συμπληρώνονται 2 χρόνια από την ημερομηνία αγοράς του.

 

Στο θέμα της αγοράς του τηλεφώνου τώρα, η 506 είναι από τις παρτίδες που παθαίνουν bootloop οπότε δεν θα την γλυτώσει. Πάντως η τιμή που σου το δίνει είναι τζάμπα! Αν το πάρεις πήγαινε στην procordia και πες ότι σου παρουσιάζει συχνά bootloop και ότι επανέρχεται με reset μπας και σου αλλάξουν πλακέτα χωρίς να χρειαστεί να πάθεις το bootloop πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πρόβλεψη για τα bootloop γενικά βλέπω και μαντικές ικανότητες για το πότε το αγοράστηκε η συσκευή. Για την ακρίβεια μόλις έμαθα ότι και το δικό μου που ήταν 506 λήγει η εγγύηση του τον 6/2017 και όχι τον Δεκέμβριο που συμπληρώνονται 2 χρόνια από την ημερομηνία αγοράς του.

 

Στο θέμα της αγοράς του τηλεφώνου τώρα, η 506 είναι από τις παρτίδες που παθαίνουν bootloop οπότε δεν θα την γλυτώσει. Πάντως η τιμή που σου το δίνει είναι τζάμπα! Αν το πάρεις πήγαινε στην procordia και πες ότι σου παρουσιάζει συχνά bootloop και ότι επανέρχεται με reset μπας και σου αλλάξουν πλακέτα χωρίς να χρειαστεί να πάθεις το bootloop πρώτα.

 

ναι σε αυτο εχεις δικαιο δικο μου λαθος 2 χρονια απο την απόδειξη αγορας....βλεπεις εμεις οταν κανουμε λαθος παραδεχομαστε τωρα οσον αφορα τις μαντικες ικανοτητες εισαι καλυτερος εδω εχεις μαντεψει οτι πλεον λυθηκε το προβλημα ουτε η σχιστοματιδες δεν το ξερουν αυτο στειλε μειλ να τους ενημερώσεις!!603 πλακετα εχω με μπουτλουπ και επαναφορα με hard reset 2 φορες....αλλα ναι εδω μεσα καποιοι ειπαν εφοσον ανοιξει με hard reset τωρα μικρο το κακο μιας και λειτουργει μετα!!αντε καλη Μ.βδομαδα !!

 

edit:και οσον αφορα εναν αλλο κυριο που ειπε οτι με την νουγκατ θα ριχνουμε αναλυση οθονης για μεγαλυερη αυτονομια οπως τα galaxy στο g5 δεν ισχυει κατι τετοιο επομενος δυσκολα να γινει σε μας!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δε νομίζετε ότι το έχουμε κάνει λίγο "κι εσύ κι ο γρύλλος σου"?

Πράγματι, ξέρουμε ότι κάποια G4 έχουν πάθει/παθαίνουν bootloops. Εν γένει, αυτοί που δεν το έχουν πάθει πιθανόν υποτιμούν το πρόβλημα και αυτοί που το έχουν πάθει το μεγαλοποιούν. Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία να αρχίσουμε πάλι να ψάχνουμε στατιστικά, γιατί έχει αποδειχθεί και παλιότερα ότι το δείγμα που έχουμε στη διάθεσή μας δεν επαρκεί.

Έχω κουραστεί όμως να αναλωνόμαστε συνέχεια για το bootloop. Αν μη τι άλλο, θα παρακαλέσω για το εξής απλό: Αν το έχετε ήδη αναφέρει στις τελευταίες δύο-τρεις σελίδες, αφήστε το να πέσει και κάτω, δεν θα το ξεχάσουμε... αλήθεια! Ειδικά το να εκφράζει κάποιος την βεβαιότητα ότι μια συσκευή θα πάθει bootloop γνωρίζοντας μόνο τον μήνα κατασκευής ξεπερνάει τα όρια της λογικής.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην το κρατησω.η γυναικα έχει μαγαζι με ρουχα και ειναι εργαλειο της δουλειάς.να της κολησει και να τρεχω απο αιγαλεω νεα ιωνια να σεταρω κινητο.ανεκδοτο.

Παιζει πχ μοτορολα g4 στα 156 απο μαγαζι.

Σας ευχαριστω.

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην το κρατησω.η γυναικα έχει μαγαζι με ρουχα και ειναι εργαλειο της δουλειάς.να της κολησει και να τρεχω απο αιγαλεω νεα ιωνια να σεταρω κινητο.ανεκδοτο.

Παιζει πχ μοτορολα g4 στα 156 απο μαγαζι.

Σας ευχαριστω.

 

Χειροτερο σε ολα του θαρρω, εκτος μπαταριας (στα ιδια) το motorola παντως. Καμμια σχεση πραγματικα. Αλλα θα την βολεψει λογικα τη γυναικα.

 

@minast, αδερφε , εσυ μπορεις να προτεινεις αφοβα το G4 σειρας 506? Οτι εχεις δει εχουμε δει και εμεις. Αν μπορεις προτεινε το.

Εγω δε μπορω παντως. Ουτε 506 σειρα, ουτε καινουριο. Και ΔΕΝ εχω παθει bootloop.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα πάντως σειρά 511, είχε πάθει 2 φορες bootloop το οποίο επανήλθε με hard reset.

Και ευτυχώς φέτος , έπαθε ξανά και δεν άνοιγε ούτε με hard reset.

Αποστολή procordia...μεσα σε μια βδομάδα αλλαγη πλακέτας 702. Κούκλος!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...