Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενημέρωση :!::!:

Τα μηνύματα με τα greeklish όπως και οι απαντήσεις σε αυτά αφαιρεθηκαν, καθώς όλοι γνωρίζεται ότι απαγορεύεται από τους κανόνες του forum η συγκεκριμένη γραφή.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι, υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση? Όσο για την γρήγορη διάβασα ότι δόθηκε αυτή η δυνατότητα μετά από μια μικρή αναβάθμιση, ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Ασυρματη δεν υποστηριζει εκτος κι αν βαλεις την καταλληλη θηκη με πλατη. Γρηγορη φορτιση εχω την εντυπωση οτι δεν υποστηριζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος! Με τον μαμα φορτιστη παντως δεν αργει ιδιαιτερα να φορτισει.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ασυρματη δεν υποστηριζει εκτος κι αν βαλεις την καταλληλη θηκη με πλατη. Γρηγορη φορτιση εχω την εντυπωση οτι δεν υποστηριζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος! Με τον μαμα φορτιστη παντως δεν αργει ιδιαιτερα να φορτισει.

 

Αν είχε και ενσωματωμένη την ασύρματη φόρτιση θα ήταν ακόμη ποιο τέλειο,έχω την εντύπωση πάντως ότι υποστηρίζει τη γρήγορη άλλα θέλει τον ανάλογο φορτιστή δεν παρέχεται στη αρχική συσκευασία και εγώ δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενας τροπος ή εφαρμογη να δυναμωσει η ενταση στο ραδιοφωνο μεσω ακουστικων?Ισα ισα που ακουγεται σε φουλ ενταση...:wacko::mad:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Για όσους έχουν αγοράσει το κινητό από ελληνική αντιπροσωπεία, περιέχει μέσα δεύτερο πλαστικό καπάκι και ακουστικά quadbeat 3;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Για όσους έχουν αγοράσει το κινητό από ελληνική αντιπροσωπεία, περιέχει μέσα δεύτερο πλαστικό καπάκι και ακουστικά quadbeat 3;

 

Ευχαριστώ.

 

Από το kaizerstore (ούγγρικη version) το δερμάτινο περιέχει και πλαστικό καπάκι και τα ακουστικά quadbeat 3.

Αν κοιτάς για ελληνική αντιπροσωπεία δες αυτό

http://www.lg.com/gr/press-releases/lg-ma-lg-g4-leather-case-promo

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα που ξαναανοιξουν οι τράπεζες κλπ λετε να ξαναπέσει η τιμη του g4?Οπως και τον αλλων κινητών βεβαια που ανέβηκαν κατακόρυφα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα που ξαναανοιξουν οι τράπεζες κλπ λετε να ξαναπέσει η τιμη του g4?Οπως και τον αλλων κινητών βεβαια που ανέβηκαν κατακόρυφα.

 

Το να αρθούν οι περιορισμοί με τις αγορές από το εξωτερικό θα πρέπει να περιμένουμε. Οι περιορισμοί στις τράπεζες δεν επηρρεάζουν την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενας τροπος ή εφαρμογη να δυναμωσει η ενταση στο ραδιοφωνο μεσω ακουστικων?Ισα ισα που ακουγεται σε φουλ ενταση...:wacko::mad:

 

To ίδιο προβλημα κι εγώ.Το έχω αναφέρει ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, θα μπορούσε να μου πει κάποιος γιατί πηγαίνοντας να απενεργοποιησω Το knock code είναι γκριζαρισμενες οι επιλογές;
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, θα μπορούσε να μου πει κάποιος γιατί πηγαίνοντας να απενεργοποιησω Το knock code είναι γκριζαρισμενες οι επιλογές;

Δοκίμασε αν μπορείς να κάνεις εκκαθάριση διαπιστευτηρίων! Ρυθμίσεις- Γενικές- Ασφάλεια- Εκκαθάριση διαπιστευτηρίων.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αν μπορείς να κάνεις εκκαθάριση διαπιστευτηρίων! Ρυθμίσεις- Γενικές- Ασφάλεια- Εκκαθάριση διαπιστευτηρίων.

Αυτό ήταν , δεν θα το έβρισκα μόνος μου ευχαριστώ πολύ.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις απο εναν υποψηφιο αγοραστη G4.. το power button πισω οταν μιλας σε κληση αναβοσνηνει γυρω γυρω οπως το LG G2? εχει led δηλ γυρω γυρω η όχι... ??και 2ερωτηση εαν μεσα σε ολες τις συσκευασιες περιλaμβανονται τα κοκκινα ακουστικα και ενα δευτερο καλλυμα..!!??? Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις απο εναν υποψηφιο αγοραστη G4.. το power button πισω οταν μιλας σε κληση αναβοσνηνει γυρω γυρω οπως το LG G2? εχει led δηλ γυρω γυρω η όχι... ??και 2ερωτηση εαν μεσα σε ολες τις συσκευασιες περιλaμβανονται τα κοκκινα ακουστικα και ενα δευτερο καλλυμα..!!???

Led Δεν έχει, ακουστικά είχε αλλά επειδή πείρα Αυτό με το πλαστικό καπάκι δεν είχε δεύτερο μόνο αυτό με το δερμάτινο έχει και ένα πλαστικό.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Led Δεν έχει, ακουστικά είχε αλλά επειδή πείρα Αυτό με το πλαστικό καπάκι δεν είχε δεύτερο μόνο αυτό με το δερμάτινο έχει και ένα πλαστικό.

 

Οκ. Ευχαριστώ man..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Led ειδοποιήσεων μπροστά έχει όμως για να βλέπεις αν έχεις κάνα μήνυμα η κλήση και με διαφορετικά χρώματα?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Led ειδοποιήσεων μπροστά έχει όμως για να βλέπεις αν έχεις κάνα μήνυμα η κλήση και με διαφορετικά χρώματα?

Ναι φιλε μου μπροστα εχει κανονικα Led.

 

Edit: Παρεπιπτωντος μιας και ποτε δεν καταφερα να το αποκτησω αφου τεσσερις στις τεσσερις συσκευες ειχανε ελλατωματικη οθονη

μου εχουν μεινει μια θηκη τυπου slim armor αριστης ποιοτητας και ενα tempered glass full face.

Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm.

 

Τελικα δεν ητανε για μενα το G4. Και δυστυχως οσο και αν μου αρεσαν τα LG τοσο καταφερε η εταιρια να με απομακρυνει.

Ειχα να παρω Sammy για μενα απο εποχη του S3 ασχετα αν ειχα δοκιμασει για καποιες μερες S4 S5 και NOTE 3 και μετα απο τοσο καιρο επιστρεφω παλι περιμενοντας να μου ρθει το edge 64gb σε μαυρο.

Πραγματικα με οτι περασα πολυ δυσκολα θα επανελθω σε LG.

Ευχομαι στους κατοχους του G4 που καταφεραν και πηρανε απροβληματιστες συσκευες να τα χαρουνε διοτι πραγματικα ειναι ενα απολυτο τηλ για μενα που ακομα και τωρα το βαζω πιο πανω απο s6 συμφωνα με αυτα που ακουω. Αλλα πηγα εκει διοτι δεν μου αρεσε κατι αλλο πλην αυτου διοτι δινω και μεγαλη σημασια στην εμφανιση.

Τωρα δεν ξερω αν θα το μετανοιωσω αλλα η αληθεια ειναι οτι απο τωρα σκεφτομαι τις 5.1 ιντσες εναντια στις 5,5 του g4.

Τωρα απο καμερα πιστευω οτι οι διαφορες ειναι μικρες και σε καποια σημεια υπερεχει το ενα του αλλου.

Ειδωμεν. Να στε καλα αγορινες και οτι μπορω πλεον να ξερω μιας και δεν εχω την συσκευη θα ειμαι εδω και θα βοηθαω. :)

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου μπροστα εχει κανονικα Led.

 

Edit: Παρεπιπτωντος μιας και ποτε δεν καταφερα να το αποκτησω αφου τεσσερις στις τεσσερις συσκευες ειχανε ελλατωματικη οθονη

μου εχουν μεινει μια θηκη τυπου slim armor αριστης ποιοτητας και ενα tempered glass full face.

Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm.

 

Τελικα δεν ητανε για μενα το G4. Και δυστυχως οσο και αν μου αρεσαν τα LG τοσο καταφερε η εταιρια να με απομακρυνει.

Ειχα να παρω Sammy για μενα απο εποχη του S3 ασχετα αν ειχα δοκιμασει για καποιες μερες S4 S5 και NOTE 3 και μετα απο τοσο καιρο επιστρεφω παλι περιμενοντας να μου ρθει το edge 64gb σε μαυρο.

Πραγματικα με οτι περασα πολυ δυσκολα θα επανελθω σε LG.

Ευχομαι στους κατοχους του G4 που καταφεραν και πηρανε απροβληματιστες συσκευες να τα χαρουνε διοτι πραγματικα ειναι ενα απολυτο τηλ για μενα που ακομα και τωρα το βαζω πιο πανω απο s6 συμφωνα με αυτα που ακουω. Αλλα πηγα εκει διοτι δεν μου αρεσε κατι αλλο πλην αυτου διοτι δινω και μεγαλη σημασια στην εμφανιση.

Τωρα δεν ξερω αν θα το μετανοιωσω αλλα η αληθεια ειναι οτι απο τωρα σκεφτομαι τις 5.1 ιντσες εναντια στις 5,5 του g4.

Τωρα απο καμερα πιστευω οτι οι διαφορες ειναι μικρες και σε καποια σημεια υπερεχει το ενα του αλλου.

Ειδωμεν. Να στε καλα αγορινες και οτι μπορω πλεον να ξερω μιας και δεν εχω την συσκευη θα ειμαι εδω και θα βοηθαω. :)

Αν ήξερα να το περνάω θα σ στο έπαιρνα εγώ το tempered αλλά μαντάρα θα τα κάνω όπως κ με το screen protector που το έβγαλα τελικά χαχα.

Όσο για το S6 το σκεφτόμουν να το πάρω πάλι από γνωστό μου λόγο μεγέθους(καλοκαίρι γαρ) αλλά την οθόνη για κατανάλωση περιεχομένου στο ίντερνετ που έχει το LG θα τη χάσω, όπως και τη κάμερα στα δύσκολα όπως και το ωραίο multitasking και το ανώτερο smoothness του G4 και ψιλό κάθομαι στα αυγά μου περίεργο για μένα χαχα

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

@cocous

Αν το ξανά έπαιρνες και είχε bleeding και άλλαζες την οθόνη??? δεν νομίζω και το ανταλλακτικό να είχε πρόβλημα bleeding.

Link to comment
Share on other sites

@cocous

Αν το ξανά έπαιρνες και είχε bleeding και άλλαζες την οθόνη??? δεν νομίζω και το ανταλλακτικό να είχε πρόβλημα bleeding.

 

Το θεμα ειναι οτι εμενα μου το αλλαζανε τα καταστηματα που το επαιρνα DOA. Αν παει στην LG σου λενε οτι ειναι θεμα τεχνολογιας. Μιλαμε οι ανθρωποι δεν παλευονται.

Τιποτα. Απλα ειναι κριμα τετοια εταιρια να μην προσεχει το κορυφαιο της τηλεφωνο. Και δυστυχως δεν ειμαι ο μοναδικος αλλα και πολλοι αλλοι που σιγα σιγα ανακαλυπτουν χαζομαρες στην οθονη. Θα επρεπε να κανουν αυστηρο ελεχγο πριν βγουν οι συσκευες προς πωληση.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...