Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ η εκεί μεριά δεν έχει δώσει το λογισμικό ,το να το περάσεις με lg up το οποίο δεν είναι επίσημο lg tool, είναι επικίνδυνο και δε θα το πρότεινα...

χμμ ειναι ναι αλλα βαρεθηκα να περιμενω..συνεχιζουνε να βγαζουνε updates στην 5.1, πιστευω το επομενο να ειναι 6 αν δεν το εχω περασει ηδη.

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Κάποιος Παιδιά; Ούτε η υπενθύμιση δουλεύει το πρωί. Αυτό γίνεται Γιατί μένει πολλές ώρες σε αναμονή το κινητο;

 

Νομιζω οτι οφειλεται στην λειτουργια Doze που εχει προεγκατεστημενη η MM.

Πρέπει να μπεις ρυθμισεις>εφαρμογες>ξυπνητηρι>και να απενεργοποιησεις την βελτιστοποιηση μπαταριας.

Ακυρο...Πας μπαταρια και εκει οριζεις στην βελτιστοποιηση εφαρμογων ποια ΔΕΝ θες να γινεται βελτιστοποιηση..

Edited by kermitlabross
λαθος
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα G4 απο ενα παιδι.

 

Το τηλεφωνο εχει ομως θεμα με τη φορτιση, φορτιζει πολυ αργα.

Κατεβασα 2-3 apps που μετρανε τα mah που φορτιζει και μου δειχουν ολα το ιδιο. Δηλαδη πολυ σπανια πιανει τα 1600mah που πρεπει και παιζει απο 110 μεχρι και 700mah.

 

Δοκιμασα και αλλο καλωδιο-φορτιστη, το ιδιο. Σαν να εχει χαλασει η υποδοχη της φορτισης.

 

Ειναι καποιο συνηθες θεμα; Εχει τυχει σε καποιον και το εχει φτιαξει;

Ελπιζω να βρω ακρη και να μην πηγαινω για πλακετα ή βυσμα φορτισης κλπ (Αν και η προκορντια ειναι φτηνη και ειναι και κοντα)

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα G4 απο ενα παιδι.

 

Το τηλεφωνο εχει ομως θεμα με τη φορτιση, φορτιζει πολυ αργα.

Κατεβασα 2-3 apps που μετρανε τα mah που φορτιζει και μου δειχουν ολα το ιδιο. Δηλαδη πολυ σπανια πιανει τα 1600mah που πρεπει και παιζει απο 110 μεχρι και 700mah.

 

Δοκιμασα και αλλο καλωδιο-φορτιστη, το ιδιο. Σαν να εχει χαλασει η υποδοχη της φορτισης.

 

Ειναι καποιο συνηθες θεμα; Εχει τυχει σε καποιον και το εχει φτιαξει;

Ελπιζω να βρω ακρη και να μην πηγαινω για πλακετα ή βυσμα φορτισης κλπ (Αν και η προκορντια ειναι φτηνη και ειναι και κοντα)

Όταν λες αργά? Πόσο δηλαδή κάνει μέχρι να φορτισει μέχρι τέρμα και από τι ποσοστό? Από το 20% μέχρι 100% ας πούμε πόσες ώρες κάνει?

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες αργά? Πόσο δηλαδή κάνει μέχρι να φορτισει μέχρι τέρμα και από τι ποσοστό? Από το 20% μέχρι 100% ας πούμε πόσες ώρες κάνει?

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Θα το μετρησω και θα σου πω.

Μου εχουν παει οτι κανει μιαμιση ωρα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Θα το μετρησω και θα σου πω.

Μου εχουν παει οτι κανει μιαμιση ωρα περιπου.

Τόσο κάνει περίπου. Σε ρωτάω για να δούμε αν έχει πρόβλημα με την μπαταρια. Δες το άμα είναι και πες μας.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα G4 απο ενα παιδι.

 

Το τηλεφωνο εχει ομως θεμα με τη φορτιση, φορτιζει πολυ αργα.

Κατεβασα 2-3 apps που μετρανε τα mah που φορτιζει και μου δειχουν ολα το ιδιο. Δηλαδη πολυ σπανια πιανει τα 1600mah που πρεπει και παιζει απο 110 μεχρι και 700mah.

 

Δοκιμασα και αλλο καλωδιο-φορτιστη, το ιδιο. Σαν να εχει χαλασει η υποδοχη της φορτισης.

 

Ειναι καποιο συνηθες θεμα; Εχει τυχει σε καποιον και το εχει φτιαξει;

Ελπιζω να βρω ακρη και να μην πηγαινω για πλακετα ή βυσμα φορτισης κλπ (Αν και η προκορντια ειναι φτηνη και ειναι και κοντα)

Φίλε μου κάτι κάνεις λάθος προφανώς..

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αξιζει η αγορα του;σε τι ποσοστο πιστευετε οτι βγαζουν προβληματα;6 στα 10;οι καινουριες παρτιδες δεν στρωσανε καθολου;
Link to comment
Share on other sites

Αλανια απο τοτε που εβαλα το mm καθε φορα σχεδον παντα χανεται το σημα οταν τελειωνω μια κληση κ επανερχεται μου βγαζει για 2 δευτερόλεπτα μονο εκτακτες κλησεις
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σκέφτομαι να πάρω G4 η z5 πιο αξίζει περισσότερο;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γράφεις σε λάθος μέρος, απευθύνσου στο σωστό... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλανια απο τοτε που εβαλα το mm καθε φορα σχεδον παντα χανεται το σημα οταν τελειωνω μια κληση κ επανερχεται μου βγαζει για 2 δευτερόλεπτα μονο εκτακτες κλησεις

και σε εμενα το ιδιο κανει με προεγκατεστημενη την MM απο το εργοστασιο.4 ημερων ειναι το τηλεφωνο

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Αλανια απο τοτε που εβαλα το mm καθε φορα σχεδον παντα χανεται το σημα οταν τελειωνω μια κληση κ επανερχεται μου βγαζει για 2 δευτερόλεπτα μονο εκτακτες κλησεις

 

Την επομενη φορα βγαλε το 4g

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που θα μπω στο τοπικ θα διαβάσω καινούρια προβλήματα.. Έχει αρχίσει και με προβληματιζει η κατάσταση με το κινητό. Νιώθω από τους τυχερούς. Γενικά δεν είναι λύση μην κάνεις έτσι μην το δουλεύεις έτσι πάντως. Αυτό είναι λογική Apple και you are holding it wrong.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει service point στα νοτια προαστεια? Αυτο με την οθονη που εχω γραψει πιο πριν με χει κουρασει,και γινεται ψιλο συχνα. Οταν το ξεκλειδώσω ανοιγει μονο η δεξια πλευρα ενω η αριστερη ειναι κανονικα μαυρη αλλα μπορω να την χρησιμοποιήσω!! Σαν να ειναι χωρισμενη καθετα η οθονη!! Οτι ναναι!!
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και γω εχω παραξενευτει αρκετα μπορω να πω... Ναι οκ, αρκετα καλα χαρακτηριστικα το κινητο, αρκετα δελεαστικη η τιμη αλλα και ενα σωρο προβληματα καθε φορα που διαβαζω στο νημα που δε δειχνουν κιολας να βελτιωνονται ουτε με τις νεοτερες παρτιδες... Ενω ημουν εντυπωσιασμενος και ετοιμος για την αγορα του τωρα μαλλον με απωθει... :\
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει service point στα νοτια προαστεια?

 

Όχι, η Procordia αποτελεί μονόδρομο για αυτές τις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και γω εχω παραξενευτει αρκετα μπορω να πω... Ναι οκ, αρκετα καλα χαρακτηριστικα το κινητο, αρκετα δελεαστικη η τιμη αλλα και ενα σωρο προβληματα καθε φορα που διαβαζω στο νημα που δε δειχνουν κιολας να βελτιωνονται ουτε με τις νεοτερες παρτιδες... Ενω ημουν εντυπωσιασμενος και ετοιμος για την αγορα του τωρα μαλλον με απωθει... :\

Και εγώ μια από τα ίδια

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει service point στα νοτια προαστεια? Αυτο με την οθονη που εχω γραψει πιο πριν με χει κουρασει,και γινεται ψιλο συχνα. Οταν το ξεκλειδώσω ανοιγει μονο η δεξια πλευρα ενω η αριστερη ειναι κανονικα μαυρη αλλα μπορω να την χρησιμοποιήσω!! Σαν να ειναι χωρισμενη καθετα η οθονη!! Οτι ναναι!!

 

Μπορείς να ανεβάσεις κάποιο screenshot να δούμε; Μήπως τυχόν εχεις ενεργοποιησει κατα λάθος την λειτουργία με το ενα χέρι; Αν υπάρχει κατι τέτοιο βέβαια γιατι πέρασαν αρκετοί μήνες που ειχα το κινητό και δεν θυμάμαι

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανεβάσεις κάποιο screenshot να δούμε; Μήπως τυχόν εχεις ενεργοποιησει κατα λάθος την λειτουργία με το ενα χέρι; Αν υπάρχει κατι τέτοιο βέβαια γιατι πέρασαν αρκετοί μήνες που ειχα το κινητό και δεν θυμάμαι

 

Οταν παω να ανεβασω screenshot δεν βγαίνει με το προβλημα που εχει!!

the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να ανεβασω screenshot δεν βγαίνει με το προβλημα που εχει!!

 

Aρα ειναι hardware το προβλημα.

Δοκιμασε factory reset, αν δεν γινει κατι, service.

Link to comment
Share on other sites

Μετα τις γιορτες θα το παω για service! Και θα το παω εγω χωρις μεσάζοντες μπας και το φτιαξουν σε μια ωρα οπως λενε στο site τους.
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με το Play Store. Δεν λειτουργεί παρά μόνο για λίγο και αφού κάνω επανεκκίνηση του τηλεφώνου. Μετά από λίγα λεπτά πάλι νεκρό. Έχετε καμία ιδέα; Παρτίδα 602 με προεγκατεστημένα τα mm 6.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...