Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα.μια βοηθεια, καθως πειραματιζομουν εβαλα το Knock και το εβαλα 4 χτυπηματα και τον κωδικο που μου ζητησε στο τελος,εκλεισα το τηλ και το ξανανποιξα και τωρα δεν δεχεται με τιποτε τα 4 χτυπηματα το εχω κανει πανω απο εκατο φορες,εχω μεσα αρχεια εγγραφα που δεν θελω να χασω,πως μπορω να το επαναφερω με τον κωδικο? σας ευχαριστω!

 

το ξεκλειδωσα ευτυχως μετα απο ενα εκατομμυριο φορες.οταν πηγαινω να αλλαξω και να το βαλω κανενα στο κλειδωμα οθονης μου λεει οτι ο κωδικος Knock

δεν ταιριαζει,τι γινεται τα επαιξε το κινητο?

Edited by mpompa
Link to comment
Share on other sites

Καμια ιδεα πως να αλλαξουμε την ευαισθησία του αυτοματου φωτισμου;ολο στο μηδέν παει και κατανταει κουραστικό..

 

+1000 και μενα μου τη σπαει. Καπως να θεταμε την ελάχιστη φωτεινότητα λιγο πανω απο το 0

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.μια βοηθεια, καθως πειραματιζομουν εβαλα το Knock και το εβαλα 4 χτυπηματα και τον κωδικο που μου ζητησε στο τελος,εκλεισα το τηλ και το ξανανποιξα και τωρα δεν δεχεται με τιποτε τα 4 χτυπηματα το εχω κανει πανω απο εκατο φορες,εχω μεσα αρχεια εγγραφα που δεν θελω να χασω,πως μπορω να το επαναφερω με τον κωδικο? σας ευχαριστω!

 

το ξεκλειδωσα ευτυχως μετα απο ενα εκατομμυριο φορες.οταν πηγαινω να αλλαξω και να το βαλω κανενα στο κλειδωμα οθονης μου λεει οτι ο κωδικος Knock

δεν ταιριαζει,τι γινεται τα επαιξε το κινητο?

 

τελικα το λαθος ηταν δικο μου,και εκανα backup στο LG Bridge τωρα ομως μου λεει οτι το κινητο δεν υποστιριζει το προγραμμα.τωρα πρεπει να τα ξανακω ολα απο την αρχη ουφ.

Edited by mpompa
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα συμβαίνει κάτι πολύ περίεργο. Έκανα επανεκκίνηση το κινητό και όταν το άνοιξα είδα μέσα στο άλμπουμ των φωτογραφιών ένα νέο άλμπουμ με όνομα pictures το οποίο δεν είχα φτιάξει εγώ και δεν υπήρχε πριν την επανεκκίνηση! Και όταν μπήκα μέσα στον φάκελο να δω τι είναι, είδα 4-5 φωτογραφίες σε πολυ χάλια ανάλυση τις οποίες είχα σε εναν δικό μου φάκελο πριν!!! Οι φωτο μου που ήταν στον παλιό φάκελο που είχα δεν έπαθαν τίποτα και είναι ακόμα εκεί που τις είχα.

Αυτό το έκανε 2 φορές σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι τις cache ή απο αλλο προγραμμα.

Gispect υπαρχει αλλη εφαρμογη το lux lite πολυ δυνατη κλπ αλλα δεν γουσταρω να το φορτωνω με 1000 αλλα προγραμματα..

Στο lg g pro επαιζε μια χαρα...ρυθμιζες την minimum φωτεινοτητα και αυτο ανεβαζε μονο...Προφανως θα το διορθωσουν σε καμια επομενη εκδοση αλλα ειπα να ρωτησω μηπως υπαρχει κανενα κρυφο μενου / επιλογη που να μου ξεφευγει.. :(

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος δεν ειναι για Ευρωπη, οποτε οχι.

Αν η συσκευή έχει κωδικό ευρπαικης χώρας,σε καλύπτει σε επισκευή αλλά για αντικατάσταση θα πρέπει να ευθυνθεις στο κατάστημα που το αγόρασες.

Απο κάποιους έχω ακούσει ότι ακόμα και να αντιπροσωπεία σε καλύπτει για αντικατάσταση αν δεν έχει ανταλλακτικά ή πρέπει να προβεί σε αντικατάσταση .

Αρκεί η συσκευή να είναι από χώρα Ευρώπης. Άρα είσαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι τις cache ή απο αλλο προγραμμα.

Gispect υπαρχει αλλη εφαρμογη το lux lite πολυ δυνατη κλπ αλλα δεν γουσταρω να το φορτωνω με 1000 αλλα προγραμματα..

Στο lg g pro επαιζε μια χαρα...ρυθμιζες την minimum φωτεινοτητα και αυτο ανεβαζε μονο...Προφανως θα το διορθωσουν σε καμια επομενη εκδοση αλλα ειπα να ρωτησω μηπως υπαρχει κανενα κρυφο μενου / επιλογη που να μου ξεφευγει.. :(

 

thanks! Θα το δοκιμασω

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα !

 

Να ρωτήσω.... τις φωτογραφίες που επεξεργάζομαι μέσα από το gallery>επεξεργασία (π.χ μια την κάνω ασπρόμαυρη ) και μετά πατάω οκ οκ done που παει και τις αποθηκεύει γιατι δε μπορώ να τις βρω πουθενά ???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα , το κινητό τώρα τελευταία βγάζω φότο πάω στο άλμπουμ και της παραμορφώνει όχι μόνο στο κινητό αλλά και όταν περαστούν στο PC είναι παραμορφωμένες παραθέτω βίντεο να δείτε .

http://sendvid.com/q8v28nj6?secret=12c62749-e9aa-4181-9493-e4b2e192806f

Link to comment
Share on other sites

http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/lg-68/lg-h815-g4-32gb-leather-brown-eu παιδες αυτο παρηγγειλα ειναι 601 μου ειπαν,θα εχω κανα θεμα λετε με επαννεκινησεις και λοιπα?να τους πω να μου δωσουν κανα ποιο φρεσκο η θα με πουν τρελο?:blink:
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θέλω να πάρω ένα dual και έχω δυο ερωτήσεις! Το βρίσκω μόνο σε μαύρο ενώ θέλω το καφέ.

 

1. Απλό και dual φοράνε το ίδιο καπάκι πίσω ή έχουν κάποια διαφορά?

2. Καφέ και μαύρο είναι ίδια μπροστά?

 

Θέλω να καταλήξω στο εξής. Να τσιμπήσω το μαύρο και μετά να αγοράσω απλά ένα καφέ πίσω καπάκι ή το dual φοράει διαφορετική πλάτη με αποτέλεσμα να είναι δυσεύρετη? Μπροστά μαύρο και καφέ είναι ίδια χρωματικά οπότε θα έχω το ίδιο αποτέλεσμα οπτικά σα να είχα αγοράσει εξαρχής το καφέ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θέλω να πάρω ένα dual και έχω δυο ερωτήσεις! Το βρίσκω μόνο σε μαύρο ενώ θέλω το καφέ.

 

1. Απλό και dual φοράνε το ίδιο καπάκι πίσω ή έχουν κάποια διαφορά?

2. Καφέ και μαύρο είναι ίδια μπροστά?

 

Θέλω να καταλήξω στο εξής. Να τσιμπήσω το μαύρο και μετά να αγοράσω απλά ένα καφέ πίσω καπάκι ή το dual φοράει διαφορετική πλάτη με αποτέλεσμα να είναι δυσεύρετη? Μπροστά μαύρο και καφέ είναι ίδια χρωματικά οπότε θα έχω το ίδιο αποτέλεσμα οπτικά σα να είχα αγοράσει εξαρχής το καφέ?

 

 

Καλημέρα!

Στην πρώτη ερώτηση θεωρητικά φοράνε το ίδιο καπάκι (99,9%)

Στη δεύτερη ερώτηση ναι όποιο χρώμα και να πάρεις είναι στο ίδιο μπροστά εκτος απο white-gold edition.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ takaros31, πολύ εξυπηρετικός. Για το αν ταιριάζει η πλάτη λοιπόν θα ρωτήσω αν είναι και αντιπροσωπεία ή και κάποιο μαγαζί και θα ενημερώσω και εδώ για τυχόν λοιπούς ενδιαφερόμενους.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβάνω κι εγώ απο το κούριερ! (602, red leather απο kaizer) Άντε να δούμε πως θα μου φανεί η μετάβαση απο το σκυλί note 2.

Κύριος λόγος μετάβασης η κάμερα.

Δικέφαλε θα τρελαθώ.... :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι με καφέ δερμάτινο καπάκι και πήρα μια σιλικόνη διαφανή θήκη για να φαίνεται. Μπροστά έχω ακόμα την μαμά μεμβράνη. Θα βάλω μία μεμβράνη Θεσσαλονίκη σε ένα μαγαζί στη Τσιμισκή που της περνάει και έχει 3 επιλογές..

Την κλασική πλαστική.

Γυαλί.

Και σιλικόνη με πλαστικό.

 

Πιο από τα 3 με προτείνεται;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι με καφέ δερμάτινο καπάκι και πήρα μια σιλικόνη διαφανή θήκη για να φαίνεται. Μπροστά έχω ακόμα την μαμά μεμβράνη. Θα βάλω μία μεμβράνη Θεσσαλονίκη σε ένα μαγαζί στη Τσιμισκή που της περνάει και έχει 3 επιλογές..

Την κλασική πλαστική.

Γυαλί.

Και σιλικόνη με πλαστικό.

 

Πιο από τα 3 με προτείνεται;

 

Γυαλί. Απλά. Καμία σχέση η προστασία που παρέχει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το SUFFIX τι ειναι και πού μπορώ να το βρω στο τηλέφωνο μου για να κατεβάσω την ρομ που θέλω από εδώ http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/country.php?country=Romania
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Έχω εντυπωσιαστεί από τα σχόλιά σας και μάλλον θα το αγοράσω.

Έχω σαστίσει λίγο με τις τιμές Online. Ξεκινάνε από 305 και καταλήγουν στα 700 κάτι.

Όλα έχουν τον χαρακτηρισμό Η815 εκτός από τα πολύ ακριβά που έχουν το χαρακτηριστικό: H815.AGRCLD

Αυτά με τα 305 είναι Ευρωπαικά ή εισαγωγής από την Κίνα?

Μήπως είναι οι παλιές οι παρτίδες του 2015 και έχουν το Bootloop πρόβλημα που περιγράφεται?

Να το τολμήσω στα 305? Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...