Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο antonio εχει δικιο, το εγραψες καπως αποτομα, σα να αναφεροσουν σε δυο παπακια.ειπαμε, το ενα ειναι παπακι, και το αλλο μηχανη. και το cbr ειναι μηχανη, και ας ειναι ψοφιμι.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως τωρα που το λες για το cbr εχουνε βγαλει ενα σωρο πραγματα μασκες φωτα της παναγιας τα ματια... Ποσο καιρο κυκλοφορει αυτο το μηχανακι σε σχεση με το modenas..? Εχουνε βγαλει και κιτ βελτιωσης.. Αυτο το αναφερω γιατι εχω παει να αγορασω πραγματα για dinimik και μου λεγανε δεν εχουν βγαλει.. Εμαθα οτι και πιστονακι wiseco δεν υπαρχει γι dinimik με πατεντα μπαινει και αυτο.. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! Να θελεις να αγορασεις και να μην βγαζουν 3 χρονια κυκλοφορει!!
Link to comment
Share on other sites

Παντως τωρα που το λες για το cbr εχουνε βγαλει ενα σωρο πραγματα μασκες φωτα της παναγιας τα ματια... Ποσο καιρο κυκλοφορει αυτο το μηχανακι σε σχεση με το modenas..? Εχουνε βγαλει και κιτ βελτιωσης.. Αυτο το αναφερω γιατι εχω παει να αγορασω πραγματα για dinimik και μου λεγανε δεν εχουν βγαλει.. Εμαθα οτι και πιστονακι wiseco δεν υπαρχει γι dinimik με πατεντα μπαινει και αυτο.. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! Να θελεις να αγορασεις και να μην βγαζουν 3 χρονια κυκλοφορει!!

 

ypomonh... tha vgaloun pragmata kai gia esas kai yper polla;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Παντως τωρα που το λες για το cbr εχουνε βγαλει ενα σωρο πραγματα μασκες φωτα της παναγιας τα ματια... Ποσο καιρο κυκλοφορει αυτο το μηχανακι σε σχεση με το modenas..? Εχουνε βγαλει και κιτ βελτιωσης.. Αυτο το αναφερω γιατι εχω παει να αγορασω πραγματα για dinimik και μου λεγανε δεν εχουν βγαλει.. Εμαθα οτι και πιστονακι wiseco δεν υπαρχει γι dinimik με πατεντα μπαινει και αυτο.. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! Να θελεις να αγορασεις και να μην βγαζουν 3 χρονια κυκλοφορει!!

 

εχουν αργησει... στο z ειχαν βγαλει πιο νωρις.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ποτε του αγιου ποτε.. Μεχρι να βγαλουν θα χω παρει μηχανη σιγουρα και τοτε θα ειναι αργα..
Link to comment
Share on other sites

halfprice2...εισαι σε λαθος Thread νομιζω...εδω δεν μιλαμε για Z!!!

 

Υ.Γ: Γραφε με ελληνικα...και προσεξε τα λιγο...!!!Ημαρτον...

 

an diabazes pio prin tha katalabenes alla apo ti fenete den jereis th diabazeis egw enoo oti ton kolo toy modenas moy thaton kanw san to mple oxi san to aspro ante tora katalabes.....

Link to comment
Share on other sites

Ποτε του αγιου ποτε.. Μεχρι να βγαλουν θα χω παρει μηχανη σιγουρα και τοτε θα ειναι αργα..

 

 

Xo χο χο...εμενα επαψε πλεον να με ενδιαφερει...για το τι θα βγαλουν για το Dinamik...το πηρα για δουλειες κτλ αλλα και για την βολτιτσα μου μιας και ειναι ''ΚΑΛΟ'' μηχανακι και θα μου αφησει ωραιες στιγμες να θυμαμαι...και γι αυτο αλλοστε δεν το πειραξα...ουτε μηχανικα ουτε εξωτερικα...αν εξαιρεσουμε τις ποδιες...που αλιμονο αν δεν τις βγαζαμε!!!

 

Ηταν μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ για εμενα να το αποκτησω και συναμα πολλες εμπειριες απο ενα ωραιο και εφηβικο παπακι...!!!Γι αυτο καλα να ειμαστε να προχωραμε παρακατω κρατωντας τις ωραιες στιγμες που μας χαριζουν...και οπως λεει και η υπογραφη μου κατω...παμε γι αλλα...!!!:happy:

 

@halfprice2 απο οτι βλεπω εσυ δεν ξερεις να διαβαζεις...διαβασες το μισο μηνυμα αλλα το υπολοιπο περι greeklish δεν το διαβασες!!!:X

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Xo χο χο...εμενα επαψε πλεον να με ενδιαφερει...για το τι θα βγαλουν για το Dinamik...το πηρα για δουλειες κτλ αλλα και για την βολτιτσα μου μιας και ειναι ''ΚΑΛΟ'' μηχανακι και θα μου αφησει ωραιες στιγμες να θυμαμαι...και γι αυτο αλλοστε δεν το πειραξα...ουτε μηχανικα ουτε εξωτερικα...αν εξαιρεσουμε τις ποδιες...που αλιμονο αν δεν τις βγαζαμε!!!

 

Ηταν μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ για εμενα να το αποκτησω και συναμα πολλες εμπειριες απο ενα ωραιο και εφηβικο παπακι...!!!Γι αυτο καλα να ειμαστε να προχωραμε παρακατω κρατωντας τις ωραιες στιγμες που μας χαριζουν...και οπως λεει και η υπογραφη μου κατω...παμε γι αλλα...!!!:happy:

 

@halfprice2 απο οτι βλεπω εσυ δεν ξερεις να διαβαζεις...διαβασες το μισο μηνυμα αλλα το υπολοιπο περι greeklish δεν το διαβασες!!!:X

 

+1 ;) Το σωστο να λεγετε.

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ'ολους .Ρε παιδια ποσο εχει μια εξατμηση για το Dinamik?Ακουσα οτι η FMF για Ζακι κανει γυρο στα 200ε αλιθευει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εχω ακουσει οτι αυτη η εξατμιση ειναι παρα πολυ καλη και αξιζει.. Ειναι ομως πολλα τα λεφτα.. Εδω εμεις εχουμε χειροποιητη εξατμιση νικελ 160 ε...
Link to comment
Share on other sites

Τοσο φτηνες δεν υπαρχουν πουθενα.. Υπαρχει μια νικελ που κανει 70 ε αλλα δεν θυμαμε μαρκα ας βοηθησει καποιος κανει καλη δουλεια απο οτι ξερω αλλα δεν ειναι και τοσο καλη... ΥΓ θυμηθηκα την blade ελεγα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστος!Ομως υπαρχει blade για το μοντενας?

 

Όχι αλλά με πατέντα μπαίνει.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε τι γινεται στον κοσμο!Ενας γνοστος μ με Ζ 200 το αφισε εξω απ'το σπιτι του και το αρπαξαν καπια *******ακια!Αν τους βρει θα τους στειλει στο νοσοκομειο!Προσ το παρον κλαιει τα λεφτα που εριξε πανω τουλαχιστον 3000ε για το Ζακι!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου θυμιζει αυτο το σκηνικο ε φιλε GREDDY σου θυμιζει κατι..? Και τι του πηρανε φιλε μου..? Εγω το βαζω παντα σε garage και εχω και συναγιαρμο και οταν δεν ειμαι σπιτι το αφηνω καπου που εχει πολυ κοσμο.. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουνε να μου παρουνε κατι αλλα κανω οτι μπορω!!
Link to comment
Share on other sites

ναι μονο το τελικο fmf λεω .ομωσ ποσο να κανει η χειροποιιτη?

 

filaraki to teliko ths fmf pou vlepeis sta Z kanei 138.5E.. to ksero giati exo rwthsei..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βαζω παντα σε garage και εχω και συναγιαρμο και οταν δεν ειμαι σπιτι το αφηνω καπου που εχει πολυ κοσμο..

 

+1:!:

kala kaneis.. kai ego to idio tha ekana an zousa se megaloupolh;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

filaraki to teliko ths fmf pou vlepeis sta Z kanei 138.5E.. to ksero giati exo rwthsei..;)

 

Το κομμα 5 μου αρεσε :lol: :lol: δηλ με 138 ε δεν γινετε κατι...?

Link to comment
Share on other sites

Το κομμα 5 μου αρεσε :lol: :lol: δηλ με 138 ε δεν γινετε κατι...?

 

ego apla eipa poia einai h timh tou telikou ths fmf... :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Το πείρα το καρμπιρατέρ!!!!!!!!!! Είναι τεράστιοοοοοοο!!!!!!!! :p :p :p

 

Άντε έρχετε και η reediera αύριο μεθαύριο! Υιούπι!!!!!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...