Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην procordia θα το στείλεις φίλε μου. Αυτό είναι το επίσημο service της lg. Άμα είσαι από Αθήνα το πας κατευθείαν εκεί.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ανάβει μόνο όταν ειμαι στην κάμερα.

Δεν ξέρω αλλά απο σήμερα άρχισε να βγάζει έτσι η κάμερα.

 

Δοκίμασα με άλλη εφαρμογή πάλι τα ίδια.

 

Έκανα φορματ πάλι τα ίδια.

 

Με την μπροστά βγάζει κανονικά.

Όταν ανοίγεις την εφαρμογή της κάμερας ξεκινάει να αναβοσβηνει το λαμπάκι συνέχεια!!! Είναι φυσιολογικό. Αναβοσβήνει και μόνο που έχεις την κάμερα ανοιχτή!

 

Αυτό που δεν είναι φυσιολογικό είναι να σου βγάζει τις φωτο έτσι όπως μας έδειξες.

 

1 επιλογη: κάνε μια επανεκκίνηση το κινητό να δεις αν φτιάξει.

 

2 επιλογη: αν όχι, πήγαινε στις ρυθμίσεις τηλεφώνου, εφαρμογές, και εκεί μέσα πήγαινε στην επιλογή "ολα" και ψάξε βρες την εφαρμογή της κάμερας και πάτα το και μετά πάτα διαγραφή cache μετά εκκαθάριση δεδομένων και μετά υποχρεωτική διακοπή. Μετά δοκίμασε πάλι την κάμερα να δεις αν έφτιαξε.

 

3 επιλογη: πήγαινε ρυθμίσεις τηλεφώνου, σχετικά με το τηλέφωνο, κέντρο ενημέρωσης, ενημέρωση εφαρμογής να δεις αν θέλει κάποιο update η εφαρμογή. Αν δεν βοηθήσει τίποτα από τα 3 τότε γύρνα το κινητό εργοστασιακες. Αν δεν βοηθήσει ούτε αυτό θέλεις σέρβις

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις την εφαρμογή της κάμερας ξεκινάει να αναβοσβηνει το λαμπάκι συνέχεια!!! Είναι φυσιολογικό. Αναβοσβήνει και μόνο που έχεις την κάμερα ανοιχτή!

 

Αυτό που δεν είναι φυσιολογικό είναι να σου βγάζει τις φωτο έτσι όπως μας έδειξες.

 

1 επιλογη: κάνε μια επανεκκίνηση το κινητό να δεις αν φτιάξει.

 

2 επιλογη: αν όχι, πήγαινε στις ρυθμίσεις τηλεφώνου, εφαρμογές, και εκεί μέσα πήγαινε στην επιλογή "ολα" και ψάξε βρες την εφαρμογή της κάμερας και πάτα το και μετά πάτα διαγραφή cache μετά εκκαθάριση δεδομένων και μετά υποχρεωτική διακοπή. Μετά δοκίμασε πάλι την κάμερα να δεις αν έφτιαξε.

 

3 επιλογη: πήγαινε ρυθμίσεις τηλεφώνου, σχετικά με το τηλέφωνο, κέντρο ενημέρωσης, ενημέρωση εφαρμογής να δεις αν θέλει κάποιο update η εφαρμογή. Αν δεν βοηθήσει τίποτα από τα 3 τότε γύρνα το κινητό εργοστασιακες. Αν δεν βοηθήσει ούτε αυτό θέλεις σέρβις

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

ρε αδερφε εκανε σε λεει hard reset και το ξανακανει το θεμα του ειναι τεχνικο δεν υπαρχει αλλη εξήγηση καπου στις κρυφες ρυθμισεις νομιζω εχει ελενχγο καμερας ας πει καποιος που ξερει δεν το εχω το θεμα αλλα λογικα παει για σερβις

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ρε αδερφε εκανε σε λεει hard reset και το ξανακανει το θεμα του ειναι τεχνικο δεν υπαρχει αλλη εξήγηση καπου στις κρυφες ρυθμισεις νομιζω εχει ελενχγο καμερας ας πει καποιος που ξερει δεν το εχω το θεμα αλλα λογικα παει για σερβις

Δεν είμαι αδερφός :D

Α, δεν είδα ότι το γύρισε εργοστασιακες, συγγνώμη. Τότε πάει σέρβις

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι αδερφός :D

Α, δεν είδα ότι το γύρισε εργοστασιακες, συγγνώμη. Τότε πάει σέρβις

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

χαχαχαχαχχ συγνώμη δεν ειδα οτι το ειχες γραψει εσυ....ασε που λεει οτι δοκιμασε και αλλη εφαρμογη και κανει τα ιδια αρα ειναι τεχνικο το θεμα....παντως η φωτο που ανέβασε ειναι οντοςςςςς πολυυυυυ χαλιαααα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχ συγνώμη δεν ειδα οτι το ειχες γραψει εσυ....ασε που λεει οτι δοκιμασε και αλλη εφαρμογη και κανει τα ιδια αρα ειναι τεχνικο το θεμα....παντως η φωτο που ανέβασε ειναι οντοςςςςς πολυυυυυ χαλιαααα!!!

Δε βαριέσαι... Καλά να 'μαστε χαχαχα. Η κάτι έπαθε ο φακός του ή κάτι άλλο εσωτερικό του κινητού που δεν μπορώ να φανταστώ. Όντως φαίνεται μεγάλο το πρόβλημα... Δεν είναι κάτι μικρο που μπορείς να το παραβλεψεις.

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Στην procordia θα το στείλεις φίλε μου. Αυτό είναι το επίσημο service της lg. Άμα είσαι από Αθήνα το πας κατευθείαν εκεί.

 

Χαλια μαυρα ειναι... Αγιες μερες κιολας! Τωρα βρηκε να χαλασει!

 

Αρα απο βδομαδα να παρω ενα τηλεφωνακι εκει που με ειπες κ να το στειλω.

 

Παντως ναι εκανα οτι λυση μου ειπατε!|

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

προτού το πας στην προκόρντια, θες να ελέγξεις τις εφαρμογές που έχεις μηπως κάποια παίρνει δικαιώματα σε αυτό και στο δημιουργεί?
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που εκανε επαναφορα και συνεχιζει να το κανει δεν πιστευω να αξιζει να ασχοληθει με κατι αλλο.Για μενα πανε κατευθειαν στο σερβις.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως του φορας καμια θηκη; :p

Χωρίς τρύπα στο σημείο της κάμερας? Έσκασα στα γέλια!! Χαχαχαχαχα! Φαντάζεσαι? Το είχα ακούσει κ αυτό παλιότερα από έναν φίλο!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις κάμερα ανοιχτή, δουλεύει πάντα. Όταν την κλείσεις, κλείνει.

 

Ετσι δεν είναι; Τι σου φαίνεται περίεργο;

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις κάμερα ανοιχτή, δουλεύει πάντα. Όταν την κλείσεις, κλείνει.

 

Ετσι δεν είναι; Τι σου φαίνεται περίεργο;

Ακριβώς έτσι... Και στο g3, g4 και στο v10 που εχω τώρα φαίνεται. Απλά ενδεχομένως να μην το είχε παρατηρήσει ότι φίλος καθώς μέρα δεν φαίνεται καθόλου σχεδόν και επίσης όταν τραβάμε κάποιον άλλον δεν βλέπουμε το πίσω μέρος του κινητού.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τρύπα στο σημείο της κάμερας? Έσκασα στα γέλια!! Χαχαχαχαχα! Φαντάζεσαι? Το είχα ακούσει κ αυτό παλιότερα από έναν φίλο!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Μηπως του φορας καμια θηκη; :p

Αν είχε θήκη θα φαινόταν κάτι μαύρο λογικά.. Όχι αυτό το πράγμα. Πρόβλημα είναι προφανώς.. Άιντε να δούμε τι άλλο θα δούμε με το κινητό αυτό :lol:

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε θήκη θα φαινόταν κάτι μαύρο λογικά.. Όχι αυτό το πράγμα. Πρόβλημα είναι προφανώς.. Άιντε να δούμε τι άλλο θα δούμε με το κινητό αυτό :lol:

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά, εννοείτε αυτό! Προφανώς και αστειεύομαι! Είναι πρόβλημα του κινητού και πρέπει να το κοιτάξει το παιδί γιατί είναι κρίμα!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τρύπα στο σημείο της κάμερας? Έσκασα στα γέλια!! Χαχαχαχαχα! Φαντάζεσαι? Το είχα ακούσει κ αυτό παλιότερα από έναν φίλο!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

αχαχα οχι βρε απλα μηπως καλυπτει το laser με τετοιο τροπο που να αντανακλα πανω στη καμερα του :P

Link to comment
Share on other sites

Απο security patches πως και δεν δινει κανενα update η lg??Τι γινεται?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Απο security patches πως και δεν δινει κανενα update η lg??Τι γινεται?

 

Φοβαται μη κανει τα πραγματα χειροτερα :lol:

Περα απο την πλακα, δε φημιζεται η LG για την συχνοτητα των update που δινει, ακομη και αν χρειαζεται κατι update...

Link to comment
Share on other sites

Φοβαται μη κανει τα πραγματα χειροτερα :lol:

Περα απο την πλακα, δε φημιζεται η LG για την συχνοτητα των update που δινει, ακομη και αν χρειαζεται κατι update...

 

οταν ειχα το G3 εδωσε ενα τετοιο security patch και εκει που το τηλ ηταν πυραυλος εβγαλες κατιιιιιιιιιιιιιι λαγκκκκκκκκκκκκκ αστα να πανε το ειχα σκυλομετανιωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα το G3 εδωσε ενα τετοιο security patch και εκει που το τηλ ηταν πυραυλος εβγαλες κατιιιιιιιιιιιιιι λαγκκκκκκκκκκκκκ αστα να πανε το ειχα σκυλομετανιωσει

 

Στο optimus G τα ιδια φιλε μου... Καθε update της LG ειναι επικινδυνο :p

Αν δωσει κατι , αυτο θα ειναι το android "N" πιστευω, και ισως να λυσει και τα προβληματα...

Link to comment
Share on other sites

ετσι το κοβω και εγω , θα παρουμε μια αναβαθμιση του χρονου το φλεβαρη σε Ν και γεια σας. Αλλα και ετσι δεν εχω προβλημα, αν το κρατησω και αν δεν κολλησει θα του κοτσαρω μια καστομια και οσο παει
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...